مشورت برای خرید موبایل

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
درود
من میخوام یه گوشی آندروییدی بگیرم موندم از کدوم برند خرید کنم کیفیت ساخت واسم خیلی مهمه انوقت الان گوشی های تو بازار که تازه وارد شدن چقدر زمان میبره تا افت قیمت کنن بودجه من650 تومنه نمیخوام یه گوشی بگیرم که تو یکی دو ماه قدیمی حساب بشه نظر شما درباره برند htc چیه الان بهترین مدلش چیه وقیمتش حدوداً چقدره مدلای جدیدش کی وارد بازار ایران میشن ممنون میشم جواب کاملی بدید:-*:-*

m.a.gh

کاربر سایت
Jan 8, 2011
29
سیمبین رو که بیخیال باید رفت سمت سیستم عامل های جدید
بادا
آندروید
ویندوزفون7
-----------------------------------
من خودم گوشیم سامسونگ ویو اس 8500 هستش
می تونی مشخصاتش رو ببینی : http://www.gsm.ir/review.php?phoneid=2133
واقعا حرف نداره این گوشی،چیزی خاصی درباره ی بادا بدونی برو bada.com
الان اس 8530 اومده دقیقا همون سخت افزار گوشی خودم رو داره قیمتشم حدود 450 تومانه
اینم مشخصات اس 8530 :http://www.gsm.ir/review.php?phoneid=2282

یه نکته هم بگم تو بررسیش نوشته تعداد برنامه هاش کمه دلیلش اینه که بررسی مال زمانی هست که گوشی
اومده نه حالا که 5000 تا نرم افزار داره
تازه چند تا بازی + حجمش رو برات می نویسم تا بفهمی چه گوشی بهت معرفی کردم
1-Spider-Man: Total Mayhem HD
این هم منبع:http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000586929
2-Tom Clancy's Splinter Cell Conviction™ HD
این هم منبع :http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000586721
خودت حجمشون رو ببین کف کن:d
بازی های دیگه مثل:brother in arms2 , pes 2011,.....
هم داره
××اگه احیانا لینک هارو نشون نداد تو سامسونگ اپلیکیشنز کشورت رو انگلیس انتخاب کن و بازی ها رو توش سرچ کن حجمشون رو ببین××

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
درود
من میخوام یه گوشی آندروییدی بگیرم موندم از کدوم برند خرید کنم کیفیت ساخت واسم خیلی مهمه انوقت الان گوشی های تو بازار که تازه وارد شدن چقدر زمان میبره تا افت قیمت کنن بودجه من650 تومنه نمیخوام یه گوشی بگیرم که تو یکی دو ماه قدیمی حساب بشه نظر شما درباره برند htc چیه الان بهترین مدلش چیه وقیمتش حدوداً چقدره مدلای جدیدش کی وارد بازار ایران میشن ممنون میشم جواب کاملی بدید:-*:-*

درود......
اگه نمیخوای گوشیت بعد یکی دو ماه قدیمی حساب بشه .. صبر کن گوشیهای دوال کور به بازار بیان .. مثل samsung galaxy s2 . افت قیمت هم بستگی به برند داره .. مثلا نوکیا اولش خیلی گرون بعد سریع ارزون میشه .. حدود 3 4 ماهی وقت میبره تا قیمتها به قیمت واقعی نزدیک بشن... برن htc هم برند خوبیه .. با همون پول میتونی desire hd بگیری .. اما اگه کیفیت صفحه نمایش برات مهمه برو طرف سامسونگ ... با دیدن صفحه نمایش گالاکسی اس یا s8500 دیگه هر اسکرین دیگه رو ببینی فکر میکنی خاک روشو گرفته .. نظر من رو سامسونگ

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان بین این دو تا گوشی موندم : X3-02 و C5 .......جفتش مد نظرم هست اما نمیدونم کدوم بهتره......قیمتاش هم که یکیه تقریبا .....میشه یکی راهنمایی کنه........

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
دوستان بین این دو تا گوشی موندم : X3-02 و C5 .......جفتش مد نظرم هست اما نمیدونم کدوم بهتره......قیمتاش هم که یکیه تقریبا .....میشه یکی راهنمایی کنه........
C5 رو من باهاش کار کردم، خیلی مسخره کنده، صفحه touch ـش هم که فک کنم مقاومتی بود، تو اینترنت خوندم خیلی خوب بود (به قیمت) ولی عملا که کار کردم باهاش سه ثانیه نشد پشیمون شدم شدید. ویدئو هاش رو تو یوتوب ببین حتما قبل خرید. ضمنا سیستم عاملش رفت اون دنیا. یه چیزی بگیر android ـی باشه.

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
C5 رو من باهاش کار کردم، خیلی مسخره کنده، صفحه touch ـش هم که فک کنم مقاومتی بود، تو اینترنت خوندم خیلی خوب بود (به قیمت) ولی عملا که کار کردم باهاش سه ثانیه نشد پشیمون شدم شدید. ویدئو هاش رو تو یوتوب ببین حتما قبل خرید. ضمنا سیستم عاملش رفت اون دنیا. یه چیزی بگیر android ـی باشه.
نه آخه یه گوشی معمولی میخوام........(عشقه جمع کردن آرشیو گوشی های ارزون قیمتم...البته خوباش)......بعد هم اینکه فک کنم شما C5-03 رو میگی اما من C5 معمولی رو میگم که تاچ نداره.......
Nokia-X3-02.jpg
C5 Vs. X3-02:d
nokia-c5.jpg

با اجازتون این 23 تا رو با هم مقایسه کنید.......یعنی اینم اضافه شد........................
Nokia X2-01

nokia-x2-01-ofic.jpg

آخرین ویرایش:

Amirhashemm

کاربر سایت
Nov 25, 2009
56
با سلام به همه ...یکم کمک می خوام تو زمینه ی خرید گوشی
من الان یه5800 دارم به خاطر این خریدمش که هم لمسیه هم موزیکال
الان دیگه ازش خسته شدم می خوام یه گوشیه دیگه بخرم
حالا سوالم اینه که گوشه دیگه ای هست که لمسی و موزیکال باشه در ضمن سیستم عاملشم اندروید باشه
با تشکر

jafar-think

کاربر سایت
Aug 20, 2009
148
راهنمایی در خرید گوشی

با عرض سلام
به همه اساتید محترم، من می خوام موبایل بخرم موندم کدومش رو بگیرم اگه راهنمایی کنید ممنون می شم فقط با دلیل و منطق نه از روی تعصب .شما کدومش رو پیشنهاد می دهید.
1-HTC wildfire S
2- sumsung I9003 SL
3-HTC Desire
از نظر کیفیت فیلم بردای و عکس گرفته تا کارکردش ،مثلا هنگ می کنند یا اگه آره بیشتر هنگ کردن روی می ده (به طور عادی منظورم هست نه اینکه بازی نصب می شه بعد می گید هنگ می کنه)،چون شنیدم گوشی سامسونگ هنگ می کنه ، هزینه مهم نیست مهم اینه که با بهینه خرید کنیم بعد از خرید نگم ای کاش گوشی دیگری رو می خریدم با همون پول که هزینه کردم. اگر گوشی دیگه ای تا قیمت 450 هزار تومان هم مدنظر دارید که از اینها بهتر باشه دریغ نکنید،

آخرین ویرایش:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سلام میخوام یه گوشی خوب زیر 800 تومن بخرم که دوربینش 8 باشه و ترجیحا سامسونگ نباشه
لطفا کمکم کنید
اگر بیشتر مد نظرتون روی دوربین ۸ مگا پیکسلی هست تو رنج ۸۰۰ تومان بهترین گوشی غیر سامسونگ
Huawei Ascend G600 - U8950
که هم سخت افزار نسبتا خوبی داره هم دوربینش 8 هست.البته گوشیهای دیگه هم که دوربین 8 داشته باشند هست اما قیمتشون بیشتر از 800 تومان هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر