طرفداران بازیهای Adventure

گفتگو در 'Game Communities' ایجاد شده توسط Dreamer, ‏Oct 9, 2005.

1. کاربر سایت

نام:
    مهران
  2. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    گرافیکش که خیلی درب و داغونه مثل همون Scratches ولی اینجور که پیداست همون حال و هوای توپ رو داره.اگر بتونن یه چیز مغز آب کن تو همون حد بسازن من یکی که راضیم:d

3. کاربر سایت

ادونچر پلیسی

هر چی گشتم پستی درباره بازی زیبای still life ندیدم.البته بهترین ادونچری که بازی کردم شاهکار david cage فارنهایت بود ولی still life هم یک بازی با داستان عالی پلیسی جنایی واقعا خوب بود.ای کاش بازی heavy rain هم واسه ایکس باکس میومد بدجوری تو کفش هستم.

4. کاربر سایت

Still Life خیلی بازی خوبی بود ، ولی شماره 2 واقعا خیلی ضعیف بود ( ولی بازم حال داد ;;) )
    Fahrenheit که آخرت بازی بود...........
    جزو بهترین بازیهای زندگیمه ، خیلی بازی متفاوتی بود.........

بازی ادونچر برای 360 میخوام ، کسی هست راهنمایی کنه؟؟

5. کاربر سایت

نام:
    محمد
    سلام دوست عزیز بازی shrlock holmes jack the ripper هست gray mattar هم هست;)

6. کاربر سایت

نام:
    عارف
    برا Xbox اگه بتونی Monkey island 1,2 special edition رو گیر بیاری خیلی خوبه ! بدون شک یکی از بهترین ادونچرای تاریخه ! برای Pc هم که مسلما Fahrenheit بهترین گیم تاریخه !!!!!!!

آخرین ویرایش: ‏Dec 18, 2010
  7. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    احتمالا تو تعریف بازی ادونچر مشکل دارید شما:d درسته ک همه جا فارنهایت رو ادونچر میشناسن و میگن ولی هیچ عنوان یه ادونچر نمیشه حسابش کرد.فقط و فقط قالب های خیلی ساده از یه بازی ادونچر رو داره.
    ادونچر میخوایید فول تراتل و گریم فندنگو رو بازی کنید(کلاسیک) مدرن تر میخواییدسام و مکس و بروکن سورد(Broken Sword):)

8. کاربر سایت

نام:
    معین
    دیروز یکی واسم black mirror 2 رو آورد
    3 تا چپترش رو رفتم واقعا میتونم بگم از نسخه قبل فوق العاده بدتره
    اصلا یه مشکلات عجیب غریبی داره که به خودتون میگین این بازی تو سال 2010 ساخته شده؟!
    انیمشین های خشک و بی روح - عدم وجود cut-scene جز در اول بازی! - باگ های متعدد و ...
    تناه نکته مثبتش طراحی های عالی از صحنه هاست که واقعا به بازی جلا داده و همچنین روند معماهای نسخه قبل رو حفظ کرده البته بازی هم یه مقدار آسون شده
    در کل این بازی اصلا در حد و اندازه های bm2 نیست ولی با این کسادی بازی ادونچر میتونین ساعاتی باهاش سرگرم بشین

9. کاربر سایت

میشه در مورد داستان بازی توضیح بدی....
    به شماره قبل ربطی داره؟؟؟

10. کاربر سایت

نام:
    مهران
    بله .... مگه میشه ربط نداشته باشه؟
    ربطش اینکه شخصیت اصلی بازی دوم یکی از نواده های شخصیت اصلی نسخه اول یعنی ساموئله که
    ....
    دیگه بقیش رو نمیدونم !:d
    -----------
    در مورد بازی استیل لایفم که اگه یخورده دقت میکردین میدیدین که من به یکی از دوستان معرفی کرده بودم!!!
    بازی اسیلوم هم در مراحل اولیشه و من بازی ندیدم که در اولین تصاویر گرافیک نهایی بازی نشون داده بشه!!:d
    بازی فارنهایت هم یه بازی تقریبا ادونچر مدرن محسوب میشه که البته صحنه های qte بازی که بازی
    پر از این صحنه ها بود از ادونچر بودن محض بازی 100000000% جلوگیری کرده !
    و اینجوری هم که معلومه اکثر ادونچر ها قراره مولتی پلتفرم بشن که خبر خیلی خوبیه ...;;)
    ---------

11. کاربر سایت

نام:
    معین
    خب تمومش کردم بالاخره این bm2 رو ...
    Mini Spoil!
    اگه مختصری از داستان بخوام بگم اینه که مادر ما (DARREN) مریضه و ما یه جورایی داریم ازش مراقبت می کنیم که با دختری به نام آنجلینا آشنا میشیم و میفهمیم کسی تعقیبش میکنه و در همین حین قتلی رخ میده و ادامه ماجرا ...
    تا chapter 3 داستان اصلا ربطی به نسخه قبل نداره اما از اون به بعد داستان با شماره قبل گره میخوره و نکته جالبش اینه که ما دوباره به castle برمیگردیم و بازی کردن تو صحنه هایی که توی bm1 بود این بار با طراحی بهتر خیلی لذت بخشه
    اما داستان یه جاهایی کم میاره و میخواد بهت رو دست بزنه که خیلی احمقانه در میادش
    آخرش هم یه جورایی واضح تموم نمیشه و با جمله to be continued روبرو میشیم!
    در کل لذت بازی کردن یک ادونچر کلاسیک واسه خودم به شخصه هیچ وقت تمومی نداره اما bm2 خیلی بهتر از اینا میتونست باشه امیدوارم نسخه سوم خیلی بهتر از اینا باشه
    مثل اینکه شماره سوم هم Q1 2011 هم میاد پس زیاد منتظر نمیمونیم واسه تجربه شماره سوم

12. کاربر سایت

سلام

من یکی از طرفداران بازیهای زیبا و دوست داشتنی ادونچر هستم من تا کنون این بازیهای زیبا رو انجام داده ام
    SYBERIA 1-2
    still life
    paradise
    the secrets of davinci
    the davinci code
    Grim Fandango
    Sherlock Holmes versus Arsene Lupin
    قتل در قطار سریع السیر شرق
    Art of Murder
    واقعا خیلی بهم چسبید مخصوصا بازیهای سایبریا 1 و2 و استیل لایف - بازی راز داوینچی هم خیلی خوب بود
    خیلی خوشحالم که به جمع شما دوستان طرفدار بازیهای Adventure پیوستم

آخرین ویرایش: ‏Dec 27, 2010
  13. کاربر سایت

نام:
    مهران
    سلام سلام بچه ها ....
    بابا این اسکرچز دیگه چه بلای آسمونی تشریف دارن؟؟؟
    بازم دراکولا 3 ....
    تو عمارت به این بزرگی تو اسکرچز بنده چیکار باید بکنم در مرحله اول ؟ از تو ماشین کلید رو برداشتم وارد ساختمون شدم و تلفن رو جواب دادم دیگه بقیش رو کسی یادش هست که چیکار باید کرد؟

14. کاربر سایت

نام:
    مهران
    خوب منم یه چند تا سفارش آواتار ادونچر دادم به آقای جعفری ...:d
    برید حال کنید ...
    http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1247108&postcount=1906
    http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1247110&postcount=1907
    http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1247114&postcount=1908
    http://www.4shared.com/file/VPo30kqM/MonkeyIsland-AvatarsPack01.html
    http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1247106&postcount=1905
    از بازیهای :
    سم و مکس
    شرلوک هلمز - گری متر -جزیره میمون استیل لایف

15. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    دیدی گفتم عجیب سخته:dتازه اولشه،گریه درمیاره:dولی فوق العادست:d
    فقط از راهنما استفاده نکنیا:dخدایی منم چندسالی میشه بازی کردم به کل همه چی یادم رفته
    جالب اینجاست که کل بازی تو 3روز(فکر کنم البته بازم درست یادم نیست:d)اتفاق میافته
    ولی همونطور که گفتم خودت رو با یکی از بدترین Ending های بازی های ادونچر آماده کن.حرفی تو خوب یا بد تموم شدنش نیست،مزخرف تموم میشه،واقعا داستان به این قشنگی پتانسیل اندینگ به یاد موندنی داشت:)

این صفحه را به اشتراک بگذارید