طرفداران بازیهای Adventure

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
فایلش تورنت هست !
تورنت یه جور شبکه وارز برای پخش زیرزمینی فیلم و بازی و برنامه هست
برای دانلود فایلهاش احتیاج به کلاینت داری ... یکی از اونا که من استفاده میکنم اسمش Azureusهست که این فایل 16 کیلوبایتی رو باهاش اجرا میکنی در نتیجه خودش آدرس رو میخونه دریافت میکنه !
قابلیت Resume هم داره ...
قابلیت تورنت به اینصورت ه که یکی میاد یه فایل رو از روی یه Tracker پخش میکنه ! شما میری اون فایل تورنت رو دانلود میکنی و اجرا میکنی ... اما اطلاعات رو از اون کسی که داره پخش میکنه که بهش میگن Seeder میگیری ... یعنی سرور واسطه بین شما و اون منبع ه .
در این حالت شما Peer هستی یعنی کسی که داره هم دانلود میکنه هم آپلود ! چه جوری ؟
من همونطور که گفتم فایل رو پخش میکنم ...
شما میای تورنت رو دانلود میکنی و میای از من فایل رو میگیری ... یعنی تا زمانی که من آنلاین هستم شما میتونی فایل رو بگیری ... وقتی نفر سوم میاد مثلا شما 20 درصد دانلود کردی ... نفر سوم که میاد از شما دانلود میکنه نه از من ! وقتی هم شما 100% شد دانلودتون باید صبر کنید تا share Ratio شما 1 بشه و به اصطلاح SEED کنید و بزارید دیگران هم از شما دانلود کنن ! اگه 1 شد یعنی اگه شما 1 گیگابایت دریافت کردین به همین مقدار هم آپلود کردی یعنی شما فایل رو گرفتی به یکی دیگم دادی ... به همین صورت میبینید یکی میاد یه فایلی رو برای 24 ساعت میزاره و SEED میکنه در این مدت 5 نفر دیگه این فایل رو میگیرن اونام تا یه مدت share میکنن به همین ترتیب ادامه داره و یک فایل در عرض 1 روز دست چندین هزار نفر میرسه !
خوبی تورنت اینه که اصلا هیچ سروری در کار نیست که بخواد ترافیک بی افته ! چون tracker یا سرور واسطه فقط مدیریت میکنه که شما که اومدی به کی وصل بشی که فایل رو بگیری و به کی وصل شی که فایل رو بهش بدی ... معمولا ممکنه در یه حالت به 40 نفر کانکت باشید و ازشون اطلاعات بگیرین و یا بدین ... من پخش میکنم . شما از من میگیری ... نفر سوم از ما 2 تا میگیره . نفره چهارم از ما 3 تا و .... ! من میرم پی کارم شما 3 تا پخش میکنید و این چرخه ادامه داره ... !
حالا من که گفتم 1 seed داره و 3 peer ر یعنی اینکه تورنت دیگه اخره عمرشه یعنی اگه اون یه نفر نباشه و مثلا دیگه وسط کار نخواد SEEd کنه شما اگه رو 70 درصد باشید دیگه نیمیتونید دانلود کنید ... فایلهای جدید که میان بالای 500 تا SEEDer دارن !
حالا من منظورم این بود که اگه دیدین تورنت Dead شد بگین من SEED کنم برای چند روز که شما و بقیه بتونید دانلود کنید !
حالا که یاد گرفتین از تورنت استفاده کنید یادتون باشه بهتره وقتی یه فایل رو گرفتین اون رو تا Share Ratio به 1 نرسیده ول نکنید بزارین آپلود کنه در این حالت ضربه ای به این شبکه نمیخوره و باعث میشه همه بتونن کامل یه فایل رو بگیرن ! اگر هم نکردین این کارو هیچ مشکلی نداره ولی خوب ...
این اظلاعات رو دادم بلکه برای پیدا کردن فیلم و بازی های روز دنیا دیگه پول ندین و راحت دانلود کنید !

آخرین ویرایش:

BEH4

کاربر سایت
Apr 20, 2007
3
عزیز ممنون
تا حدی متوجه شدم ولی این کلاینت را از کجا بیاریم
بعد این تنها راه دانلوده به گمانم یه خورده نامانوسه نه
یا حق

NIRVANA

کاربر سایت
May 19, 2007
8
نام
ghasi
sorry for type
salam bacheha man taze be frum omadam vasharmandeam ke baraye avalin bar ye darkhast daram
man runaway2 ro daram roo pc
vaghti mikham chapter ro shoro konam mige insert dvd disc
ba in hal ke man disc ro toosh gozashtam to chapter nemire chekar konam me30 az hame bacheha gamer

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
آقا لطف كنيد يه لينك سالم از اين بازي بزارين . من رفتم حتي تورنتش هم غير قابل دريافت بود . در ضمن . هيچي seed نداشت .

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
بهترین بازی ها از نظر من اینا هستن :

Hitchkock : the Final Cut
Monkey Island 3
Grim Fandango
Still Life
Post Mortem
Longest Journey 1
Indigo prophecy
runaway 2

جدیدا بازی های ادونچر کاملا مزخرف شده جوری که فقط چند ساعت بازی میکنم بعد ...
Final Cut رو کسی نشنیده و برای 2001 هست اما کسی اگه خواست لینک دانلودشو از تورنت میدم این بازی شمارو میخکوب میکنه بسکه هیجان داره
Monkey Island 3 هم که شاهکاره من موندم چرا Lucas Arts دیگه تو این سبکا بازی نمیسازه یه شرکت بود که اونم دیگه ...
گریم فاندانگو هم قبلا ناقص بازی کردم خیلی عالیه اما حیف که تو اکس پی اجرا نشد ...
Lucas Arts که گیمهاش واقعاً شاهکار بود. اگه من میخواستم لیست ادونراهای محبوبم رو بنویسم فقط گیمهای Lucas توی اون لیست جا داشتن!
یه ادونچری که خودم این اواخر از لوکاس دیدم و خفن حال کردم، Sam & Max: Hit The Road بود (محصول 1993). اگه ندیدیش حتماً برو رو بگیر. (اگه خواستی بگیری اونی رو بگیر که حدود 200 مگ هست، تا صدا هم داشته باشه)

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
بچه ها . نظرتون در مورد scratches چيه ؟ به نظرتون چطوره ؟
ليست الان من ايناس
sherlock holmes : the awakened
scratches
the secret of davinci
paradise
من الان اينا رو توي صف دارم تا بازي كنم . شرلوك رو تموم كردم و خيلي باهاش حال كردم . اسكرچز رو هم دارم بازي مي كنم .

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
من جدیدا" RunAway 2 , Penumbra : Episode One , Nancy Drew : The Creature of Capu Cave رو گرفتم.نانسی درو که احتیاج به تعریف ندارد و همه تون می شناسیدش ، فقط از این نگرانم که با وجود اینکه شماره بازیهایش به سمت n میل می کند کیفیت معماها و داستانها پایین نیاید.Penumbra هم نقدش رو توی کلیک خواندم و مشتاق به خریدنش شدم داستان یک پسر است که مادرش خیلی وقت پیش مرده است و حالا یک نامه از طرف پدرش که تازه مرده است دریافت کرده که اون رو به گرینلند می کشاند.این بازی اول شخص اشاره کلیک هستش گویا ولی مایه های ترسناک و اکشن اول شخص دارد البته از امکانات محیطی هم می توان برای مقابله با دشمنان استفاده کرد.Runaway 2 هم که دیگههمه باهاش آشنایی دارند !:) فقط من این وسط دارم له له ! می زنم Broken Sword 4 و Secret Files : Tungoska رو پیدا کنم که نه DvD نه CD شون توی این اهواز خراب شده نیست.البته دومی فارسی دارینوس اش اومده ولی من بیشتر به بازیهای زبان اصلی ماجرایی تعلق خاطر دارم ! تازه Scratches , Paradise , Secret of DaVinvi هم از سال پیش مونده است روی دستم که تمومشون نکردم.:-" راستی چرا شما در مورد Sam & Max صحبت نمی کنید ؟ مگه این بازی ادونچر نیست ؟ من 6 تا اپیزودش را در یک CD توانستم گیر بیارم.سال پیش پاییز هم یک بازی ادونچر اینترنتی اومد که نامش در ذهنم نیست ولی گویا بازی بسیار قشنگی بود.

من هیچکدام از بازیهای سری MYST رو بازی نکردم.خیلی هم دنبالشون گشتمولی اصلا" پیداشون نکردم.تابحال Final Cut , Syberia 2 , Broken Sword 3 , Runaway , The Curse of Monkey Island , Longest Journey : DreamFall و چند تای دیگر رو که یادم نمیاد رو بازی کرده ام.

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
من جدیدا" RunAway 2 , Penumbra : Episode One , Nancy Drew : The Creature of Capu Cave رو گرفتم.نانسی درو که احتیاج به تعریف ندارد و همه تون می شناسیدش ، فقط از این نگرانم که با وجود اینکه شماره بازیهایش به سمت n میل می کند کیفیت معماها و داستانها پایین نیاید.Penumbra هم نقدش رو توی کلیک خواندم و مشتاق به خریدنش شدم داستان یک پسر است که مادرش خیلی وقت پیش مرده است و حالا یک نامه از طرف پدرش که تازه مرده است دریافت کرده که اون رو به گرینلند می کشاند.این بازی اول شخص اشاره کلیک هستش گویا ولی مایه های ترسناک و اکشن اول شخص دارد البته از امکانات محیطی هم می توان برای مقابله با دشمنان استفاده کرد.Runaway 2 هم که دیگههمه باهاش آشنایی دارند !:) فقط من این وسط دارم له له ! می زنم Broken Sword 4 و Secret Files : Tungoska رو پیدا کنم که نه DvD نه CD شون توی این اهواز خراب شده نیست.البته دومی فارسی دارینوس اش اومده ولی من بیشتر به بازیهای زبان اصلی ماجرایی تعلق خاطر دارم ! تازه Scratches , Paradise , Secret of DaVinvi هم از سال پیش مونده است روی دستم که تمومشون نکردم.:-" راستی چرا شما در مورد Sam & Max صحبت نمی کنید ؟ مگه این بازی ادونچر نیست ؟ من 6 تا اپیزودش را در یک CD توانستم گیر بیارم.سال پیش پاییز هم یک بازی ادونچر اینترنتی اومد که نامش در ذهنم نیست ولی گویا بازی بسیار قشنگی بود.

من هیچکدام از بازیهای سری MYST رو بازی نکردم.خیلی هم دنبالشون گشتمولی اصلا" پیداشون نکردم.تابحال Final Cut , Syberia 2 , Broken Sword 3 , Runaway , The Curse of Monkey Island , Longest Journey : DreamFall و چند تای دیگر رو که یادم نمیاد رو بازی کرده ام.

دوست من . من اين بازي هايي كه شما مي گي رو زياد اهميت نمي دم جز Runaway 2 كه اونم هنوز بازي نكردم . يعني وقتش رو نداشتم برم سراغش .
secret of davinci و SCRATCHES يكي از زيباترين بازي هاي ادونچر هستند . مخصوصا اسكراچز . اين بازي رو براي كسايي ساختن كه توي فكر كردن و تموم كردن ادونچرها ادعاشون مي شه .
به جرات ميگم اين بازي مدعياي ادونچر رو شايد هفته ها پاي سيستم بشونتشون .
اگه خواستي اسكراچز رو بازي كني يه نكته رو هميشه به ياد داشته باش.
براي حل كردن يك معما دنبال چيزهاي غير منطقي نباش . مثل دستگاه هاي عجيب غريب يا فرمول هاي رمز شده ي پيچيده . فقط و فقط بايد خودت رو جاي شخصيت اصلي بزاري و ببيني اگه جاي اون بودي در قدم بعدي چكار مي كردي . به همين راحتي .
اينقدر هم جذاب و زيبا هست كه وقتي تمومش مي كني 100 ركعت نماز شكر براي سازندگانش به جا بياري ;)
راستي در مورد sam & max يه توضيحاتي مي توني بدي ؟ تعريفاتش رو خيلي شنيدم ولي كسي از داستان و محتواش چيزي برام نگفته .

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
راستي اين رو هم بگم .
ناراحت نشي ها ولي خيلي از كيفيت جا موندي رفيق .
سايبريا 1 و بلك ميرور و پست مورتم و فارنهايت و استيل لايف رو بازي نكردي كه هنوز ولك . :biggrin1:

من هفته ي پيش اهواز بودم . اگه خبر داشتم چيزايي كه مي خواستي رو برات مياوردم ولك . :biggrin1:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سايبريا 1 و بلك ميرور و پست مورتم و فارنهايت و استيل لايف رو بازي نكردي كه هنوز ولك .
دوست عزیز من تازه 4 سال پیش PC گرفتم و تا دو سال اول نمی دونستم ادونچر چیه اصلا" ! :biggrin1: همش NFS بازی می کردم و فوتبال ! تازه دو سال پیش فهمیدم که بازی ادونچر یعنی آخرش...شروع کردم به جمع کردن بازیهای ادونچر کلاسیک ! بعضی هاشون هم نوشتم ولی لیستم زیادی زیاد است ! متاسفانه 2 سال هم درگیر کنکور بودم.پس زیاد فرصت بازی کردن نداشتم.از این 4 تا که گفتی ، Fahrenheit رو تا مرحله دیوونه خانه با کارلا ولنتی بردم ولی دیگه اون مرحله گیر کردم.چندین بار هم سعی کردم رد کنمش ولی نشد.3 تای دیگه هم دارم ولی کم بازی کردم.
در دنیای ادونچر بیشتر به Monkey Island , Broken Sword تعلق خاطر دارم.Broken Sword 3 : Sleeping Dragon رو خیلی خوشم اومد ازش.دنبال شماره 1 و 2 ش گشتم پیدا نکردم.Angle of Dead هم با تونگاسکا سال پیش وقت نشد گیر بیارمشون.سم و مکس قدیمی هم خیلی دنبالشم.فعلا" قرارست یکی از دوستانم فول تراتل و گریم فندنگو را برایم دانلود کند و بفرستد.شما اگر تونگاسکا ، Broken Sword 4 را دارید می شود به تاپیک تبادل بازی بین اعضای سایت بازی سنتر در بازارچه بیایید تا بر سر ارسال و ... صحبت کنیم ؟ اگر MYST هم داشته باشید دیگر عالی می شود.

راستي در مورد sam & max يه توضيحاتي مي توني بدي ؟ تعريفاتش رو خيلي شنيدم ولي كسي از داستان و محتواش چيزي برام نگفته .
Sam & Max حکایت یک سگ کارگاه ( مکس ) و یک خرگوش نیمه دیوانه ( سم ) در یک شهر فانتزی با ماجراهای فانتزی تر است.دیالوگهای شنیدنی در این بازی خیلی زیاد است ، گرافیک هم چشم نواز و ماجراها در نوع خود ابتکاری جدید محسوب می شوند.فعلا" SEASON 1 عرضه شده که شامل 6 اپیزود جداگانه می باشد.2 اپیزود پایانی که در Cyber Space و ماه می گذرند خیلی خیلی خنده دار هستند.

s115rz

کاربر سایت
Aug 31, 2007
6
سلام به همه طرفداراي سبك ادونچر كه اينجا جمع شدن و منو از اينكه مي بينم كسايي هستن كه مثه من عاشق اين سبك هستن هيجان زده و خوشحال كردن.
من اولين بازي ادونچري كه بازي كردم مربوط به سال 74 يا 75 بود. بازي اي به نام GOBLINS . اون موقع اون بازي روي Amiga500 بود و پي سي زياد تو بازار نبود.

البته من خيلي كم وقت واسه بازي مي زارم. اما هميشه گزينه اولم واسه بازي كردن ادونچره.
بهترين بازي ادونچري هم كه رو پي سي بازي كردم NEVERHOOD هست كه حقيقتاً محشره. يعني منطقي ترين معماها رو من تو اين بازي ديدم. البته خيلي از بازيهايي كه دوستان گفتن رو به علت مشغله كاري بازي نكردم اما الان به هيجان اومدم و دوس دارم دوباره واسه ادونچر وقت بزارم. من تو اينا همه بيشتر تعريف بلك ميرور و جزيره ميمونها رو شنيد. ممنون مي شم يكي بگه آيا نسخه فارسي اينارو داره يا نه؟ تا اونجا كه مي دونم بلك ميرور اكشن ادونچر نيست اما جزيره ميمونها چطور؟
ضمناً من طرفدار ادونچر اشاره و كليك هستم. و بازي هايي هم كه كردم به اين شرحند:
GOBLIN1
GOBLIN2
GOBLIN3
NEVERHOOD
SYBERIA2
NIBIRU
THE SECRETS OF DAVINCI
SILENT HILL4
THE DAVINCI CODE
ECHO
البته اين آخري تو رديفه و رازهاي داوينچي هم در حال بازي كردن.
ضمناً اگه خواستين بازي هاي قديمي ادونچر كه روي آميگا اجرا مي شه رو بازي كنين، من شبيه ساز اونو دارم

s115rz

کاربر سایت
Aug 31, 2007
6
1- آيا چيزي در مورد بيماري "سندرم خريد همه بازي هاي ادونچر" شنيديد؟ اسم علمي اين بيماري Baags مي باشد. در نوشته بعديم در مورد اين بيماري توضيح خواهم داد.

2- اگه كسي بازي فارسي بلك ميرور رو داره ممنون مي شم به من خبر بده.

3- فك مي كنم اگه ما بتونيم يه كم فعال تر شيم و بازي ها رو به هم قرض بديم يا اونها رو واسه هم رايت كنيم بتونيم هم همديگه رو از نزديك ببينيم و بيشتر با هم آشنا شيم و هم در مورد اونها با هم از نزديك صحبت و تبادل نظر كنيم. نظر دوستان در اين مورد چيه؟

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
- آيا چيزي در مورد بيماري "سندرم خريد همه بازي هاي ادونچر" شنيديد؟ اسم علمي اين بيماري Baags مي باشد. در نوشته بعديم در مورد اين بيماري توضيح خواهم داد.
به نظر بیماری جالبی می رسد ! :biggrin1: من چیزی در موردش نمی دونم ولی مطمئنم بهش مبتلا هستم.
اگه كسي بازي فارسي بلك ميرور رو داره ممنون مي شم به من خبر بده.
دارینوس و آرین ش در بازار موجود هست.میتونی تهیه کنی.
فك مي كنم اگه ما بتونيم يه كم فعال تر شيم و بازي ها رو به هم قرض بديم يا اونها رو واسه هم رايت كنيم بتونيم هم همديگه رو از نزديك ببينيم و بيشتر با هم آشنا شيم و هم در مورد اونها با هم از نزديك صحبت و تبادل نظر كنيم. نظر دوستان در اين مورد چيه؟
البته که موافقم ولی شرط داره و اونم اینکه دوستان در تاپیک فعالتر شوند و بیشتر سر بزنند.

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
من يه ادونچر بيشتر بازي نكردم اونم never hood كه واقعا باحال بود مخصوصا آخرش :laughing:
راستي اين سام ومكس باحاله؟ ارزششو داره كه آأم وقتشو باهاش بگزرونه؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر