Trophies Guide Center

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
الان نا مفهوم نوشته بودم که ترجمش کردی؟ :d
ولی با خط سوم مخالفم یکی که بتونه Demons Soul یا NGS2 رو پلات کنه رو نمیشه گزاشت تو زمره ی الافان!(که متاسفانه من هیچکدوم رو پلات نکردم در نتیجه الافم! )

حيف دمونز سولز رو فروختم وگرنه راحت ميگرفتمش ! البته 80% هم كار هركسي نيست :d

از بحث منحرف شدم :d اين شيوه اي كه ميگن يه فايل سيو ميندازي رو دستگاه كه special ops هاي مدرن وارفير 2 رو با ترافياش برات باز ميكنه راسته ؟:-/

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
دوستان من متاسفانه طی عوض کردن پروفایل پی اس 3 تروفی های زیادی از جمله
singularity
gta iv
bad company 2
رو از دست دادم راهی برای برگردوندنشون نیس؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ممنون
بدبخت شدم :(
دوستان نمیشه تروفی ها یه دستگاه پی اس 3 رو انتقال داد به دستگا دیگه ی ؟
نه از یک دستگاه نمیشه به دستگاه دیگه برد چون تروفی ها برای اکانت هست نه دستگاه. می تونی اکانت رو روی یک دستگاه دیگه بالا بیاری و بعد تروفی ها اونجا هم هست.

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
نه از یک دستگاه نمیشه به دستگاه دیگه برد چون تروفی ها برای اکانت هست نه دستگاه. می تونی اکانت رو روی یک دستگاه دیگه بالا بیاری و بعد تروفی ها اونجا هم هست.

در واقع اگه من یه اکانت دیگه رو رو دستگاه خودم ساین این کنم بعد تروفی ها رو میتونم داشته باشم در قسمت گیم - فروفی کالکشن

یا کلا بی خیالش بشم
چون من یه بار خواستم با یه اکانت دیگه ( که تو پی اس پیم درست کرده بودم ) برم ساین این شم نمیشد ولی با یه پروفایل جدید تو ps3 میشد

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
330
نام
Amir
سلام اقا من همه ی تروفی هایuncharted1,uncharted2,mercenaris2رو گرفتم ولی بعضی از تروفی هارو نمیتونم بگیرم چون نوشتهhidden trophyچه کار کنم:-/

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام اقا من همه ی تروفی هایuncharted1,uncharted2,mercenaris2رو گرفتم ولی بعضی از تروفی هارو نمیتونم بگیرم چون نوشتهhidden trophyچه کار کنم:-/
این تروفی ها رو باید از توی سایت های خارجی یا راهنماهایی که تو سایت خودمون گذاشته شده نگاه کنید. البته معمولا این تروفی های این جوری مروبط به داستان بازی هستند و همیشه باز میشند.

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
330
نام
Amir
این تروفی ها رو باید از توی سایت های خارجی یا راهنماهایی که تو سایت خودمون گذاشته شده نگاه کنید. البته معمولا این تروفی های این جوری مروبط به داستان بازی هستند و همیشه باز میشند.
ولی توی هر کدوم تعدادی تروفی هست که هیچ توضیهی نداده کنارش نوشته تروفی های مقفی{hidden trophy}:((

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
برهان که گفت
تو سایت های خارجی مثل ps3t و هزار تا سایت دیگه :d توضیح این تروفی ها رو نوشتند .
90% مواقع هم این تروفی ها مربوط به خط داستانی بازی هستند .

kourosh10

کاربر سایت
Oct 9, 2010
174
درود
این هم Trophy های که فن های MGS خواستار شدن برای MGS4 :D:

Platinum]
Courage is Solid- Unlock Every medal

Gold
Possible Mission - Unlock all face camo
Fully Loaded - 71 Weapons
Can’t see me - No Alerts
Thou Shall Not Kill - No kills
Sunny Will be Happy - Collected all 5 dolls
Second Chance/Peace at last - Defeat all four of the B&B unit/SNAKEHOUND (stamina)
Remembering the Past - View more than 300 flashbacks total
Skillz - Acquire 1,000,000 Derbin Points
The full Story - Completed the story on all levels
؟Big Boss?!? - Earn the rank of Big Boss
The Boss- UnlHuh!? Who was that - Take a picture of the trenchcoat follower

سلام من متوجه نشدم این تروفیها فعال هستن؟ اگه بازی کنیم میگیریم ؟چرا تو trophy collection من متال نیست؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(:((2ماه پیش بازیرو آنلاین کردم

یه 2 3 سالی کار داره گرفتنش، اگر بزارن
mornincoffee.gif
.
سلام من متوجه نشدم این تروفیها فعال هستن؟ اگه بازی کنیم میگیریم ؟چرا تو trophy collection من متال نیست؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(:((2ماه پیش بازیرو آنلاین کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر