تاپیک Xbox 360 داران آذربایجان

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
البته یه بازی 5 تومنی دیگه نیاز به Share و ... نداره ;)

همین بازیهای به نظر شما 5 تومنین که اورجینالش 60 تومن.دومن سر همین بازیهای 5 تومنی تو دنیا غوغا می شه.(مثلا GOW 2 ) به نظر من هر چقدر هم حرف بزنیم تمومی نداره.

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
همین بازیهای به نظر شما 5 تومنین که اورجینالش 60 تومن.دومن سر همین بازیهای 5 تومنی تو دنیا غوغا می شه.(مثلا GOW 2 ) به نظر من هر چقدر هم حرف بزنیم تمومی نداره.
یه کم روشنتر بگو. من که دقیقا نفهمیدم:confused::confused:

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
همین بازیهای به نظر شما 5 تومنین که اورجینالش 60 تومن.دومن سر همین بازیهای 5 تومنی تو دنیا غوغا می شه.

خوب این دو مورد رو که هر کسی میدونه ؛ :thinking:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خوب این دو مورد رو که هر کسی میدونه ؛ :thinking:

اگه میدونی چرا می گی نیاز به share اطلاعات نیست ؟؟ من خودم الان با علی که تو تهرانه و خودشم تبریزیه(Alimami ) همیشه رابطه داریم و share اطلاعاتم داریم.

sargardoon99

کاربر سایت
Nov 18, 2007
174
شرمنده من اهل ارومیه هستم ولی یه پیشنهاد دارم اگه میشه تو تاپیکتون تبادل بازی بزارین تا کسایی مثل من نرن از تهران بازی بگیرن .
اینم لیست من هستش اگه کسی خواست pm بده
ac
gears of war
army of two
halo3
cod4
virtual fighter
burn of paradise
vegas2

در مجموع امیدوارم موفق باشین

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
شرمنده من اهل ارومیه هستم ولی یه پیشنهاد دارم اگه میشه تو تاپیکتون تبادل بازی بزارین تا کسایی مثل من نرن از تهران بازی بگیرن .
اینم لیست من هستش اگه کسی خواست pm بده
ac
gears of war
army of two
halo3
cod4
virtual fighter
burn of paradise
vegas2

در مجموع امیدوارم موفق باشین

من خودم شخصا از تعویض بازی خوشم نمیاد چون دوست دارم تو آرشیوم نگه دارم(55 تام بازی دارم:biggrin1: ) اما اگه کسی مایل بود می تونین این کارم اینجا را بندازین.

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
اگه میدونی چرا می گی نیاز به share اطلاعات نیست ؟؟

شما برو از پست من ، عدم "Share اطلاعات" پیدا بکن من برات یه بازی اریجینال میخرم ...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
شما برو از پست من ، عدم "Share اطلاعات" پیدا بکن من برات یه بازی اریجینال میخرم ...

وای ی ی ی آقا امید شرمنده اشتباهی نقل قول کردم. ببخشید. :blushing:

حالا یه سوال دیگه کسی اینجا اصلا Online بازی میکنه ؟ یا قراره من اولیش باشم ؟

hps

کاربر سایت
Jul 15, 2008
168
نام
حسین
سلام به همه . منم میخوام به همراه masoud_persia برم از فروشگاه پرتو xbox 360 بخرم . اگه کسی کمتر از 450 از تبریز خریده دریغ نکنه حتما بگه ...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام به همه . منم میخوام به همراه masoud_persia برم از فروشگاه پرتو xbox 360 بخرم . اگه کسی کمتر از 450 از تبریز خریده دریغ نکنه حتما بگه ...

دوست عزیز چند بار گفتم حالا هم می گم اینجا(تبریز) جای خرید کنسولو این جور چیزا نیست.خون باباشونو می کشن روش.انگار مردم منگل گیر آوردن.مثلا Arcade رو که پرتو حول و حوش 400 تومن می داد اینا میدن 550000 تومن.:eek::eek: زمانی هم که بهشون چیزی میگی وقتی میبینن یه چیزایی حالیته عصبانی می شن ...... بقیشم خودتون بفهمید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر