1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

Diablo III | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط Isildur, ‏Jun 28, 2008.

1. Isildur

Isildur Rise and Shine Mr. Freeman
    Special User

نام:
    امیرحسین

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
    دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
    بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
    اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
    در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
      FPS Doug : amir#2974

#1 Isildur, ‏Jun 28, 2008
    آخرین ویرایش: ‏Sep 1, 2014
    kamyy این نوشته را Like کرده است.
  2. AhmadGr

کاربر سایت

نام:
    Ahmad
    سلام
    از چه شرکتی نت میگیری ؟
    زنگ زدی به پشتیبانی بگی پینگت بده ؟
    سرعت دانلودت چنده ؟
    از این آی پی پینگ بگیر ببینم چند میده بهت : 146.66.152.2

3. azmodan

کاربر سایت

سلام آره زنگ زدم پشتیبانی چندتا پینگ گفت بگیر آخرم گفت خوبه کیفیتش
    از bistnet میگیرم نتمو سرعت دانلودم 1024kb الانم اکانت کاهش پینگ گرفتم ولی بازم تو بازی لگ دارم و اصلا نمیشه اینجوری بازی کرد
    پینگم با آی پی شما 175ms
    پینگ مناسب برای اینکه بشه بدون لگ بازی کرد چنده داداش؟

4. AhmadGr

کاربر سایت

نام:
    Ahmad
    والا پینگ مناسب که زیر 100 هستش
    اما پینگ بستگی به فاصله شما با سرور داره و توی ایران هم خیلی سخت میشه تو سرورای اروپا پینگ زیر 100 گرفت
    البته من خودمم زیاد اطلاعات ندارم فقط در همین حد میدونم ! اما تو وقتی میری دیابلو بازی میکنی پایین صفحه اونجا که پینگتو نشون میده رنگشم میزنه
    وقتی سبز باشه یعنی خوبه دیگه که واسه من اکثر مواقع سبزه مگر اینکه نتم مشکل داشته باشه
    از سرویسای کاهش پینگ تابحال استفاده کردی ببینی تاثیر میذاره یا نه ؟

5. azmodan

کاربر سایت

پینگ من زیاده و اصلا برا این بازی خوب نیست سرویسهای کاهش پینگ هم استفاده کردم اونا هم جواب کار آدمو نمیده من نمیدونم بقیه چجوری بازی میکنن دیگه کلافه شدم و قصد دارم کلا اکانتو بفروشم و از خیر این بازی بگذرم
    هر راهی به ذهنم رسید امتحان کردم ولی پینگ و سرعت درست نمیشه

6. J. Constantine

کاربر سایت

نام:
    علی
    آقا نکنه ریجن آمریکا بازی میکنی؟ من نتم مخابرات بود بازی میکردم ولی با کاهش پینگ اوکی بود! ولی ریجن آمریکا با کاهش پینگم تو دیوار بود البته! یکمم سرورایه بازی ناز نازین البته! با همین پینگ بتل 3 بازی میکردم هولو!

7. azmodan

کاربر سایت

نه داداش ریجن اروپا هست اکانتم الان پینگم 183ms و با کاهش پینگ میاد رو 143 ولی بازم کندی سرعت دارم تو بازی البته با ping4.2.2.4 پینگ گرفتم کلا بازی های بلیزارد برای ما ایرانی ها دردسره من موندم بقیه چجوری بازی میکنن

#6021 azmodan, ‏Jan 22, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Jan 22, 2018
  8. J. Constantine

کاربر سایت

نام:
    علی
    آقا ریجن اکانتو بزار رو اروپا! وقتی که میخوای توی بتل نت لاگین کنی اون پایین میشه انتخاب کرد. بزاری رو اروپا، وصل میشی به سرورایه اروپا و با پینگ فیکس کن دیگه ضمانتی فک کنم پینگت خوب شه!:D

9. shayannick

کاربر سایت

سلام دوستان. من عاشق این بازی هستم .و از diablo2 بازی میکردم الان 32 سالمه هنوز فرصت نکردم اینو بازی کنم. نسخه started edition رو دانلود کردم از بتا نت (16 گیگ) و تا لول 13 بازی کردم. میخواستم بخرم chest رو وسوسه شدم رفتم overwatch خریدم شدیدا پشیمونم یک هفتس خریدم وسط بازی شروع به دانلود میکنه بازی سرتونو درد نیارم میخوام بدونم کسی هست یا راهی هست اوراچو بدم به یکی دیابلو بگیرم ازش؟ خیلی دوس دارم با ایرانیا این بازیو انجام بدم هر چند فکنم 6 سال از ریلیز شدنش گذشته ! من وقتی starteri بازی کردم رو لپتاپمم ریختم با دوتا اکانت رفتم تو بازی فقط حالت داستانی رو تونستم با داداشم برم (البته تا لول 13) سوالم اینه وقتی بازی رو تموم میکنید باهم بعدش چی میشه؟! هی از اول میرید کف نمیکنه آدم؟! مرسی منتظر جوایتونمممممممم

10. AhmadGr

کاربر سایت

نام:
    Ahmad
    سلام
    این بازی بر خلاف خیلی بازیای نقش آفرینی دیگه خیلی زود میرسی به End Game
    یعنی همونطور که خودت گفتی وقتی خط داستانی بازی رو تموم کنی چیز زیاد جدید و خاصی نمیبینی
    PVP هم که به اون صورت نداره
    بیشتر بازی رکوردیه
    یعنی تو هرچقدر لول بالاتر باشی و لباس و اسلحه هات قوی تر باشه مثلا میری Greater Rift با درجه سختی بالاتر میکشی و یه جور رکورد برات حساب میشه
    چیز خاصی نداره که بخوای انجام بدی فقط هر چندوقت یه بار یه season جدید شروع میشه و یه سری جایزه داره مثل pet و آیتم و اینچیزا
    که اونا رو هم بگیری دیگه چیز خاصی نمیمونه
    به نظر من که همون اوورواچ رو بازی کن واقعا یه کم یاد بگیری عاشقش میشی! بازم خود دانی

11. shayannick

کاربر سایت

سلام دوستان، اگر کسی رو میشناسید که بازی دیابلو 3 و پتچهاشو میفروشه به قیمت مناسب یا تعویض میکنه به من اطلاع بدید ممنونم. نمیخوام با قیمت بالا بخرم . فقط میخوام قسمت داستانیشو یه بار برم همین. تو نتم هر چی سرچ کردم چیزی نیافتم که بشه فقط بخش داشتانی رو بازی کرد. چون استارکرفت اینطوری بود بخش داستانیشو دانلود کردم با کرک و بدون مشکل انجام شد.

12. J. Constantine

کاربر سایت

نام:
    علی
    بازی کرک نشده. باید بخری اگه میخوای بازی کنی!

13. ehsan_jan3

کاربر سایت

حیف از بازی دیابلو که اینترنتی شد واقعا تکنفره داستانیش عالی بود

14. raya2

کاربر سایت

هیچ جای نگرانی نیست. نسخه ی کنسولی Diablo III آفلاین هستش و بزودی با کامل تر شدن شبیه ساز PS3, میشه براحتی رو PC بازیش کرد. :-bd

ehsan_jan3 این نوشته را Like کرده است.
  15. mac man

کاربر سایت

دوستان من season رو با باربین تموم کردم و ست رو گرفتم حالا میخوام با یه هیرو دیگه برم اما نمیشه دیگه اون ماموریت ها رو برم و میگه شما ست رو گرفتین.

16. AhmadGr

کاربر سایت

نام:
    Ahmad
    سلام دوستان اکانت خودم رو میخوام بفروشم به پولش احتیاج دارم چون میخوام مانیتور بگیرم پول کم دارم
    هر دو تا اکسپنشن RoS + Necromancer
    و بازی Overwatch هم داخل اکانت هست
    هرکسی خواست بهم پیام بده قیمت هم = 150 هزارتومن