راهنمایی در پیدا کردن اسم یک بازی قدیمی

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام
یک بازی قدیمی بود که یک موجودی می رفت کمک دوستانش که توسط یک سری موجودات به زور به کار توی کارخونه و ... مشغول بودم و البته نابینا شده بودند و باید اونها رو هدایت می کرد تا آزاد بشن.
دوربین مثل بازی های سگا از روبرو ثابت بود و با کاراکتر حرکت می کرد البته گرافیک نسبتا خوبی داشت و مال pc بود.
مراحل مختلف کارخونه ، جنگل، ... داشت.
با هر شماره یک چیز می گفت مثلاً یک رو می‌زدی می‌گفت hello و غیره .
اگر کسی می دونه اسمش چی بود کمک کنه.
فکر کنم مال ۱۰ الی ۱۵ سال پیش بود

Oddworld: Abys Oddysee

Abe%27s_Oddysee_Cover.jpg

File:Abe%27s_Oddysee_Cover.jpg

mohannaa

کاربر سایت
Dec 9, 2018
1
سلام من دنبال 3تا بازیم یکیشیه هواپیما رِیس جمهور بود فک کنم یه جا سقوت میکنه دخترشو میدزدن شخصیتی که با اون بازی میکینیمم یه سربازه که باید بیره دنبال اون دختره پیداش کنه اکثا مرحله هاشم کنار تیکه های هواپیما سوخته بود
یکی دیگش باز فک کنم هواپیما سقوت میکرد ی دختر بود شخصیتش که اکثرا با تیرکمون کار میکرد تو یه جزیره بود بعضی وقتا همکارارشم پیدا میکرد ولی فقط حرف میزدن بعد جدا میشدن تیرکموناشم پیدا میکرد گرگم تو بازیش زیاد داشت باید بالای یه دکل میرفت یه کارایی میکرد فک کنم از اخر بازی همینو یادمه که بالای قه بالای دکل بود همه جاام پره برف بود
سومیشم جنگ بین دوتا کشور بود یکی از واضحترین مرحله هاش یادمه که یه گرو 20 تایی میرن سوار قطار مترو میشنو تیر اندازیو اینا قطارش چپ میکنه مهماتم یا از رو جنازه ها بر میداشت یا اول مرحله هاش جبه مهمات داشتن
همینارو یادمه فقط شاید دوتاش یکی باشه نمیدونم ولی جنگیو هیجانی بودن همه

• Like
Reactions: che-jaleb

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
سلام من دنبال 3تا بازیم یکیشیه هواپیما رِیس جمهور بود فک کنم یه جا سقوت میکنه دخترشو میدزدن شخصیتی که با اون بازی میکینیمم یه سربازه که باید بیره دنبال اون دختره پیداش کنه اکثا مرحله هاشم کنار تیکه های هواپیما سوخته بود
یکی دیگش باز فک کنم هواپیما سقوت میکرد ی دختر بود شخصیتش که اکثرا با تیرکمون کار میکرد تو یه جزیره بود بعضی وقتا همکارارشم پیدا میکرد ولی فقط حرف میزدن بعد جدا میشدن تیرکموناشم پیدا میکرد گرگم تو بازیش زیاد داشت باید بالای یه دکل میرفت یه کارایی میکرد فک کنم از اخر بازی همینو یادمه که بالای قه بالای دکل بود همه جاام پره برف بود
سومیشم جنگ بین دوتا کشور بود یکی از واضحترین مرحله هاش یادمه که یه گرو 20 تایی میرن سوار قطار مترو میشنو تیر اندازیو اینا قطارش چپ میکنه مهماتم یا از رو جنازه ها بر میداشت یا اول مرحله هاش جبه مهمات داشتن
همینارو یادمه فقط شاید دوتاش یکی باشه نمیدونم ولی جنگیو هیجانی بودن همه
اسم بازی ها رو نمیدونم اما این مدل بازی ها دوست داری بازی جدید بنام د فورست چک کن

• Like

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
برا رضای خدا من هربار تو همچین تاپیکی کمک خواستم کسی جواب نداد بگید این بازی ترسناکی که اولش یا یارویی تو قطاره میره به یه شهر گوتیک/استیمپانک استایل وارد یه خونه میشه توی اتاق یه پیستول از رو تخت برمیداره بعد میره تو یه کلیسا(تا اونجایی که یادم میاد) یه مرد یزرگ هیکل یا هیولا درست یادم نیست میاد که باید بکشیش و من میترسیدم بازی رو کویت میکردم چیه؟! :D
سبکش ترسناک بود سوم شخص پلتفرمینگم داشت تا اونجایی که یادمه لبه هارو برای جابجایی گرب میکرد!

• Like

Ali75.72

کاربر سایت
Feb 24, 2019
1
سلام من دنباله یه بازی استراتژیک میگردم که اسمشو فراموش کردم قدیمیه اولشم موقه شروع یعنی منوش صدابه کلاغ میاد و از یه جاده یا مثله پیاده رو دوربین که صحنه منو هستش وارد یک قلعه میشه تو بازیش کشتی داره که توپ پرتاب میکنه قایق واسه جابه جای نیرو از یه جزیره به جزیره دیگه داره کلیسا داره که راهب هاشون جون به سرباز ها میده یه شنل کلا دار قهوه‌ای داره سربازاشون مثلا شمشیر دارشون ریشوسیبیل داره سوارکار داره مثله وارکرافت میمونه ولی این که من میگم تخیلی نیست سرباز دهره ها که مثله جن یا قول داره ولی شبیح وارکرافته اینارو میدونستم خیلی دنبالشم کم حجمه قدیمیه تو یه دی وی دی داشتمش که توش صد تا بازی داشت این یکی ازون بازی هاش بود کل سایتارو گشتم پیدا نکردم اگه میشه اسمشو واسم ایمیل کنید یا تلگرام بفرستید @bardiyaariyana
Ali.shafayan@gmail.com

آخرین ویرایش:
  • Like

Farnaz.sep

کاربر سایت
May 26, 2019
3
سلام دنبال دوتا بازیم هردو مال pc, یکیش یه بازی بود که دوتا تیم قرمز و آبی داشت چهار پنج تا گیم مود مختلف داشت یکیش این بود یه نفر رئیس میشد باید ازش محافظت میکردیم یکیشم این بود باید پرچم تیم مقابل رو می دزدیدی سوار ماشین هم میشد مپ برفی هم داشت، یه مودم داشت که تو منطقش یه چراغ بود هر تیمی که تایم بیشتر نزدیک چراغه میموند برنده بود. یه مودشم این بود که یه کامیون که تانکر پشتش وصل بودو باید اونو میدزدی میبردی منطقه خودت.
✅اون یکی گیم خونه سازی و حیاط سازی بود یه بلوک بهت میدادن باید تو اون خونه سازی میکردی، یادمه شکل خونه رو که انتخاب میکردی میکاشتی تو مپ باید میرفتی از تو خیابون کارگرهایی رو که صف کشیده بودن میکشیدی مینداختی رو خونه که بسازتش،فک کنم بیشتر تمرکز بازی روی ساخت شهرک بود، درختو چراغ و کف پوش و این چیزا، خیلی ها بهم گفتن سیمز بود چک کردم ولی نبود. چون شخصیتی نداشتی که تو مپ راه بری فقط میتونستی بسازی. حدودا 10 سال پیش فک کنم بازی کردم.

• Like

Farnaz.sep

کاربر سایت
May 26, 2019
3
برا رضای خدا من هربار تو همچین تاپیکی کمک خواستم کسی جواب نداد بگید این بازی ترسناکی که اولش یا یارویی تو قطاره میره به یه شهر گوتیک/استیمپانک استایل وارد یه خونه میشه توی اتاق یه پیستول از رو تخت برمیداره بعد میره تو یه کلیسا(تا اونجایی که یادم میاد) یه مرد یزرگ هیکل یا هیولا درست یادم نیست میاد که باید بکشیش و من میترسیدم بازی رو کویت میکردم چیه؟! :D
سبکش ترسناک بود سوم شخص پلتفرمینگم داشت تا اونجایی که یادمه لبه هارو برای جابجایی گرب میکرد!
اینی که میگی shade wrath of angels نیست؟

Farnaz.sep

کاربر سایت
May 26, 2019
3
این بازی که میگی اسمش shade wrath of angels هست

• Like
Reactions: Pouria82

Zartosht_kabir

کاربر سایت
Jun 6, 2019
3
سلام به همه لطفاً كمكم كنيد تا بازى مورد علاقات پيدا كنم. نزديك به يك هفته است دارم دنبالش ميگردم تا اين سايتو پيدا كردم .
يادمه اول بازى بايد ٨عدد گل پيدا ميكرديم و به يك پير زن ميدادم بعدش شمشير و ضره ميگرفتيم و با موجوداتى مانند زنبور بزرگ، خرس و عقرب و ... مبارزه ميكرديم. بايد بعضى وقت ها به قصر ميرفتيم تا ملكه ماموريت بهم بده و انجام بدم .
مكان هاى زيادى اين بازى داشت مثل جهنم، جايى كه سراسر برف بود،و يك جايى كه يك زن و مردو گرفته بودند .و يك جا كه بايد ميرفتيم تو ذريا و ٣٠تا٤٠ صدف پيدا ميكرديم . خلاصه ماموريت ها را انجام ميداديم سكه ميگرفتيم و شمشير و ضره را قوى ميكرديم.

Last edited by a moderator:
  • Like

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام به همه لطفاً كمكم كنيد تا بازى مورد علاقات پيدا كنم. نزديك به يك هفته است دارم دنبالش ميگردم تا اين سايتو پيدا كردم .
يادمه اول بازى بايد ٨عدد گل پيدا ميكرديم و به يك پير زن ميدادم بعدش شمشير و ضره ميگرفتيم و با موجوداتى مانند زنبور بزرگ، خرس و عقرب و ... مبارزه ميكرديم. بايد بعضى وقت ها به قصر ميرفتيم تا ملكه ماموريت بهم بده و انجام بدم .
مكان هاى زيادى اين بازى داشت مثل جهنم، جايى كه سراسر برف بود،و يك جايى كه يك زن و مردو گرفته بودند .و يك جا كه بايد ميرفتيم تو ذريا و ٣٠تا٤٠ صدف پيدا ميكرديم . خلاصه ماموريت ها را انجام ميداديم سكه ميگرفتيم و شمشير و ضره را قوى ميكرديم.
مال چه دستگاهی بوده؟ چه سالی؟ گرافیکش چقدر بوده؟ شخصیت بازی کی بوده؟ چه شکلی بوده؟

Zartosht_kabir

کاربر سایت
Jun 6, 2019
3
مال چه دستگاهی بوده؟ چه سالی؟ گرافیکش چقدر بوده؟ شخصیت بازی کی بوده؟ چه شکلی بوده؟
اندرويد.سالشو دقيق نميدونم ولى من چهار سال پيش بازى ميكردم.كيفيتش انيميشنى بود.شخصيت بازى يك پسر گوش دراز بود.

• Like

carmelo

کاربر سایت
Jun 19, 2019
3
سلام دوستان دنبال اسم ی بازیم که حدودا سال 84 83 بازی میکردم بازی هم فقط با سی دی خودش اجرا میشد بدون سی دی اصلا اجرا نمیشد
بازی تک شخصیتی بود ظاهر شخصیت بازی هم لباس تیره به تن داشت و چیزی مثل لیزر قرمز رنگ کنار گوش چپش بود مرحله اول بازی هم از هلیکوپتر می اومد پایین محیط اولین مرحله بازی هم پر کانتینر بود که باید با جایگیری درست بتونی مخفاینه وارد ساختمون اصلی بشی اسلحه های تو بازی هم فقط دو نوع اسلحه کلت بود که یکیش صدا خفه کن داشت اون یکی نداشت.تو بازی دکمه space رو که میزدی رو زانو مینشست و برای موقعی بود که میخواستی دشمنا رو با هدف گیری بزنی و وقتی دشمنا رو میکشتی میتونستیم بدنش رو بگردی و چیزایی مثل فشنگ و خون برداری و حتی میتونستی بدنشون رو کول کنی ببری مخفی کنی.
متاسفانه بیشتر از این چیزا چیزی یادم نمیاد خواهشا اگه کسی اسمش رو میدونه یا حتی تجربه این بازی رو داشته با توجه به این مشخصات کمک کنه ممنون

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر