» خاطرات پلی استیشن 2 کنسول تمام نشدنی

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,952
نام
محمد امین
سلام به همه دوستان عزیز

فکر کنم هر کسی که تو این سایت عضو هست حتما ps2 بازی کرده حالا یا حرفه ای یا نه به صورت گزرا...
امروز کمکم عمر این کنسول با آمدن کنسول های نسل جدید رو به پایان هست و باید قید شو زد و به علم و تکنولوژی احترام گذاشت...
ولی نباید یادمون بره که وقتی این کنسول وارد بازار شد تحولی عظیم رو در اجرا و گرافیک بازیها داشت و به بازیها روح داد این تحولps1 بهps2 تحولی بزرگتری نسبت به آمدنps3 بود که ما رو از دست بازیهای مسخره و بی خود ps1 نجات داد...
ولی هنوز هم در خیلی کشورها ps2 طرفداران زیادی دارد و بازیهای جدیدی هم قراره به اون اضافه بشه...
آمار فروش 5/1 میلیونی ps2 تا آخر ماه ژوئن در آمریکا که از طرف نماینده سونی در کنفرانس E3 امسال عنوان شد و همچنین آمدن 130 بازی جدید در امسال برای این کنسول نشان از این میدهد که این کنسول هنوز نمرده و در کشوری مثل آمریکا هم هنوز طرفدار داره...

_pink-playstation2.jpg

من خودم از اولین کسانی بودم که کنسول ps2 رو تو ایران تجربه کردم و هنوزهم دست از او برنداشتم
اصلا هم قصد کنار گذاشتن اون ندارم... ولی با آمدن کنسولهای جدید باید سر ps2 هوو بیارم ...
من از وقتی که بچه بودم با این کنسولها بودم تا به حال ... از آتاری به میکرو (میکروب به قول بابام) بعد سگا بعدشم نی تیندو ( که خیلی مسخره بود) ps1 (سونی خودمون) و بعد هم ps2 و تا یک مدت دیگری هم xbox 360 و این ائامه خاهد داشت و اصلا نمیتونم بدون بازی باشم حتی حالا که سنم بالا رفته و هزار تا کار دارم باز هم دست بر نمیدارم...

من خواستم خاطراتی که با کنسول ps2 داشتم رو برای شما بازگو کنم تا شاید یاد گذشته های خوب بیفتم و شما هم یاد اون زمان ها بیندازم....

شما هم اگر خاطراتی از ps2 دارید می تونید تواین قسمت وارد کنید...

در آخر هم اسم بازی های برتر رو از نظر خودم میگم و هچنین بازی های که تا آخر اون ها رو بردم...

خاطرات

من تازه بعد از کلی کلنجار رفتن و رایزنی با خانواده موفق شده بودم یک دستگاه ps1 بخرم و از خوشحالی نمی دونستم باید چه کار کنم از دست این کلوپ های بازی هم راحت شده بودم و دیگه احتیاجی به نگاه کردن به وقت و سرو صدای کلوپ و ماندن تویی صف برای کرایه دستگاه نبود و هر تعداد که بازی می خواستم می نداختم حلق دستگاه و عشق و حال...

بعد از یک مدتی با خانواده رفته بودیم تهران برای دید و بازدید نمی دونم تابستان بود یا زمستان اصلا یادم نمیاد ، خلاصه رفته بودیم و هر روز به یکی از آشنا ها سر میزدیم اون ها اصلا اهل بازی – کامپیوتر تکنولژی از این چیزها نبودن و همشون پیر پاتال یا کارمند بودند و اصلا حال نمی دادند...
یک روز قرار بود بریم خانه یکی از آشنا ها که من خودم زیاد اون ها رو نمی شناختم یک پسر بچه ای داشتند هم سن و سال خود من بود و با هم برای بازی رفتیم تو اتاق ما با هم حرف می زدیم و هی ازخودمون تعریف می کردیم حرف هامون به سمت بازی های کامپیوتری رفته بود که یک دفعه رفت سراغ میز تلویزیونی تو اتاقش و درشو باز کرد و من نمیتونم بگم چه حسی داشتم ذهنم منفجرشد اصلا اون صحنه رو هیچ وقت از یاد نمی برم الان که اینو مینویسم بدنم داغ شده مارک شرکت سونی رو جلوی دستگاه که دیدم سریع آمدم جلو و خوب نگاهش کردم و دیدم بله سونیه اول فکر کردم همون ps1 خودمونه که رنگ عوض کرده و گفتم اینو از کجا آوردی که گفت برادر بزرگترم از آلمان آورده ، قیمت و مشخصات ازش پرسیدم که هیچی نمی دونست...
رفت یک بازی آورد تو یک قاب که الان همه جا پره و تو قابه یک مموری کارت هم بود که سبز کمرنگ بود. نمودنم اسم بازی چه بود ولی تو مایه های هری پاتر از این بازیهای تخیلی بود ، و قتی که بازی بالا آمد فهمیدم این ps1 نیست و یک دستگاه دیگره دو باره سئوال پیچش کردم که دیدم نه این بابا سر از هیچی در نمیاره...بازی دیگری هم نداشت و فقط همون یک دونه بود.
اون روز و قتی داشتم بازی میکردم هیچی نمی فهمیدم و حال میکردم.
تا شب اون جا بودیم و بعد از چند روز آمدیم شهرمون و قتی رفتم سر وقت ps1خودم دیگه حال بازی کردن نداشتم و بازیهاش برام تکراری شده بود و همش فکر اون کنسول فامیلمون بودم.
رفتم و موضوع رو برای بچه ها گفتم که باور نمی کردند و صاحب کلوپی هم که میگفت خواب دیدی بچه...
یک مدت حال بازی نداشتم و زیاد دور و بر دستگاه نمی رفتم تا یک روز برای مسابقه (ورزشی)رفته بودیم اصفهان و با بچه ها حسابی تو کلوپ بازی کردیم و حال و هوای گذشته دو باره برگشته بود تو سرمون و از یاد اون قضیه در آمده بود...
بعد از یک سال دو باره رفته بودیم تهران ولی از شانس بد من برای دید و بازدید نبود برای عروسی بود که اصلا فرصت رفتن به خونه اون فامیلمون پیش نیومد ولی تو روزهای آخر بودیم که یک کلوپ پیدا کردم و وقتی وارد اونجا شدم دوبار اون کنسول رو دیدم و دونفر هم داشتند فوتبال باهاش بازی میکردن و روی تلویزیون کنسوله نوشته بود playstition 2 فهمیدم اینps2 جدیده اون روز نوبت بازی به من نرسید و فقط ps1بازی کردم وقتی که برگشتیم بازهم به بچه ها و صاحب کلوپ در مورد ps2 حرف زدم ولی باز هم... بعد از یک مدت کوتاهی وقتی آمدم کلوپ دیدم بله صاحب کلوپ سرعت به خرج داده و بعد از یک سال نیم یک دونه ps2 خریده من هم که ذوق کرده بودم هی به همه حرف میزدم و مسخرشون می کردم... از اون به بعد دوباره پای ما باز شده بود تو کلوپ صبح کلوپ شب کلوپ تا ساعت 9 شب هم کلوپ...
اول ها دستگاه رو کرایه نمی داد ولی بعد رازیش کردیم که به اون های که میشناسه کرایه بده از اون به بعد سر کرایه گرفتن دستگاه شب ها خون به پا می شود و دردسری بود بد...
ساعت 6 بعد از باشگاه می رفتیم کلوپ توی نوبت تا ساعت 9:30 شب دستگاه رو با پول گذاف 5 تومن میگرفتیم میبردیم خانه قایم میکردیم تا باباهه نفهمه شام رو میخوردیم ساعت 12 با اجازه از اهل خانه میزدیمش به TV و بسمه الله شروع میکردیم به بازی تا خود صبح ساعت 8 که باید تحویلش بدیم با چشمهای قرمز و خواب آلود می بردیم کلوپ تحویل میدادیم و دوباره می نشستیم و 3-4 ساعت بازی میکردیم...
صاحب کلوپه دستگاه رو خریده بو 540 تومن یک مدتی که هر روز کلوپ بودیم یک روز که آمدم دیدم ps2 خراب شده و صاحب کلوپی فرستادش برای تعمییر تهران حدود یک ماه نیومد. و ما دیگه کلان حالمون تخته شده بود و دیگه از سرمون پریده بود...
بعد از مدتی یکی از آشنا ها از بوشهر یک ps2 آورده بود (دم هرچی بوشهریی گرم) که من ازش خریدم 250 هزار تومن (از این قدیمی بزرگها) که از اون زمان تا حالا یک پشت داره کار میکنه و آخ نگفته ....
اوایل روزی 10-12 ساعت به بالا بازی میکردم که به همین خاطر چشم چپم یکم ضعیف شده بعد دیگه درسها سخت شد و من هم فرصت بازی کردن به اون شکل رو نداشتم ولی میانگین روزی 4-5 ساعت رو بازی میکردم. که الان دیگه خیلی کم شاید یک روز درمیان هم بازی نکنم آخه از وقتی xbox و ps3 آمده دیگه زیاد حال نمیده. ولی هروقت بیکار بشم بازم بازی میکنم.

-----------------------------------------

بازی ها
من بازیهای زیادی رو بازی کردم و شاید اکثر بازیها رو دارم ولی هر بازی رو تا آخر بازی نمیکنم اگر بازی اولش با حال باشه تا آخرش هستم ولی بازی های بیخود هم زیاد هستند که آمدم حال بازی کردن اون ها رو نداره. دوست دارم بازی منو باخودش ببره و شبها فقط اون بازی تو ذهنم باشه (مهمترین خصوصیت ps2 )

من نود درصد وقتم رو فوتبال بازی کردم و الان هم عاشق این بازیم فقط هم بازیهای کونامی رو بازی میکنم Wiinning Eleven و Pro Euolution Soccer (PES) و اصلا دور و بر بازیهای FIFA و EA نمیرم اونهای که تازه کارن و فقط گرافیک و منو رو مدنظر دارن دنبال EA میرن و همون طور که از اسمش پیداست حرفه ای ها سراغ Pro Euolution Soccer میرن.

بهترین بازیها از دید من

Pro Euolution Soccer 2006

God of War 1-2

Most Wanted (Need For Speed)

BLACK

Resident Evil 4

Gran Turismo 4

Prince of Persia 1-2-3

Carbon (Need For Speed)

Spartan

Call of Duty 2-3

Medal of Honor (European Assault)

Medal of Honor (Vangurd)

GTA

Tekkens 1-2-3-4-5

The God Fathr

Bully

Ratatouille

King Kong

این مطالب قسمتی از خاطرات من از کنسول دوست داشتنی ps2 بود. که هیچ وقت از یادش نمی برم.

امید وارم شما هم خاطرات خودتون رو در این بخش برای عموم قرار دهید.

در آخر هم فکر نکنم هیچ کنسولی به محبوبیت ps2 وارد بازار بشه و این کنسول جز بهترین ها باقی خواهد ماند.

playstation-2.jpg

آخرین ویرایش:

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
سلام

به نظره منم PS2 در زمان خودش بازیهای کنسولی و کلاً بازیها رو متحول کرد، گرافیک تازه، بازی های جدید و . . . مخصوصاً اگه دموهای DVD اولیه که برای کنسول گذاشته بودند رو میدیدی که هوش از سرت می رفت! مخصوصاً شیطان می گرید و کشتی کج

من خاطراتی به اون صورت ندارم ولی بازم میگم. من اولا که معنی بازی رو فهمیدم خیلی دنبالشو می گرفتم چون می دونستم خیلی سرگرم کنندست. بعد از مخ زدنه بابا و مامان یک اتاری گرفتم که 25 ساعت در روز پاش بودم. یعنی اینقدر پای این دستگاه میشستم تا خوابم می برد! همشم دزد و پلیس و هواپیما بازی می کردم که هر کی اتاری داشته اونو 100% بازی کرده، بعد از پسر عمم یک کومودر گرفتم که هنوز دارمش، اون باهاش بیسیک کار می کرد من بازی، باباش زمان پهلوی تو ارتش بود و این دستگاه و از انگلیس واسش اورده بود، با یک پک کامل بازی هایی که به صورت نوار بودند. 2-3 تا از بازی هاش وحشتناک قشنگ هستند مخصوصاً که با دسته خلبانی هم بازی می کردم که دیگه کیفیش دو چندان می شد. بعد زمانی که کامپیوتر گرفت دیگه من بردم خونه خودمون!:biggrin1: البته با اجازه ها! دیگه خودمو شب و روز خفه می کردم با این دستگاه! تا کمکم پام به کلوپ ها باز شد و منو دیگه تو خونه نمی دیدن، کله صبح با صاحب کلوپ در و باز می کردیم و با هم می بستیم! اون زمان میکرو 4-5 تا بود و سگا یه دونه، بلاخره بابام با هزار برنامه قبول کرد یک میکرو بخره، منم هر روز می رفتم یک فیلم میکرو کرایه می کردم و بازی بازی بازی تا شب. اکثراً هم شورش در شهر و مورتال کامبت و روبوکاپ!! یا بقوله بچه های اون زمان که برای هر بازی اسم می زاشتن پلیس اهنی که البته این یکی درسته! بدبختانه یا خوشبختانه من سگا هیچ موقع نتونستم بخرم چون اون زمان پول نداشتم. تا کم کم صدای پای دستگاه عجیبی اومد تا همه با دیدن این دستگاه معنی بازی رو بفهمند. بله PS1 وارد بازار شد، چی می شد می دیدی یک کلوپ این دستگاه رو آورده! تا بالاخره کلوپ نزدیکه خونمون دستگاهشو خرید اونم دسته 2! دیگه صبحا که پا می شدم می دیدم همیشه زودتر از من 2-3 نفر دمه کلوپ ایستادن البته من اون زمان چون خیلی می رفتم اشنا بودم و هر وقت می رفتم برام یک دستگاه خالی می کرد!:biggrin1: کارم این شده بود که پولای یک هفتمو جمع می کردمو یک شب که معمولاً 5شنبه بود دستگاه رو با هوارتا CD کرایه می کردم. تا صبح چشمام رو هم نمی رفت تا بالاخره خودم خریدم. بعد از مدتی یک زمزمه هایی شد که یک دستگاه اومده که جهانی در تعجب بسر می برند! اولا با خودم می گفتم مگه می شه دستگاه با بازیهایی از این قشنگ ترم بیاد. تا یک تابستون برای دیدن فامیلامون رفتیم تهران، رفتم خونه عموم که پسر عمم گفت اویس پلی استیشن دیدی! منم یک بادی به قبقبم انداختم گفتم تو ندیدی این که یک دستگاه همگانی شده!!:biggrin1: گفت نه ابله یک شکل دیگست از اون قدیمیا نیست! از تعجب شاخ در اوردم همونجا دستش رو گرفتم و گفتم کجا دیدی گفت تو کلوپ، گفتم الان نمیشه بریم گفت نه بستست خلاصه من اون شب تا صبح خواب و خیال نداشتم. تا صبح شد و من ناشتا پسر عمم رو بیدار کردم تا ببینم اون چیه که اینقدر این ازش تعریف می کنه! اخه تا نصفه شب فقط می گفت اویس بازیاش خیلی واقعیه! خلاصه رفتم دیدم بله PS1 کجا PS2 کجا! خلاصه یکم بازی کردیم و بعد رفتیم ولی من هیچی از بازی نمی فهمیدم چون تو کف دستگاه بودم. خلاصه اومدیم مشهد و بعد از 3-4 ماه تک و توک پیدا می شد تو کلوپا. تو این فاصله هم یک کامپیتر خریدم و بازی های روز رو باهاش خیلی بازی می کردم. تا اینکه بعد از یک سال PS2 گرفتم و عشق و حالی که من با این دستگاه کردم حتی با دستگاهای امروزی هم فکر نکنم بتونم تجربه کنم. خلاصه دستگاه اعجاب انگیزیه! ولی دیگه به اون صورت باهاش بازی نمی کنم چون نه وقتشو دارم نه بازی که بخواد ادمو جذب کنه! تکو توک بازیی هست که بخواد تا اخر ادمو با خودش بکشونه.

در مورد بازی هم من کم بازی ندارم زیاده زیاد هم بازی ندارم. اندازه فکر کنم یک کیف سی دی 100 تایی با یک 40-50 تا پک DVD همین! اخه یکی از رفیقام باباش وکیل بود و خیلی پول دار بودند. امکان نداشت بازی بیاد و این نگیره! PS1 و PS2 هم نداشت.

بازی هایی که می تونم بگم کیف کردم و بازی کردم اینا بودند.

Metal Gear ها چه PS1 و چه PS2 رو من با PS2 بازی کردم.

Defjam

God Of War 1 , 2

Resident Evil 4

2وPrince Of Persia 3

Medal of Honor Vangurd

Silent Hill
ها به جز 2

اینا هم خاطرات من از این کنسول دوست داشتنی بود.

به نظر منم فکر نکنم کنسولی به محبوبیت PS2 ساخته بشه چون همچنان داره فروش می

کنه.

موفق باشید.;)

kolahesiah

کاربر سایت
Jun 24, 2007
392
نام
محمد
يه نظر من كه كنسولي بسيار عالي هست كه ممكنه ديگر مثل اين كنسول پيدا نشه
ولي عمر هرچيزي تموم ميشه
من كه خيلي با
GOD Of war 1.2
Gran tourismo 4
حال كردم
خدايي آخر گرافيك بودن
الان هم فقط فوتبال هست كه PS2 رو زنده نگه داشته

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
عمر هیچ کنسولی تموم نمیشه.منم زیاد خاطره دارم با ps2.مخصوصا medal o f honor rising sun که با دوستم multi بازی می کردیم منو اون نفری 5 تاbot می گرفتیم تفنگم می زاشتیم فقط رو rpg حالا نخند کی بخند:D
بازی بعدی که خیلی حال می داد deltaforce blackhawkdown بود که هی دوستم می رفت تو یه برجی بود دم درش مین می زاشت حالا هی من می خواستم برم بکشمش نمی شد تازه آنلاینم بازی می کردیم این بازیو خیلی باحال بود پینگ مینگ که تعطیل بود ولی اون موقع همین که کانکت می شدیم می دیدیم با خارجیا تو یه مپ داریم بازی می کنیم کلی ذوق می کردیم:excited:
بازی بعدی وای mortal kombat shaolin monks دو بار با دوستم تا ته رفتیم لامصب اصلا حالش تمومی نداشت
فوتبال 120%م که دیگه همه خبر دارن ازش
swat:global strike teamهم coop ش خیلی باحال بود کلی مرحله های باحل داشت یادش بخیر
مهمتر از همه mk:trilogy مال ps1 بود که وقتی میشستی پاش دیگه بلند نمی شدی.هنوزم که هنوزه من وقتی می شینم پاش یه احساس خاصی بهم می ده که تا 10 ساعتم بازی می کنم خسته نمی شم.نمی دونم چه رازی پشت این بازیه لامصب.هر کی باور نمی کنه بره امتحان کنه البته نه اینکه معمولی بازی کنین حالش به زدن انواع comboهاوjuggle ها هست.البته تو بازی FIGHTINGچیزی که هیجان بازیو 10 برابر می کنه اینه که فقط یه کاراکترو بلد نباشی و همه رو حرفه ای باشی از همه استفاده کنی

IRANWWE

کاربر سایت
Jul 22, 2008
154
نام
محسن
یکی از بهترین کنسول ها بود و الانم هست
خاطرات که زیاد هست
یادم اوایل که کلوپ رفیقم که الانم هستش PS2 اورده بود دستگاها رو میزاشت پشت همه میشستن فوتبال با GTA بازی میکردن من تو کف این بودم که برم شکل PS2 رو ببینم یه بار که رفیقم صاحاب کلوپ رفت خونه من موندم مغازه سریع رفتم پشت یه ساعت داشتم این کنسول رو میدیدم و میگفتم چه چیزهای که نمیسازن:laughing:
اما من خودم با ارباب حلقه ها و کشتی کچ و گاد اف وار پرنس اف پرشیا و برادران جنگجو خیلی حال کردم تو PS2
حالا هم تو کف PS3 هستیم:(

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,952
نام
محمد امین
من امروز فاینال فانتزی 12 رو گرفتم امید وارم آن طور که ازش تعریف میکردند باشه

راستی مثل این که GOD Of war 3و Gran tourismo فقط برای ps3 بیرون میان ولی...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sina-ranger

Big Red Monster

کاربر سایت
Jun 8, 2008
209
نام
امیر
بله PS2 کنسول جاودانه هست ...

ولی باید قبول کرد هیچ بازی ، به فارنهایت نمی رسه ...
کشتی کج 2005 هم برای خودش شاهکاری هست ...

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
سلام دوستان
بازیهایی که PS2 رو ترکوند:biggrin1:
RE4
GOD OF WAR 1&2
DEVIL MAY CRY 3
GTA : SAN ANDERS
NFS : UNDER GRUOND 2
FINAL FANTSY 12
یادش بخیر.....:((

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
سلام دوستان
بازیهایی که PS2 رو ترکوند:biggrin1:
RE4
GOD OF WAR 1&2
DEVIL MAY CRY 3
GTA : SAN ANDERS
NFS : UNDER GRUOND 2
FINAL FANTSY 12
یادش بخیر.....:((
همیشه بهترینا نیستن که خاطره ساز میشن.هرکی می تونه یه جوری از یه بازی خاص خاطره داشته باشه.مثلا بازی flashback رو روی ps2 بازی کردین؟اگه مال genesis رو بازی کرده باشین بعد با یه ذره گرافیک بالاتر رو ps2 کلی حال می کنین:love:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,061
اسم ps2 رو نیارید که گریم میگیره!:(( به خاطر اینکه هیچ وقت نتونستم این کنسولو داشته باشم. البته زیاد باهاش بازی کردما ولی نداشتمش. :crying:

من حدودا 1 سال قبل از اینکه ps2 بیاد تازه ps1 گرفتم.(من اون موقع ها یه نسل از دنیا عقب بودم).
البته از همون اوایل که اومد بازی میکردمش. (تو کلوپها:biggrin1:)
انقدر ناراحت بودم که چرا من ps1 گرفتم که حد نداره. هر شب خواب ps2 میدیدم. ولی یکی از دوستای محله ی قبلیمونو دیدم (البته 9 سال از من بزرگتر بود:baby:) یه سالی بود که سرباز بود. از قضا اون یه ps2 داشت. اون 6 ماهه آخرو داد به من که بازی کنم. (دمش گرم). من تو این 6 ماه بیش از 80 تا بازی رو بازی کردم.:eek: از جمله Onimusha, God of War, MGS 1 , 2 و ...
فوتبال و از همه مهمتر تکن و کشتی کج که رو شاخش بود.
در هر صورت کنسول فوق العاده ای بود. (و هست) و اسمش به عنوان محبوبترین کنسول در تاریخ ثبت خواهد شد.
الانم که یه سالو دو ماهه X360 دارم و باهاش خفن حال مینم.:cool:
راستی جناب IRANWWE شما تو فردیس هستید؟ منم فردیس زندگی میکنم.:cool:
کدوم منطقه ی فردیسی؟

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
با اینکه عمر هیچ کنسولی تموم نمیشه موافقم ولی مطمئنا هیچ کنسولی موفقیت PS2 رو پیدا نخواهد کرد.
دقیق نمیدونم آمار فروش PS2 رو .اما 100 میلیون به بالا باید باشه که وقتی با آمار فروش کنسولای حال حاضر مقایسش کنیم میبینیم دست نیافتنی هست
شاید هم اینا بخاطر این بوده که PS2 اون زمان رقبای بی بخاری مثل Xbox و DreamCast داشته یا شاید اونموقع سونی زیاد گردن کلف بوده.
درهرحال منم خاطراتی که با بازیهایی مثل
سریه MGS , فاینال فانتازی با این کنسول داشتمو هیچوقت فراموش نمیکنم.
(البته تقریبا همه ی بازی هاشو بازی کردم ولی اینا خاطره ساز بودن)
راستی اولین بازی ای که روی PS2 دیده بودم Nedal of Honor Front Line بود که گرافیکش اون زمان همه رو میخکوب میکرد.
از اینم خیلی خاطره دارم چون اولین بازی روی PS2 بود که تمومش کردم

آخرین ویرایش:

FIFA08

کاربر سایت
Apr 17, 2007
143
نام
ممد
:blushing: :blushing:
PS2 یادت بخیر که من از وقتی اومد بازی کردم البته خونه فامیلا خودم یه ساله خریدم وتو این یه سال با GOd Of WAr خیلی حال کردم ولی حیف که از نعمت بازی کردن Gow3 محروم هستم:((

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
يادش بخير اولين بازي من fifa05 بود.عجب حالي ميداد.بعدشم 06.
sony هميشه هرچيزي كه توليد كرده چه كنسول چه tv چه هرچي تو همش شاخ بوده وهست.

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
ps2 برا من سراسر خیر بود اون اولاکه اومده بود بابام رفت قشم یکی اوردچه حالی میداد صبح تا شب شب تا صبح این خوشی ادامه داشت تا که 360 اومد دیگه زیاد بازی نمیکردم که دلم هوای ماتریکس کرد 7 8 ساعت یه بند بازی کردم بابام شاکی شد و دستگاه رو گرفت بالا سرش وبعد.....:((
ولی بعدش یه360 گرفت از دلم در اورد:laughing:
ولی به غیراز این بازیا که دوستان گفتنmatrix:path of neo یه چیز دیگه بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر