بازی های انلاین (بهترین بازیها و مجانی) !

سلام
در این تاپیک قصد داریم تا بهترین بازیهای انلاین و مجانی را معرفی کنیم و با تصمیم گیری انهارو دانلود کنیم و بازی کنیم (عجب جمله ای شد
39.gif
)

خوب اولین بازی که طرفدارانه زیادی داره و مجانی هم هست (خودم دارم دانلود میکنم
242.gif
)

نام:rubies of eventide
سبک:mmorpg
لینک دانلود با ریسیوم: http://software-files.download.com/sd/nHWdXIp5t3Wj5KctiIabOpc-rg7gy_8ElxIOwOXfQf02NyoAn9Kolj5C9mJa0ajtJfEOvYZlsBKjVNPo4VfKRGwtoOKvyshC/software/10334205/10308242/3/SetupRubies095.exe?ptype=3001&ontid=7541&siteId=4&edId=3&pid=10334205&psid=10308242

حجم:383 مگابایت
سایت اصلی: http://eventide.net/

عکس:
24q26ua.jpg

Majid Razor.

کاربر سایت
Aug 16, 2009
19
نام
مجيد
حجم بازیش 1 گیگه ، نه 350 مگابایت......
بعد بازیهای تحت مرورگر که حال نمیده ......
مجید جان این بازی که شما معرفی کردین با ADSL 128 راحت میشه بازی کرد؟؟؟؟؟
سلام بهزاد جان
گفتم كه ، 128 خيلي خوبه براي بازي كردن اين بازي
يكي از دوستام با 128 داره بازي ميكنه و هيچ مشلي هم نداره
بازيش قشنگه ، از دست نديد. :biggrin1:

Majid Razor.

کاربر سایت
Aug 16, 2009
19
نام
مجيد
9Dragons

زدم واسه دانلود..........
آخرین سوال: این دیگه وصل شدن به سرور و پچ کردن های WoW رو که نداره؟؟؟

بازي هاي MMORPG همشون پچ دارن اما توي اين بازي ديگه نياز نيست كه خودت بري پچ رو از اينترنت پيدا كني دانلود كني !
در اين بازي هر وقت براش پچ بياد , وقتي بازي رو اجرا ميكني خودش شروع ميكنه به آپديت شدن !
بعد از نصب بازي , در اولين باري كه بازي رو اجرا ميكني تقريبا بين 70MB تا 80MB اپديت ميشه اما در دفعات بعدي كه براش پچ مياد , مقدار پچ ها 2MB هست !

موفق باشي!

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
مرسی رفیق.........
واسه اینکه پستم اسپم نشه یه سوال دیگه :blushing:
خودت با چه سرعتی بازی میکنی؟؟؟ سرعت بازی کند نمیشه؟؟؟؟
اینکه گفتی استادتم باید آنلاین باشه: 1. استادو از کجا بیارم؟ 2.اگه دیگه ان استاده هیچوقت آنلاین نشد تکلیف چیه؟؟؟؟
بیشتر از یه سوال شد مثل اینکه :cheesygri

Majid Razor.

کاربر سایت
Aug 16, 2009
19
نام
مجيد
مرسی رفیق.........
واسه اینکه پستم اسپم نشه یه سوال دیگه :blushing:
خودت با چه سرعتی بازی میکنی؟؟؟ سرعت بازی کند نمیشه؟؟؟؟
اینکه گفتی استادتم باید آنلاین باشه: 1. استادو از کجا بیارم؟ 2.اگه دیگه ان استاده هیچوقت آنلاین نشد تکلیف چیه؟؟؟؟
بیشتر از یه سوال شد مثل اینکه :cheesygri
من خودم با سرعت 256 Datak بازي ميكنم Lag هم ندارم ، مگر به خاطر Net ايران
LvL هاي 73 به بالا ميتونن استاد (Master ) بشن و شاگرد ها هم زير اين LvL هستن يعني 73 به پايين ها ...
پس وقتي شما بياي من يا داداشم ميتونيم استدت بشيم...
اگر هم ما Offline بوديم وقتي ( Mob ( Monster بكشي Contribution Point ميگيري كه باهاش آيتم هاي خيلي خوبي رو بخري ... و اينكه آلان باشگاه من (Discipleship) هنوز Rank 5 و بهرينش Rank 1 هستش ، كه با LvL Up شدن و Grind (يا همون كشتن Mob) به Rank 1 ميرسيم.

اين بازي روزهاي : جمعه ، شنبه ، يكشنبه ، چهارشنبه Event داره از ساعت 7:30 تا 10 شب
Event يعني اينكه XP Mob ها به X2 , X3 , X4 يا بالاتر ارتقا ميدن كه باعث شلوغ شدن سرور هم ميشه .
اگه سوالي داشتي بگو جواب ميدم ;)

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
وقتي بازيهاي تحت مرورگر كه نيازي به دانلود هم ندارند و خيلي ساده تر هستند چرا بريم اينارو بازي كنيم كه سرعت اينترنت خيلي بالايي هم ميخواهند !
بازيي قابل اجرا با سرعت ذغالي نداريد ؟

به همون دلیل که دیگه Atari 2600 نولید نمیشه.

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
سلام! :biggrin1:
منم احتمالا این بازی 9Dragons دانلود میکنم!:biggrin1: البته 2 شب طول میکشه! (من شب ها برا دانلود میزارم!)
بیشتر سوال ها پرسیده شد در مورده این بازی،ولی منم بازم سوال دارم! :biggrin1:
1. مثل WOW باس داره این بازی؟ یه چیزی مثل اینس wow مثلا؟
2.اصلا کلا هدف توی بازی چیه؟ داستان خاصی داره؟
3.آخرش چند تا lvl میشه گرفت و مثلا شما که الان lvl 93 هستی،چه قدر طول کشید برسی به اینجا؟ (وقت مفید رو میگم! :biggrin1:)

Majid Razor.

کاربر سایت
Aug 16, 2009
19
نام
مجيد
سلام! :biggrin1:
منم احتمالا این بازی 9Dragons دانلود میکنم!:biggrin1: البته 2 شب طول میکشه! (من شب ها برا دانلود میزارم!)
بیشتر سوال ها پرسیده شد در مورده این بازی،ولی منم بازم سوال دارم! :biggrin1:
1. مثل WOW باس داره این بازی؟ یه چیزی مثل اینس wow مثلا؟
2.اصلا کلا هدف توی بازی چیه؟ داستان خاصی داره؟
3.آخرش چند تا lvl میشه گرفت و مثلا شما که الان lvl 93 هستی،چه قدر طول کشید برسی به اینجا؟ (وقت مفید رو میگم! :biggrin1:)

1. آره باس داره !
2. اول این که باید تا lvl 25 بازی کنی تا بتونی Class مورد نظرتو انتخاب کنی ( مثلا شمشیری یا تبری و نگران هم نباش ، زودی به lvl 25 میرسی...) - هر 12 lvl اسم lvl عوض میشه که بهش میگن Achievement lvl ، مثلا تو lvl 25 ، اسم Achievement lvlet ، Opening Chi هست ( من الان Golden Blossom 10 = lvl 95 هستم ) - از lvl 50 به بالا میتونی باس بکشی - از هر lvl میتونی PvP کنی اما اصلش از 90 به بالاست چون lvlet کمتر باشه یا هم lvlet رو پیدا نمیکنی یا بقیه می کشنت - بعد از مدتی که به lvl 104 رسیدی ، به Senior ارتقاء پیدا میکنی که Skill های قشنگی یاد میگیری که بازی جذاب تر میشه و ...
3. 220 تا lvl داره , روزی 3-2 ساعت توی event ها بازی کنی 2-1 ماه طول میکشه ! اما اگه در event ها بازی نکنی تقریبا 3 ماه طول میکشه تا بشی LvL 93 !

9Dragons GameSpot Page :
http://www.gamespot.com/pc/rpg/9dragons/index.html

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر