Infamous

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام دوستان عزیزم*
من این بازی رو تازه شروع کردم به بازی کردن
ولی متاسفانه با یه چیزش خیلی خیلی مشکل دارم
اونم اینه که موقعی که دکمه L1 رو میگیریم که باهاش نشونه گیری و سژس اشغه برق رو شلیک کنم
متاسفانه جهت رانبا برعکسه
یعنی رامبل رو به سمت راست میبرم نشونه میره سمت چپ
و رامبل رو به سمت چپ میبرم نشونه به سمت راست میره
و همینطور بالا میبرم رامبل رو نشونه میره پایین
و پایین میارم رامبل رو نشونه میره بالا
خداییش من فکر نمیکردم یه همچین چیز مسخره ای وجود داشته باشه
ولی در قیاس با انچارتد انچارتد خیلی عالی و استاندارده نشونه گیریش
ممنون میشم راهنماییم کنید
با تشکر

سلام
برید داخل تنظیمات و از حالت invert سوییچ کنید روی normal

Af$in

کاربر سایت
Jun 16, 2012
27
نام
Afshin
یک مدل حرکت هست که کل صفحه سیاه میشه و از آسمون رعد و برق زده میشه !
باید بری نزدیک اون بالن و صفحه رو به سمت بالون نگه داری و اونه حرکت رو بزنی ( یادم نمیاد با چی میشد زد :D )
همون حرکتی هم هست که میشه با Sixaxis کنترلش کرد !

دادا منم همین مشکلو داشتم ممنون بابت راهنمایی:-*

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
سلام ب همه.دوستان بنده تمامیه تروفی هارو گرفتم جز اون تروفی ک باید همه بلست هارو جمع کنی.فقط 2 تا بلست رو جمع نکردم.لامصب دیوونم کرده اخه این دوتا رو بین این 3 شهر از کجا گیر بیارم.همش دوتا.کمک کنید

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
باید نقشه ـشون رو از PS3T بگیری و دونه دونه چک کنی ببینی کدوما رو گرفتی،کدوما رو نگرفتی! :d
چک کردنشونم خیلی وقت میبره! :d

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
باید نقشه ـشون رو از PS3T بگیری و دونه دونه چک کنی ببینی کدوما رو گرفتی،کدوما رو نگرفتی! :d
چک کردنشونم خیلی وقت میبره! :d
یا ابر فرض:dفکرکن ومین ی تروفی مونده باشه بعد...چرا من انقدر بد شانسم؟:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
من خودم همین وضعیت رو داشتم! :d
نقشه رو گذاشته بودم جلوم، هرچی رو چک میکردم نبود، یه خط قرمز روش میکشیدم، هرچی رو جدید پیدا میکردم یه خط سبز! :d فکر کنم آخرین چیزی که پیدا کردم، شاید زیر 5تا توی نقشه مونده بود که چک کنم! :-" :d
یا توی بازی Wheelman (بیکار و بی بازی بودیم،از یکی از دوستان گرفتیمش:-" ) باید 100 تا مجسمه رو پیدا میکردم، دقیقا 100ـمی بودش اونی که جا مونده بود :|

البته توی Infamous 2 راحت تر میشه گیرشون اورد! یکی از آپگریدها به صورت خفنی، از فاصله های خیلی خیلی زیاد هم توی Mini Map با زدن R3 بهت نشون میده BSـها رو! :d

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
سلام ب همه.دوستان بنده تمامیه تروفی هارو گرفتم جز اون تروفی ک باید همه بلست هارو جمع کنی.فقط 2 تا بلست رو جمع نکردم.لامصب دیوونم کرده اخه این دوتا رو بین این 3 شهر از کجا گیر بیارم.همش دوتا.کمک کنید

یکی هست بالای یه ساختمون خیلی بلندیه ممکن اونو برنداشته باشی چون با اسکن کردن محیط با R3 هم حتی
نشونش نمیده :D

JOHN-5

کاربر سایت
Aug 23, 2011
37
نام
رضا
زبان پیش فرض بازی فرانسوی هستش چه جوری انگلیسی کنم؟ تو منو آپشن تغییر زبان نداره.
حتما داره بگرد گزینه هارو اگه نداره لابد ورژنه فرانسه شو گرفتی یعنی فقط ماله فرانسه زده شده و سفارش اونجاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر