1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

طرفداران بازیهای Adventure

گفتگو در 'Game Communities' ایجاد شده توسط Dreamer, ‏Oct 9, 2005.

1. کاربر سایت

نمیدونم چند نفر مثله من منتظر Geminie Rue بودن ولی بازی منتشر شده و تورنتش هم تو اینترنت موجوده.
    اینم امتیازاشه.

2. کاربر سایت

نام:
    M.P
    the testament of Sherlock Holmes
    by frogware
    Release : fall 2011

3. کاربر سایت

برادرا بازي جديد پليسي-جنايي نيومده اخيرا؟ يا حداقل يه بازي ماجراجويانه كه تخيلي(واقع گرايانه) نباشه

4. کاربر سایت

یه بازی خیلی خوب ادونچر مستقل در حال ساخت هستش که دموش بالاخره منتشر شد. بازیش احتمالا یکی دو سال دیگه میاد ولی به شدت پیشنهاد میکنم این دمو رو بازی کنید. 20 مگ حجمش هستش و خیلی لذت بخشه و اتمسفر فوق العاده ای داره.

سایت بازی مذکور

5. کاربر سایت

نام:
    سینا
    سلام به تمامی دوستان

لطفا هرکی بازی های ادونچری مثل Black mirror و Gray Matter سراغ داره معرفی کنه

مرسی

6. کاربر سایت

نام:
    امیر
    چی بگم ولی خوبه

7. کاربر سایت

نام:
    Masood
    A New Beginning

داستان:
    در مورد یه گروهی هست که از اینده به زمان حال بر میگردن تا جلوی یه سری اتفاقات رو بگیرن.

بازی نسبتا جالبیه.گرفیکش شما رو یه یاد runaway میندازه و داستان هم نسبتا خوب روایت میشه. A New Beginning ازون بازیایی نیست که معماهای گردن کلفت داشته باشه بیشتر از سیستم همه چی رو همه چی استفاده میکنه!:dدر طول بازی شما کنترل دو شخصیت (که در تصویر میبینید) رو به عهده میگیرید و به تناوب داستان رو جلو میبرید.دیالوگا نسبتا طولانی هستن و خوب نوشته شدن.من کلا از بازیهای ادونچر با این استایل گرافیکی خوشم میاد.

=====================================================================================================
    Sherlock Holmes Versus Jack the Ripper

داستان:
    یک سری قتل های مرموز و ... بی خیال دیگه همه Jack the Ripper رو میشناسن!b-)

یه بازی دیگه از سری شرلوک هولمز که توسط Frogwares منتشر شد.بعد از اولین سری این مجموعه یعنی شرلوک هولمز و راز مومیای که کیفیت جالبی نداشت و معماهای غریبی در اون بکار رفته بود Frogwares پیشرفت قابل ملاحظه ایی کرد بقیه بازیای این سری رو خوب و مثبت از اب دراورد. نکته جالب Sherlock Holmes Versus Jack the Ripper اینه که شما اصلا قرار نیست ایتم هاتون رو مدام رو هم چک کنید ببینید چی میشه.بازی بیشتر حول جمع کردن مدارک سر نخ ها و قرار دادن اونا کنار هم و رسیدن به نتیجه نهایی میچرخه. روند بازی و روایت داستان خیلی جذابه و کشش لازمه برای دنبال کردن رو به شما میده.
    اخرین بازی ازین سری The Testament of Sherlock Holmes هست که September 2012 منتشر میشه.

امتیاز 7/10

===============================================================================================
    Black Mirror 2

بعد از مدتها تاخیر بالاخره این بازی رو تمام کردم.هر چی دستم میرسید ایراد داشت و نصب نمیشد! Black Mirror 2 دنباله ی مناسبی برای شماره اول این سری محسوب میشه هر چند که نسخه اول جذاب تر با معماهای سخت تر و فصایی تاریک و تیره بود که من خیلی دوسش داشتم.

آخرین ویرایش: ‏Jun 25, 2012
  8. کاربر سایت

نام:
    علی
    به شدت منتظر این بازیم یه سبک جدید خاصی تو ادونچر داده نمونه اش فقط توی بازی sinking island دیدم که تیکه های پازل رو کنار هم میچینی تا به نتیجه برسی البته به صورت پویا تر

این بازیو همین الان تموم کردم خیلی هیجانیه شرکت benoit sokal تا حالا نا امیدم نکرده تو ادونچر دلم نمیخواد سایبریا 3 رو بدون نام این شرکت بازی کنم

هر 3 سری بلک میرور رو بازی کردم و اصلا خوشم نیومد داستانش منو جذب نکرد

در ضمن این سایتم سر بزنید johnnybdesign.com چند ساله غیر فعاله ولی میتونید 3 گانه jack french رو بازی کنید کاراگاهیه و داستانش عالیه اتمسفر خوبی داره

9. کاربر سایت

نام:
    علی
    قبلا اینجا چه برو بیایی داشتا:-$

10. کاربر سایت

نام:
    مسعود
    برای من بازی های ادونچر بمحبوب ترین سبک هستن، واقعاً بعضی ها مغز آب کن حساب میشن!
    توی بازی هایی که این چند سال اومد بازی Darkness Within شماره اول و دوم واقعاً خوب بود، بر اساس داستان های H.P.Lovecraft بودن جفتشون که متاسفانه نه این نویسنده زیاد شناخته شده ست تو ایران و نه این دو تا بازی...
    بر اساس داستانهای همین آدم Call of Cthulhu هم ساخته شده بود که توی فضای خاص خودش واقعاً دوست داشتنی بود...

بازی Outcry هم بازی نسبتاً جالبی بود...
    چون دیدم در مورد این 3 تا چیزی گفته نشده خواستم یاد آوری بشه! :D

یه سوال:
    Grim Fandango رو روی ویندوز 7 هم میشه اجرا کرد؟
    این بازی جزو حسرتهای زندگی منه...

11. Ghost of Sparta کاربر سایت

نام:
    Ǝـــحـــســـان
    یکی از بهترین بازیهای که تو این چند ساله یا ماهه :d :d بازی کردم تن تن بود.شرلئک هلمز هم امید زیادی بهش ندارم.

12. کاربر سایت

همه ی ادونچر بازهای این بازی اومده Cognition Episode 1: The Hangman

Cognition review

در 5 اپپیزود که این اپیزود 1 هست و من تموم کردم واقعا عالللللللللللللیییییییی ( 10 ساعتی گیم پلی داره ) اونایی که خیلی وقته یه بازی درست و حسابی نکردن برن سراغش .

13. کاربر سایت

من عاشق بازیا Adventure و 2 پلتفرمر خاصم خودم wii دارم پر از این بازیاس خیلی حال میده مثل donky kong countery

14. کاربر سایت

سلام منسعید هستم و شیراز هستم اگر کسی بازی های Adventure داره من هم لیست کاملی رو تقریبا دارم اگه دوست دارید تبادل کنیم بازی ها رو فقط تو این سبک میتونید ایمیل بزنید
    saeedchoganbaz@gmail.com
    البته این سی دی هارو نمیتونم به کسی بدم هر کسی خواست براش رایت میکنم
    به من لیستی که الان دارم اینه :
    Broken sword 2
    Broken sword 1
    Dracula 1-2-3
    act of ninja
    a new begging
    L.a noir
    syberia tarjome hsoide
    Syberia 2
    paradise