تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
سلام
کسایی که میخوان بازیایه تازه رو 4-5 روز بعد از عرضه جهانی گیر بیارن برن 40 ستون بالا گوشه فروشگاهه متا .
البته playbox داره . صاحب مغازه ام gamer ه مثل بقیه که تو این کارن نیست!!!!!!
حالا نمیدونم کی گفته "playbox بد است" صب کنه کپیشو گیر بیاره وقته گل نی!
ارمان بازیایه قدیمیه کپی رو داره (اکثره شونو) ماله پرتو میباشند (کیفییت به 0 میل میکنه)!
شادابی هم . . . است فکره خرید ازشو از سرتون بیرون کنین. :evil:
حسینی ام بوغه crash bandicooto از solid snake تشخیص نمیده !

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام
کسایی که میخوان بازیایه تازه رو 4-5 روز بعد از عرضه جهانی گیر بیارن برن 40 ستون بالا گوشه فروشگاهه متا .
البته playbox داره . صاحب مغازه ام gamer ه مثل بقیه که تو این کارن نیست!!!!!!
حالا نمیدونم کی گفته "playbox بد است" صب کنه کپیشو گیر بیاره وقته گل نی!
ارمان بازیایه قدیمیه کپی رو داره (اکثره شونو) ماله پرتو میباشند (کیفییت به 0 میل میکنه)!
شادابی هم . . . است فکره خرید ازشو از سرتون بیرون کنین. :evil:
حسینی ام بوغه crash bandicooto از solid snake تشخیص نمیده !

آقای عزیز نمی دونم این فروشگاه متا دوستته یا ماله خودتونه .تنها اینو بگم که من شخصا با یک بار داخل مغازه رفتن از رفتنم پشیمون شدم.
واقعا چطور میتونی به اون یارو بگی گیمر :confused: کسی که هنوز نتونه اسم بازی ها رو درست تلفظ کنه و بازی Call of Juarez ـه 360 رو از بالاترین گرافیکای 360 بدونه(حتی بالاتر از PC ) به نظر من گیمر که چه عرض کنم به درد جرز لای دیوار هم نمی خوره.
در مورد بازی هام بگم که شرط می بندم هیچگونه تحقیقی در مورد Playbox نداری که داری اینطوری میگی.اونوقت که لنزتو داغون کرد حالت میاد سر جاش.فکر کنم کیفیت اینا به - میل کنه.
در ضمن فروشگاه Nextgen هم دقیقا 2 روز بعد از عرضه, بازی رو میاره.
اینم بگم که من خودم اصلا از تبریز وسایلامو تهیه نمی کنم اما به نظر من دور از ادبه که از فروشگاه های دیگه بد بگی.برای مثال شادابی هر چی نداشته باشه یه برخورد درستو حسابی با مشتری داره نه مثل متا که فکر میکنه خودش علامه بازی هاست و مشتری هیچی نمی فهمه و به مشتری ارزش قائل نمیشه.اتفاقا این امر 100% برعکسه.

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
اون فروشگاه متا ( رضا ) فقط فعال است همین ! اصلاً اون موهاش رو توی همین راه ریخته ؛ بازی ها رو میخره و بعضیشون رو بازی میکنه ؛ یادمه برای اولین بار اون بود که 360 رو توی تبریز اورده بود ؛ از لحاط برخورد با مشتری به قول شما به 0 میل میکنه گویی 2 بطری ویسکی خورده ؛ من یکی از خیر پلی باکس گذشتم ، صبر میکنیم 20 تا بازی یهو میگم از تهران میاد ؛ کیفیت شون هم خوب است ؛

در ضمن بقیه فروشگاه ها رو باید بیخیال بشید چون توی باغ نیستند ؛ صرفاً دارند کاسبی میکنند و هیچ تجربه و سوادی توی این حرفه ندارند . اگر قصد خرید قطعه دارید زنگ بزنید تهران وگرنه برید 40ستون جوری قالب میکنند که نفهمید سود کردید یا زیان ؛ برای تعمیر پی اس 2 هم جای بدی نیست ؛ بنده توی فروشگاه شادی بودم یه مدتی ;)

sad but true عزیز این رو بهت فقط بگم که ، چون من همیشه پلی باکس استفاده میکردم بقیه کپی ها رو Texture های درون بازی رو دیر لود میکرد و برای همین خیلی زشت میشد بازی ؛ ولی با خود پلی باکس درایو مشکلی نخواهد داشت ؛ درحالیکه بقیه کپی ها این مدلی درایو رو بدعادت نمیکنند حالا هرکس روی عقیده خودش محکم است و با تجربه، به درستی و نادرستی اون پی خواهد برد و از دست ما به جز نصیحت کاری ساخته نیست .

sad but true

کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
به fardin underland b :
1. داری میگی مغازه خونه خاله نیست که دورت بگردن. رضام به هر کسی رو نمیده .!
2. منم تا به حال با playbox مشکلی نداشتم. حاله لنز و خودمم سره جاشه (شما نگرانه قطعاته سوختت باش!)
3. شما که از اینجا خرید نمیکنی از کجا میدونی شادابی خوبه؟
متا بده؟
من متاام؟
یا متا ماله منه؟

به omid : ;)

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
1. داری میگی مغازه خونه خاله نیست که دورت بگردن. رضام به هر کسی رو نمیده .!
تو الان داری حرف بی ربطی می زنی.اصلا چه معنی داره مغاره دار به یکی رو بده یا نده؟
مغازه دار وضیفشه با ارباب رجو خوب برخورد کنه.اصلا مگه رضا کی هست که به رو دادن اون احتیاجی باشه.بره همون call of juarez ش رو بازی کنه.

منم تا به حال با playbox مشکلی نداشتم. حاله لنز و خودمم سره جاشه (شما نگرانه قطعاته سوختت باش!)
اولا قطعات من به شما ربطی نداره.اگه شمام با 360 مدل لانچ 5 الا 7 ساعت بازی میکردی اینطوری میشد.دوما الانم یه الیت گرفتم با قیمت 435000 تومن تا چشم اونایی که نمی تونن بینن در بیاد.بورو این قیمتو به رضا جونت بگو تا ببینه دنیا دسته کیه.

شما که از اینجا خرید نمیکنی از کجا میدونی شادابی خوبه؟
متا بده؟
من متاام؟
یا متا ماله منه؟
من برای خرید بازی psp به شادابی می رم.فقط برای اولی بار که شنیدم تو چهل سوتون هم در مورد 360 فعالیت دارن رفتم .گفتم شاید آدم باشن دیگه راه مارو دور نکنن که بریم تهران.و از یه هم زبون بگیریم اما ....

در ضمن یادم رفت بگم دوست عزیز اون Underland نیست Underline ـه

sad but true

کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
اره خبر دارم 1شنبه رفته بودی تهران بخری . یه 60 تومنی ام موند تو جیبت نه ؟!

دستگاهه منم 3 چراغ شد.(همون روزی که پستو زدم) اتفاقا 2007 بود. از شادابی ام خریده بودم. بردم چن جا نشونش دادام گفتن اینکه قبلن تعمیر شده !!!!!:eek:
شادابی به عنوانه دست اول بهم فروخته بود.:evil:خودتم که میدونی که ادم اون 3تا چراغه قرمزو میبینه اعصابش چه جوری خط خطی میشه.
ایشالا واست کار کنه.هالشو ببر.ازت خوشم اومد ;)

گیماشو چه جوری پیدا میکنی؟ میگن pal نمیاد.
اگه گیر میاد یه راهنماییکن منم برم الیت بگیرم

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اره خبر دارم 1شنبه رفته بودی تهران بخری . یه 60 تومنی ام موند تو جیبت نه ؟!

دستگاهه منم 3 چراغ شد.(همون روزی که پستو زدم) اتفاقا 2007 بود. از شادابی ام خریده بودم. بردم چن جا نشونش دادام گفتن اینکه قبلن تعمیر شده !!!!!:eek:
شادابی به عنوانه دست اول بهم فروخته بود.:evil:خودتم که میدونی که ادم اون 3تا چراغه قرمزو میبینه اعصابش چه جوری خط خطی میشه.
ایشالا واست کار کنه.هالشو ببر.ازت خوشم اومد ;)

گیماشو چه جوری پیدا میکنی؟ میگن pal نمیاد.
اگه گیر میاد یه راهنماییکن منم برم الیت بگیرم

من که همون اولم به همه گفتم تبریز جای خوبی برای 360 نیست.
کی میگه گیماش پیدا نمیشه .Nextgen داره.همه بازی هایی که میاد در تمام رجیون ها عرضه میکنه. اینم نشونیه سایتش. Nextgen.ir .با تیپاکس یا پست هم برات می فرستن.

در مورد الیت هم زود بجنب.الان دوستان گفتن که همون فروشگاهی که من گرفتم 435 الان کرده 480 تومن.مطمئن باش تموم میشه. اینم سایت فروشگاه Konj.ir . دست بجنبون.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
راستی اینجا کسی NFS MostWanted رو نداره.اگه دارین بگین.
در ضمن به مدت 10 دقیقه هم به یه مموری x360 نیاز دارم.

sad but true

کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
سایت konj رفتم 480 شده. مسله اینکه ماام باید بریم تهران.
از اینجا کنسول 2روستو حسابی نمیشه گیر اورد!
خریدن گیما از nextgen چند در میاد؟
می سرفه؟
چه جوریاس؟
یه کم توضیح میدی؟
ممنون.

nfs mostwnted که خیلی نایابه! ولی حسینی یدونه داره. (100%)

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سایت konj رفتم 480 شده. مسله اینکه ماام باید بریم تهران.
از اینجا کنسول 2روستو حسابی نمیشه گیر اورد!
خریدن گیما از nextgen چند در میاد؟
می سرفه؟
چه جوریاس؟
یه کم توضیح میدی؟
ممنون.

nfs mostwnted که خیلی نایابه! ولی حسینی یدونه داره. (100%)

لازم نیست بری تهران.بگو برات با تیپاکس میفرستن.
خرید گیم هم از nextgen برات برای هر بازی 5 تومن آب می خوره.روی دیسک Aeon با چاپ و قاب رنگی.خدایی کارشون حرف نداره.وقبی بازی رو میندازی اصلا صدای درایو رو نخواهی شنید.

حسینی دیگه کیه ؟؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یعنی تو جای به این بزرگی کسی نیست که بازی NFS MostWanted و King Kong رو داشته باشه؟:(

یه مموری هم باشه امانت می خوام.

sad but true

کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
حسینی اسمه مغازس. تو چهل ستونه.
یعینی میرم سایت nextgen گیمو میخرم. ادرسو میدم. میاد دره خونه و فقط 5 تومان اب میخوره ؟!
خرج تیپاکس پایه منه یه اونا؟
اگه پایه منه چند در میاد؟؟
:confused: :confused: :confused: 8500؟؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
حسینی اسمه مغازس. تو چهل ستونه.
یعینی میرم سایت nextgen گیمو میخرم. ادرسو میدم. میاد دره خونه و فقط 5 تومان اب میخوره ؟!
خرج تیپاکس پایه منه یه اونا؟
اگه پایه منه چند در میاد؟؟
:confused: :confused: :confused: 8500؟؟

پول تیپاکس رو خودت باید بدی چون اونا خودشون بدون دریافت هزینه با پست پیشتاز می فرستن که اگه بخوای 1 دونه بگیری که نمی سرفه.مثل من صبر کن یه سه چهارتایی بیاد بعد بگو برات بفرستن.
در ضمن بر خلاف میل باطنیم پامو گذاشتم تو 40ستون اونجام فقط یه نفر داشت که علنن تو روی خودم گفت چون اینجا هیچ کس نداره منم میکشم روی بازیم.کم مونده بود گلاویز شم.
بعضی وقتها از ترک بودن خودم خجالت می کشم.:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر