کمک در اجرای انلاین age of empire 3

به خدا برام یه رویا شده که این بازی age of empire 3 رو انلاین بازی کنم .کسی می تونه کمک کنه
وقتی که می رم داخل قسمت انلاین یا همون مولتی پلیر و قتی اینترنت رو انتخاب می کنم می ره تو صفحه لود بازی و یه چیزی حدود 20 مگا بایت دانلود می کنه به عنوان اپدیت و می گه که باید از گیم بیای بیرون و دوباره بری وقتی دوباره می ری می گه سی دی شماره 1 بزار از اونجایی که این سی دی ها هیچ کدوم اورجینال نیستن نمی ره دیگه تو بازی منکه فایل اجرایی بازی دوباره کپی کنی که دوباره این قضیه تکرار می شه
بازی از شرکت علی بابا جون هست:cheesygri
کمک کنید

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
فکر کنم اگه بازی رو با استفاده از Daemon Tools اجرا کنی بتونی آنلاین بازی کنی آخه من نمی تونستم پچ های بازی رو بریزم فایل اصلیش رو کپی کردم و تونستم پچ ها رو بریزم(چه ربطی داشت!؟)

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
فکر کنم اگه بازی رو با استفاده از Daemon Tools اجرا کنی بتونی آنلاین بازی کنی آخه من نمی تونستم پچ های بازی رو بریزم فایل اصلیش رو کپی کردم و تونستم پچ ها رو بریزم(چه ربطی داشت!؟)

فکر کنم این کارو واسه بازی هایی می کنن که موقع بازی نیاز به سی دی داره و درایو مجازی می سازن .قضیه پچ ها رو متوجه نشدم
کسی دیگه هست که بتونه کمک کنه .:(( فکرشو بکن من دارم AGE OF EMPIRE 3 انلاین بازی می کنم:confused:
ممنون از ارسال :cheesygri
کسی می تونه کمک کنه

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
فکر کنم این کارو واسه بازی هایی می کنن که موقع بازی نیاز به سی دی داره و درایو مجازی می سازن .قضیه پچ ها رو متوجه نشدم
کسی دیگه هست که بتونه کمک کنه .:(( فکرشو بکن من دارم AGE OF EMPIRE 3 انلاین بازی می کنم:confused:
ممنون از ارسال :cheesygri
کسی می تونه کمک کنه
برای هر بازیی میشه این کارو کرد;) اون قضیه پچ ها هم بی خیال شو ربط نداشت (شاید در آینده ربط پیدا کنه)
می تونی لینک ایمیج Age of Empires III رو از لینک زیر دانلود کنی
Code:
http://dl.gamecopyworld.com/?d=2005&f=mcz-aoe3mi%21rar
بازی رو با استفاده از دمون تولز اجرا کن با این ایمیج شاید بتونی آنلاین بازی کنی

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
برای هر بازیی میشه این کارو کرد;) اون قضیه پچ ها هم بی خیال شو ربط نداشت (شاید در آینده ربط پیدا کنه)
می تونی لینک ایمیج Age of Empires III رو از لینک زیر دانلود کنی
Code:
http://dl.gamecopyworld.com/?d=2005&f=mcz-aoe3mi%21rar
بازی رو با استفاده از دمون تولز اجرا کن با این ایمیج شاید بتونی آنلاین بازی کنی

چقدر حجمش کم بود .اسم فایلش اینه mcz-aoe3mi.iso .درسته؟
نمی دونم بازم نشد .این دفه دیگه بازی اپدیت نکرد می گه ورژن بازیت همخونی نداره .علتشم اینه که قبلا بازی اپدیت شده و وقتی رو فایل اجرایی بازی کلیک می کردم سی دی 1 بازی می خواست ! مجبور شدم دوباره کرک از نو کپی کنم تا بره تو بازی .برای همین این ارور تو قسمت انلاین می ده که ورژن بازیت برای انلاین همخونی نداره!
فکر کنم باید دوباره نصب کنم امتحان کنم .چون دفعه های قبل وقتی می رفتم تو قسمت انلان بازی رو اپدیت می کرد .
این فایل هم ایمیج کردم بود و نبودش فرقی نمی کنه ! به نظر شما با این چیزایی که تعریف کردم بهتر چی کار کنم؟
من خودم2 راه به نظرم می رسه
اولیش اینه که بازی دوباره اینستال کنم بعد این ایمیجی که دادین با deamon اوکی کنم بعد برم ببینم کار می ده یا نه !ا
دومش :اگه نداد و شروع کرد به اپدیت کردن بازی(یه چیزی حدود 20-30 مگابایت:(( ) می زارم اپدیت کنه وقتی تموم شد به احتمال زیاد می یاد از بازی بیرون و می گه دوباره بیا تو بازی که اینجا هم به احتمال زیاد می گه سی دی 1 بازی بزار . که وقتی سی دی 1 هم قبلا می زاشتم کار نمی کرد .حالا می یام از سی دی یکی که دارم یه ایمیج می گیرم .به نظرتون کار می ده؟
کسی هست بتونه راهنماییم کنه ؟:((

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
چقدر حجمش کم بود .اسم فایلش اینه mcz-aoe3mi.iso .درسته؟
نمی دونم بازم نشد .این دفه دیگه بازی اپدیت نکرد می گه ورژن بازیت همخونی نداره .علتشم اینه که قبلا بازی اپدیت شده و وقتی رو فایل اجرایی بازی کلیک می کردم سی دی 1 بازی می خواست ! مجبور شدم دوباره کرک از نو کپی کنم تا بره تو بازی .برای همین این ارور تو قسمت انلاین می ده که ورژن بازیت برای انلاین همخونی نداره!
فکر کنم باید دوباره نصب کنم امتحان کنم .چون دفعه های قبل وقتی می رفتم تو قسمت انلان بازی رو اپدیت می کرد .
این فایل هم ایمیج کردم بود و نبودش فرقی نمی کنه ! به نظر شما با این چیزایی که تعریف کردم بهتر چی کار کنم؟
من خودم2 راه به نظرم می رسه
اولیش اینه که بازی دوباره اینستال کنم بعد این ایمیجی که دادین با deamon اوکی کنم بعد برم ببینم کار می ده یا نه !ا
دومش :اگه نداد و شروع کرد به اپدیت کردن بازی(یه چیزی حدود 20-30 مگابایت:(( ) می زارم اپدیت کنه وقتی تموم شد به احتمال زیاد می یاد از بازی بیرون و می گه دوباره بیا تو بازی که اینجا هم به احتمال زیاد می گه سی دی 1 بازی بزار . که وقتی سی دی 1 هم قبلا می زاشتم کار نمی کرد .حالا می یام از سی دی یکی که دارم یه ایمیج می گیرم .به نظرتون کار می ده؟
کسی هست بتونه راهنماییم کنه ؟:((
من با ایمیج بازی رو بدون کپی کردن کرک اجرا کردم (یادم نیست چه ایمیجی بود شاید خودم گرفته بودم)
به هر حال من دیگه کاری از دستم برنمیاد چون کمتر بازیی رو آنلاین بازی کردم;)

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من با ایمیج بازی رو بدون کپی کردن کرک اجرا کردم (یادم نیست چه ایمیجی بود شاید خودم گرفته بودم)
به هر حال من دیگه کاری از دستم برنمیاد چون کمتر بازیی رو آنلاین بازی کردم;)

شما که می گی با ایمیج بازی رو بدون کپی کردن کرک اجرا کردم منظورتون همین age of empire 3 هست؟ یا یه بازی دیگه !
اگه منظورتون همین بازی هست که خیلی امیدوار شدم الان می رم دوباره نصبش می گنم از بازی یه ایمیج می گیرم .
ممنون

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
شما که می گی با ایمیج بازی رو بدون کپی کردن کرک اجرا کردم منظورتون همین age of empire 3 هست؟ یا یه بازی دیگه !
اگه منظورتون همین بازی هست که خیلی امیدوار شدم الان می رم دوباره نصبش می گنم از بازی یه ایمیج می گیرم .
ممنون
بله همین هست.
البته ممکنه برای آنلاین بازی کردن لازم باشه پچی چیزی نصب کنی که اینجا هست.
در قسمت دانلود و Game Updates
http://www.agecommunity.com/gameUpdates.aspx#

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بله همین هست.
البته ممکنه برای آنلاین بازی کردن لازم باشه پچی چیزی نصب کنی که اینجا هست.
در قسمت دانلود و Game Updates
http://www.agecommunity.com/gameUpdates.aspx#

اره این سایت خوده age... هست اگه بازم نشد پچ انگلیش دانلود می کنم الان تازه نصب تموم شده می خواد دوباره اپدیت کنه گیم... می شه یکم در مورد این سایته تو ضیح بدی
http://gamecopyworld.com/
اون فایل ایمیجی که مربوط به age of empire 3 می شد رو تو قسمت سرچ دقیقا چی نوشتی که پیداش کرد می خوام یاد بگیرم بقیه بازی ها رو هم بتونم خودم پیدا کنم

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
اره این سایت خوده age... هست اگه بازم نشد پچ انگلیش دانلود می کنم الان تازه نصب تموم شده می خواد دوباره اپدیت کنه گیم... می شه یکم در مورد این سایته تو ضیح بدی
http://gamecopyworld.com/
اون فایل ایمیجی که مربوط به age of empire 3 می شد رو تو قسمت سرچ دقیقا چی نوشتی که پیداش کرد می خوام یاد بگیرم بقیه بازی ها رو هم بتونم خودم پیدا کنم
تو قسمت سرچ فقط اسم بازی رو نوشتم یعمی Age of Empires III بعد یه صفحه شبیه گوگل آورد اون که بهش مربوط بود رو انتخاب کردم و رفتم توش و از توی لیست بلند اون Fixed Image رو انتخاب کردم

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
تو قسمت سرچ فقط اسم بازی رو نوشتم یعمی Age of Empires III بعد یه صفحه شبیه گوگل آورد اون که بهش مربوط بود رو انتخاب کردم و رفتم توش و از توی لیست بلند اون Fixed Image رو انتخاب کردم

پیداش کردم:cheesygri
من الان نمی تونم بازی تست کنم چون یه 30 مگ باید بازی اپدیت کنم و از اشتراکمم 5 مگا بایت بیشتر نمونده :(( کاش این محدودیت ترافیک بر می داشتن . یک شنبه - دو شنبه هفته دیگه اگه مشکلی داشتم تو همین تاپیک می یام می گم .از راهنمایین ممنون 100 در صد مفید

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بازم یه مشکل جدید
الان مشکلم با اون ایمیجی که دادی حل شد و رفت تو قسمت انلاین و شماره سریال و سی دی 1 اینا نخواست فقط می گه که باید یک user name , پاسورد وارد کنی که مربوط به ESO می شه !
تو بازی یه قسمت هم داره برای ساخت یوزر نیم و می شه ساخت که من هر چی سعی کردم بسازم نتونستم بسازم همش ایراد می گیره که create acount is faild .
کسی هست که بتونه برام یه اکونت ESO بسازه ESO مخفف کلمه ENSEMBLE STUDIOS ONLINE هست .کمکککککککککککک

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
بازم یه مشکل جدید
الان مشکلم با اون ایمیجی که دادی حل شد و رفت تو قسمت انلاین و شماره سریال و سی دی 1 اینا نخواست فقط می گه که باید یک user name , پاسورد وارد کنی که مربوط به ESO می شه !
تو بازی یه قسمت هم داره برای ساخت یوزر نیم و می شه ساخت که من هر چی سعی کردم بسازم نتونستم بسازم همش ایراد می گیره که create acount is faild .
کسی هست که بتونه برام یه اکونت ESO بسازه ESO مخفف کلمه ENSEMBLE STUDIOS ONLINE هست .کمکککککککککککک
همچینی باید از فکرش بیای بیرون
اینو ببین
http://www.agecommunity.com/online_gaming_policy.aspx
2. Registration Information. You will be required to register an ESO user account and a unique nickname in order to utilize ESO. The unique nickname, a valid CD-Key from your copy of the software, and associated ESO registration information is used to identify you as a unique user of ESO. In the event that Microsoft learns that you have provided Microsoft with false or misleading registration information, Microsoft reserves the right to terminate your ESO account.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر