طرفداران بازیهای Adventure

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
من فارنهایت رو گرفتم امروز
3 تا CD از شرکت Ebay Games !!!!!

وقتی با DAEMON
mount میکنم، تو درایو مجازی، فایلهای ini ، رو نمیخونه، access denied میده، Setup نمیشه :/ مشکل از چیه ؟

--------------------------------------------------------------------
ویرایش بعد از 5 دقیقه !!

به Daemon گفتم 2 تا virtual device بسازه، یکیشو mount کردم. درست شد ..
امان از دست این آدمیزاد!!
عجب نبوغی هم من دارم :D

برم بازی کنم ببینم چطوره :>
من Adventure ، دراکولا، سایبریا و black mirror رو بازی کردم :)

آخرین ویرایش:

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
آآآآووووو
من این بازی رو برا PC گرفتم، حالا فهمیدم رو PS2 هم هست D:
حالا میرم دی وی دی PS2 بگیرم :biggrin1:
تو pc یه کم بازی کردم، کنترل بازی جالب بود :D

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
من از بچگی با کامپیوتر بازی نمیکردم مگر اینکه بازی ادونچر ...
تو لیست ادونچر ها رو که نگاه میکردم تقریبا همرو بازی کردم
بهترین بازی ها از نظر من اینا هستن :

Hitchkock : the Final Cut
Monkey Island 3
Grim Fandango
Still Life
Post Mortem
Longest Journey 1
Indigo prophecy
runaway 2

جدیدا بازی های ادونچر کاملا مزخرف شده جوری که فقط چند ساعت بازی میکنم بعد ...
Final Cut رو کسی نشنیده و برای 2001 هست اما کسی اگه خواست لینک دانلودشو از تورنت میدم این بازی شمارو میخکوب میکنه بسکه هیجان داره
Monkey Island 3 هم که شاهکاره من موندم چرا Lucas Arts دیگه تو این سبکا بازی نمیسازه یه شرکت بود که اونم دیگه ...
گریم فاندانگو هم قبلا ناقص بازی کردم خیلی عالیه اما حیف که تو اکس پی اجرا نشد ...
Call of Cthulthu هم سبکش Action-Adventure هست و اولش واقعا برای یه ادونچر باز عالیه و کلی هیجان داره اما بعد از 3 ساعت بازی کاملا اکشن میشه و ... !
Post Mortem و Still Life و hitchcock کلا از اون بازی های جنایی هستن که 24 ساعت آدم و پای سیستم نگه میدارن ... اگه میخواین واقعا هیجان داشته باشین و وقت براتون سریع بگزره این 3 تارو بازی کنید
تنها کمپانی که الان داره بازی ادونچر میده Adventure Company هست که انصافا بازی هاش همه تو یه سبکه و من اصلا حال نمیکنم با بازیاش چون حالته تکراری داره ...

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
اگه بازی هایی که بازی کرده باشی همش همینها باشه که اصلا ادنچر باز نیستی :)
Syberia رو که دیگه همه بازی کردن
Black Mirror
Atlantise
Midnight nowhere
Secret files
وخیلی بازی های دیگه که من بازی کردم + لیست شما ولی خودمو هنوز ادونچر باز نمیدونم
چون Myst رو بازی نکردم ;)

BEH4

کاربر سایت
Apr 20, 2007
3
سلام به همه
خدا رو شکر نمردیم و تو این وبلاگا طرفدارای ادونچر رو هم دور هم دیدیم
به لیستتون استایل لایف .پارادایز. سفر به ماه .تونگوسکا . کیپسیک . اسکرچ و......رو هم اضافه کتید از بازیهای سبک قدیم شاید تنها در تاریکی و دلانگست ژرنی از خوبها بودن ولی تا امروز دیگه بازیهای ادونچر با ویژگیهای معماهای جالب، گرافیک بالا و دمو های عالی بسیار کمیابه شاید استایل لایف به خاطر دموهای قشنگش بد نباشه
تنها بازی که البته به خاطر داشتن داستان قوی دچار سردرگمی نمیشه و میشه گفت پلیر رو تا آخر بازی میکشونه
در سبک اکشن ادونچر هم تنها ،اولین و آخرین بازی به تمام معنا بازی undying هست که اون هم به خاطر داستان قوی کلایو بارکر هست که بزرگترین نویسنده داستان های وحشتناک دنیاست که برای این بازی یه سناریو نوشت
در هر حال خوشحالم که بروبچ دور هم جم شدن راستی یکی از دوستان یه بازی به اسم Final Cut رو معرفی کرد این تنها بازییه که تا حالا به گوشم نخورده بود و در هیچ سایت ادونچری هم ندیده بودم . میخواستم اگه ممکنه وبشه یه لینک دانلود از این بازی رو دوستان زحمت بکشن بزارن چون به گمانم این بازی تو ایران نیومده
بازم خوشحالم که طرفدارای ادونچر رو میبینم
شاد باشید
یا حق

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
سلام
بله!من به تمام کسانی که از این دست بازیها دوست دارن paradise رو پیشنهاد میکنم.
توضیحات بیشتر هم بزودی میگم....الان بعضیها میدونن من چی میگم:-" :biggrin1:

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
مهسا جان اگه میشه سیو های اوایل پارادایز رو بزاری اگه داری؟ حوصله ندارم بازم از اول شرو کنم از همون داخل حیاط حرم باشه کافیه . نه تو اتاق
ممنون

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
من از معدود كساني هستم كه همه ي سبك ها رو بازي ميكنم و همه رو هم دوست دارم. اما علاقه ي خاصي به به بازيهاي ماحرايي دارم بهتري بازيهاي ماحريي كه بازي كردم اينها هستند.
بهترنشان syberia هستش.بقيه هم عاليند
Syberia
Indigo Prophecy
longest journery
monkey island

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
اگه بازی هایی که بازی کرده باشی همش همینها باشه که اصلا ادنچر باز نیستی :)
Syberia رو که دیگه همه بازی کردن
Black Mirror
Atlantise
Midnight nowhere
Secret files
وخیلی بازی های دیگه که من بازی کردم + لیست شما ولی خودمو هنوز ادونچر باز نمیدونم
چون Myst رو بازی نکردم ;)

تمام بازی هایی که گفتی رو حتی myst رو هم من تموم کردم اما اونایی که خوشم اومد رو گفتم ... Syberia رو هم میشد به اون دسته اضافه کرد اما midnight که من تا زندان رفتم بعد باگ داشت یه آیتم رو باز نمیکرد در نتیجه نمیشد رفت . گفتم که بازی نیست که تموم نکرده باشم یا اگرم تموم نکردم حداقل 3 ساعتی بازی کردم :eek:

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
بازی Final Cut که از روی داستان آلفرد هیچکاک ساختن یکی از اون دسته بازی هایی بود که نه اصلا براش تبلیغ شد نه کمپانی درستی برای Release داشت اما اگه وقعا میخواین میخکوب بشین حتما بازی کنید ... من این بازی رو 5 سال پیش بازی کردم و سرتاسر نت رو گشتم که پیداش کنم و دوباره بازی کنم که 1 ماه پیش یکی از سایتها تورنت گذاشت ... اگه نتونستین دانلود کنید ( چون کلا 1 seed داره و 3 تا peer شاید Dead بشه ولی الان میشه دانلود کرد وگرنه تا امشب خبر بدین چون فردا دارم میرم اگه خواستین خودم seed کنم شماها دانلود کنید ) :
http://www.isohunt.com/torrents/hitchcock?ihs1=12&iho1=d&iht=4
اینم عکسهای بازی :
http://www.gamespot.com/pc/adventure/hitchcockthefinalcut/images.html

آخرین ویرایش:

BEH4

کاربر سایت
Apr 20, 2007
3
سلام به همه
masterweb عزیز ممنون از لطفت ولی دانلود نمیشه
هر کاری کردم فقط یه فایل 16 کیلویی دانلود میشه که غیر قابل اجراست جلوی خود فایل حجمشو حدود1.22 گیگ زده که اصلا هنگام دانلود حجم فایل قایل تشخیص نیست اگه خودت لطف کنی و هر جا شد آپ کنی یا یه لینک جدید بدی ممنون میشم
شاد باشی یا حق

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر