1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

God Of War Fan Club

گفتگو در 'Game Communities' ایجاد شده توسط M4, ‏Jun 1, 2008.

1. کاربر سایت

نام:
    Mehdi
    سجاد جان کاکو:biggrin1: من دیگه نمیدونم باید چه جوری بگم.
    بابا زن و بچش رو با چی میکشه؟ خوب با BLADE OF CHAOS که اریس بهش هدیه داد.
    برای چی کشت؟ برای اینکه بنده اریس بود.(البته در اون صحنه نور و خشم جلوی چشاش رو گرفته بود و نفهمید چه کار کرد)پس در صدد انتقام از اریس بر اومد.
    اصلا یه دلیل محکمتر:اگه ماجرا قبل از GOW1 بود BLADE OF CHAOS تو COO از کجا اومده ها!
    بازم حرف خودتو بزن!:biggrin1:

2. p.s p.s

کاربر سایت

نام:
    پیام
    سلام
    من GOW بازی نکردم ولی دمو شماره 3 بازی رو که دیدم عاشقش شدم:love:فقط میخواستم بدونم که 1و2 بازی حتما برا PS3 مياد یا نه:confused:
    ممنون:blushing:

ehsanservat این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

نام:
    sajad hosseini
    اره عزیز میاد.

خب KRATUS حرف تو درست حالا میتونی جوابهای منو هم در اون پست بدی؟
    اگه ما بخوایم رو حرف های خودمون حساب کنیم داستان قاطی شده و ورود این ورژن همه چیزو خراب کرده اینجور هم هست.حالا تو جواب های منو بده در اون پست و بگو داستان PSP Cheins of The Olympus چه ربطی به ادامه GOW1 داره.بابا اول و اخز این بازی که 100 درجه متفاوت هست.
    یا اصلا میشه گفت که حوصلشون سر رفته بود مردمو با این ورژن به جون هم انداخته.:cheesygri

آخرین ویرایش: ‏Sep 13, 2009
  4. کاربر سایت

نام:
    به یوزر کاربری مراجعه شود
    اصلاً هيچکدومتون gow باز نيستيد:biggrin1: داستان از قراره که:
    کريتوس زن و بچشو کشته و داره به خدايان خدمت ميکنه تا از عذاب خلاص بشه اوّل ميره با ايرانيا و اون هيولاشون ميجنگه بعد يهو هوا تاريک ميشه بعد ميفهمه هليوس گم شده بعد ميفهمه زن هيديز با کمک اتلس ميخوان با خواب کردن هليوس نظم دنيارو بهم بزنن بعدش اتلس ستون های زمينو خراب کنه تا دنيا از بين بره و بعد اين وسط کريتوس دخترشو ميبينه بعد دنبالش ميره امّا دو تا انتخاب داره نجات دنيا يا ديدن دخترش اون نجات دنيارو انتخاب ميکنه خشم و سلاح رو پس ميگيره اتلس دوبره زمين ميره رو کولش بعد کريتوس هليوسو ميبره تو آسمون بعد هم که ميفته پايين و آتنا و هليوس ميآن يه سری چيز ميزو از روش بر ميدارن بنابر اين داستان بين دو نسخه اوّل و دوّم اتفاق ميفته

5. کاربر سایت

نام:
    sajad hosseini
    پس با این وجود میشه بگید چرا در نسخه دوم کریتوس بزرگ بود؟

6. کاربر سایت

نام:
    آها حالا يادم اومد ببينيد کريتوس برای خدايان ده سال کار کرد و ماموريت آخرش از بين بردن آرس بود داستان نسخه psp داستان قبل از ماموريت کشتن آرس رو دنبال ميکنه...

اميدوارم فهميده باشيد

7. کاربر سایت

نام:
    sajad hosseini
    خب دوست عزیز پس دیدی که بعد از اون نبوده یا در زمان حال در GOW1 بوده و یا اینکه قبل از اون بوده.

8. کاربر سایت

نام:
    من اصلاً کار نداشتم که کدومتون چی گفتيد واسه ابهام زدايی گفتم:-"

9. کاربر سایت

نام:
    sajad hosseini
    پس لطف کنید بحث رو منحرف نکنید.

10. کاربر سایت

نام:
    Mehdi
    سجاد جان عزیزم دلبندم:biggrin1:کلا داستان COO درباره دستورهای خدایان(همون دنبال نخود سیاه خودمون:biggrin1:)به کریتوس برای رهایی از عذاب وجدان کشتن زن و بچشه.و بعد از GOW1ه. خواهشا دیگه نه نقل قول کن نه بحث رو از این بیشتر کش بده.بابا زبونم مو در اووووووورد!:biggrin1:

11. کاربر سایت

نام:
    sajad hosseini
    نقل قول نمیکنم عزیز اما درسته کریتوس میبایست حرف خدایان رو گوش میکرد اما من اصلا اعتقادی به این که داستان بعد از GOW1 باشه ندارم.دیگه خودت خواستی وگرنه میتونستیم ادامه بدیم تا به یه جا برسیم.:cheesygri

12. sev sev

کاربر سایت

نام:
    ارشاوین
    اقا این نسخه لیمیتدش که شامل god of war 1,2 هستش کی برای ps3 میادش

13. کاربر سایت

نام:
    sajad hosseini
    به احتمال زیاد اول سال 2010 میاد.

KRATUS جان تو هم هر وقت خواستی تا ادامه بدیم.من زیاد حرف دارم.راستی تورو خدا بنویس GOW نه COO.و یه چیز دیگه لطفا یکی لطف بگه که: فقط یه سوال فنی لطفا کسانی که زیاد ادعاشون میشه بگه:

تو داستان بازی GOW1 کریتوس به دلایل فوق میخواست اریس رو از بین ببره و برای این کار میبایست جعبه پاندورا رو به دست بیاره که در اخر بازی GOW1 اونو به دست میاره(از طریق خود اریس) و به وسیله همین صلاح اونو از بین برد و در نسخه جدید GOW یعنی GOW2 کریتوس با همون حالت بزرگش که در Gow1 بود و داشت کارشو انجام میداد پس چطور در نسخه Gow PSP کریتوس کوچک بود و در سرزمین دور از داستان بود.همچنین در اول بازی GOW2 کریتوس در اتن بود(به احتمال زیاد و با توجه به شهر و استارت)پس اگه GOW PSP بین این دو نسخه بوده پس باید کریتوس در اخر بازی Cheins Of.....در اتن باشه اما نیست و اصلا بهش ربطی هم نداره.و تازه این که در نسخه PSP کریتوس کوچک بود.

شما منو هیچ حساب نکنید و اصلا GOW باز ندونید فقط جواب بدین.با تشکر.

14. sev sev

کاربر سایت

نام:
    ارشاوین
    دوست عزیز gow باز بودن هیچ معنی نداره اینو فقط یه سری افراد که میخوان بگم ما هم هستیم مود کردن ممکنه یک نفر به زبان تسلط کافی نداشته باشه و داستان سنیگن gow رو کامل متوجه نشه
    در ضمن تا اونجایی که من میدونم تو بازی های انلاین از باز استفاده میکنن مثلا میگن فیفا باز ولی تا حالا gow باز نشنیدم :biggrin1:
    در ضمن کسی باید ادعا کنه که نسخه اصلی بازیرو خریده باشه من خودم هم شماره 1 و2 رو اورجینال تهیه کردم همرا 2 عدد اکشن فیگور

15. کاربر سایت

نام:
    طائل
    دادا COO داستانش قبل نسخه اول ـه .

ehsanservat این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید