Dino crisis 2: بازی که فدای قسمت اول شد

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
این نظر منه که فدای قسمت اول شد به این دلایل:
یادمه اون موقع به هر کی میگفتم dino crisis 2 رو بازی کردی؟ میگفت: حیف اون پولی که به قسمت اولش دادم!... این یکی رو اگه مفتی هم بهم بدن بازی نمیکنم!!!
حالا بیا واسه یارو توضیح بده بابا این یکی خیلی فرق داره! گرافیکش بهتره! هیجان بازی بیشتره! گیم پلی فوق العاده داره! و هزار تا ویژگی دیگه............ عمرا اگه قبول میکرد!
البته میدونم خیلی ها با همون شماره اولش هم خیلی حال کرده بودن ولی اکثرا خصوصا به خاطر زبان ژاپنی خوششون نمی اومد!

راستی بیاید همگی هر کدوممون 20 تا ایمیل به کپکام بزنیم یه شمارش رو برای psp بسازن!!!!!!!

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
به نظر من یکی از دوستان که تسلط زیادی به زبان انگلیسی و البته وقت آزاد دارند متنی را در اینجا بگذارند که CapCom ابتدا داینو کرایسیس 1 و 2 را با گرافیک نسل بعدی روی PS3 بازسازی کند تا پیش درآمدی باشد برای تحولی که قرارست در داینو 3 اعمال کند و ثمره کارهای زیرزمینی اش باشد بر روی این بازی...

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
بینم مگه قراره شماره 3 این بازی در بیاد.
اگه بیاد که خیلی عالی میشه.
شماره2 این بازی خیلی باهال بود مخصوصا ان مرحله زیر ابش خیلی خفن بود

just mmorpg & psp

کاربر سایت
Jun 21, 2007
40
راستی بیاید همگی هر کدوممون 20 تا ایمیل به کپکام بزنیم یه شمارش رو برای psp بسازن!!!!!!!
باشه بهش میگم :laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
سلام
بچه ها چه روزهایی داشتیم یادش بخیر
واقعا تعجب می کنم که از نسخه ی اول این بازی بد می گین :eek:
قسمت اول سبکی مثل RE داشت و قدم به قدم رمز بود :love:
وقتی این بازی برای Dreamcast اومد گرافیک خیلی پیشرفت کرده بود و ارزش تکرار بالایی داشت
یک حسین نامی (ملقب به حسین کلوپ) بود که خوره ی Dino Crisis 1 بود و واقعا از این بازی سیر نمی شد
همیشه هر جا میرفت یک قاب CD دوتایی همراهش بود که توش GT2 و DC1 بود
یادمه اواخر (6 سال پیش) DC1 رو توی 2 ساعت تموم کرد
الان کجاست ؟ خدا میدونه
GOOD LUCK

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
بازی عالی و فوق العاده ای بود.بخصوص داستانها دموها نقشها اسلحه ها و..... که نمیشه گفت بازی عالییه باید گفت مثلش نیست!
باید بگم که این بازی از سوی منتقدان شماره ی=9.7 از 10 گرفت!
من اول شماره ی 2 رو باز کردم دیدم قشنگه رفتم دونبال یکش!
این بازی+gran Turismo+castlevania بهترین بازیهای عمرم بودن!
با تشکر M.a

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
Dino Crisis 2 یکی از عنوان های عالی PS1 بوده وهست..آقا زمان خودش اون جنگلی که تو غالب عکس ساخته شده بود صدتای جنگلهای Crisis پی سی بود...
ولی صد حیف نسخه ی اول این بازی برای Dreamcast بازسازی شد...
Dino Crisis3 رو خودم به شخصه بازی کردم بازی رو به گند کشیدند.اصلان تم بازی فضایی شده آدم رغبت نمی کنه برای بار دوم دست بهش بزنه....
راستی کسی ورژنDino Crisis:Gun Survivor3 رو بازی کرده...این بازی روی PS2 در حالت Frist Person ساخته شده.از اکشن بالایی هم برخورداره.یه مرحلش تو جنگله قدرت تخریب بذیری
درختا و گیاهان از جنگل کراسیس روی کامپیوتر هم بیشتره(میشه گفت در حد تیم ملیه)
اینم تصویری ازش
1daf188a62.jpg

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
شماره یک قشنگ بود تو مایه های اویل بود
شماره دومش من خیلی حال کردم مبارزاتش خیلی قشنگ تر بود
سیستم امتیاز دهی جالبی داشت و از همه جذاب تر قسمت خرید اسلحه بود :love:
چه حالی میداد ... :crying1:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
با بالا آوردن این تاپیک بازم داغ دلمو تازه کردید:crying1:
این CAPCOM این بازی فوق العاده رو که پتانسیل بالایی هم برای سری شدن داشتو نابود کرد در حالی که هی فرت و فرت RE میده بیرون!:mad:

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
داینو کرایسیس یک بازی اکشن سوم شخص میباشد که در سال 2000 توسط شرکتCapcom Production Studio 4 ساخته و شرکت Capcom بازی را منتشر کرد. شینجی میکامی بزرگ (خالق سری رزیدنت اویل) یکی از طراحان این بازی بود و از این رو شاهد یک بازی خوش ساخت و تاثیر گذار بودیم. این بازی برای دو پلت فورم pcو PS1 ساخته شد. این بازی شباهت های زیادی به بازی رزیدنت اویل داشت و از این رو طرفدارای زیادی هم پیدا کرد. برخلاف رزیدنت اویل که در آن به کشتن زامبی ها مجبور می شدیم این بازی ما را به کشتن دایناسور ها مشغول میساخت.
Dino_Crisis_2_qjpreviewth.jpg

بازی گرافیک بسیار زیبا و روانی داشت و از گیم پلی فوق العاده ای برخوردار بود.
این بازی زیبا در زمان خودش موفق شد از بسیاری از پایگاه های اینترنتی امتیاز بالای 90 را کسب کند و خودش را به یکی از بهترین بازی های تاریخ بدل سازد.

یادش بخیر

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
یادش بخیر یکی از بهترین بازیهای عمرم بود ....
شماره یکش زیاد جالب نبود و هیجان و جذابیتی نداشت به اون صورت
باورتون میشه من Dino Crisis 2 رو 11 بار تموم کردم :biggrin1: هیچ وقت ازش خسته نمیشدم :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر