درباره گیم کوب بیشتر بدانیم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,990
نام
آریا
پ.ن:عمرا همون 80 هزار رو بدن!
خب وقتی رو دستشون باد میکنه میدن دیگه ! من خودم میخواستم یه Game Cube بگیرم ولی الآن که Wii اومده و بازیهای GC رو اجرا میکنه و از همه مهمتر مثل اینکه کپی خور شده دیگه کسی سراغ GC نمیره !

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
1 ساله کسی اینجا پست نمی ده.یعنی اینقدر این کنسول بی طرفداره؟:confused:
خوب یه چیز میگم که تاپیک دوباره زنده بشه.
راهی هست که رو gamecube های اورجینال بازیای کپی اجرا بشه؟یا مود چیپش تو تهران پیدا میشه؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,990
نام
آریا
1 ساله کسی اینجا پست نمی ده.یعنی اینقدر این کنسول بی طرفداره؟:confused:
چند تا دلیل داره. یکی اینکه GameCube متاسفانه توی ایران بد موقعی کپی خور شد. من خودم خیلی دوست داشتم یدونه داشته باشم ولی وقتی فهمیدم کپی خور شده کنسولای جدید تو راه بودن و انقدر بازارشون داغ بود که همه این قدیمیا رو یادشون رفت. بعدشم که فهمیدم کپی خور شده و خواستم بگیرم دیدم Wii هم بازیهای GC رو میخونه پس چرا برم GC بگیرم ؟! بعدشم خواستم Wii بگیرم که ماشالله هم کمیابه و هم گرون ! ولی هنوزم دوست دارم بازیهایی مثل MGS Twin Snakes , Super Mario Sunshine , RE0,1,2,... , Metroid و خیلی بازیهای دیگه این کنسول رو تجربه کنم.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
شما اگه قسمت بالاي كنسول رو باز كنين، ميتونين ديسك معمولي توش بذارين ولي يادتون باشه كه فقط از 1گيگ ديسك استفاده ميكنه و نميشه 4تا بازي روش كپي كرد، چون لنزش فقط تا همون سطح 1گيگ رو ميخونه، البته Cover هايي در ممالك كفر به فروش ميرسه كه شيك هست و جاي ديسك DVD بزرگ رو داره.

فيلم هم پخش ميكنه، بايد Homebrew مناسبش رو بگيري، يه سرچ بزن.

ضمنا،
مباركت باشه!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
همونطور كه گفتم، تجربه من با GC بوسيله Wii بوده واسه همين در مورد سخت افزار GC اطلاعات تجربي كمي دارم ولي يكي از دوستان كه زياد هم اهل فن نيست تونسته درش رو باز كنه و اين به من نشون ميده كه باز كردن قاب ديسك، كار سختي نيست.

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
من با اینکه wii دارم اما امشب یک gamecube گرفتم ! 140 تومان اما وقعا عالی هست !
فقط یک راهنمایی از دوستان میخاستم که چطور میتونم بازی هارو روی miniDVD بزنم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر