Final Fantasy XIII - X360

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,296
نام
shahab
سلام دوستان من يه جا گير كردم كمكم كنيد بريم جلو
همون ديويدي اول يه جا هست اون دختر سرا هستش كيه نامزده پسره توي يخ گير كرده پسره داره تلاش ميكنه اونو از يخ در بياره يه دفعه يه چند نفر ميان پسره باهاشون مبارزه ميكني بعد يه فيلم نشون ميده يه دفعه پسره ميفته رو زمين از دست پسره يه نيرو ابي در مياد كه 2تا دختره در مياد بعد اون ادما رو ميكشن بعد تو بايد با اون دختره مبارزه كني هر كاري ميكنم نميتونم بكشمشون .يه تايمي بالاي سرت مياد كه يه عدد 1789 همينجوري كم ميشه تا قبل اينكه صفر بشه بايد بكشي.كسي يادش هست؟

باید باهاشون مبارزه کنی تا جون بالای سرشان پر شود { یاد نمی اید که کامل پر شود یا تا نصفه} ولی مبارزه موقعی تمام می شود که یک پیام می اید که یک دکمه را فشار دهی.{ از قدرت ravفکر کنم استفاده کنی زودتر جونشان پر می شود}

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام خدمت اساتید محترم سایت
آقا من یک مشکل با این بازی پیدا کردم نمی دانم باید چی کار کنم توی chapter 11 بعد از اینکه وارد سیاره puls می شیم بعد از این که Hope داره نارگیل از درخت می گنه بعدش یک مسیری را طی می کنیم می رسیم دمه یک رودخانه که Hope اونجا افتاده.یک دموی چند ثانیه ای نشان می ده بعد می ره توی Loading Screen که همونجا هی Load می کنه و دیگر هیچ اتفاقی نمی افته.از دوستان کسی می توانه من را راهنمایی کنه که باید چی کار م کنم هم بازی را از روی هارد اجرا کردم هم از روی دیسک هیچ فرقی نداشته دیسک هم تمیز است دستگاه هم نزدیک به 2 ماه است داره کار می کنه و تاحالا از این مشکلات نداشتم.
کسی از دوستان Save بازی را نداره که حداقل بعد از این قضیه باشه .

ممنون میشم راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش:

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
با سلام خدمت اساتید محترم سایت
آقا من یک مشکل با این بازی پیدا کردم نمی دانم باید چی کار کنم توی chapter 11 بعد از اینکه وارد سیاره puls می شیم بعد از این که Hope داره نارگیل از درخت می گنه بعدش یک مسیری را طی می کنیم می رسیم دمه یک رودخانه که Hope اونجا افتاده.یک دموی چند ثانیه ای نشان می ده بعد می ره توی Loading Screen که همونجا هی Load می کنه و دیگر هیچ اتفاقی نمی افته.از دوستان کسی می توانه من را راهنمایی کنه که باید چی کار م کنم هم بازی را از روی هارد اجرا کردم هم از روی دیسک هیچ فرقی نداشته دیسک هم تمیز است دستگاه هم نزدیک به 2 ماه است داره کار می کنه و تاحالا از این مشکلات نداشتم.
کسی از دوستان Save بازی را نداره که حداقل بعد از این قضیه باشه .

ممنون میشم راهنمایی کنید.

مشکل از دیسکه، یکی دیگه بگیر.

genesis good b

کاربر سایت
May 10, 2013
1
نام
milad
من منتظر بازی final fantasy 16 هستم

---------- نوشته در 07:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:50 PM ارسال شده بود ----------

راستی جنسیس چه قدر طرفدار داره

---------- نوشته در 07:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:51 PM ارسال شده بود ----------

black angel من تو فاینال فانتزی 13 اونجایی که یه هیولای غولپیکر از گوجه فرنگی درست شده من اونجا گیر کردم بازی کردی کمکم کنی؟

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
black angel من تو فاینال فانتزی 13 اونجایی که یه هیولای غولپیکر از گوجه فرنگی درست شده من اونجا گیر کردم بازی کردی کمکم کنی؟
اون هیولا گوجه فرنگی که مال XIII-2 هست برادر :d ولی زدنش برا بار اول کاری نداره . فقط از جادوهای آب استفاده کن و یه کم هم که بزنیش میره رو دمو

Noctis & Tifa

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1
نام
سارا
سلام
30 تا mission برام فعال شده بود که همه رو رفتم به جز 3 تا که خیلی سختن و فعلا نمیتونم ردشون کنم.
چیکار کنم تا بقیه mission ها برام فعال شن؟

sprbi

کاربر سایت
Jul 21, 2010
49
سلام دوستان من هارد xboxم داغون شد اخرا بازی بودم می خواستم اگه ممکنه لطف کنید یه سیو از چپتر 11یا 12ش اپلود کنید.همه جا رو کشتم پیدا نکردم لطفا کمک کنید ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر