داستان حماسی فاینال فانتزی 12 - قسمت سوم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
آره داداش حق با شماست. :)
ولی من کل غزیه رو هم نفهمیدم.
میشه یه خلاصه ای از کل داستان رو بگی.
میخوام بدونم که این گروه 6 نفره, هدف اصلیشون از این همه ماجراجویی چیه؟ و با چه کسانی می جنگند و خلاصه کل ماجرا چیه؟ :-/

الان سرم شلوغه یه کم . .. یه یه هفته دیگه بهم یاد اوری کن تا برات مفصل تعریف کنم

ashe

کاربر سایت
Jan 6, 2006
815
نام
سید محمد حسین
الان سرم شلوغه یه کم . .. یه یه هفته دیگه بهم یاد اوری کن تا برات مفصل تعریف کنم
مازیار الان این تاپیکو پیدا کردم دوباره دارم فاینال ۱۲ را میرم دفعه قبل که رفتم حدود ۱۵ ۱۶ سال پیش بود اون موقع خیلی با جزئیات داستانو دنبال نمیکردم فقط میخواستم تمومش کنم .الان کرک و پرم ریخته چقدر داستان غنی داره بازی .واقعا حیف این بازی های دوران ps2 که دیگه تکرار نمیشن :( :( :(

• Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
مازیار الان این تاپیکو پیدا کردم دوباره دارم فاینال ۱۲ را میرم دفعه قبل که رفتم حدود ۱۵ ۱۶ سال پیش بود اون موقع خیلی با جزئیات داستانو دنبال نمیکردم فقط میخواستم تمومش کنم .الان کرک و پرم ریخته چقدر داستان غنی داره بازی .واقعا حیف این بازی های دوران ps2 که دیگه تکرار نمیشن :( :( :(
بازی بدون شک یکی از بهترین استوری های نه فقط سری که کل صنعت گیم رو داره... واقعا همچین داستان و دنیای بزرگی تو مدیوم ویدئو گیم اونم روی نسل ۶ فرای تصوراته....

فقط جای سوالی که میمونه اینه که چطور اسکوار انیکس همچین گنجینه ای رو دور انداخت ، ایوالیس میتونست پایه و اساس سری فاینال فانتزی باشه... و کلی شماره دیگه با کمک این یونیورس عمیقی که ماتسونو خلق کرد بسازن...

• Like
Reactions: ashe and bigboss12

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر