راهنمای بازی lost via domus

mehrshad777

کاربر سایت
Mar 15, 2010
4
با سلام . می شه کمک کنید بگید اونجایی که کیت و جک توی هواپیمای مخروبه توسط دیگران اسیرند چی کار باید کنم؟ به دینامیت هم شلیک می کنیم این جک بی عرضه کیت رو نجات نمی ده بنده خدا میمیره! لطفا کمککککک!:blushing::sick:

mehrshad777

کاربر سایت
Mar 15, 2010
4
سلام . می تونید راجع به بازی lost هم راهنمایی کنید. من تو مرحله ایی که کیت و جک توی هواپیمای مخروبه توسط دیگران اسیر شدن گیر کردم! به دینامیت که شلیک می کنم کیت میمیمره! کممممممممممک!:(

بن10

کاربر سایت
Jan 6, 2012
1
راهنمایی

می خواستم بپرسم در بازی lost اونجا که میرم تو یک غار و یک فندک دارم چی کارباید بکنم چون همش کشته میشم

---------- نوشته در 09:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:29 PM ارسال شده بود ----------

اونجا که میرم در یک غار و یک فندک دارم چی کار کنم چون همش میمیرم

finish

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1
سلام دوستان.

توی بازی وقتی توی دجاجه یا دریچه..میخای از نقاشی های روی درها عکس بگیری فقط 2 نقاشی وجود داره..ولی 3 تا عکس لازمه..

لطفا راهنماییم کنید..
ممنون.

parsa021

کاربر سایت
Nov 23, 2012
1
کمک کردن در حل بازی

سلام من تو بازی lost ابعد اون قسمتی که دینامیدا رو از تو کشتی بر میداریم میخایم بر گردی نمی دونم باید چیکار کنم چون اون نوره مشکی دنبالمون میکنه وقتی هم میخایم بدوویم دینامیدا منفجر میشه :((:(( ترو خدا سریع تر جواب بدین؟

libra1368

کاربر سایت
May 7, 2013
1
salam
vaghti mirid too dariche,bayad 3 ta cheragho faal koni.rah halesh ine ke rooye safhe fuse ha kenare har volt metresh ye bazeye rangi vojood dare va shoma bayad aghrabe ro juri tanzim konid ke tu bazeye sabz rang biofte.kafie yekam bahash var beri ta 2rost she.;)

ili BVB

کاربر سایت
Dec 31, 2016
3
2r2c4r6.jpg
سلام
این سه عکس حالت فعال سه تابلو الکتریکی ایستگاه دجاجه است.

view.php
27y36kx.jpg
2lbnnh0.jpg

IMG%5D

ili BVB

کاربر سایت
Dec 31, 2016
3
دوست عزیز میشه تو تلگرام بفرستی برام این سه تا عکس رو ؟؟؟؟ روی رباطم استارت رو بزن و عکسارو بفرست
@ilipsrbd_bot
تورو خدا بفرست

skkAli

کاربر سایت
Mar 13, 2017
1
سلام آقا mehrshad777 باید جلوی کیت بایستید و به دینامیت شلیک کنید.
آقا پارسا باید آروم آروم برید تا دینامیت منفجر نشه هر وقت اون نور سیاه اومد برید بین درخت ها قایم بشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر