Final Fantasy XV

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Cloud Strife, ‏Jun 28, 2008.

?

آیا از عملکرد Final Fantasy XV راضی بودید؟

 1. بله

  49.2%
 2. خیر

  50.8%
 1. Cloud Strife

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 13, 2006
  ارسال ها:
  11,746
  نام:
  ماکان
  هر گونه صحبت در مورد داستان، شخصیت ها، مراحل و سایر عناصری که سازنده قبل از عرضه در مورد اونها صحبت نکرده رو در تگ اسپویلر قرار بدید.

  برای بحث آزاد درباری داستان بازی میتونید وارد تاپیک زیر بشید:

  Final Fantasy XV SPOILER THREAD

  [​IMG]
  Final Fantasy XV

  Publisher:
  Square Enix

  Developer:
  Square Enix Business Division 2

  Director:
  Hajime Tabata

  Producer:
  Shinji Hashimoto

  Designer:
  Tetsuya Nomura

  Composer:
  Yoko Shimomura

  Genre:
  Japanese Action-Role Playing

  Mode:
  Single-Player
  Online Co-op

  Release Date:

  2016 ,November 29
  9 آذر 1395


  بعد از گذشت یک نسل از سرنوشت نامعلوم Final Fantasy Versus XIII و شخصیت جذاب و گیرای آن ناکتیس لویسیس (Noctis Lucis) بالاخره در کنفرانس چند روز گذشته سونی در نمایشگاه E3 شرکت SE دست از آزار و اذیت گیمرها برداشته و هرچند بعید بنظر می‌رسید اما آقای تتسویا نومورا خالق و کارگردان پروژه Versus از طریق یک پیام ویدئویی به معرفی بازی خود پرداخت. عنوانی که دیگر Versus و بخشی از پروژه XIII نیست و اکنون باید آن را XV و یکی از عناوین اصلی و شماره دار مجموعه بنامیم!

  اما تغییرات Versus تنها شامل تغییر نام آن نشده و آنطور که بنظر می‌رسید در طول این سال‌های سکوت نومورا و تیم او بیکار ننشسته و دست به خلق عنوانی زده‌اند که از همه نظر تفاوت بسیار زیادی با نمایش اولیه بازی و طرح‌های پروتوتایپ بازی دارد. تغییرات وسیعی که از داستان تا گیم‌پلی و سبک بازی را شامل می‌شود. البته داستان، شخصیت‌ها، محیط‌ها و به طور کلی پلات داستانی بسیار نزدیک به طرح‌های اولیه بازیست و سازندگان بیشتر دست به ایجاد تغییر و نوآوری در گیم‌پلی، سیستم مبارزات و گرافیک بازی زده‌اند. بنابراین چندان دور از انتظار نیست که بناچار مجبور به معرفی مجدد بازی و نگاهی نو به Final Fantasy XV باشیم!


  داستان

  متاسفانه هنوز اطلاعات منسجم و کاملی در خصوص داستان XV در دست نیست و سازندگان نیز پراکنده گویی و ایجاد ابهام در قبال داستان خود را ترجیح داده‌اند اما با تمام این تفاسیر می‌توان گفت کریستال‌ها بار دیگر نقش اصلی را در داستان XV ایفا می‌کنند! کریستال‌های قدرت که بنظر می‌رسد SE علاقه بسیار زیادی به آن‌ها دارد!
  البته کریستال‌ها اینبار بازیگران پشت پرده داستان XV هستند و بنابر دلایلی نامعلوم میراث باقی مانده از قدرت پیشینیان خلاصه شده در تنها کریستال باقی مانده در جهان است که توسط خاندان Lucis ها نگه داری می‌شود. خاندان Lucis از گذشته با همسایه خود Niflheim سرجنگ و دشمنی داشته‌اند و اکنون با پایان جنگ‌های قدیمی و آغاز دوران جنگ سرد تنها کریستال باقی مانده در میان آن‌ها نقطه اتکا و امید برای برقراری صلح است. حکومت Lucis با کمک گرفتن از قدرت کریستال بزرگ مانعی جادویی به دور سرزمین‌های تحت اختیار خود قرار داده است که مانع از نفوذ نیروهای متخاصم می‌شوم. اما نه تا ابد!

  ارتش Niflheim آماده شعله ور کردن آتش جنگی است که آینده شخصیت‌های داستان را دربر خواهد گرفت. نیروهای Niflheim موفق به شکستن حصار قدرت کریستال شده و اکنون صلح پایان یافته است.

  داستان XV روایت گر زندگی فرمی مدرن از یاکوزاهای ژاپنی همراه با ارجاعات بسیار زیاد به نمایشنامه‌های شکسپیر، خصوصا رومئو و ژولیت، است.


  شخصیت‌ها  Noctis Lucis Caelum

  [​IMG]

  ناکتیس لویسیس (Noctis Lusic این نام در زبان لاتین با غلط املایی به معنی روشنایی شبانه است)، شخصیت خشک و مغموم داستان که غم و اندوه از کودکی با وی عجین شده است. او وارث مسلم میراث خاندان Lucis هاست. ناکتیس که دوستانش او را Noct صدا می‌زنند دارای قدرت عجیبی است؛ قدرت دیدن نورهای بهشتی. نورهایی که خبر از نزدیکی مرگ دارند. ناکتیس قادر به حس پایان عمر دیگران است.

  ناکتیس علاقه‌ای به زندگی سلطنتی و قانون مدار خود ندارد و با نادیده گرفتن قوانین مجمع سلطنتی همانند یک مترود زندگی می‌کند. دلیلی که باعث می‌شود همیشه بار زیادی از مسوولیت بر دوش محافظین و دوستانش که قصد مراقبت از او را دارند قرار گیرد. ناکتیس شخصیتی بی‌پروا و عجول داشته و حس قدرتمندی برای محافظت از کسانی که به او وفادار هستند دارد.


  Gladiolus Amicitia

  [​IMG]

  به عنوان یکی از افراد خانواده Amicitia وظیفه گلادیولوس حمامیت و حفاظت از شکوه و اعتبار خاندان سلطنتی است. گلادیولوس یکی از نزدیک‌ترین دوستان ناکتیس است و دوستی میان آن‌ها فراتر از القاب و خانواده‌هاست. گلادیولوس و ناکتیس رابطه‌ای حتی نزدیک‌تر از برادر تنی دارند. کلادیولوس حفاظت از لوییسیس‌ها را نه از سر وظیفه، بلکه از سر برادری انجام می‌دهد.


  Ignis Scientia

  [​IMG]

  اگنس از همان دوران کودکی و طفولیت هوش و ذکاوتی استثنایی و مثال زدنی داشته و طوری آموزش و تربیت دیده است که روزی یکی از کنسول‌های شاه آینده ناکتیس باشد. اگنس درک و اعتماد بسیار عمیق و زیادی از خود نشان داده و به همین دلیل همیشه از او برای ملتفط کردن روحیه تند و خشن ناکتیس کمک گرفته می‌شود.


  Prompto Argentum

  [​IMG]

  دوست عیاش و دخترباز ناکتیس از دوران مدرسه. پرومپتو همیشه یک کت بی‌آستین می‌پوشد که خلاف عرف سلطنتی است اما با اینحال همیشه از هیچ تلاشی برای کمک به خاندان سلطنی مضایقه نمی‌کند.


  Cor Leonis

  [​IMG]

  اسطوره‌ای زنده در فرهنگ و اخلاق سرزمین Lucis، فرمانده لئونیس، که تمام هنر و جنگاوریش در نبرد را پیش کش شاه خود کرده است. لئونیس چندان رابطه خوبی با ناکتیس و دار و دسته‌اش ندارد اما افتخار او به عنوان فرمانده پادشاه باعث می‌شود همیشه مراقب آن‌ها باشد.


  [​IMG]  Regis Lucis Caelum

  [​IMG]
  [​IMG]


  پادشاه حکومت Lucis و پدر ناکتیس.  Stella Nox Fleuret

  [​IMG]

  استلا (Stella Nox Fleuret نام و نام خانوادگی این شخصیت در زبان لاتین به معنی ستاره و شمیر است) یکی از اعضای خاندان Fleuret از سرزمین Tenebrae است. استلا دوست دوران کودکی ناکتیس بوده و همانند او می‌تواند اشخاص نزدیک به مرگ را حس کند.  Idola Eldercapt

  [​IMG]
  [​IMG]


  پادشاه حکومت Niflheim. نام این شخصیت هنوز به صورت رسمی تایید نشده است.


  شخصیت مجهول 1

  [​IMG]

  احتمالا یکی از اعضای حکومت Niflheim. در تریلر منتشر از بازی این شخصیت در حال صحبت با Idola دیده می‌‌شود.


  شخصیت مجهول 2

  [​IMG]
  [​IMG]

  هیچ اطلاعاتی از این شخصیت در دست نیست


  شخصیت مجهول 3

  [​IMG]

  هیچ اطلاعاتی از این شخصیت در دست نیست  شخصیت مجهول 4

  [​IMG]
  [​IMG]

  یکی از اشخاص حکومت Lucis که در نمایش بازی کنار Regis دیده می‌شود.  شخصیت مجهول 5

  [​IMG]

  هیچ اطلاعاتی از این شخصیت در دست نیست  شخصیت مجهول 6

  [​IMG]
  [​IMG]

  هیچ اطلاعاتی از این شخصیت در دست نیست  مکان‌ها


  Lucis

  [​IMG]
  [​IMG]


  حکومت Lucis متشکل از بخش‌های مدرن و امروزی است که شهرهایی نظیر توکیو و نیویورک را در ذهن تداعی می‌کند و همچین مناطق اسطوره‌ای که هنوز در آن‌ها صدای برخورد شمشیر و جادوگری شنیده می‌شود. Lucis پر از آسمان خراش‌ها و بزرگ راه‌های عریض و طویل است.

  Tenebrae

  محل زندگی دوست دوران کودکی ناکتیس، استلا. تنها چیزی که درحال حاضر از Tenebrae می‌دانیم این است که در این سرزمین افسانه قدیمی وجود دارد که می‌گوید کسانی که قادر به دیدن "نور" هستند قدرت‌های عجیبی بدست خواهند آورد.

  Niflheim

  دشمن حکومت Lucis که توسط Idola رهبری می‌شود. حکومت Niflheim برای بدست آوردن آخرین کریستال با سرزمین‌های Tonebrae، Solheim و Accordo وارد نبرد شده است.

  Solheim

  سرزمینی که مورد تهاجم نیروهای Niflheim قرار گرفته است.

  Accordo

  سرزمین زیبایی که ما در نمایش بازی شاهد حجوم نیروهای Niflheim به آن هستیم.

  [​IMG]  گیم‌پلی  گروه شامل سه نفر خواهد بود

  ناکتیس لیدر گروه محسوب شده و در صورت مرگ او بازی تمام می‌شود

  بقیه اعضای گروه نیز قابل بازی هستند و به راحتی می‌توانید در میان مبارزات بین آن‌ها سوییچ کنید

  ناکتیس در مبارزات می‌تواند از Attack، Magic، Linkform، Warp و Summon استفاده کند

  از چوکوبو، تانک و وسایل نقلیه موجود می‌توان برای جا به جایی در نقاط مختلف بازی استفاده کرد

  XV دارای World Map است و قدرت بسیار بالای کنسول‌های نسل جدید به تیم سازنده اجازه داده است تا به راحتی WM و سفر با وسایل نقلیه را به بازی اضافه کند

  برای استفاده از قابلیت Summon ابتدا می‌بایست این موجودات را در بازی شکست دهید. Summon در بازی دارای سیستم جدیدی به نام Rank است و Leviathan بالاترین Rank را خواهد داشت که بنظر می‌رسد اشاره به جثه عظیم آن دارد

  ناکتیس در مبارزات از 5 شمشیر مختلف می‌تواند استفاده کند

  ناکتیس قادر به پریدن خواهد بود و به نظر نومورا اینکار به طبیعی تر شدن بازی کمک فراوانی می‌کند

  XV از تمام قابلیت‌های نشان داده شده در Agni’s Philosophy استفاده می‌کند و سعی دارد تا مرز بین CG و گیم‌پلی را کاهش دهد. همچنین با کمک موتور قدرتمند بازی تیم انیمیشن تمام صحنه‌های نمایشی را به صورت CG ساخته و داخل بازی قرار می‌دهد

  ساخت بازی به موتور جدید SE یعنی Luminous منتقل شده است اما نمایش بازی در E3 مربوط به موتور قبلی بازی است. در نتیجه بازی نهای از نظر گرافیک تفاوت بسیار زیادی با نمایش‌های قبلی خواهد داشت

  داستان بازی جدی، غمین و بسیار تیره و تار است اما با این حال شوخی و صحنه‌های کمیک نیز بخشی از آن است. تم بازی در یک نگاه لحظه‌های شاد و فرح بخش در اوج تراژدی و سرخوردگی است!

  نومورا علاقه‌ای به ساخت یک فضای کاملا مدرن و یا افسانه‌ای ندارد. در XV ما با تلفیقی از فضاهای مدرن شهری نظیر شینجوکو با سرزمین‌های افسانه‌ای هستیم که تم مورد علاقه نومورا است

  المان‌های زیادی از عناوین قبلی FF در XV حضور خواهند داشت. به عنوان مثال باهاموث و Leviathon از FFVII و FFVIII به XV آمده‌‌اند و نومورا آن‌ها را طراحی مجدد کرده است

  XV ممکن است تبدیل به یک سری شده و شماره‌های دیگری از آن نیز منتشر شود

  نومورا در حال بررسی احتمال اضافه کردن ویژگی‌های آنلاین به بازی است. co-op آنلاین از اهداف مورد نظر سازندگان است

  SE بدنبال گسترش دادن سری FF بر روی کنسول Vita است و احتمال عرضه یک عنوان فرعی از دنیای XV برای کنسول Vita بسیار بالا و در دست بررسی است (TGS)

  سکوت خبری در قبال پروژه Versus به اتمام رسیده و از این پس SE اطلاعات بیشتری را در خصوص XV با علاقه‌مندان به اشتراک خواهد گذاشت

  نمایش بعدی و کامل‌تر بازی در نمایشگاه TGS در تاریخ 21 سپتامبر سال جاری خواهد بود  ***

  اثر

  Yuki Matsuzawa
  [​IMG]


  Opencritic :
  Your Source for the Critical Reception of Video Games.

  (Metacritic(PS4 :
  Final Fantasy XV

  (Metacritic(XB One :

  Final Fantasy XV
   
  #1 Cloud Strife, ‏Jun 28, 2008
  آخرین ویرایش: ‏Nov 29, 2016
  riden.17, voldmort, <Professional> و 42 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. jijabig23

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 25, 2015
  ارسال ها:
  84
  نام:
  Ro.s
  باور کن من خبر دارم که چه چیزایی شده و نشده الانم که دارم اینو مینویسم دقیقا صفحه 99 این تاپیک رو دارم میخونم.
  اما من هیچ پیش زمینه ای از فاینال ندارم. در واقع هرچقدر هم که ازش بد گفته بشه روی من تاثیری نذاشته. الان اتفاقا همون 13 رو که میگید بدو اینجور اونجوره میخوام روی pc دان کنم و برم.
  حالا اینم بگم بعید میدونم اصلا موجود باشه این آلتیمیت کالکتور ادیشن:D لااقل روی دیلاکس ادیشن بازی تمرکز کنیم که کینگزگلیو رو هم داره توی خودش حداقل
  ولی این کتاب راهنماش رو فکر کنم بتونم گیر بیارم!!!!! بهش می صرفه خیلی از چیزایی که گنگه تو داستان و اینا توضیح میده دانجن ها و چیزای مخفی دیگه و....... فک کنم به قیمت 17 دلاریش بیارزه.
   
 3. Oakenshield

  Oakenshield Fire and Cold Ashes
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 23, 2015
  ارسال ها:
  2,191
  نام:
  محمد
  13 را با این مقایسه نکن :| 13 هر چی نداشته باشه چارتا کاراکتر فرعی و یه گیمپلی خوب داره. این همینا را هم نداره :|
  گاید بوک هم تو نت هست. نمیخواد 17 دلار بدی براش. اون موارد داستانیش را هم من بعد دادن دی ال سی ها کامل جمع می کنم تو یه مقاله :|
   
  vaan 2 و KingAmir این نوشته را Like کرده اند.
 4. jijabig23

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 25, 2015
  ارسال ها:
  84
  نام:
  Ro.s
  واقعا هست اون گاید بوک؟:|:|:|:|:|
  لینک بده تو اینجا یا پی وی برم دان کنم:|
  اصلا معلوم نیست چن تا dlc هست:|
  پ.ن:پیداش کردم و دارم دان میکنم. عجب قوانین کپی رایت سفت و سختیم براش دارن ب زور لینکشو توی ی فروم درب و داغون یافتم. حالا یه ده دقیقه هم وقت برد تا عضو فرومش بشم بعد این هیچی لینکای اصلی منقرض شده بودن:-w:-w:-w
  رفتم توی کامنتا گشتم دیدم یکی کاملشو با این محتوای dlc جدیده توی ی لینک سالم گذاشته 120 مگ:-"
  خدایی خسته نباشم
  لینکشم بزارم براتون
  دانلود
  پ.ن2:سرعت دانلود چندان خوبی از این سرور نیست ولی تنها لینک سالمیه که تورنت هم نبود.
   
  #4638 jijabig23, ‏May 1, 2017
  آخرین ویرایش: ‏May 1, 2017
  farzad_angel, Oakenshield و KingAmir این نوشته را Like کرده اند.
 5. jijabig23

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 25, 2015
  ارسال ها:
  84
  نام:
  Ro.s
  Once you have obtained the mark of an Astral by surviving its trial. it can
  assist you in battle when specific requirements are met. These conditions
  depend on both the party's current condition and environmental factors,
  as detailed in the table below.
  To unleash a summon's special attack, hold (Q) ;.m for several seconds
  when the corresponding prompt appears on your screen; you will also
  notice that the screen turns red with heartbeat sound effects played in
  the background.
  All Astral attacks are extremely powerful and have wide area-of-effect
  properties, hitting all enemies on the battlefield. This does not necessarily
  mean that you should call for an Astral each and every time you are
  offered the opportunity, however. Indeed, these powerful deities will only
  Summons Overview
  NAME RECRUITMENT PARTY CONDITION FACTOR
  volunteer their support on a semi-regular basis, and only once per battle
  (with the exception of very specific set-piece boss encounters).
  In practical terms, the game performs a summon probabil ity check every
  10 seconds during battles. If both party conditions and environmental
  requirements are met, the summon prompt appears on your screen. If
  you accept it by holding (Q) ;.m, the Astral comes to your aid - but a
  hidden cooldown is also triggered, preventing you from calling another
  summon for a while.
  This is why it makes sense to save summoning opportunities for fights
  that really matter. such as boss battles or difficult hunts. Wasting a deity
  attack on a horde of Voretooths or Mesmenirs will provide a spectacle.
  granted, but this is something you may reg ret if you face a more serious
  threat shortly afterwards.
  ENVIRONMENTAL FACTOR
  Titan End of Chapter 04
  The more of your allies that fall in battle. the higher the chances that Titan will assist you in wide, open-air locations. On flat terrain, he
  Titan will help you. will punch the ground; in other areas, he will throw a rock at your
  targets.
  Ramuh
  Leviathan
  Shiva
  Bahamut
  Chapter 05 The longer your party is involved in a battle, the higher the chances
  _____ tiiat Ramub_will help you. __
  Ramuh is potentia lly available in any area, including interior sections
  such a_s dungeons __ Leviathan can only manifest herself when Noctis is in Danger status. Leviathan will assist you in locations that are reasonably close to
  End of Chapter 09 The longer he remains in this state, the higher the chances that she large bodies of water, such as major lakes and areas near to the
  __wi ll o._tt_er_h_er_assistance. ___ c_o_as_ t . _______ _ ____ _
  End of Chapter 12 Shiva's tendency to assist you is a combination of the summon Shiva is available in any sizable area, appearing in both open-air and
  probabilities of the other Astrals. __ ~erior sections if there is sufficient clearance. _ _ __
  Chapter 14 Bahamut appears exclusively during a boss battle in Chapter 14.
  برای دوستانی که مشکل در احضار سامن های بازی دارن:D
   
  ps3_360_wii و KingAmir این نوشته را Like کرده اند.
 6. next

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 1, 2007
  ارسال ها:
  82
  دوستان. ببخشید به عنوان یه تازه کار فاینال فانتزی
  1- دانجن ها چطور باز میشن؟ یه دونه همین اول بالای نقشه بازه که یه ماموریت اصلی هم توش بود. الان میرسم به آخرش میخوره به یه در بسته میگه کلید میخواد. بقیه دانجنها چطور باز میشن؟
  2-مواد غذایی که دارم رو چطور میشه ترکیب کرد و به طور کلی یه ذره آشپزی کردن برام گنگه و اونقدر آزادی عمل نداری. اگه میشه راجع به آشپزی یه ذره بیشتر توصیح بدید ممنون میشم
  3-به طور کلی نظرتون رو کدوم سلاحها هست؟ من الان 13 ساعتی میشه دارم بازی میکنم و اولشم. تازه مرحله 3 اصلی هستم. همش ساید میرم تا آپدیت کنم و الان لولم 26 هستش.برای سلاحها من ultima blade رو گرفتم.خودتون چه سلاحهایی رو پیشنهاد میکنید که رو اونا کار کنم؟ بعد هم اینکه اون شمشیرهای پادشاهی که میگیرم وقتی ازشون استفاده میکنم از hp خودم کم میشه. این طبیعیه؟ پس اونا اصلا به چه درد میخورن؟
  4-ناکتیس فقط با ماهیگیری لول آپ میشه؟ در کل این لول آپ شخصیتها با لول آپ کلی چه فرقی میکنه؟ برای ماهیگیری چه ترفندهایی رو پیشنهاد میکنید؟
  5-توی بحث اسکیل پیشنهادتون برای آپگرید اول کدوم قسمتها هست؟ من از combat و ریکاوری شروع کردم. خوبه؟ AP بیشتر چه جوری به دست میاد. فقط از مبارزه؟
  ببخشید سوالام خیلی زیاد شد . ممنون میشم پاسخ بدید.
   
 7. GameMasterr

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 2, 2008
  ارسال ها:
  1,904
  نام:
  على
  برا دانجنها اونایی که تو خط داستانی هستن که هیچ بقیش باید خودتون پیدا کنید
  بعد از پیدا کردن همه دانجنها مرحله فرعی باز میشه برای کلید در های بسته تو دانجنها
  برای اشپزی هم باید کمپ بزنید هر کدوم از غزاها به حالت روشن بود یعنی مواد هست و میشه پخت
  هر سلاحی که اتک لول ببره بالا
  اون لول با لول اصلی فرق داره
  شاخه ریکاوری بهتره
   
  ps3_360_wii این نوشته را Like کرده است.
 8. Ahmad Caleum

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 20, 2015
  ارسال ها:
  29
  اقا یکی بیاد داستان چپتر 4 به بعد و تا 9 به من بگه مختصر مرسی
  بعد یه سوال چرا اردین اومد خودشو به نوکتیس نزدیک کرد؟ بعد یه چیزی که برام سواله اردین وقتی بردشون پیش تایتان فهمیدن که این صدراعظم پس چرا دوباره تو چپتر 8 رفتن پیش اردین؟!؟!
   
 9. dante-turbo

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 14, 2007
  ارسال ها:
  240
  نام:
  Farzad
  خب شما نمیدونم بازی رو به اتمام رسوندی یا نه...
  اردین برای پایان دادن به نفرین خودش و پایان دادن به بلادلاین کائلوم (هدف نهاییش) به ناکتیس نیاز داره! چون تو تقدیر ناکتیس هست که کینگ آو لایت نهایی باشه، تنها کسی که توانایی نابودی تاریکی و مبارزه با اردین رو داره. برای همین اردین برای اینکه ناکتیس رو به جایگاهی که براش مقدر شده برسونه تو سفر کمک و راهنماییش میکنه! در اصل بدنبال هدف خودش هست. ناکتیس هم بارها بهش اعتماد کرد چون اردین چندین بار حسن نیت ش رو با دوز و کلکی که داشت نشون داد بهشون (هرچند چاره دیگه ای هم نداشتن جز اعتماد)
   
 10. Ahmad Caleum

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 20, 2015
  ارسال ها:
  29
  اها پس چرا ناکتیس رفت تو شهری که باید ازدواج کنه یه راست نرفت پیشه لونا؟ هی پیغام داد اخرم تو سخنرانیش دیدش؟!
  بعد قضیه این نفرین اردین چیه؟!
   
 11. dante-turbo

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 14, 2007
  ارسال ها:
  240
  نام:
  Farzad
  مطمئنن دوستان میتونن بهتر بیان کنن چند و چون قضیه رو ولی من هم در حد برداشت خودم هرچی دستگیرم شد بیان میکنم :D
  لونا تو اون بازه در هر صورت تحت تعقیب و نظارت امپراطوری بود و التیشیا هم بصورت محصور از لونا نگهداری میکرد! ترس از امپراطوری باعث میشد براحتی لونا رو در اختیار ناکتیس نزارن! ولی خب بعد وقایع جنگ تو بازی مساله ازدواج دیگه اولویت کسی نبود! همه چیز به پادشاهی رسوندن ناکتیس و بیدار کردن خدایان eos ربط داشت که قدرت شون رو در اختیار ناکتیس بزارن. برای همین طی اون مراسم لونا باید لویاتان رو بیدار میکرد تا قدرتش رو به ناکتیس بده و حلقه پادشاهی هم تحویل ناکتیس کنه. (تمام این وقایع پلاتی بود که توسط اردین چیده شده بود که ناکتیس رو بدون اینکه در جریان باشه در مسیری که براش مقدر شده قرار بده)
  در مورد اردین و نفرینش هم... والا تئوری ها زیاده! ولی طبق چیزی که خودش هم بیان میکنه اردین از خاندان کائلوم و پادشاهان لایت بوده (بعبارتی ناکتیس هم خونش هست)! اردین هم مثل لونا اوراکل بوده و قابلیت درمان کردن مردم و بیرون کشیدن تاریکی از بدن شون رو داشته! با توجه به محبوبیت زیادش بین مردم، فردی که هویتش درست مشخص نیست (شاید یک برادر) براش پاپوش درست میکنه و میگه اردین پر از تاریکیه (تاریکی که برای درمان مردم جذب کرده) و دیگه صلاحیت حکومت و ... نداره و حق مسلم اردین رو ازش محروم میکنه (این وسط مثل اینکه کریستال و خدایان هم اردین رو رد میکنن که نتیجه ش میشه نفرت زیادش از کریستال و خدایان ایوس) خلاصه اردین ترد میشه. کم کم این نفرت و تمام تاریکی که در درونش جذب شده شخصیتش رو دستخوش تغییر میکنه، اسم کائلوم رو از نامش حذف میکنه و ایزونیا رو جایگزین میکنه (در مورد هویت اصلی ایزونیا هم چیزی گفته نمیشه ولی احتمالا نام برادر خیانت کارش بوده) تمام سیاهی و نفرت درونش قدرت نامیرایی رو بهش میده (که در اصل نفرین اردین هست)! زندگی ابدی پر از کینه تا روزی که پادشاه حقیقی روشنایی ظهور کنه و بتونه یکبار براش همیشه به کریستال، بلادلاین کائلوم و نفرین نامیرایی خودش پایان بده.
  در کل اگه به قضیه با منطق نگاه کنیم در اخر بازی کسی که پیروز میشه و به تمام خواسته هاش میرسه اردین هست نه ناکتیس.
   
  amin_dante و ps3_360_wii این نوشته را Like کرده اند.
 12. Oakenshield

  Oakenshield Fire and Cold Ashes
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 23, 2015
  ارسال ها:
  2,191
  نام:
  محمد
  @Kaine @Cloud Strife @Vaan @m.a.t @bezad @noctis-sm3 @NoctisSasuke @Anonymous M3 @BARDI YA @KingAmir @ps3_360_wii @gamer1998y @se.phi.roth @bahramffx @Dante Never Cry
  دوستان شرمنده منشن کردم. موضوع مهم هست:-"
  [​IMG]
  نمیدونم چند نفرتون بازیو دارید یا هنوز بازی می کنید. اما ورای اینکه از بازی خوشتون اومد یا نه، خواهشا اگه داریدش و میتونید بازیتون را آپدیت کنید. این عکسی که بالا می بینید مربوط میشه به نظر سنجیی که با اپدیت اخر اضافه کردن به بازی و همونطور که میبینید قراره با رای کاربرا موارد مهمی به بازی اضافه بشه که خب چیز های کمی نیستن. به خصوص یه سری موارد مثل گذشته اردین، خیانت افریت، لاین اف لوسیس و
  ورلد اف رویین خیلی مهمن. فقط هم یه گزینه را میشه انتخاب کرد.:/ خلاصه اینکه اگه میتونید برید رای بدید ببینیم میشه بالاخره این بازیو به یه نتیجه درست رسوند یا نه!

  پ.ن: این حجم از گند زدن و بعد تلاش برای جمع کردنش تو تاریخ صنعت گیم بی سابقست:D
   
  KingAmir, bezad, jhoobin و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 13. Kaine

  Kaine Kuraudo Sutoraifu
  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏May 29, 2009
  ارسال ها:
  8,731
  نام:
  احسان
  یکی که هیچی اگه تمام گزینه های بالا رو هم بیان اضافه کنن باز بازی لنگ میزنه :D کلاً ولش کنن سنگین تره ، با این کارا نه جمع میشه نه بوش از بین میره :D
   
  mikelwar, KingAmir, bezad و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 14. Oakenshield

  Oakenshield Fire and Cold Ashes
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 23, 2015
  ارسال ها:
  2,191
  نام:
  محمد
  اون که اره:D اما خب کاچی بعض هیچی!‌ همین که بازم دارن تلاش می کنن به یه جایی برسونن بازیو خودش واقعا ارزش داره.

  پ.ن: یه گزینه هایی گذاشتن ادم میمونه:/ الان من خودم حداقل ۴ رای میخوام بدم:/
   
  KingAmir, bezad و Kaine این نوشته را Like کرده اند.
 15. NoctisSasuke

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 24, 2011
  ارسال ها:
  4,289
  نام:
  Farshad
  کل اون Story Content هارو باید اضافه بکنن دیگه انتخابی نیست

  اتفاقا خیلی خفن تر جمع کردن گند زدن رو همین شرکت و با یه شماره از همین سری بازی انجام داده :D یعنی XIV که به کل ساختار بازی رو عوض کردن داستان هم یه اسکیپ چند ساله زدن کامل جدید شد و خلاصه بازی رو از نو ساختن دیگه هیچیش بازی اولی نبود که نتیجش هم فوق العاده شد
   
  KingAmir و bezad این نوشته را Like کرده اند.
 16. NoctisSasuke

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 24, 2011
  ارسال ها:
  4,289
  نام:
  Farshad
  یعنی دقیقا چیزایی که اگه تو بازی میبود بازی رو فوق العاده میکرد (با بهتر کردن چپتر آخر) رو دارن مجبور میکنن بینش انتخاب بکنی :<

  باز خوبه اینارو اضافه میکنن و نمیگن گور باباتون بازی رو که خریدین ما هم که سودمون رو کردیم XD
   
  KingAmir و bezad این نوشته را Like کرده اند.