Persian Soldier

HITMAN.47

کاربر سایت
Jul 18, 2008
54
با سلام اگه احيانا كمكي لازم بود (كه البته گمان نكنم :() ما حاظريم
اما يه سوال اونم اينكه مراحل ساخت اين بازي فقط بر عهده ي خودته؟؟؟؟؟؟؟
يعني كسي دخيل نيست؟؟؟؟؟:confused:

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
ببخشید آقا مهدی خودتونید؟ سیستم مورد نیاز رو میشه بگید>؟این شخصیت اصلی بازی فریدونه؟
راستی ناراحت نشید ولی تو سرزمین رویا در لول 2 هی گیر میکردو اسلو موشن بود تو این بازی اینجوری نکنید;)

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
هیچ ناراحتی در کار نیست.
سرزمین رویا چون اولین بازی من بود (و کمبود تجربه)، به شکلی برنامه نویسی شده بود که با وجود حجم کم، احتیاج به یک سیستم با رم بالا داشت تا به خوبی اجرا بشه. اما در این بازی تمام سعی خودم رو دارم میکنم تا حتی با رم 512 هم بازی به خوبی اجرا بشه.

Mehdi_Darinoos

کاربر سایت
Aug 23, 2008
36
جناب شرکت هایی مثل دارینوس و پردیس رایانه اسپانسرهای خوبی هستند. مخصوصا دارینوس که بخواد صدا گذاری هم بکنه دیگه عالیه. یه سوال هم داشتم و اونم اینه که این شرکتا چجوری این بازی های خارجی رو دوبله میکنند و یا منو ها رو فارسی میکنند. اگه اطلاعاتی دارید،بگید ممنون میشم.

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
نوشته شده توسط msf
سلام
این بازی بعد از تمام شدن میفروشی یا مثل سرزمین رویا رایگانه؟
:-"
رایگان.؟
190.gif

به گفته ی خود اقای مهدی فنایی (جناب jarjar و سازنده بازی ) این بازی بعد از اتمام ساخت حداقل در 2 CD عرضه میشه.به گفته ایشون هم این بازی حداقل یک سال دیگه کار داره.بعدشم سرزمین رویا 3 مگ بود این یکی هم حجمش زیاد تره و هم قشنگتره.:love:
-----------------------------------------------------------------------------
ببخشید مهدی جون منظورت از سبک پلتفرم - پلتفرمر هست دیگه ؟
یک چیزی تو مایه های Bionic Commando Rearmed ؟
در کل بازیت خوراکه.موفق باشی.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
امید وارم در کارت موفق باشی و امید وارم بازیتون خدایی نکرده مثل بازی {لطفلی خان زند که نمیشه بهش گفت بازی نباشه ومثل این بازی نیاد با ASSASINT مقایسه کنه }:cool:در کل موفق باشی ;)

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
راستش اگر به خودم بود... اين رو هم رايگان بيرون ميدادم. چون بازي رو واسه پول نميسازم! ولي... اگر بخوام همچين كاري كنم، دوستان و اطرافيان پوستم رو ميكنن!! متوجه كه ميشين؟! ;)

ممنون حسام جان. اطلاعات تقريبا كامل و صحيحي بود. و معمولا براي اين سبك از هر دو اصطلاح پلتفرم و پلتفرمر استفاده ميكنن. (اينجا رو يه نگاه بندازين)

و... پروژه ي لطفعلي خان بسيار بزرگتر و پرهزينه تر از اين بازيه! به هر حال سرباز ايراني يك بازي كاملا مستقل هستش كه با بودجه شخصي داره ساخته ميشه و قابل مقايسه با لطفعلي خان نيست. اما اميدوارم هنگامي كه بازي آماده شد، حداقل نسبت به لطفعلي خان از انجام اين بازي لذت بيشتري ببريد.

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
نوشته شده توسط jarjar
معمولا براي اين سبك از هر دو اصطلاح پلتفرم و پلتفرمر استفاده ميكنن.
خب من بیشتر پلتفرمر شنیدم بعدشم من ابدا قصد جسارت نداشتم مهدی جون.سو ء تفاهم نشه.
فقط یک چیزی :
قیافه کاراکتر بازی از نزدیک خوبه ولی از نمای بازی شبیه کور و کچل های سرطانی است.
میگم اگر یک کم به کلش مو بدی و یک لباس پاره پوره (طوری که حس شکنجه شده بودن رو به مخاطب انتقال بده) بهتر باشه.

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
فعلا كه همچنان خودم تنهام!
اگر دوست داريد در ساخت اين بازي همكاري كنيد، نمونه كارهاتون رو به آدرس mahdi_fanaei@yahoo.com بفرستيد.
و يا به اين تاپيك مراجعه كنيد.
واقعا خودت تکی این بازی داری میسازی..:eek::eek::eek:
آفریییییییییییییییییینننننننننننننن.
لعنت به این شانس جونهای مملکت مثل شما انقدر استعداد دارن که تک و تنها تو خونشون بازی میسازن ولی دولت از این پتانسیل استفاده نمیکنه......
ببخشید شما چندسالتونه و رشته تحصیلیتون چیه؟؟

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
چشم. سعي ميكنم از اين حالت كور كچل سرطاني درش بيارم :smile:

mg snake عزيز... من 25 سالم هستش و هنر تدريس ميكنم.

Mehdi_Darinoos

کاربر سایت
Aug 23, 2008
36
Bad

جناب JarJar یه سوال کردم و شما جواب ندادید.....:evil: عجب زمونه ای شده.... بابا ما هم آدمیم.
گفتم : این دارینوس چجوری منوهای بازیها رو فارسی میکنه و یا صحبت ها رو دوبله فارسی میکنه؟:cheesygri

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
نمي دونم آقا مهدي. تا حالا بازيي رو فارسي نكردم.
سوالتون هم هيچ ربطي به تاپيك نداشت. مي تونستيد سوالتون رو با پيغام خصوصي در ميان بگذاريد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر