Dino crisis 2: بازی که فدای قسمت اول شد

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
نمیدونم بازی داینو کرایسیس 1 رو تو پلی استیشن1 بازی کردید یا نه؟ ولی اگر بازی کرده بودید دیگر سراغ قسمت2 اون نمیرفتید....ولی اگر میرفتید تا تمومش نمیکردید ولش نمیکردید......واقعا بازی جالبی بود و بسیار هیجان انگیز...خصوصا گرافیک بازی و مخصوصا دموهاش که آدم رو جذب میکردند و تو اون زمان معجزه بود.....من که 10 برابر اویل و.... با اون حال کردم.دوستان اگه بین نید فر اسپید بازی کردنشون وقت کردند این بازی رو هم بازی کنند چون نسخه ی فارسی پی سی اش هم اومده.....البته من تو پلی1 بازی کردمش....این اولین بازی بود که بدون هیچ رمز و استراتژی تمومش کردم.......البته قبول دارم که نسخه ی یکش مضخرف بود ولی دوش میترکوند.....دوست دارم نظرات شما عزیزان رو هم بدونم.....
یاد قدیما به خیر.....
:love:

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
آخ آخ گفتی من شماره ی دوش رو بازی کردم، چه بازی بود خیلی هم دوستش داشتم ولی آخر یه جا گیر کردم دیگه نتونستم ردش کنم وجدانن رزیدنت اویل 3 رو هم میخورد.:d

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
آره بازي خيلي باحالي آخر سر نفهميدم چرا شماره سومش ساخته نشد و كاپكام تعطيل اين سوژه ناب رو ول كرد:confused: :cheesygri

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
این بازی خیلی عالی بود و من 40 ، 50 بار تمومش کردم.
خیلی قشنگ بود
با این که بازی مال 5 ، 6 سال پیشه ، کیفیت دموهاش واقعا عالیه و با بازی های کنونی قابل مقایسس.
شماره ی 3 این بازی فقط برای xbox منتشر شد و خیلی نامردی شد.
هر خبری در مورد شماره ی جدیدش یا تبدیل شماره ی 3 برای pc دارید بگید.

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
وقتی یه مشت احمق اونور دنیا به خاطر یه بازی ، پا میشن میرن کنسولش رو میخرن ، خوب طبیعیه که شرکتهای بازی سازی بخاطر فروش بیشتر کنسولها ( که اینم جزء قراردادشونه) بعضی بازیها رو فقط برای یک کنسول بسازن.
داینو کریسیس 2 ... این بازی زمانیکه بیشتر بازیهای ps چرت بودن ، برای من همه چیز بود.!

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
آقا یه چیزایی از DC3 پیدا کردم که با هم میبینیم!
این از باکس شات و کاور:
c6_1.JPG

اینم 2 تا عکس از محیط بازی:
art_3256_id_5.jpeg

dinocrisis3_014.jpg

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,522
نام
امیر
dino crisis 3 یه بازی که شاید اصلا نتونیم بازیش کنیم ولی من نا امید نیستم چون یه بازی توی nes بود به اسم جکی جان من 15 سال ÷یش میخواستم بازیش کنم نشد تازگیها با امولیتور تا آخرش رفتم:)

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
داینو 3 تا جایی که من میدونم بازی بس چرتیه! ارزش فکر کردن هم نداره چه برسه انتظار!
احتمالاً یه چیزیه در حد evil survivor در برابر بقیه evil ها.
در ضمن داینو 1 به نظر من اگه بهتر از 2 نبود بدتر هم نبود. 2 همش از در و دیوار دایناسور میریخت سرت ولی 1 یه ابهت خاصی داشت! شبیه اویل 1
من که با جفتش حال کردم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
سلام.
من تو داینو کریسیس 2 یه جاییش گیر کردم:cheesygri
البته ماله ps1 هست ;)
در بازی در جایی که سواره کشتی میشیم و به چند جا سر میزنیم;) گیر کردم یعنی به اون مکان ها که میرسم هیچ کاری نمیشه کرد و راهی برای ادامه ی بازی نیست;) تو یکی از اون مکان ها تو نقشه زده در وجود داره ولی مقابلش که میرم یه دیواره که یه جنازه پایینش افتاده;)
البته یک در هم اونجا هست که بسته هست و نمیشه بازش کرد.
از اون به بعد رو دیگه نیمدونم چی کار کنم:confused:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام منم با نسخه 2 این بازی که ماله پی اس 1 بود خیلی حال کردم نسخه 3 هم من پایتخت واسه پی اس 2 دیدم اما نخریدم جون شنیده بودم چرت شده و اینکه فقط واسه xbox اومده شایعه هست چون خودم نسخه پی اس 2 رو دیدم ;)

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
بابا دمتون گرم....فکر نمیکردم این بازی رو این همه بشناسند.....:blushing:
راستی اونایی که توش گیر کردند احتمالا همون جایی که باید بری تو شهرهایی که میری توشون ولی هیچ کدوم از دربها باز نمیشن.....!!! باید تو همون شهر اول از کنار اون آبشار کارت یکی از در های شهرهای دیگه رو بردارید....!!!من خودم یه ماه توش گیر کرده بودم....
اگه کسی خواست بگه تا راهنمای قدم به قدمش رو بزارم.......
با تشکر:love:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
راستی اونایی که توش گیر کردند احتمالا همون جایی که باید بری تو شهرهایی که میری توشون ولی هیچ کدوم از دربها باز نمیشن.....!!! باید تو همون شهر اول از کنار اون آبشار کارت یکی از در های شهرهای دیگه رو بردارید....!!!من خودم یه ماه توش گیر کرده بودم....
اگه لطف کنی بزاری ممنون میشم فقط فارسی باشه:cheesygri

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
نمیدونم با وجود نسل جدید آدم چطوری میتونه گرافیک 2 نسل پیش رو تحمل کنه؟:blink:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر