کمک در God of War

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
داداش خيلي مردي ولي مي دوني تا دوباره بيام تو FORUM خودم ردش كردم حتي تمومش كردم كردم ولي بازم خيلي مردي كه به خاطرم به زحمت افتادي:blushing:

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
سلام
من تو مرحله دوم هستم و مقدار orb هام تا حدی رسیده که میتونم شمشیر رو ارتقا بدم
ولی نمیدونم چرا ارتقا میدم شمشیر ناپدید میشه؟!!
البته یه جادو هم اضافه میکنه

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
سلام
من تو مرحله دوم هستم و مقدار orb هام تا حدی رسیده که میتونم شمشیر رو ارتقا بدم
ولی نمیدونم چرا ارتقا میدم شمشیر ناپدید میشه؟!!
البته یه جادو هم اضافه میکنه

شماره 1 يا شماره 2؟

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
شماره 1 هست
همچين مشكلي در نسخه 2 بازي هست ولي در يك نشنيده بودم. شمشير ناپديد ميشه يعني قابل استفاده هست يا نه؟ ديگه نميشه ازش استفاده كرد؟ چون بعضي اوقات اين چنين مشكلي در طول بازي پيش مياد ولي بعد رفع ميشه. منظورتم از جادو نفهميدم؟ توضيح كامل تر بده.

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
همچين مشكلي در نسخه 2 بازي هست ولي در يك نشنيده بودم. شمشير ناپديد ميشه يعني قابل استفاده هست يا نه؟ ديگه نميشه ازش استفاده كرد؟ چون بعضي اوقات اين چنين مشكلي در طول بازي پيش مياد ولي بعد رفع ميشه. منظورتم از جادو نفهميدم؟ توضيح كامل تر بده.
نه دیگه هیچ استفاده ای نداره یعنی وقتی مربع یا مثلث رو میزنم شروع میکنه به ضربه زدن حتی صدای شمشیر ها هم میاد ولی هیچ تاثیری روی دشمن نداره
در مورد جادو هم وقتی R3 و L3 رو میزنی برای چند ثانیه روی بدن کریتوس نور های ابی ظاهر میشه ...
با تعویض دیسک مشکل حل میشه؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من که تا حالا این مشکل رو ندیده بودم..! به احتمال 100% مربوط به خود دیسک هست ..

من خودم دوتا دیسک عوض کردم تا بازی رو تموم کردم (البته فقط گیر میکرد)

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
واقعا عجیبه ها!!
امروز تک-تک مغازه های توپخونه پرسیدم حتی یکیشون هم gow 1 رو نداشتن !
شما جایی رو نمیشناسید این بازی رو داشته باشه؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
یکم قدیمی شده دیگه کسی نمیاره ...!

تو همین سایت ببین کسی نمیفروشه .. اگه نبود به یکی بگو برات یکدونه بزنه.. من خودم سی دی رو گم کردم ..
ولی اگه دیگه خیلی گیر کردی بگو تا برات یکی بخرم پست کنم..

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
سلام دوستان من دارم GOW 1 رو بازي ميكنم در تول بازي من تو كشتيم با اون اژدها ميزنمش سرشو ميكنه پايين و ميگه دايره بزن چي كار كننم؟ دايره هم ميزنم اتفاقي نميوفته

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
سلام دوستان من دارم GOW 1 رو بازي ميكنم در تول بازي من تو كشتيم با اون اژدها ميزنمش سرشو ميكنه پايين و ميگه دايره بزن چي كار كننم؟ دايره هم ميزنم اتفاقي نميوفته
دايره رو بايد پشت سر هم و سريع بزني تا اژدها رو بزنه به دكل چوبي وسط. 2-3 اين كار رو بكن تا دكل بشكنه و بعد براي دفعه آخر اين كار رو بكن تا دكل رو بكنه تو گردن اژدها.

Zombie

کاربر سایت
Sep 3, 2008
437
mr یه باز که نباید بزنی ! باید تند و تند پست سر هم بزنی و ریز یعنی فاصله ی بین دفعه ی اول و دوم کمتر از نیم ثانیه باشه !lol gamer

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
درود بر همه داداشا من GOW 1 نسخه معمولي(DVD5)دارم الانم يه دونه نسخه كامل (DVD9) گرفتم ولي سيو هاي اينا به هم نمي خوره حالا مي خام بگم كه وقتي كه كدهاي نرم افزار CODEBREAKER V9.2 رو ميزنم روش اجرا نمي كنه در حالي كه رو نسخه يDVD5 اجرا مي كرد وحالا سوالات و درخاستهاي من:
1_ايا واقعا ورژنهاي DVD5 و DVD9 با هم فرق داره
2_با CODEBREAKER ورژنهاي بالاتر مثل 10.0 حل ميشه
3_ايا GAMESHARK هم همين مشكلو داره يعني ورژنها تاثير داره
4_خاهشا اگه كسي كد گيم شارك GOW1 رو داره بزاره
دم همتون گرم يا علي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر