کمک در بازی onimusha 3 در pc

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
من این بازی رو نصبش کردم.....خداییش ته بازیه...
به جز کنترلر هاش که مضخرفند.....
الان یه جا رسیدم که باید با اون یارویی که از زمان حال رفته به گذشته باید از یه دره بپری....
تو راهنماش میگه:r1+x رو بزن...(دکمه های کنسولی)
حالا یکی کمک کنه و بگه هر کدوم از دایره و ضربدز و ..... و r1 تو pc کدوم دکمه های کیبورد میشن....
با تشکر.....:confused:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سلام دوست عزیز
خود من و بسیاری از دوستانم هم در اینجا گیر کرده بودند و واقعا با کنترل از روی کی بورد نتوانستیم جلوتر برویم.من که یک دسته پلی 2 و تبدیل برای این بازی و دویل می کرای 3 گرفتم که مشکلم را حل کرد و از اینجا که گیر کرده اید رد شدم.دقیقا هم می دانم که با ژاکوب به کنار تپه رسیده اید.
پیشنهاد می کنم که مانند من عمل کنید وگرنه اگر از اینجا بگذرید در مراحل بالاتر مشکلتون از این هم حادتر خواهد بود و بیشتر گیج می شوید.هر چه باشد این بازی یک تبدیل نصفه ونیمه از روی اونیمیوشا 3 توسط یک گروه چینی است که غیرمجاز است.نسخه تبدیلی اصلی تا نوامبر امسال توسط یوبی سافت عرضه خواهد شد.;)

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
دوست عزیز من یه جوی استیک 6 دکمه دارم .ولی هیچ جوری نتونستم کنترلرهاشو عوض کنم....
لطفا کمک کنید که دیگه دارم ازش دلسرد میشم......!!!!!!!!!!!:(
در ضمن یعنی چی که دسته پی اس2 رو تبدیل کردید؟!!!!:-"

paradise_boy

کاربر سایت
Mar 28, 2011
6
سلام اگر کسی راهنما بازی onimusha 3 را داره بگه لطفا
من گیر کردم در مرحله کلیسا که با سامانوسکه باید بریم یه دره عنکبوت مانند هست
داخل کلیسا تو زیر زمین عنکبوت آبی چجوری باز میشه لطفا کمک کنید ممنون

reza1221

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2
Onimusha 3

سلام
من تو مرحله ی .grand st گیرکرد
یکی میتونه کمکم کنه؟
راستی سیو و آموزش استفاده از سیو های دیگه هم لطف کنین بزارین....
اینم عکس اون مرحله:
u8127_1.jpg

mehdi1367ify

کاربر سایت
Jun 5, 2011
2
سلام دوستان، من در بازی onimusha 3 در مرحله ی grand st گیر کردم

سلام
من تو مرحله ی .grand st گیرکرد
یکی میتونه کمکم کنه؟
راستی سیو و آموزش استفاده از سیو های دیگه هم لطف کنین بزارین....
اینم عکس اون مرحله:
u8127_1.jpg
دوست عزیز من هم در این مرحله گیر کردم خدا لعنت کنه اون کارگردانش رو با این مراحلی که ساخته ..... واقعا دوست داشتم جلوم بود تا خرخرشو میجوییدم و یه عالمه کتکش میزدم.
من با اكو و سامانوسكه توي مرحله قلعه بعد از ازادي ميشل و پسره گير كردم . همون جا كه 2تا در داره يكي ميله اي و يكي اهني كه كليد ميخواد . عوض كننده زمان ژاك با سامانوسكه هم فعال نيست كسي ميتونه كمك كنه
حیفه به خدا تا اینجا این مراحل رو گذروندم با هزار و یک بدبختی و حالا تو این حیاط لعنتی گیر کردم نمیدونم کارگردانش چی فکر کرده ؟؟؟؟؟ لابد انتظار معجزه داره؟؟؟!!!!!

mehdi1367ify

کاربر سایت
Jun 5, 2011
2
دوست عزیز من هم در این مرحله گیر کردم خدا لعنت کنه اون کارگردانش رو با این مراحلی که ساخته ..... واقعا دوست داشتم جلوم بود تا خرخرشو میجوییدم و یه عالمه کتکش میزدم.
من با اكو و سامانوسكه توي مرحله قلعه بعد از ازادي ميشل و پسره گير كردم . همون جا كه 2تا در داره يكي ميله اي و يكي اهني كه كليد ميخواد . عوض كننده زمان ژاك با سامانوسكه هم فعال نيست كسي ميتونه كمك كنه
حیفه به خدا تا اینجا این مراحل رو گذروندم با هزار و یک بدبختی و حالا تو این حیاط لعنتی گیر کردم نمیدونم کارگردانش چی فکر کرده ؟؟؟؟؟ لابد انتظار معجزه داره؟؟؟!!!!!
راستی چند تا عکس دارم که اگر کسی جوابش رو میدونه خواهشا کمک کنه( عکس ها رو با ***** شکن میتونید ببینید چون تو فیس بوک ذخیره کردم و ببخشید چون جای دیگه ای نتونستم ذخیره کنم)
photo.php
photo.php

و سایر عکس ها برای اطلاعات بیشتر از وضعیت بازیم:

photo.php

photo.php

photo.php

photo.php

sina1381

کاربر سایت
Apr 14, 2016
1
س.تورو خدا کمک کنین...
من یه جایی رفتم که سه تا در قرمز ، آبی و سبز وجود داره
در های سبز و آبی رو باز کردم و قطعۀ قدرت که آبی رنگ هستش رو پیدا کردم و حالا نمیدونم چیکار کنم !!!!!!!!!!!!!!!
در آبی هم باز نمیشه !!!!!!!!!!!
راهنمایی کنید لطفا

• Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
س.تورو خدا کمک کنین...
در های سبز و آبی رو باز کردم و قطعۀ قدرت که آبی رنگ هستش رو پیدا کردم و حالا نمیدونم چیکار کنم !!!!!!!!!!!!!!!
راهنمایی کنید لطفا
سلام
عکس بگیر ببینم دقیقا کجا گیر کردی چون این طوری یادم نمیاد مرسی

behroozvonly

کاربر سایت
Jul 22, 2016
9
با سلام خدمت دوستای گلم کسی اگر در این بازی گیر کرده به وبلاگ من بیاد که همه چیز رو برای این بازی گذاشتم و هرگونه توضیحی بخواین براتون میزارم:)بازی رو تا اخر انجام دادم .:)و پاسخ هارو هم میدم:)
sooxno.ir

behroozvonly

کاربر سایت
Jul 22, 2016
9
س.تورو خدا کمک کنین...
راهنمایی کنید لطفا
سلام دوست گلم میخوام اون سه در رو کامل توضیح بدم:)
در اول بازی که سام میاد به اون اتاق باید دیسک رو بفرستین به گذشته برای ژاک و اینکه در زرد رو ژاک باز میکنه و میره تو وشاخ دوم رو پیدا میکنه (که این شاخ برای پایین بردن اب هستش) و بعدش سام میره تو و دیسک آبی رو پیدا میکنه .دوستای گلم یادتون باشه در در ابی باید برید داخل و جیگر گیره هوایی رو سام پیدا کنه و ببره واسه ژاک و ژاک بتونه از در وسطی که داخلش گوشت کوب های بزرگ هستش رد بشه و چشمه برق رو برداره و برای سام بیاره و سام در اینده اونو بزاره سر جاش تا برق ها فعال بشه و سام بتونه با اسانسور بره پایین و صلاح جدید پیدا کنه و از دری که غده سرطانی نارنجی رنگ روش هستش رو باز کنه و جلو تر بره:)بازم مشکلی داشتین بهم بگین:)
من بیشتر به وبلاگم سر میزنم:)
sooxno.ir

Arthor

کاربر سایت
Oct 4, 2017
1
سلام
دوست عزیز من الان تو یه مرحله که یه چیز شبیه تار عنکبوت که رنگشم ابیه تن در چسبیده بعد کنار دریا هم‌هست گیر کردم با p2هم دارم بازی میکنم
خدایشش نمیدونم چیکار کنم خواهشا بگو

• Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
دوست عزیز من الان تو یه مرحله که یه چیز شبیه تار عنکبوت که رنگشم ابیه تن در چسبیده بعد کنار دریا هم‌هست گیر کردم با p2هم دارم بازی میکنم
خدایشش نمیدونم چیکار کنم خواهشا بگو
علیکم سلام
اقا عکس بگیر تا بهتر راهنمایت کنیم با عکس بهتر میشه فهمید کجای کاری یک دو یا سه تا عکس از جای که هستی بگیر مرسی

Crackpot1999

کاربر سایت
Oct 10, 2017
3
کسی هست به من کمک کنه من تو اون مرحله ای ک تو جزیره sakai هستم یه در چشم ابی داره نمیدونم چی کنم شمشیرم هم قوی کردم ولی نمیدونم چی کار کنم یه در دیگم هست ک قفله نمیدونم چی کار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر