کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

Goo

کاربر سایت
Aug 29, 2009
7
سلام دوستان
میگم آقا فروم بی برکت شد فک کنم سوال پرسیدم.
خواهشا اگه کسی این ارور عجیب من رو دیده و چیزی راجع بهش میدونه یه چیزی پست کنه یا جایی معرفی کنه برا تعمیر خیلی ممنون میشم.
هر روز دارم چک میکنم فروم رو به خدا !

اردشیر

کاربر سایت
Aug 17, 2012
3
سلام
یک دستگاه فالکون دارم که یه مدت بعد از نیم ساعت بازی یک دفعه خاموش میشد و آداپتور نارنجی.
الان دو روزه که وقتی روشن میکنم سه چراغ میده ولی آداپتور نارنجی هست و کدی هم رو صفحه نمیاد!
چی کار کنم؟ لطفا کمک کنید.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
من یه مدل falcon دارم که الآن نزدیک به 6 ساله دارم باهاش کار میکنم
چندتا کاری که حتما انجام میدم رو برای شما مینویسم:
1 .کنسول حتما از زمین فاصله داشته باشد و گرد و خاک اطراف صفر باشد(بسیاری از دستگاه های خراب شده بعد از باز شدن مقادیری زیادی پرز و خاک رو حمل میکردند)
2. فاصله پشت دستگاه تا دیوار رو رعایت کرده و برای خنک شدن دستگاه اجتناب ناپذیر است
3.استفاده از 3 عدد فن اضافی (مخصوص دستگاه) که این دستگاه اضافی دارای یک دما سنج دیجیتال است که دمای دستگاه را نشان میدهد
4. به محض بالارفتن دما تا 39 درجه از وسایل خنک کننده مثل پنکه استفاده میکنم(البته اگه پشت دستگاه باز باشه این 3 تا فن کافیه)
5. و در آخر بازی هایی که در گیر کننده هست را حتما روی دستگاه نسب میکنم تا به دستگاه فشار نیاد
و باید بگم که در نگه داری از هر وسیله ای باید سلیقه به خرج داد چرا که خریدن آسان تر از نگه داری کردنه

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
479
نام
پوریا
سلام به همه دوستان
من یه برد فالکون دارم که که ابتدا ارور 0001 رو میداد که با تعویض چند خازن معیوب مشکل برطرف شد
بعد از اون دستگاه روشن شد و اینبار ارور E74 رو میداد
که ابتدا چیپ hana و gpu رو reflow کردم و جواب نگرفتم
بعد از اون دنبال قطعه ی معیوب گشتم که به یه ترانزیستور معیوب در بالای gpu برخوردم و اون رو هم تعویض کردم ولی متاسفانه هنوز ارور پابرجا بود.
بعد از این عمل تصمیم به reball چیپ hana و gpu گرفتم وهردو رو reball کردم ولی هنوز ارور پابرجاست
بنظرتون دوستان مشکل از کجا میتونه باشه؟
ممنونم از همتون
موفق باشید

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
479
نام
پوریا
طبق دستورالعمل پست اول ارور دستگاه بنده 0110 هست که نوشتید مربوط به ram میباشد....قابل درست کردن هست؟ کجا ببرم؟
سلام دوست عزیز
این ارور قابل تعمیر هستش که میشه با روش های تخصصی (reflow یا reball) و هم روش های ساده تر تعمیرش کرد
برد دستگاه چه مدلیه؟
موفق باشید

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
سلام دوست عزیز
این ارور قابل تعمیر هستش که میشه با روش های تخصصی (reflow یا reball) و هم روش های ساده تر تعمیرش کرد
برد دستگاه چه مدلیه؟
موفق باشید

ممنون از جوابتون...دقیقا نمیدونم...فقط میدونم تولیدش 02-04-2008 هست...از کجا باید بفهمم؟

بعد هزینه اش چقدره؟ جایی سراغ دارید کارشون خوب باشه؟

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
479
نام
پوریا
دوباره سلام دوست عزیز
با توجه به سال ساخت و ماه ساخت دستگاه فالکون هستش
برای تعمیر راستینش جای خاصی رو نمی‌شناسم
موفق باشید

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

blue man

کاربر سایت
Aug 31, 2011
99
با سلام
به یک مشکل بر خورم دستگاه من بردش فالکون هست و4سال هم برام کار کرد ولی چند روز هست که وقتی روشنش می کنم بدونه هیچ مشکلی مثل قبل بوت می شه و داخل بازی هم میرم ولی بعد از چند دقیقه یک دفعه یک سری خط مشکی تو صفحه میاد دستگاه هنگ نمی کنه وهمون طوری میشه بازی کرد ولی خط ها همین طور می مونند مثلا تو فیفا این خط ها به بازیکن ها وصلند. البته بعضی موقه ها تو بازی اویل 6 هم صدا میره

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
479
نام
پوریا
با سلام
به یک مشکل بر خورم دستگاه من بردش فالکون هست و4سال هم برام کار کرد ولی چند روز هست که وقتی روشنش می کنم بدونه هیچ مشکلی مثل قبل بوت می شه و داخل بازی هم میرم ولی بعد از چند دقیقه یک دفعه یک سری خط مشکی تو صفحه میاد دستگاه هنگ نمی کنه وهمون طوری میشه بازی کرد ولی خط ها همین طور می مونند مثلا تو فیفا این خط ها به بازیکن ها وصلند. البته بعضی موقه ها تو بازی اویل 6 هم صدا میره
سلام دوست عزیز
اشکالات تصویری رو باید در gpu و hana دنبال رفعش بگردی،البته مشکل میتونه از پورت یا کابلی که ازش تصویر میگیری هم باشه ولی با توجه به اینکه میگی بعد از چند دقیقه مشکل بوجود میاد احتمال زیاد مشکل از gpu یا hana هستش و بهتره الان به دنبال درست کردنش باشی چون احتمال اینکه با e74 روبرو بشی زیاده
بهت پیشنهاد میکنم ابتدا gpu رو xclamp کنی و دوباره دستگاه رو تست کنی ،اگر مشکل هنوز پابرجا بود با reflow چیپ hana و gpu به احتمال زیاد مشکل حل میشه
موفق باشید

shahabg

کاربر سایت
Dec 1, 2011
51
سلام

من داشبورد دستگاه رو به 16197 آپدیت کردم ولی آخر آپدیت ارور داد ولی دستگاه آپدیت شده
حالا میخوام دوباره یه بار از نو آپدیت رو انجام بدم ولی نمیشه

یا اینکه داشبوردو به ورژن قبل برگردونم

کدومشو می تونم انجام بدم؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوستان سلام به همه
من یه xbox360 arcad دارم داشتم با هاش far cry 3 بازی می کردم که یهو تصویر خط خطه صورتی شد بعد منم دستگاه رو خاموش کردم بعد دوباره روشن کردم بعد یه چراغ قرمز روشن شد و یه تصویر خاکستری اومد و نوشت که با ساپورت تماس بگیر ارورش هم E74 بود اول فک کردم مشکل از کابلی جاییه اما بعد دیدم که مشکلش با در اوردنو اینا درست نشد لطفا کمک کنید گیج شدم رفت باید چیکار کنم؟؟؟

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان من چندتايي بازي از سايت مانيا سافت خريدم برنر مكس ولي ديسك رو نميشناسه و ارور 8c230002 ميده..من هيچي نميدونم يكي منو راهنمايي كنه؟!!:d​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر