طرفداران بازیهای Adventure

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
یعنی میخوای بگی از Scratches هم سخت تره؟ عمرا!:d
سبک هر دو بازی خیلی به هم شبیه هستند اما Lost Souls به طرز فجیعی از Scratches سخت تره ، تازه نسخه دومش از نسخه سومش هزار برابر سخت تره! ، مثلا یه آیتم های Bonus داره که اطلاعات و عکس اینا توشه و کلا زیاد بکارت نمیاد پیدا کردن اینا انقدر سخته که نگو مثلا یه قاب هست که پشتش به دیواره وقتی که روش کلیک میکنی برمیگرده و تصویرش رو میبینی و دیگه نمیش هیچ کاری باش کرد در این شرایط شما اونو ول می کنید ، اما اگه 5 بار پست سر هم قاب رو پشت و رو کنی یه آیتم Bonus گیرت میاد! یا مثلا تو نسخه دوم یه در مخفی توی یه کمد بود که رمز داشت ، یه حروف انگلیسی اول رمزش بود و بقیش یه عدد 4 رقمی جوابش اینجوری بود ، حرف انگلیسی میشد R حرف اول فامیلی کاپیتان کشتی اونوقت این کاپیتانه دو تا بچه داره یه دختر یه پسر. پشت قاب عکس این بچه ها سنشون رو نوشته یکی 21 و اون یکی 16 اونوقت برای حل معما شما باید سال تولد بچه ها رو با توجه به تاریخی که توش بودید بدست میاوردید و با هم جمع میکردید و این میشد جواب شماره رمز ، اصلا هیچکس به ذهنش خطور نمیکنه!
ممنون واسه معرفی
خواهش میکنم.
بازي DARK SOULS رو ميتوني لينك دانلودش رو گير بياري ما هم استفاده كنيم؟
فقط رپيدا شير نباشه
ممنون>:d<
آره کلا اینجور بازی ها رو هیچ مغازه ای نمیاره و باید دانلودشون کرد:
كسي اصلاعاتي درباره بازي LOST CROWN داره؟
اگر داريد در اختيار همه بگذاريد
ممنون
این بازی هم نوشته شده و کارگردانی شده توسط سازنده سری Dark Fall یعنی Jonathan Boakes هست و توسط Darkling Room منتشر شده ، سبک بازی سوم شخصه ادونچره و من شنیدم داستان بسایر زیبایی داره ، نصبش هم کردم اما فرصت نکردم بازیش کنم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Hassan

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
ولی شخصا lost crown رو اصلا پیشنهاد نمیکنم،من یکی که دیوونه بازی های ادونچرم وسطش ولش کردم،نه داستان(که مهم ترین بخش ادونچره)،نه اتمسفر،نه شخصیت ها،نه معماها هیچی سرجای خودش نبود.کلا یه سکته ناقصی بود واسه خودش
اینجا کسی Jack the Ripper رو رفته؟:dاقا ما چند سال پیش بازی رو گرفتیم که به لطف دارینوس گند خورده بود توش،آخرش اصلا نفهمیدم چی شد؟:confused:
هر کسی بازی کرده جواب بده
اسپویل داستان
بعد از اینکه آخرین شب از جک عکس میگرفتیم فرداییش که عکس رو باید تحویل پلیس میدادیم هیچ طنابنده ای تو بازی یافت نمیشد،جریان چی بود؟ بازی خراب بود؟ هر کسی بازی کرده آخرش رو لطف کنه:d

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
آقا بنده حالا بهت ميگم :
آقا جونم برات بگه كه ما پي ميبريم كه جك ميخواد يه زنه رو بكشه ما هم هيچ كاري از دستمون بر نمياد دوربين رو برميداريم تا فلش بزنه و جك در بره و زن نجات پيدا كنه بعد از اون كلي معروف ميشيم و ..... خلاصه ميريم كه بريم پيش دوست دخترمان كه يهو ميفهميم يه اتفاقي افتاده خوب يادم نيست ولي مثل اينكه يه نامه جعلي از طرف ما جك بهش فرستاده بود و باهاش قرار ملاقات گذاشته بود تا دختره رو بكشه و ما ميفهميم و ميريم سراغ دختره و بعد ميفتيم دنبال جك ولي فرار ميكنه
و نميتونيم بگيريمش و بعد هم شخصيت اصلي با دوست دخترش ازدواج ميكنه و .......
ببخشيد خوب توضيح ندادم چون خيلي وقت پيش بازي كرده بودم ......

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
پس آخرش فیلم هندی شد!!!:d
یادش به خیر اون زمانی که بازیمیکردیم فنچ بودیم:dتو همین بازی هم اون دوست دختر نقش اول فکرکنم اسمش ابی گیل بود تو کافه یه آهنگ میخوند فوق العاده بود.من قبلش save کرده بودم هر موقع میخواستم آهنگ رو بشنوم Load میکردم:d
کسی لینکی چیزی از اون آهنگه نداره؟:)

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
آقا بنده حالا بهت ميگم :
آقا جونم برات بگه كه ما پي ميبريم كه جك ميخواد يه زنه رو بكشه ما هم هيچ كاري از دستمون بر نمياد دوربين رو برميداريم تا فلش بزنه و جك در بره و زن نجات پيدا كنه بعد از اون كلي معروف ميشيم و ..... خلاصه ميريم كه بريم پيش دوست دخترمان كه يهو ميفهميم يه اتفاقي افتاده خوب يادم نيست ولي مثل اينكه يه نامه جعلي از طرف ما جك بهش فرستاده بود و باهاش قرار ملاقات گذاشته بود تا دختره رو بكشه و ما ميفهميم و ميريم سراغ دختره و بعد ميفتيم دنبال جك ولي فرار ميكنه
و نميتونيم بگيريمش و بعد هم شخصيت اصلي با دوست دخترش ازدواج ميكنه و .......
ببخشيد خوب توضيح ندادم چون خيلي وقت پيش بازي كرده بودم ......
تا اونجا که یادمه آخرش اصلا چیزی در مورد ازدواج اون ها گفته نشد و صحنه ای هم در این مورد نشون داده نشد ، اصلا فکر نمیکنم ابیگیل دوست دختر شخصیت اول بوده باشه:d آخرش این بود که جک قاتل به سمت کشتی ها فرار کرد و خودش رو گم گور کرد ، قشنگ از بغل شخصیت اول رد شد:d آخرش هم عکس رو تو روزنامشون چاپ کردند و آخرین گزارش رو نوشت ، اینجوری تموم شد.
من این نسخه جدیدش(Sherlock Holmes VS Jack The Ripper) رو نصب کردم و تا وسط هاش رفتم اما وقت نکردم ادامش بدم ، بازی خیلی خوبیه اما اصلا به پای نسخه اولش نمیرسه.
کسی از نسخه جدید Nancy Drew خبری نداره؟

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
نخير مثل اينكه شما اون تكه آخر رو نديدي !
اولا كه مثل اينكه ابي گيل از بازماندگان جك بود بعد ما هم براي تحقيقات ميريم پيشش و چي ميشه؟ خيلي بهم وابسته ميشيم! اگر به مكالمه ها توجه ميكردي
بعد هم آخر بازي نشون داد كه عكسشون تو روزنامه چاپ شده و بعد يه صحنه نشون داد فكر كنم كه ابي گيل يه لباس خوشگل پوشيده بود و دست شخصيت اول رو گرفته بود بعد هم دوباره اون آهنگ رو ميخوند و بازي تموم ميشد
البته من بازي رو خيلي وقت پيش رفتم و فقط يه چيزاي گنگي يادمه ولي رابط شخصيت اول با دختره رو خوب يادمه از اول دوست نبودن ما براي تحقيق ميرفتيم پيشش و كم كم .........

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
نه حسن جان فعلا چيزي نيست ولي من دراكولا 3 رو گرفتم ميگن مخ آب كنه فعلا كه زياد بازي نكردم ولي همونش هم قشنگ بود و بازي براي پخش يه دموي پر گرافيك اشكت رو در نمياره و بازي دو زياد داره!

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
ولی شخصا lost crown رو اصلا پیشنهاد نمیکنم،من یکی که دیوونه بازی های ادونچرم وسطش ولش کردم،نه داستان(که مهم ترین بخش ادونچره)،نه اتمسفر،نه شخصیت ها،نه معماها هیچی سرجای خودش نبود.کلا یه سکته ناقصی بود واسه خودش
:confused:
:d[/SPOILER]

آقا این حرف رو نزن Lost Crown یکی از بهترین ادونچرهایی هست که من در سالهای اخیر بازی کردم و اتفاقا یکی از قوی ترین داستانهای ادونچر رو داره شما تو گیم اسپات نظر کاربرا رو بخون ...
در مورد اتمسفر و جو بازی هم باید بگم فوق العاده ست فقط داستان رو باید متوجه بشید و سعی کنید همه ی اون نوشته ها رو بخونید چون همه ش یه جای داستان و میگیره
در کل به دوستانی که ادونچر باز هستند پیشنهاد میکنم حتما بازی کنند .
پیوست : من روزی که بازی اومد نصب کردم و یکم بازی کردم ( در حد 10 دقیقه ) ول کردم اما از روی بیکاری 1 سال بعد بازی کردم و ... 1 ساعت بازی کنید تا ببینید چطور جو میگیره
در ضمن یکی از طولانی ترین بازی هایی بود که کردم گیم پلی بالایی داره که همش هیجانه

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
آقا این حرف رو نزن Lost Crown یکی از بهترین ادونچرهایی هست که من در سالهای اخیر بازی کردم و اتفاقا یکی از قوی ترین داستانهای ادونچر رو داره شما تو گیم اسپات نظر کاربرا رو بخون ...
در مورد اتمسفر و جو بازی هم باید بگم فوق العاده ست فقط داستان رو باید متوجه بشید و سعی کنید همه ی اون نوشته ها رو بخونید چون همه ش یه جای داستان و میگیره
در کل به دوستانی که ادونچر باز هستند پیشنهاد میکنم حتما بازی کنند .
پیوست : من روزی که بازی اومد نصب کردم و یکم بازی کردم ( در حد 10 دقیقه ) ول کردم اما از روی بیکاری 1 سال بعد بازی کردم و ... 1 ساعت بازی کنید تا ببینید چطور جو میگیره
در ضمن یکی از طولانی ترین بازی هایی بود که کردم گیم پلی بالایی داره که همش هیجانه
چند نکته داره این حرفت:یا ادونچر بازی نکردی که میگی قشنگه یا داستان زیبا ندیدی یا در کل ادونچر درجه یک ندیدی.حتی اون Next Life(که به نظرم داستان افتضاحی داشت)داستانش از این قشنگ تر بود.گیم پلی طولانی میخوایی همین دراکولا3 رو بگیر که هم طولانیه هم خیلی خیلی خیلی سخت.تا حالا اینجوری آسفالت نشده بودم
بچه ها دعا کنید منم دستم به سیزن3 سام و مکس برسه.این شاهکار رو گیر نیاوردم هنوز:(

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
چند نکته داره این حرفت:یا ادونچر بازی نکردی که میگی قشنگه یا داستان زیبا ندیدی یا در کل ادونچر درجه یک ندیدی.حتی اون Next Life(که به نظرم داستان افتضاحی داشت)داستانش از این قشنگ تر بود.گیم پلی طولانی میخوایی همین دراکولا3 رو بگیر که هم طولانیه هم خیلی خیلی خیلی سخت.تا حالا اینجوری آسفالت نشده بودم
بچه ها دعا کنید منم دستم به سیزن3 سام و مکس برسه.این شاهکار رو گیر نیاوردم هنوز:(

من نمیدونم شما چند سالته اما من میتونم بهت بگم که fable و grim fandango و Monkey island 1 رو فکر کنم نزدیک 13 یا 14 سال پیش بازی کردم . و اگر پست های قبلی همین تاپیک رو بخونی میبینی که هر چند وقت یکبار تمام بازی هایی که میاد رو یه توضیحی در موردش میدم چون فکر نمیکنم بازی ادونچری اومده باشه و من بازی نکردم ( یه تعداد کم اونم شاید به دلیل اکشن - ادونچر بودن ) .
شما برو Review همین بازی Lost Crown رو توی gameSpot بخون ببین چند نفر Review دادن و چی گفتن و امتیازات رو ببین بعد برو یه نگاه به Lost souls بنداز ببین که چقدر شما سلیقه ت با عموم کاربرا که اونجان فرق داره

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
من نمیدونم شما چند سالته اما من میتونم بهت بگم که fable و grim fandango و Monkey island 1 رو فکر کنم نزدیک 13 یا 14 سال پیش بازی کردم . و اگر پست های قبلی همین تاپیک رو بخونی میبینی که هر چند وقت یکبار تمام بازی هایی که میاد رو یه توضیحی در موردش میدم چون فکر نمیکنم بازی ادونچری اومده باشه و من بازی نکردم ( یه تعداد کم اونم شاید به دلیل اکشن - ادونچر بودن ) .
شما برو Review همین بازی Lost Crown رو توی gameSpot بخون ببین چند نفر Review دادن و چی گفتن و امتیازات رو ببین بعد برو یه نگاه به Lost souls بنداز ببین که چقدر شما سلیقه ت با عموم کاربرا که اونجان فرق داره
آخه من با لاست سولز چکار دارم؟:d
گفتی گرم فندنگو ما رو هم یاد گذشته ها افتادیم:xنمیدونم والا شاید من با لاست کرون حال نکردم:d
ولی خدایی آخه این چه داستانی داشت؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر