کمک توی بازی مافیا

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
برادران گرامثی من گیر کردم
اونجایی که میریم تو موزه بعد میگه : کیل آل آف د بستردز باید چه کنم همه رو کشتم این یارو سم کجاست؟؟؟

M2Hoseyni

کاربر سایت
Aug 17, 2008
1
درخواست راهنمایی

سلام دوستان
من در مرحله ای که باید ماشین سواری حامل مشروب رو بعد از فرار از دست گنگسترها به پارکینگ برسونم موندم . اونجا فقط 2 تا تریلی پارکه با 2-3 نفر آدما که هستن :confused:. معلوم نیست بعدش چه باید کرد ؟:( بیچاره شدم ولی نمیدونم راه چیه! اگر کسی می دونه لطف کنه راهنماییم کنه . ممنون می شم

moh@m@d

کاربر سایت
Jul 24, 2014
2
اقا من گیر کردم اونجایی که تولد یارو تو کشتیه بعد باید بری بکشیش من تو کشتی نمیتونم برم میگه نباید کسی بت شک کنه بعد نگهبانه هی به من نگاه میکنه بعدم راه میری با خونسردی از بغل یارو رد میشی اون یکی دم پله واساده یهو میاد طرفم بعد میزنه بعد میبازی . فکر کنم هشتاد باری باخته باشم:confused:

آخرین ویرایش:

solly

کاربر سایت
Jul 14, 2017
8
سلام دوستان شدیدا.به کمکتون نیاز دارم.تومرحلهvisit rich peopleباکلیدساز میرم داخل.بعد.چجوری.اون.همه.نگهبانو.بکشم؟اصا.اون.مدارک.کجاس؟؟؟؟؟؟
اگه.یه.مردی.داریم.که.چندبار.تموم کرده بی زحمت ایدی تلگرامشو لطف کنه یا اصا به ایدی من@Say_you_Will_ReMeMber_Me2 پیام بده که من سوالای الان و ایندمو.ازش.بپرسم
باتشکر.از.همه

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
سلام دوستان شدیدا.به کمکتون نیاز دارم.تومرحلهvisit rich peopleباکلیدساز میرم داخل.بعد.چجوری.اون.همه.نگهبانو.بکشم؟اصا.اون.مدارک.کجاس؟؟؟؟؟؟
اگه.یه.مردی.داریم.که.چندبار.تموم کرده بی زحمت ایدی تلگرامشو لطف کنه یا اصا به ایدی من@Say_you_Will_ReMeMber_Me2 پیام بده که من سوالای الان و ایندمو.ازش.بپرسم
باتشکر.از.همه
شما این مرحله رو باید مخفیانه رد کنی (البته میشه بزن و بهادر هم رفت جلو ولی روش درست اینه که مخفیانه باشه که آخر کار بتونی یه ماشین خوب هم بگیری ) شما وارد حیاط خونه که میشید سمت چپتون یه کنتور برق گذاشته که میرید و فیوز رو میزنید که برق قطع بشه همون پشت بایستید تا یه نگهبان بیاد از جلتون رد بشه آروم از پشت با چوب بیسبال بزنید تو سرش (با یه ضربه بیهوش میشه ) آروم از همون سمت حرکت می کنید جوری که کسی نبینتتون از در پشتی وارد اتاق بشید طبقه بالا اتاق آخر برید اونجا یه گاو صندوقه اینجا کات سین میشه و بازی سیو میشه

solly

کاربر سایت
Jul 14, 2017
8
ممنونم.استاد.خیلی.لطف کردی.
اگه.جسارت.نیس.تلگرام.داری.اگه.سوال.پیش.اومد.مزاحم.بشیم؟اینجا.همش.من.با.ورود.و.نوشتن.مشکل.دارم.

solly

کاربر سایت
Jul 14, 2017
8
داداش.این.بیهوش.نمیشه.که.
یا.باید.تیرانازی.کنم.که.با.تیرو.طایفشون.میان.به.فنا.میدنم.یا.باید.با.چوب.بیسبال.بیوفتم.به.جونش.که.نمیمیره.که

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر