درباره گیم کوب بیشتر بدانیم

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
سلام دوستان عزیز ازتون خواهش میکنم دوستان کسی هستش در بین شما که ی چیپ برای کپی خور کردن گیم کیوب داشته باشه من یه گیم کیوب برام ..مده نو نو هستش رجیونش هم UC هستش ولی انگار چیپش آب شده رفته تو زمین دیگه اصلاً نیستش از دوستان عزیز میخواستم که اگر میتونن کمکم کنند تا ما هم گیم کیوب دار بشیم ممنونتونم...............

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
سلام
اگه سوال در مورد اين كنسول فوق العاده عالي و دوست داشتني داشتيد يا قصد تهيه آن را داريد من يه جاي خوب سراغ دارم پيام بديد تا بهتون بگم :x:x:x

آخرین ویرایش:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
با سلام دنبال مموری کارت گیم کیوب هستم کسی داره؟

به به! رفیق شفیق! آقا خوش اومدی. دوستان اگر مموری کارت گیم کیوب دارند 2 تا یکی برای خودم و یکی هم برای این دوست عزیزم حمید آقا با قیمت منصفانه پ خ بدند. ممنون.

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
سلام یار من اره راستی اقا دریمت مبارک را خواستی بگو بازی های گیم کیوب رو رو مینی دی وی دی جی وی سی بزن از سایت theisozone.com میتونی دان کنی امیدوترم زودتر پبیدا کنیم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
تجربه کنسول گیم کیوب من به زمانی بر میگرده که یه گیم کیوب بنفش داشتم با 6 تا بازی اوریج . بعد کپی خور این کنسول هم دیر اومد یعنی وقتی هک شد دیگه خط تولیدش جمع شده بد هم دوستان میدونن که هک این کنسول دردسر داشت بعضی چیپ ها هک خوب نبودن

منم گیم کیوب هک کردم اما مشکلاتی مثل سیاه سسفید شدن و .... داشت و گیم کیوب فروختم

WII وارد بازار شد و من بازی ها gamecube روی wii بازی کردم

Mario Sunshine که واقعا ً عالی بود ... مخصوصا ً آخرش که باید حموم رو رو سر اژدها خراب کنی!!

ولی Sonic Adv. 2 هم بدک نیست...فقط یکم باگ داره

Mario Kart Double Dash هم که به نظر من حتی از ماریو کارت Wii هم قشنگ تره

Harvest Moon : Wonderfull Life هم خیلی قشنگ تر و روون تر از نسخه ی PS2 اجرا میشه...!!...اصلا ً یه فاز دیگه ایه!!

یادش بخیر...چه دورانی داشتم....

مقايسه فلان کنسول ... با ... ! بنظرم اشتباهه

به نظر من چون از لحاظ سبك بازي باهم كلي فرق دارن، مقايسه اين دو، منطقي نيست.

ولي مثلا مقايسه Ps3 و x360 چون سبك بازي مشابه تري دارن، منطقي تره.

مثلا شما اگه طرفدار سبك بازياي nintendo باشي، بهت خدا ترين كنسول رو هم بدن ولي بازياي مورد علاقت رو نداشته باشه ...
البته نظر شخصيه منه و نظر دوستان هم بي شك، محترم.

من ماریو پارتی 6 رو بازی کردم . خوبیه ماریو پارتی ها اینه که بین دو تا نسخش هیچ وجه شباهتی وجود نداره . روند اصلی گیم همون تاس انداختن و رفتن توی نقشه ی بازیه اما مینی گیم های هیچ دو نسخه ای عین هم نیستن شاید حد اکثر توی 10 تا مشترک باشن اما به طور کلی تفاوت خیلی بالاس .

یه بازی Wario برای GC اومده بود به اسم Wario World که خیلی برام جالب بود سطح تکرار تمام بازی های قدیمی و جدید ماریو تو سبک پلتفرمره به علاوه ی یه سری الهام از بازی های دیگه البته بازی بیشتر اکشنه تا پلتفرمر . داستانش اینه که واریوی پول دوست یه چیزی (فکر کنم الماس بود یا یه همچین چیزی) رو می دزده اما چون اون چیزی که دزدیده طلم شدس تمام طلا و جواهرات خودش تبدیل به جک و جونور شدن . همه در مورد بازی می گن خیلی آسون بوده اما من می خوام اعتراف کنم که توی بازی به مشکلاتی برخوردم .

راجب Luigi's Mansion هم سر فرصت یه توضیحاتی می دم ولی فقط بگم که خنده دار ترین بازی ترسناک تاریخه که هیچ اسلحه ی گرمی توش خبری نیست غیر از یه جارو برقی که قدرت مختلفی در طول بازی پیدا می کنه بازی جالبیه من که از بازی کردنش لذت بردم گیم پلی باحالی داره

گیم کیوب کنسولی بود که بدلیل خصوصیات سخت افزاری بازی سازی روش آسون تر بود اما خریداراش کم بود برای همین شرکت هایی مثل Eidos از ساخت بازی روش صرف نظر کردن قیمت پایش 200 دلار بود بعد شد 100 دلار فروشش خیلی زیاد شد بازی های شاهکار زیاد داشت من اکثرشون رو بازی کردم

بدلایل زیادی بازی های شمشیری روی این کنسول خوب در میومدن مثلا بهترین نسخه ی POP مال این کنسول بود

بازی های شرکت های دیگه معمولا روی این کنسول خوب نمی فروختن اما بازی های نینتندو عالی می فروختن بهترین بازی که من روی این کنسول بازی کردم RE Zero بود البته بازی خوب داشت

یه سری بازی Star Wars داشت اسمشون رو هیچ وقت درست یاد نگرفتم یه چیزی بود تو مایه های Squaredon یا هر چی بازی های باحالی بودن

هر شرکتی به بازی ورزشی یا ریتم می زد میومد از ماریو و دار و دستش برای جذاب کردن بیشتر بازی استفاده می کرد مثل DDR و NBA Street 3

قرار بود تو MK:Deception این کنسول از Bowser جای Onaga استفاده کنن اما سازنده ها دیدن به محیط تاریک بازیشون صدمه می زنه اومدن شائوکان و گورو رو به بازی اضافه کردن

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
630x.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
لیست بخشی از عناوین کنسول gamecube

List of Nintendo GameCube games - Wikipedia, the free encyclopedia

اینم لیست عناوین gamecube با دسته بندی ریجت و سال بازی

List of GameCube games - The Nintendo Wiki - Wii, Nintendo DS, and all things Nintendo

چنتا کاور کوچیک از عناوین gamecube

cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg

cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg

cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg