Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
باشه من هم ساعت 10 ملحق میشم بی زحمت یه مپ نسبتا کوچیک بذارید اگر پلیر ها کم هستند !

-

از کجا بفهمیم سرور سی دی کی رو چک نمی کنه ؟!

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
من 6 تا پورت مربوط به cd-key رو بلوک کردم.

من الان میرم تو سرور منتظر بروبکس هستم

فقط چطوری میشه فهمید مثلا میریم سرور خارجی از جایی معلوم هست که پورت های سی دی کی رو بسته

قبل از اینکه جوین بشیم از طریق همین سایت :) !

PRO-Hacker

کاربر سایت
Sep 15, 2012
4
آقا رفتیم تو سرور چه حالی داد همه رو بستیم ! به تیر :| !
واقعا خسته نباشی .... یه نگاه به لینک زیر بنداز ببین چقدر طرفدار و کشته مرده پیدا کردی

آموزش نصب *********** 2 برای بازی آنلاین + معرفی سرور ایرانی با پینگ پایین - Page 88

حالا بگو ببینم از AutoAim استفاده میکنی؟ یا Aimbot که اینقدر معروف شدی؟
هرچی سایته رفتم برنامه چیت یا ***** بود یا قدیمی ... پسر یه نسخه چیت هم برا ما بپیچ بریم همه شونو باهم ببندیم به تیر تا هاست پانک باسترو فعال نکرده:))

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
واقعا خسته نباشی .... یه نگاه به لینک زیر بنداز ببین چقدر طرفدار و کشته مرده پیدا کردی

آموزش نصب *********** 2 برای بازی آنلاین + معرفی سرور ایرانی با پینگ پایین - Page 88

حالا بگو ببینم از AutoAim استفاده میکنی؟ یا Aimbot که اینقدر معروف شدی؟
هرچی سایته رفتم برنامه چیت یا ***** بود یا قدیمی ... پسر یه نسخه چیت هم برا ما بپیچ بریم همه شونو باهم ببندیم به تیر تا هاست پانک باسترو فعال نکرده:))

عزیزم ... پانک باستر هم فعال کنی برای من فرقی نمی کنه باز هدشاتت می کنم :D !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر