شبکه کردن 360

گفتگو در 'گیم نت ها' ایجاد شده توسط goldenuser, ‏Jun 13, 2008.

1. goldenuser

کاربر سایت

با سلام
    چند سوال در مورد شبکه کردن 360 داشتم:

1.اول اینکه اصلا چنین کاری میشه کرد؟

2.آیا میشه از کامپیوتر به جای سرور استفاده کرد؟ بیشتر برای مدیریت.مثلا استفاده از برنامه هایی مثل gameport یا smartlunch یا ... .

3. آیا میشه بازی را از روی هارد 360 یا کامپیوتری که به آن شبکه شده اجرا و بازی کرد؟(بدون دیسک)

با تشکر

2. saeedrah

کاربر سایت

نام:
    سعید رهبری
    :d دستت درد نکنه دیگه. شبکه کردن 100% می شه.

اما فکر نمی کنم بتونی گیم نت را بندازی :D باید کلوپ بزنی.

بازی رو هم از روی هارد نمی شه اجرا کرد.

3. goldenuser

کاربر سایت

خیلی ممنون از این که جواب دادید.
    خوب وقتی بشه شبکه کرد چرا نشه گیم نتش کرد.فقط یکم مدیریتش سخت میشه.
    خوب منظور من اینه که مثلا همزمان 4 نفر gow بازی کنند.این که شدنیه؟

4. bigam

کاربر سایت

نام:
    مجتبی
    اره میشه ! شبکه کنی ! ولی من تعداد دستگاهاش رو نمیدونم ! ولی یک چزی هست اونم اینه که 360 به درد کار نمیخوره چون زیاد باهاش بازی بشه که خودتون میدونین چی میشه!

5. capitanrayan

کاربر سایت

نام:
    Reza
    کلا ps3 و 360 بدرد گیم نت نمیخورن
    مگر اینکه بتونی 2 تا 360 به LIVEوصل بشی
    و از اون طریق کار کنی ولی بازم اگه مشتریش رو داری بتونی این کار رو بکنی عالیه
    یکی از رفیقای من تو خیابون جامیه این کار رو کرده

6. test84

کاربر سایت

360 رو ميشه هم 2تاش رو به هم وصل كرد و هم از طريق LAN، لايو هم كه ربطي به شبكه داخلي نداره.

7. Police _ 110

Police _ 110 ハリール
    مدیر انجمن

نام:
    خلیل
  8. Rainbow

کاربر سایت

نام:
    فرزاد
    1. به راحتی میشه اینکار رو انجام داد! برای 2 تا کنسول از همون کابل موجود داخل پک کنسول می تونی استفاده کنی! بدون نیاز به واسطه 2 تا رو به هم وصل می کنی! برای تعداد بیشتر ، کافیه یک HUB تهیه کنی!

2.نه امکانش نیست! چون امکان نصب این برنامه ها رو روی Client ها که همون کنسول ها باشن نداری!

3.نه ، امکان پذیر نیست!

9. Rainbow

کاربر سایت

نام:
    فرزاد
    1. به راحتی میشه اینکار رو انجام داد! برای 2 تا کنسول از همون کابل موجود داخل پک کنسول می تونی استفاده کنی! بدون نیاز به واسطه 2 تا رو به هم وصل می کنی! برای تعداد بیشتر ، کافیه یک HUB تهیه کنی!

2.نه امکانش نیست! چون امکان نصب این برنامه ها رو روی Client ها که همون کنسول ها باشن نداری!

3.نه ، امکان پذیر نیست!

منابعی هم که خلیل خان معرفی کردن هم خیلی بدرد بخوره!

10. goldenuser

کاربر سایت

پس قضیه این بازی ها یا دموها که از لایو می گیرید چیه؟اون ها چه جوری کار می کنند؟

11. Rainbow

کاربر سایت

نام:
    فرزاد
    خوب وقتی اونا رو دانلود می کنیم ، داخل هارد سیو میشن دیگه ، مگه جای دیگه ای هم داره :biggrin1: ؟!
    مایکروسافت هم مرض نداره که بگه شما دانلود کن ولی بازی نکن!

12. goldenuser

کاربر سایت

دقیقا... . من هم منظورم همینه.خوب وقتی اون ها از رو هارد اجرا می شوند،خوب نمیشه ما هم کاری کنیم که بازی ها ی360 از رو هارد اجرا بشند.یعنی یه جوری با فرمت همون بازی ها بریزیمشون رو هارد.

13. Rainbow

کاربر سایت

نام:
    فرزاد
    خوب ببین اونا از لایو ( سرور های مایکروسافت ) دانلود میشن نه از دیسک و درضمن مایکروسافت اجرای این Content ها رو از هارددیسک برای کنسول تعریف کرده. تازه این هم باز خودش خیلی پیچیدگی داره و شرایطی هم داره! مثلا اگر شما یک بازی Arcade رو هم خریده باشی (Unlock کرده باشی ) در صورتی که به یک کنسول دیگه انتقالش دادی حتما اول باید باید با اکانتی که بازی رو خریدی آنلاین بشی تا برای همون وهله بازی آنلاک بشه ، در صورتی که کنسول رو خاموش کردی باز همون آش و همون کاسه! به این میگن Usage Restriction یا محدودیت استفاده که از طرف مایکروسافت برای تمام Downloadable Content ها ، به غیر از دمو ها ، اجرا میشه! در مورد تم ها و گیمر پیکچر ها هنوز وضعیت بدتره! پس قاعدتا یک سیستم امنیتی قوی وجود داره که اجازه سو استفاده نمی ده! قفل ها و موارد امنیتی متعددی باید گذرونده بشه تا بازی یا حتی فیلم یا آهنگی که روی هارده یا حتی روی دیسکه اجرا بشه...
    هارد 20 GB کنسول هم فقط 11 GB فضای خالی داره و این فقط امکان استفاده از یک بازی رو میده! پس به دردسرش نمی ارزه که آدم بخواد همچین کاری بکنه!

14. goldenuser

کاربر سایت

ok. من قانع شدم./:)

15. architect13

کاربر سایت