Diablo III | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط Isildur, ‏Jun 28, 2008.

1. Rise and Shine Mr. Freeman Special User

نام:
    امیرحسین

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
    دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
    بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
    اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
    در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
      FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش: ‏Sep 1, 2014
    kamyy این نوشته را Like کرده است.
  2. mom mom

کاربر سایت

مرسی عزیز
    میشه مورد دوم را بیشتر توضیح بدید Second Property
    یعنی نمیشه در یک ایتم دوجا از یک خصوصیت استفاده کرده مثلا Resist to All دو جا در یک ایتم قابل استفاده نیست؟!

3. کاربر سایت

نام:
    علی
    هر آیتمی یه سری Primary Property داره و یه سری هم Secondary
    توی سکندریها هیچوقت نمیتونی رزیست تو آل بگیری و حتما باید توی قسمت پرایمریها بگیریش! حالا اگر توی سکندریها یه نوع رزیست داشته باشی، دیگه توی پرایمریها هم نمیتونی رزیست تو آل یا هر رزیست دیگه ای بگیری!

mom این نوشته را Like کرده است.
  4. mom mom

کاربر سایت

مرسی به نکته خوبی اشاره کردی.. پس با فعال شدن Secondary . این مورد در Primary Property یا همان ویژگی اصلی حذف میشه

5. مدیر انجمن

نام:
    کورش
    خب بر اساس عکسها مشخصه بیلد خوبی ندارید و همین تورمنت 8 هم که با اینها رسیدین کار بزرگی کردید.
    برای کاراکتر شما یعنی کروسیدر 2 بیلد خیلی قوی وجود داره که هردو جزو بیلدهایی هستند که تونستن GR 100 رو بزنن یعنی در کنار دو بیلد مربوط به ویزارد قویترین بیلدهای سولوی بازی هستن.
    [S9] Bombardment Build GR+101 - Crusader - Diablo III Builds - Diablo Fans
    S9 Holy Hammerdin GR95+ - Crusader - Diablo III Builds - Diablo Fans
    هر دو بیلد فوق العاده و عالی هستند. اولی ساختنش خیلی سخته چون ایتم ها همه باید ancient باشن ولی بازی کردنش اسونه و لذت بخشه چون سرعت حرکتش کاراکتر خیلی بالاست و بخشی از دمیج هم بصورت اتوماتیکه.
    دومی یعنی همردین ساختنش اسونتره ولی بازی کردنش سخته چون دفاع کمی داره ولی دمیج خیلی زیادی میزنه و کلا باید با حواس جمع بازی کرد.
    اگه از کروسیدر خوشتون میاد یکی از بیلدها رو انتخاب کنید و دقیقا همون رو بسازید. فقط دقت کنید که مو به مو باید همینها باشه نه اینکه فلان ایتم چون بنظر قویتر میاد رو جایگزین یکی از ایتمهای بیلد کنید. استت های مورد نیاز و مهم و ایتمهای داخل کیوب و بقیه موارد مهم همه داخل توضیحات بیلدها نوشته شده.
    اگه جایی مبهمه بگید تا بیشتر توضیح بدم.

آخرین ویرایش: ‏Jan 26, 2017
    Fratos این نوشته را Like کرده است.
  6. mom mom

کاربر سایت

سلام
    مرسی گرامی
    مورد اول 9 ایتم در حال حاضر دارم .. فقط 4 ایتم کم دارم که دوتا ازاین چهار ایتم رو قبلا در Kanai's Cube مصرف کردم(weapon و shield)
    1.jpg
    ممنون عزیز

آخرین ویرایش: ‏Jan 26, 2017
  7. مدیر انجمن

نام:
    کورش
    من منظور شما رو متوجه نشدم. شما ست رو از یه بیلد و اسلحه رو از یه بیلد دیگه برداشتین. اینطوری نمیشه بیلد ساخت. تاکید کردم که یکیش رو باید انتخاب کنید و دقیقا به همون بچسبید. نمیشه هردوبیلد رو با هم ترکیب کرد. اگه بیلد اول رو انتخاب کردین حتما حتما باید ایتمهاتون ancient باشن بخاطر افکت اون دو انگشتر داخل بیلد. اگر هم بیلد دوم رو انتخاب کردین اون اسلحه بدرد نمیخوره. هم باید دنبال ایتمهای این بیلد باشید و هم باید کار با اسکیلهای این بیلد و کدوم رو کی بزنید رو یاد بگیرید که برای این بیلد بخصوص کار سختیه.
    خلاصه اگه تورمنت 11 و 12 و 13 رو میخواهید و GR 50 به بالا حتما باید بیلتون دقیق باشه. دقیق بودن بیلد هم فقط به این نیست که فقط ایتمها درست باشن. اولویت استت های رو ایتمها رو هم باید دقیقا رعایت کنید.
    یه مثال از کاراکتر خودم میزنم تا قضیه براتون کاملا جا بیفته
    این قویترین کاراکتر منه که تورمنت 13 براش مثل اب خوردنه
    eu.battle.net/d3/en/profile/Archangel-2222/hero/58018777
    حالا اون رو مقایسه کنید با نمونه بیلد فایربرد ویزارد
    Firebird Archon GR100+ - Wizard - Diablo III Builds - Diablo Fans
    الان من اگه حتی یه انگشتر رو عوض کنم بیلد به هم میریزه یا اگه بیام به جای CDR رو این حساب که CHC دمیجم رو بالا میبره پس بهتره اولویت رو روی اون قرار بدم در ظاهر بیلدم شبیهشه ولی در واقعیت ارزشی نداره و خیلی ضعیفه. این بیلد حداقل 60 درصد CDR میخواد که من الان 62 درصد CDR دارم. الان ایتمی دارم که اگه استفاده کنم دمیجم بشدت بالامیره ولی CDR میاد روی 57% یعنی در ظاهر خیلی خوب بنظر میرسه ولی بدرد نمیخوره. شما هم اول باید سعی کنید به ویژگیهای اون بیلد کاملا مسلط باشد و بدونید ریزکاریهای اون بیلد چیه.

یه کاری که میتونه قضیه روبراتون اسونتر بکنه اینه که در بازی شیفت + L رو بزنید لیست بهترین کاراکترهای اون کلاس بالا میاد میتونید روشون کلیک کنید و دونه دونه ایتمها و اسکیلهاشون رو ببینید تا متوجه بشید چه ایتمی رو انتخاب و استفاده کردن و در هرایتم چه استتی رو عوض کردن. فقط یادتون باشه کارکترتون باید شبیه فقط یکی از اونها درست کنه نه مخلوطی از اونها چون در اون صورت بشدت ضعیف میشه حتی اگه ایتمهای عالی داشته باشه.

8. mom mom

کاربر سایت

بله متوجه هستم اون عکس را به عنوان نمونه ایتم هائی که از نمونه اول دارم گذاشتم وگرنه با این بیلد که نمی تونم جائی برم

توضیحتان کامل و دقیق بود
    مرسی

9. mom mom

کاربر سایت

سلام
    ایتم هائی که دراپ می کنیم روی زمین چنانچه بدون برداشتن سویچ کنیم به هیروی دیگه به فنا میرن؟ یا جائی برای پیدا کردن انها در نظر گرفته شده

10. کاربر سایت

نام:
    علی
    فنا! باید بندازی توی stash! استش share میشه بین همه ی هیروها!

11. کاربر سایت

J. Constantine این نوشته را Like کرده است.
  12. mom mom

کاربر سایت

13. کاربر سایت

اصن بدرد میخوره یا برای فان هست؟

14. کاربر سایت

سلام دوستان من امروز بازی رو خریدم
    خواستم ببینم الان هیرو واسه سیزن بسازم یا معمولی رو برم فعلا؟
    توی سیزن داستان رو هم بازی میکنم یا کلا فرق میکنه؟
    من دیابلو 2 رو چندسال پیش بازی کردم میخوام داستان رو بفهمم واسم مهمه خیلی

حل شد: نوشته بودن که هیرو های سیزن میرن جزو ممولیا آخره کارو شانس ایتم هم خیلی بالاتره، سیزن مانک ساختم کلی rare و یدونه لجندری خفن پیدا کردم فعلا (Leoric`s crown) :o در کل گلابیه نسبت به دو، شاید بعدا سخت میشه نمیدونم :-??

آخرین ویرایش: ‏Apr 25, 2017
  15. کاربر سایت

سلام

اسلحه برای مانک فقط باید Fist Weapon باشه یا چیز دیگه هم میشه؟ اخه این فقط با مشت ضربه میزنه (:D).

N00bWarrior#21641

16. کاربر سایت

بستگی به بیلد داره ولی فک کنم تو اخرین پچ بیلد lashing tail kick یا wave of the light بود بهترین بیلد، اولی باید 3تا weapon میداشتی که یکی به صورت کیوب
    بود, Scarbringer
    vengful wind
    in geom, crystal fist (یکی از این ها)
    هر کدوم استتش بدتر بود کیوب میشن

wave of the light هم یک دایبو مخصوص داشت الان اسمش یادم نیست، ولی spirit cost رو 50% کم میکرد
    در کل همه چی مربوط به بیلد هست :D

این صفحه را به اشتراک بگذارید