Final Fantasy XIII - X360

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
خب من الان نفهمیدم بازی برای ریجن J عرشه میشه یا نه؟اگه عرضه نشه که جای تعجب داره چون شاید بتونه به فروش 360 در ÷اپن یه کمکی بکنه.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
:eek::eek: جل الخالق
باید کلاس آموزش Turn Based هم بذاریم اینجا ؟
جهت اطلاع XII هم Turn Based بود فقط گیم پلی ـش کمی پیشرفته تر شده بود نسبت به Turn Based های قدیمی
عجب ... جالب شد من فکر می کردم TB فقط به صورت نوبتی ! ;)
خب من الان نفهمیدم بازی برای ریجن J عرشه میشه یا نه؟اگه عرضه نشه که جای تعجب داره چون شاید بتونه به فروش 360 در ÷اپن یه کمکی بکنه.
فعلا نه
ولی فقط در ژاپن شاید در آسیا پخش بشه

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
من بازی های فاینال رو بخاطر داستان و سبک ترن بیس دوست دارم و اصلا خوشحال نمیشم که ببینم سبک بازی عوض شده امیدوارم همچین اتفاقی نیفته چون تعداد بازی های ترن بیس خیلی کمه و فاینال همیشه بهترین بوده تو این سبک.

اینهمه بازی غیر ترن بیسی داریم برین سراغ اونا :cheesygri

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
از کی تا حالا Lost Odyssey شده ساخته ی Itagaki ؟ :laughing: :laughing:
واقعا پست جالبی بود در نوع خودش

ببخشيد يک لحظه اشتباه شد ایتاگاکی بازی Ninja Gaiden :love: رو کارگردانی کرده
يک لحظه قاتی کردم :biggrin1:
فکر کنم ساکاگوچی يهمچين چيزايی بود :biggrin1:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
ببخشيد يک لحظه اشتباه شد ایتاگاکی بازی Ninja Gaiden :love: رو کارگردانی کرده
يک لحظه قاتی کردم :biggrin1:
فکر کنم ساکاگوچی يهمچين چيزايی بود :biggrin1:
اصلا هم ساکاگوچی کارگردان این بازی نیست هر چند Spam دارم میدم ولی باید جواب بدم که مشکلی پیش نیاد !
کارگردان بازی Lost Odyssey Daisuke Fukugewa هست نه ساکاگوچی !!
Sakaguchi : Game Producer And Scenario Write

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
اصلا هم ساکاگوچی کارگردان این بازی نیست هر چند Spam دارم میدم ولی باید جواب بدم که مشکلی پیش نیاد !
کارگردان بازی Lost Odyssey Daisuke Fukugewa هست نه ساکاگوچی !!
Sakaguchi : Game Producer And Scenario Write

اقا من اصلا تا حالا بازی JRPG انجام ندادم خوشمم نمیآد در مورد بازياشو کارگرداناشو سازنده هاشم اطلاعات ندارم ;):blushing::-"

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خبر جدید رو داشته باشید، کمی تا قسمتی روحتون شاداب شه :D:

در مصاحبه ای که سایت 1UP با Yoshinori Kitase انجام داده است وی گفته است که داستان بازی کامل شده است و ضبط صداهای مخصوص ورژن ژاپنی شروع شده است.
.............
Yoshinori Kitase:"داستان بازی کامل شده است و ما هم اکنون ضبط صداهای ژاپنی بازی را شروع کرده ایم.وقتی که این کار هم تمام شود ما میتونیم وارد localization process شویم"

ffxiii9xs.jpg

منبع

General Stalin

کاربر سایت
May 18, 2008
51
نام
Yoshiya Kiryū
معمولاً تو سري هاي فاينال فانتزي (يا كلاً JRPG ها) اصلي ترين وظيفه به عهده سناريست بازيه. حالا تا اونجايي كه من فهميدم تو FFXIII قراره اين كارو به همراه كارگرداني كسي به اسم تورياما انجام بده!! فكر كنم اگه لااقل كيتاسه سناريوي بازي رو مينوشت بيشتر ميشد رو اين بازي حساب كرد.
كلاً FF بدون ساكاگوچي يعني هيچي! باور كنيد اسكوار خودشم ميدونه همچين آش دهن سوزي نميخواد توليد كنه گفته بذار با عرضه ش رو 360 يه مقدار پول بيشتري گير بيارم.
فاينال بدون ساكاگوچي مثل MGS بدون كوجيماس! شايد JRPG باشه، شايد قابل قبول و گاهي موفق باشه، اما فاينال نيست.
فاينال واقعي Lost Odyssey ست.;)

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
كلاً FF بدون ساكاگوچي يعني هيچي! ب
شدیدا تایید میشه نسخه 12 این بازی تنها دلیل فروشش داستانش بود و بس ;)
یه Nobou Uematsu هم اضافه کن با SoundTrack های توپش تو FF Series
من هنوز که هنوز Soundtrack های Lost Odyssey رو میشینم گوش میدم

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
معمولاً تو سري هاي فاينال فانتزي (يا كلاً JRPG ها) اصلي ترين وظيفه به عهده سناريست بازيه. حالا تا اونجايي كه من فهميدم تو FFXIII قراره اين كارو به همراه كارگرداني كسي به اسم تورياما انجام بده!! فكر كنم اگه لااقل كيتاسه سناريوي بازي رو مينوشت بيشتر ميشد رو اين بازي حساب كرد.
كلاً FF بدون ساكاگوچي يعني هيچي! باور كنيد اسكوار خودشم ميدونه همچين آش دهن سوزي نميخواد توليد كنه گفته بذار با عرضه ش رو 360 يه مقدار پول بيشتري گير بيارم.
فاينال بدون ساكاگوچي مثل MGS بدون كوجيماس! شايد JRPG باشه، شايد قابل قبول و گاهي موفق باشه، اما فاينال نيست.
فاينال واقعي Lost Odyssey ست.;)
هنوز نیومده فن بازی های مسخره شروع شد.شماها کجا بودید موقعی که این بازی ساخته میشد ساگاگوچی هم همچین اش دهن سوزی نبود همونطور که فاینال 12 هیچ چیزی کم نداشت فقط کمی سخت بود به خاطر همین همه میگفتن مسخرس.
این Lost Odyssey هم تو این سبک و تو تمامی چیزهای فنی یه چیز معمولی به حساب میومد حداقل میشه اینو از روی ریویوهای سایتها و مجلات معتبر فهمید در حالی که با وجود اینکه 9 ماه از عرضه 360 میگذشت و تقریبا فاینال 12 یک بازی نسل قبل از تاریخ گذشته بود درست 17 روز قبل از عرضه PS3 در بسیاری از سایتها و مجلات مورد تحسین قرار گرفت.
لطفا نیاید نظر شخصی خودتون رو که بر پایه ی رویاهای بچگانه اس در مورد هر چیزی بیان کنید به خدا با این کارها بازیسنتر رو به گند کشیدید مجبورتون نکردن که نظر بدید

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
فاينال واقعي Lost Odyssey ست.
ساکاگوچی چیکارست ؟ فکر کردین بازی به این بزرگی فقط رو دست یه نفر مثل ساکاگوچی میچرخه ؟
ساکاگوچی اگه عرضه داشت یه بازی درست میکرد که فروشش حداقل یک سومِ FF XII بشه
الکی هم ساکاگوچی رو به کوجیما ربط ندید... با موفقیت FF X و FF XII به همه ثابت شده که این بازی بدون ساکاگوچی هم همون FF ـه
فاينال واقعي Lost Odyssey ست.
:lol:
بله FF واقعی LO ـه اونم با avrage rate هفت و نیم lol
شدیدا تایید میشه نسخه 12 این بازی تنها دلیل فروشش داستانش بود و بس
:lol:

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
لطفا نیاید نظر شخصی خودتون رو که بر پایه ی رویاهای بچگانه اس در مورد هر چیزی بیان کنید به خدا با این کارها بازیسنتر رو به گند کشیدید مجبورتون نکردن که نظر بدید
حسام جان شما هم هر چی گفتی غیر از نظر شخصی خودت بوده ؟
شما دلت از یه جای دیگه پره میایی ساکاگوچی رو مسخره می کنی ( امضات گواه این قضیه هست )
ساکاگوچی چه اونی که ازش بدش میاد چه اونی که ازش خوشش میاد همه اونو پدر FF میدونن
و در این شکی نیست که یکی از بزرگترین بازیساز های جهان هست
ممی دونستی وقتی می خندی عین دلقک سیرک میشی ؟ ;)

General Stalin

کاربر سایت
May 18, 2008
51
نام
Yoshiya Kiryū
MGS جان من فن ام يا تو؟ كلاً از هرچي گيمر متعصب اما بي مخه بدم مياد! من هيچ تعصب خاصي نسبت به 360 يا ساكاگوچي ندارم اما سليقه م طوريه كه كلاً فاينال رو بعد از FFVII نپسنديدم اما تك تكشو غير از XI و VIII بازي كردم.
اينجا هم چيزي غير از نظرمو نگفتم كه اينطوري برخورد ميكني.
اگر Lost Odyssey رو هم بازي كني مطمئناً نظرت نسبت بهش عوض ميشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر