تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقا چی شد این NFS Most Wanted .نمی خوام برم از این مغازه دار های ***** ها بخرم .در ضمن اینا همش مازی میارن که از نظر Stealth هم به هیچ کودوم نمیشه اطمینان کرد.
(مالزی که تو تهران می دن 2,3 تومن اینا از 9 تومن یه قرونم پایین نمی یان.) انگار نوبره.

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
آقا چی شد این NFS Most Wanted .نمی خوام برم از این مغازه دار های ***** ها بخرم .در ضمن اینا همش مازی میارن که از نظر Stealth هم به هیچ کودوم نمیشه اطمینان کرد.
(مالزی که تو تهران می دن 2,3 تومن اینا از 9 تومن یه قرونم پایین نمی یان.) انگار نوبره.

حالا برو پایتخت تو تهران نظرت عوض میشه. رفته بودم 360 بخرم میخواستم بازی بخرم یارو یه بازی مالزی بهم داد گفت 8 تومن. گفتم چرا اینقدر زیاد؟ پست دیسک رو نوشن داد گفت اورجیناله:cheesygri و بهترین کیفیت رو داره. تازه دیسک کپی verbatim(از همون مال نکست جین) هم گفتم بهش. گفت ما از این دیسکای بی کیفیت نمیفروشیم:laughing: خلاصه همه جا از اینجور آدما هست.
راستی شما تبریز هستید؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
تازه دیسک کپی verbatim(از همون مال نکست جین) هم گفتم بهش
بابا نکست جین چیه آبرو ما رو بردی.نکست جِن.
آقا نه .شرمنده:blushing: اکنت یک ماه رپید داشتم دیدم به کارم نمیاد دادم به یکی از دوستام. بازم گیر بیارم بهت میدم.
گیرت اومد حتما خبر بده... از کجا گیر آورده بودی؟؟

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
بابا نکست جین چیه آبرو ما رو بردی.نکست جِن.

گیرت اومد حتما خبر بده... از کجا گیر آورده بودی؟؟

میدونم. گفتم مینویسم جن میان بعضیا گیر میدن:cheesygri یه جا اینطوری نوشتم یکی گیر داد. ولی مثل اینکه هرجوری بنویسم ماشاالله یکی هست که گیر بده...
یه دوستی دارم اکانت رپید میفروشه. به عنوان هدیه داده بود بهم.

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
بازی های PlayBox ( مالزی ) تهران که زنگ زده بودم میگفتند به صورت عمده بخوای 3 تومن و خرده هم 4 تومن ؛ فروشگاه فتحی بود فکر بکنم شماره اش رو یادم نیست ؛ اکثر این فروشنده های 4ستونی تبریز هم از این جور فروشگاه ها میخرند و 9 - 12 تومن قالب میکنند . چون من یه زمانی اونجا هم فروشنده بودم برای من 5 تومن میفروختند که تازگی ها دیگه از بازی های پلی باکس نمیخرم ؛ شنیدم که درایو کنسول رو بدعادت میکنه ...

یک چیز جالب از 4ستون تبریز براتون بگم ؛ زمانیکه بازرس میاد برای توقیف بازی هایی مثل GGGGall of duty ! یا Punisher (بدلیل استفاده از کلمات ضداسلامی در بازی) همه فروشنده ها ، مغاذه ها رو میبندند میرن بیرون میچرخند ؛ بازرس از یک مغاذه که میاد بیرون میبینه ای بابا همه مغاذه ها بستند ؛ برگردیم بریم ! :cheesygri

در ضمن من به شما یه بازی پلی باکس مجانی میخرم اگر بتونید فروشنده ای رو پیدا بکنید که title بازی ها رو درست تلفظ بکنند !!! :laughing:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
در ضمن من به شما یه بازی پلی باکس مجانی میخرم اگر بتونید فروشنده ای رو پیدا بکنید که title بازی ها رو درست تلفظ بکنند !!! :laughing:

اینو هستم :cheesygri بورو بهشون بگو بازی Condemned رو برات تلفظ کنن :biggrin1:

راستی دیگه نمی خواد برام NFS پیدا کنید دستگاهم مرحوم شد.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دستگاه مرد یا فقط بیهوشه؟ چی بود؟
بیشتر از همه این "راکون سیتی" رو هستم :-"

فعلا که شدیدن تو کماست.خودم دست به کار شدم تا اگه بشه بیدارش کنم.اما احتمال بیداریش 10 درصد.

جون من حال می کنی چه اسمی واسه این شهر گذاشتم؟

M-B

کاربر سایت
Jul 22, 2008
13
نام
محمد
فعلا که شدیدن تو کماست.خودم دست به کار شدم تا اگه بشه بیدارش کنم.اما احتمال بیداریش 10 درصد.

جون من حال می کنی چه اسمی واسه این شهر گذاشتم؟

دستگاه از چه مدل و نوعی بود؟

در مورد اسم که کاملا برازنده است! :book:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
:cheesygrisalam....aga bebakhshid man english minevisam.....chehelsutun furushgahe yusef zadeh playbox ro 5000 toman mide....age khastin ye sar bezanin

اولا اینکه فارسی بنویس دوست عزیز .
دومین هیچ می دونی این PlayBox ها با لنز کنسول چی کار میکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر