کدامیک از بازیهای زیر ارزش خریدن کنسول را دارد ؟

به خاطر کدامیک از بازیهای زیر حاظر به خریدن کنسول هستید

• Gears of War 2

رای‌ها: 45 33.1%
  • God of War 3

رای‌ها: 61 44.9%
  • GTA IV

رای‌ها: 40 29.4%
  • Final Fantasy XIII

رای‌ها: 27 19.9%
  • Kill Zone 2

رای‌ها: 34 25.0%
  • Metal Gear Solid 4

رای‌ها: 78 57.4%
  • Ninja Gaiden 2

رای‌ها: 12 8.8%
  • Resident Evil 5

رای‌ها: 48 35.3%
  • Super Mario Galaxy

رای‌ها: 14 10.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    136

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
صلوات به کسانی میفریتی که تو بازی GOW 1&2 دین و فرهنگ اسلام رو تحریف کردن
بیشتر دقت کن

اولا اسپم نده !

دوما دینو یکی مثل تو داره تحریف میکنه این فقط یه بازیه .

سوما من برای زحمتی که سازنده ها کشیدن صلوات فرستادم . بعدشم من که کلیشو بازی کردم اسمی از اسلام نیومده که حرفی از تحریفش باشه :confused: پس چرت نگو و بیشتر دقت کن !

چهارما اسلام نیازی به طرفداری چهار تا مثل تو رو نداره پس ....

آخرین ویرایش:

payam11

کاربر سایت
Mar 7, 2007
264
به نظر من Resident Evil 5 و Gears of War 2 البته تازه خوب شد silent hill 5 قراره برای pc بیاد وگرنه دیگه pc تعطیل میشد البته قراره gta 4 هم براش بیاد

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
من که فقط وفقط کنسولم را برای بهترین بازی دنیا یعنی GEARS OF WAR گرفتم. الان هم اکثر بازیها نیامده اند که بتوان در موردشان نظر داد ولی GEOW2 , GOW3 بین بقیه شاخ ترند. خواهشا بخاطر نمره ها تصمیم گیری نکنید چون امسال دو تا نمره 10 داشتیم که هیچ کدام باندازه کافی عنوان بزرگی نبودند و فقط نامهایشان نمره کسب کردند. و این موضوع را زمانی میفهمید که چند دقیقه ای هر کدام از دو بازی را امتحان کنید.

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
به خاطر یک مشت بازی!!

من اگه بخوام کنسول بگیرم فقط PS3 میگیرم! اگه بخوام کنسول برای بازی خاصی بگیرم اول بخاطر بازی استاد بی چون و چرای صنعت بازی سازی Hideo Kojima می گیرم یعنی Metal Gear Solid چون اگه کسی کنسول داشته باشه و حرکات اعجاب انگیز اسنیک رو نبینه یکم در حق خودش کم لطفی کرده چون همیشه Kojima در نسخه های مختلف متال گیر یه چیزی داشته که بازی کننده رو مات و مبهوت کنه!! God Of War هم که بخاطر روان بودن بازی و سبک خاصی که ایجاد کرده رو نمیشه کنار گذاشت، چون من دقیقاً یادمه زمانی که GOW1 رو بازی می کردم اصلاً از دور و ورم هیچی نمی فهمیدم!:biggrin1: Resident Evil هم که دیگه به نظرم باهاش یه دوست قدیمی ام و از وقتی که یادم می یاد اومد یه نسخشم بی خیال نشدم، مخصوصاً RE3 به خاطر گوینده بی نظیرش که در اول بازی با گفتن Residen Evil مو به تنت سیخ می شد که پروردگارا به اینم می گن بازی یا Horror Movie !!! البته برای اولاش!
کلاً MGS ، GOW ، RE3

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
من وقتی شنیدم که Mafia 2 رو تایید کردن رفتم یه 360 خریدم بازیهاییم که ارزش صبر کردنشو دارن یکی Mafia 2 و یکی دیگه هم که شاخ همشونه Resident Evil 5 هست:biggrin1:

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
Xbox 360 بخرم به خاطر Gears of War و بازیهای متفاوتش و اینکه پدر رایانه پشتش هست...
PS3 اگه بخرم فقط فقط فقط به خاطر بازی فوق العاده جذاب Little Big Planet که حرف نداره ...
اگه Wii بخرم فقط به خاطر کنترلش که نسل بازی را متحول کرد...

در کل نظرسنجی جالبی بود با اینکه فراموش شده های زیادی داشت مثلا همین بازی LBP که به نظر من بهترین بازی پلتفرمر و جذاب ترین و بهترین مولتیپلیر برای پارتی در تاریخ ویدیو گیمز میشود....

موفق باشید

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
اگه منظورتون بازیهایی که اصلا بره پی سی نمیاد باید GEOW2,RE5 و GTAIV رو حذف کنید. چون اینا بره پی سی میان.
ولی من خودم به خاطر GEOW یه 360 گرفتم. بره GOW3 هم خیلی دوست دارم یه ps3 بگیرم ولی فکر نکنم بتونم .:((

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
اگه منظورتون بازیهایی که اصلا بره پی سی نمیاد باید GEOW2,RE5 و GTAIV رو حذف کنید. چون اینا بره پی سی میان.
ولی من خودم به خاطر GEOW یه 360 گرفتم. بره GOW3 هم خیلی دوست دارم یه ps3 بگیرم ولی فکر نکنم بتونم .:((

بابا یاد بگیرید وقتی پست میدید مدرک حال داشته باشید یعنی وقتی دارید چیزی میگید تایید شده باشه نه اینکه از خودتون بگید این که واسه این میاد اینم نمیاد پس این برنده میشه و....

GEOW2,RE5 کجا نوشته که برای PC میاد؟؟؟ الان میگی چون GOW1 اومده این هم میاد اون یکی هم چون کپکام وضیعت مالیش بده پورت میکنه و.... توروخدا یه جوری پست بدید که....

موفق باشید ;)

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
اگه بخرم فقط فقط فقط به خاطر بازی فوق العاده جذاب Little Big Planet که حرف نداره ...

اینو هستم اساسی !!!

GEOW2,RE5 کجا نوشته که برای PC میاد؟؟؟

اینا حتما میان دیرو زود داره ولی سوختو سوز نداره ! منبع : تاریخ !!!

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
RE5&GEOW2 که فعلا برای PC نچ:biggrin1:
ولی این بازی ها با کنترلر کنسول ها حال میده مخصوصا GEOW2 ...:love:این بازی ها با ماوس و کیبرد حال نمیده:sick:مثل گیرز 1 برا PC نمیومد بهتر بود:cheesygri

ولی من خودم برای MGS4 و KZ2 و RESIS 2 و LBP و... یه PS3 خریدم:love:

به نظر من یه گیمر نباید تعصب داشته باشه که فقط با PC بازی کنه یا فقط با کنسول:biggrin1:من تا PS3 رو نگرفتم کرمم:biggrin1:نخوابید....حالا هم سعی میکنم PC رو تقویت کنیم البته PC قوی ها ولی میخوام دو برابرش کنم:cheesygri
ولی کنسول هم باید داشته باشی خیلی حال میده:love:من که بهتریم بازی های عمرم کنسولی بودن

الان هم که دارم MGS4 بازی میکنم و برای اموات کوجیما و پدر و مادر و هفت جد و آبادش فاتحه میخونم:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر