ایا با پلی استیشن 2 میشه دی وی دی نگاه کرد ؟

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوستان سلام
یکی از دوستان من پلی استیشن 2 از این نازک ها دراه
از من خواست براش تحقیق کنم که ایا میشه با این دستگاه فیلم دی وی دی نگاه کرد
چون زیاد اهل بازی نیست
لطفا کمک کنید که به چه مواردی نیاز هست تا بشه با اون فیلم دی وی دی نگاه کرد همین فیلمهای کلوپ های خودمون
ممنون

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
بله میشه
شما دیسک رو بزار تو PS2 و بعد روشنش کن به همین راحتی
فکر کنم دکمه SELECT هم که رو دستس که بزنی منو میاد که میشه باهاش فیلمو کنترل کرد

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بله میشه
شما دیسک رو بزار تو PS2 و بعد روشنش کن به همین راحتی
فکر کنم دکمه SELECT هم که رو دستس که بزنی منو میاد که میشه باهاش فیلمو کنترل کرد
اره از این طریقم میشه
ولی یکسریشون -چنتا جنگولک بازی نیاز داشت
ps2منم اینطوری بود -الان یادم نیست ولی فکر کردم
پرید تو ذهنم جوابت رو میدم

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
يه سريشون رو بايد 2بار پشت سر هم RESET كني تا بعد بتونن بازي PS1 و ديسك DVD رو اجرا كنن.
(اكثر اونايي كه تو ايرانن اينطورين)

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
salam
gofte bodin ke mishe sar ps2 dvd bezarim be nazar man nazar cd mizari bezar vali dvd na chon mizane lenzo kharab mikona
inam rahnamai ma
اصلا ps2 برای خوندن DVD ساخته شده. برای چی لنز رو خراب میکنه.
البته اگه منظورت اینه که لنز ضعیف میشه خوب مسلما هر چیزی یه عمر مفیدی داره.:biggrin1:

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
پس اینی که توی سایت نوشته باید برنامه PS2R MediaPlayer 1.28e را دانلود کرد جریانش چیه ؟
ضمن اینکه از راهنمایی همه متشکرم

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
اصلا ps2 برای خوندن DVD ساخته شده. برای چی لنز رو خراب میکنه.
البته اگه منظورت اینه که لنز ضعیف میشه خوب مسلما هر چیزی یه عمر مفیدی داره.:biggrin1:
دوست عزیز فیلمهای dvd با دورهای نامشخصی که معمولا هم دورهای بالا هستند رایت میشن که نه تنها لنز دستگاه رو ضعیف میکنه بلکه دستگاه خیلی سریع داغ میشه و صدا هم میده:love:

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
ببین من کنسولم فت هست و اینجوری اجرا میکنم که درست ترین روش فکر میکنم همین باشه:
DVD رو بزار تو دستگاه و بعد درش رو ببند.یکبار دستگاه رو از پشت کنسول خاموش کن و دوباره روشن کن ولی دکمه ی پاور رو نزن(چراغ قرمز رو میگم.نمیدونم تو اسلایم اینجوری باشه یا نه).بعد که اینکارا رو کردی دکمه ی پاور(با چراغ قرمز)رو 5-4 ثانیه نگه دار تا بیاد تو DVD .با دکمه ی Select هم میتونی کنترل DVD رو بیاری.اگه نشد بگو تا باز بهت بگم.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
روش دیدن DvD که همینا بود که دوستان گفتند ولی اگر موقعی خواستی سی دی MP3 یا VCD با کنسول گوش بدهی یا ببینی ، از برنامه هایی که در Game Shark و سایر DvD های نرم افزاری PS2 هستند استفاده کن.برنامه های مفید دیگری هم مانند مدیریت مموری در اونها میتونی پیدا کنی.

موق باشی

sasan_20800

کاربر سایت
Apr 14, 2008
28
نام
Sasan Haghighat
سلام
PS2 من هم با دوبار زدن پشت سرهم دکمه Reset وارد حالت DVD میشه.

من همیشه باهاش فیلم میبینم و هیچ مشکلی هم پیدا نکرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر