درباره گیم کوب بیشتر بدانیم

m.ali.ps3.x360.wii

کاربر سایت
Aug 8, 2006
26
کمی توضیح درباره گیم کوب بدین که چه بازی هایی دارد گرافیکش چقدر است چون می خواهم بخرم خودم می دونم که کنسول های جدید در راه هست ولی تا ارزون بشن:( xbox360 درتهران قیمتش چقدر است توی شیراز که 600 تومان است

آخرین ویرایش:

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
:)
الان میخوای بخری؟
گرافیکش 1.5 برابر ps2
XBOX>GameCube>Ps2
از لحاظ گرافیک
بازی خاصی هم نداره
فقط RE
بقیه بازی ها هم که: ماریو،ماریو،ماریو،Mario,Mario,Luigi ماریو ، ماریو:D

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نوشته شده توسط gameware:
:)
الان میخوای بخری؟
گرافیکش 1.5 برابر ps2
XBOX>GameCube>Ps2
از لحاظ گرافیک
بازی خاصی هم نداره
فقط RE
بقیه بازی ها هم که: ماریو،ماریو،ماریو،Mario,Mario,Luigi ماریو ، ماریو:D
گیم کیوب کنسولی بود که بدلیل خصوصیات سخت افزاری بازی سازی روش آسون تر بود اما خریداراش کم بود برای همین شرکت هایی مثل Eidos از ساخت بازی روش صرف نظر کردن قیمت پایش 200 دلار بود بعد شد 100 دلار فروشش خیلی زیاد شد بازی های شاهکار زیاد داشت من اکثرشون رو بازی کردم
بدلایل زیادی بازی های شمشیری روی این کنسول خوب در میومدن مثلا بهترین نسخه ی POP مال این کنسول بود
بازی های شرکت های دیگه معمولا روی این کنسول خوب نمی فروختن اما بازی های نینتندو عالی می فروختن بهترین بازی که من روی این کنسول بازی کردم RE Zero بود البته بازی خوب داشت ولی مثلا من از Wind Waker و Paper Mario2 زیاد خوشم نمیومد
یه سری بازی Star Wars داشت اسمشون رو هیچ وقت درست یاد نگرفتم یه چیزی بود تو مایه های Squaredon یا هر چی بازی های باحالی بودن
هر شرکتی به بازی ورزشی یا ریتم می زد میومد از ماریو و دار و دستش برای جذاب کردن بیشتر بازی استفاده می کرد مثل DDR و NBA Street 3
قرار بود تو MK:Deception این کنسول از Bowser جای Onaga استفاده کنن اما سازنده ها دیدن به محیط تاریک بازیشون صدمه می زنه اومدن شائوکان و گورو رو به بازی اضافه کردن
تا سال 2003 هنوز کپی خور نشده بود وقتی هم کپی خور شد بصورت انبوه بازیاش وارد بازار نشد و در مجموع یه کنسول شکست خورده توی ایران بود
نکته ی مهم اینکه الان خرین چون بازی هاش روی Wii اجرا می شه بزارین Wii بیاد بعد برین بازیاش رو بخرین و روی Wii حال کنین
پ.ن:من نمی دونم GC چه ربطی به کنسولای دستی داره تازه اونم DS :-" :-" :-" :-"

آخرین ویرایش:

m.ali.ps3.x360.wii

کاربر سایت
Aug 8, 2006
26
ممنون از همه دوستان که من را راهنمایی کردن تشکر آقا سینا که من راهنمایی کردید درست می گوید همون wiiرا بخرم بهتر است چون من که امروز قیمت گرفتم اونم توی تمام شیراز فقط یک مغازه گیم کوب داشت گفت 220تومان واگر بخوهی مد چیپ بندازی 250تومان در می آیدحالا بماند که بازی هم کم داشت wii که قیمتش250دلار تقریبا است واگر توی ایران بیاد شایداین مغازه دار هادلشون سوخت و 350دادن

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نوشته شده توسط Capcom:
مگه هنوز به طور انبوه تولید نمیشه؟؟
تولید شده اما وارد نشده بدلایل زیادی مثل اینکه تقاضا خیلی کمه
از خیلی هم شاید بیشتر توی ایران بگردی سر جمع 20 نفر GC ندارن و به همین دلیل چون بازار خوبی نداشت بازیاش اونطور که باید وارد نشد متاسفانه

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
من می خواستم ببینم که الان بازیهای ارجینال گیم کیوب البته قدیمی ها مثل re0 الان تو ایران چند گیر میاد؟
بعد یه سوال دیگه فورمت دیسکهای گیم کیوب چیه؟

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
من می خواستم ببینم که الان بازیهای ارجینال گیم کیوب البته قدیمی ها مثل re0 الان تو ایران چند گیر میاد؟
بعد یه سوال دیگه فورمت دیسکهای گیم کیوب چیه؟

اون موقع (تقریبا دو سال و نیم پیش) من گرفتم 42 تومن البته کسی بود که می گرفت برام میاورد احتمالا که 4-5 تومنی اضافه ازم می گرفت
دیسکاش رو هم فکر کنم دی وی دی رام بخونه (برای خودم جالبه که چرا هیچ وقت تست نکردم)
البته قدیمی ها رو باید بگردی
بهترین کسی توی این زمینه می تونه کمکت کنه سید حسین خدامی خودمونه ;)
راستی حالا اصل می خوای چی کار ؟

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
راستی حالا اصل می خوای چی کار
اولین و مهمترین دلیلش اینه که موقعی که وی اومد....منتظر نشم تا کپی خور شه.وراحت بتونم بازی کنم..(شاید یکم ابلحانه به نظر برسه)..
دومین دلیلش اینه که دارم یه ارشیو از بازیهای ارجینال سری رزیدنت اویل جمع می کنم(این یکی شاید بیشتر ابلحانه به نظر برسه)...
اول خواستم اویلهای پی.اس1 رو بگیرم...بعد به این نتیجه رسیدم همش ماله یه کنسول باشه بهتره...تصمیم دارم اویل های گیم کیوب رو بگیرم...چون مثلا اویل2 گیم کیوب یه چندتا چیزی اضافه هم داره....(البته ممکنه یه چندسالی به طول بکشه!!!!!!!!!)
راستی به حسین گفتم...اونم گفت امتحان کرده ولی به احتمال زیاد بخونه...
ممنون از لطفت سینا جان

آخرین ویرایش:

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
وقتي شما wii خريدي ديگه چه نيازي ميتوني از GC داشته باشي.
ممكنه RE گرافيكش در نوع خودش خوب باشه ولي وقتي شماWii داري با اون همه بازي گرافيك بالا شرط ميبندم دوره بازيهاي GC هم نمياي.:cheesygri

• Like
Reactions: Sega_genesis

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
وقتي شما wii خريدي ديگه چه نيازي ميتوني از GC داشته باشي.
ممكنه RE گرافيكش در نوع خودش خوب باشه ولي وقتي شماWii داري با اون همه بازي گرافيك بالا شرط ميبندم دوره بازيهاي GC هم نمياي

مگه من می خوام وی رو بخرم برای گرافیکش؟
من در وهله اول وی رو می خرم برای بازیهای کنسولهای قبلی نینتندو...در وهله دوم وی رو میخوام به خاطر گیم پلی...اصلا وی رو به خاطر گرافیک نمی خوام بخرم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر