Legacy of Kain

کدوم رو میپسندید؟

• Kain

رای‌ها: 25 43.9%
  • Raziel

رای‌ها: 32 56.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    57

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
به نظرتون blood omen بهتره یا soul reaver؟
من blood omen رو بازی نکردم میخاستم نظرتون رو بدونم!
در ضمن دنیای بازی تو DBD این ماه این دو بازی رو برای pc و soul reaver رو برای psp گزاشته!

آخرین ویرایش:

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
عجب بازی عجب داستانی
الان که دارم اینو مینویسم 48 ساعته پای پی سی بودم میرفتم جلو میگفتم الانه که تموم شه ولی نمیشد . داستان قشنگ و باکلاسی داشت من الان blood omen 2 رو تموم کردم .دارم دستو بالمو چرب میکنم برای سری های بعدیش

فقط سوالم اینه :
Blood omen ها با soul reaver ها فرق دارن ؟
لینک دانلود 1 و 3 این سری بازی ها رو میخوام اگه تو تهران جایی هست که میفروشه ادرس بدید ترجیحآ طرفای انقلاب .

هر چند ساعت یکبار این تاپیکو بالا بیارید چه کرده dynamic crystal :evil:

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
مکالمه های این بازی رو از کجا داره ؟
خیلی دوست دارم بدونم چرا اون دختره next stone که کین از Sebastian گرفت رو از کین میگیره و بعد کین دخل دختره رو میاره .

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
خیلی دوست دارم بدونم چرا اون دختره next stone که کین از Sebastian گرفت رو از کین میگیره و بعد کین دخل دختره رو میاره .
مكالمه هاش رو فكر مي كنم توي Gamefaqs بتوني گير بياري
البته خودم چك نكردم ولي معمولا اسكريپت اكثر بازي ها پيدا مي شه تو Gamefaqs
Nexus Stone‌ رو بر ميداره چون به قدرت رسيدن كين رو به ضرر جامعه خون آشام ها مي دونه و كين هم به خاطر اينكه بهش خيانت كرده مي كشش
==
Soul Reaver همون blood omen ه ولی شخصیت تو blood omen کین ه و تو
soul rever رازیل ه .
Soul Reaver و Blood Omen اسم دو (البته چهار) بازي از سري پنج گانه Legacy of Kain هستن
Blood Omen ها ماجراي به قدرت رسيدن كين در نازگات رو روايت مي كنن
و Soul Reaver‌ها ماجراي رازيل كه يكي از فرزندان كين هست رو روايت مي كنن و داستانشون بعد از Blood Omen ها اتفاق ميفته
Defiance‌ هم پارت آخر اين سري محسوب مي شه كه هم رازيل و هم كين قابل بازي هستن و داستانش بعد از Soul Reaver2 اتفاق ميفته

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301

سلام

فکر کنم این کارتون رو راه بندازه:
http://www.nosgoth.net/home.htm

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
Nexus Stone‌ رو بر ميداره چون به قدرت رسيدن كين رو به ضرر جامعه خون آشام ها مي دونه و كين هم به خاطر اينكه بهش خيانت كرده مي كشش
==

Soul Reaver و Blood Omen اسم دو (البته چهار) بازي از سري پنج گانه Legacy of Kain هستن
و Soul Reaver‌ها ماجراي رازيل كه يكي از فرزندان كين هست رو روايت مي كنن و داستانشون بعد از Blood Omen ها اتفاق ميفته
Defiance‌ هم پارت آخر اين سري محسوب مي شه كه هم رازيل و هم كين قابل بازي هستن و داستانش بعد از Soul Reaver2 اتفاق ميفته

معلومه که خیلی حرفه ای هستی . اینم بگو ببینم اون device که کین میره خونش رو میریزه توش برای lord sarafan چه فایده ای داشته و nexus stone رو چرا کین آخرش میندازه دور ؟

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
==

فکر میکنم اشتباه میکنی چون اول بازی دختره به کین میگه تو تنها امید خون اشام ها هستی و کین برای کشتن لرد سارافان به سنگ احتیاج داره ولی دختره متوجه میشه سنگ نمیتونه به کین کمک کنه و کین هم اخر بازی سنگ رو دور میندازه کلآ تا لیراکز Lyrics بازی رو نبینیم نمیشه در مورد داستان نظر داد .

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
فکر میکنم اشتباه میکنی چون اول بازی دختره به کین میگه تو تنها امید خون اشام ها هستی و کین برای کشتن لرد سارافان به سنگ احتیاج داره ولی دختره متوجه میشه سنگ نمیتونه به کین کمک کنه و کین هم اخر بازی سنگ رو دور میندازه کلآ تا لیراکز Lyrics بازی رو نبینیم نمیشه در مورد داستان نظر داد .
فكر مي كنم دليل اينكه به كاري كه دختره كرد مي گيم خيانت همينه ، نه ؟
==
اینم بگو ببینم اون device که کین میره خونش رو میریزه توش برای lord sarafan چه فایده ای داشته و nexus stone رو چرا کین آخرش میندازه دور ؟
خون كين باعث مي شد كه چهره واقعي هيلدن ها معلوم بشه و حفاظشون از بين بره
دليل اينكه Nexus Stone رو دور ميندازه دقيق يادم نمياد ولي فكر نمي خواست يه بلا دو بار سرش بياد و ديگه نيازي بهش نداشت

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دوستان عزیز میشه اسم همه بازیها رو به ترتیب از اول تا آخر بنویسند . ممنون میشم . من هم عاشق دوش بودم یادش بخیر دقیقا 11 ساعت گیم پلی داشت . 6 بار بازیش کردم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر