بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
طبق قولی که داده بودم قصد دارم داستان FF رو بنویسم.

Final Fantasy:
این بازی در 18 دسامبر سال 1987 میلادی برایه کنسوله Famicom به بازارهایه ژاپن عرضه شد.(در ماه جولای سال 1990 هم در امریکا).این بازی بر رویه یک کارتریج 128 کیلوبایتی عرضه شد.
زمین از درون در حاله نابودی بود و مردم بدون انکه بتوانند انجام دهند منتظر بودند تا افسانه به حقیقت بپیوندد.افسانه می گفت چهار جنگجو خواهند امد و زمین را نجات خواهند داد و دنیا را دوباره از نو خواهند ساخت.این چهار جنگجو دارای Orb هستند و جنگجویان نور نام دارند و برایه نجات دنیا باید به جنگ نیرو هایه شیطانی بروند.
نیروهایه شیطانی در بازی شامل چهار دیو به نام هایه دیو زمین دیو هوا دیو آتش و دیو آب است که همگی توشط نیرویه شیطانی اصلی بازی یعنی Chaos از درون معبد شیطان کنترل میشوند.
اگرچه این بازی دارایه داستان پیچدای مانند چند سری از این بازی ها را نداشت ولی نسبت به رقیب خود یعنی Dragon Quest بسیار پیچیده تر و داستان جذاب تری داشت.
نکته یه جالب این بازی این بود که فروش این بازی در امریکا بیشتراز ژاپن بود!!!

Final Fantasy II:
این بازی در تاریخ 7دسامبر سال 1988 در ژاپن عرضه شد.داستان شماره دوم مربوط به چهار جوان به نام هایه Frionel,Guy,Maria و Lionheart می شود که پدر و مادرشان توسط امپراطوری طالم و شیطانی Baramekia کشته شدهاند و آنها نیز به جرگه طغیان گران مخالف حکومت امپراطوری پیوسته اند.آنها در راه خود برایه از بین بردن امپراطوری طالم به Hilda که یک جادوگر خوب است وPaul که بهترین دزد دنیاست و Gordon که وارث حقیقی تاج و تخت است و Cid که در زمینه راندن کشتی های فضایی مهارت دارد می پیوندند.
امپراطور ظالم برایه ایجاد یک امپراطوری چهنمی و حکمرانی مطلق به Dark Cloud ملحق می شود تا بتواند با نیرویه زیاد مقابل طغیان بایستد.چهار جوان اصلی داستان رفته رفته نیرویه بیشتری میابند و به از بین بردن امپراطوری ظالم نزدیک تر می شوند.البته در اواخر بازی Lionheart به نیرو هایه شیطانی می پیوندد و به صورت شوالیه تاریکی در مقابل شما می ایستد که البته خیلی زود با دیدین روشنایی دوباره به شما می پیوندد.
این بازیه خارج از ژاپن عرضه نشد.

Final FantasyIII:
این بازی در تاریخ 27 آوریل سال 1990 در ژاپن عرضه شد.داستان بازی مربوط به چهار جوان از دهکدهای به نام Ura می شد که درون گودالی می افتند و از طریق ان به به معبد Wind Crystal راه پیدا می کنند.درون معبد کریستال جادویی به آنها می گوید که به عنوان جنگجویان خوبی انتخاب شده اند تا دوباره تعادل بین تاریکی و روشنی را بر قرار کنند.آنها در راه انجام ماموریت بوسیله Cid که یک مهندس بود و Sara که پرنسس Sasoon بود و Desh که یک ماجراجو بود همراهی می شوند و البته Elia اله آب و Crystal Of Water نیز در این راه آنها را یاری می کنند.آنها به Zande که یک جادوگر قدرتمند و فاسد بود میرسن و پس از مبارزه با او وی را شکست می دهند اما به محض شکست دادن او توسط توده بزرگی از ابری تیره و تار گرفتار می شوند و به دنیایه تاریکی می روند.در آنجا چهار جوان همتایان خود را در دتیایه تاریکی با نام جنگجویان تاریکی را ملاقات می کنند اما دوباره توسط ابر تاریکی محاصره می شوند.این بار جنگجویان تاریکی با استفاده از نیرویه خود قدرت ابر تاریکی را کهش می دهند تا جنگجویان تروشنایی بتوانند صلح را به دنیا بر گردانند.
در این بازی برایه اولین باراز سیستم شغلی استفاده شد.این بازی همانند بازیه قبل در خارج از ژاپن منتشر نشد.

Final Fantasy IV:
این بازی در تاریخ 21 اگوست سال 1991 در ژاپن عرضه شد.این بازی در امریکا با نام Final Fantasy II در نوامبر سال 1991روانیه بازار شد.داستان بازی مربوط یه شوالیه تاریکی به نام Cecil بود که علی رغم طبیعت شیطانی و بدی که داست می کوشید تا خوب باشد و بر طبیعت بد خود غلبه کند.امپراطور تیمی را به فرماندهی Golbez برایه پیدا کردن کریستال هایه جادویی تشکیل داده بود و این تیم توانسته بود چهار کریستال را بدست اورد اما چهار کریستال دیگر نیز در اعماق زمین وجود داشت در نتیجهزCecil به همراه دوستانش برایه اینکه این کریستال ها به دست Golbez نیفتد به اعماق زمین سفر کردند اماGolbez و همراهانش یک قدم ار انها جلوتر بودند ودر هنگامی که تقریبا همه امیدها از دست رفته بود کشتی فضایی غرق شده Big Whale بلند می شود و آنها را با خود به ماه می برد تا به جنگ شیطانی با قدمت کل زمان با نام Zemus بروند.
در این بازی برایه اولین بار از CG استفاده شد.

Final Fantasy V:
این بازی در تاریخ6 دسامبر سال 1992 در ژاپن عرضه شد.زمین از درون در حاله پوسیدن بود و از برون نیز مورد حمله شهاب سنگ ها قرار گرفته بود.یک ماجراجو به نام Bartz که سوار بر Chocobo خود به نام Boco به ماجراجویی میپرداخت و پرنسسReina که همیشه در سای پدر خود قرار داشت و می خواست بداند که زندگی در بیرون از قاعه خود چگونه است و خواهر پرنسس به اسم Faris که تمام عمر خود را به عنوان دزد درییای در دریاها سپری کرده بود و Galuf یک پیر مرد فراموشکار اما شوخ و بذله گو حتی در گرفتاری ها نوه خود به اسم Krile که یک دختر خوشبین و دوست داشتنی بود به دنبال یافتن علت این حوادث رفتند و پس از تلاش زیاد دریافتند که شهاب سنگ ها از دنیای دیگری می ایند.آنها به وسیله یک دستگاه منتقل کننده به دنیایی که تمامی گرفتاریها از آنجا نشات گرفته بود سفر کردند و در انجا با یک شیطان به نام X-Death و نوکرش Gilgamesh رو برو شدند.سی سال قبل چهار قهرمان شجاع سپیده دمدر مقابل شیطان می ایستند و او را درو ن یک درخت زندانی می کنند.اما اکنون آن طلسم دیگر بی اثر شده قهرمانان داستان به همراه چهار قهرمان باید در مقابل ان بایستند.
این بازی دارایه بهترین شخصیت منفی دوم در بین بازی هایه تاریخ است.این بازی در امریکا نیز منتشر نشد.

Final Fantasy VI:
این بازی در تاریخ2 آوریل 1994 در ژاپن و دراکتبر سال 1994 در امریکا منتشر شد.این بازی رکورد دار پر فروش ترین بازیه RPG در امریکاست.
داستان بازی مربوط به یک امپراطور بود که سعی کرد می کرد نیرو هایه جادویی که بیش از هزار سال کسی آنها را ندیده بود را دوباره زنده کند و با استفاده از این نیرو بر جهان مسلت شود.Terra نام یک دختر جوان بود بود کهطالمانه به خاطر نیرو هایه جادویی که داشت زندانی شده بود.وی موفق می شود خود را از بند اسارت نجات دهد و به نیرو هایه مخالف امپراطور به نام Returners بپیوندد.او و دوستانش به مقابله با امپراطورGestahl و ژنرال دیوانه اش Kefka می روند.امپراطور سعی می کند با در اختیار گرفتن قدرت مجسمه هایه الهه ها به نیرویه فوقالعاده دست یابد ولی در اخرین لحظه توسط ژنرال با یک خنجر به قطل می رسد و زمین را به نابودی می کشاند.یک سال پس از این ماجرا همه جای زمین به ویرانه تبدیل شده و قاره ها در حال غرق شدن هستند و زندگی دیگر ارزشی ندارد.kefka به وسیله نیرویه Light Of Judgemant از بالایه برجش حکمرانی می کرد اما در نهایت توسط Terra و دوستانش قلعه او را خراب می کنند صلح و آرامش به دنیا باز می گردد.
البته داستان بازی دارایه جزئیات بسیار بیشتری است و برایه اولین بار در این سری از بازی ها شاهد اتفاق هایه عجیب از جمله خودکشی و باردار شدن یک دختر و... هستیم.شما می توانید در این بازی شخصیت خود را ازادانه از میان
Locke Cole که بهترین دزد بود و General Celes Chere شخصیت مرموزی که در یک ازمایشگاه به دنیا امده بود هر گز مفهوم عشق را نشناخته بود و Figaro 2 برادر که عاشق هم دیگر بودند وSabin که یک مرد درشت هیکل است Gau که یک بچه وحشی است که توسط حیوانات بزرگ شده Shadow که یک شخصیت مخفی بودانتخاب کنید.
البته یکی از دیگر از شخصیت هایه منفی بازی یک اختاپوس به نام Ultros است که در دو دنیا شما را تعقیب می کند و تا اخر بازی 4 بار با شما می جنگد!!!

Final Fantasy VII:
این بازی در تاریخ 31 ژانویه سال 1997در ژاپن در 3 سپتامبر 1997 در امریکا روانیه بازار شد.
داستان Final Fantasy VII بسیار زیبا پیچیده و جذب کننده بود.Shinra نام شرکتی بود که نیرویه زندگانی به اسم Mako را از اعماق زمین می مکید و همین مسئله باعث شد بود که جریان زندگی دچار از هم گسیختگی شود.Cloud Strife نام یک سرباز بود که به نیروهایه شورشی به نام Avalanche می پیوندد.او که شخصیت اصلی بازی است و گذشته مبهمی دارد به همراه نیروهایه شورشی به مقابله با Shinra می روند. اما در همین حال در می یابد که قهرمان افسانه ای به نام Sephiroth که تصور می شد 5 سال قبل در Nibleheim مرده است دوباره دیده شده است و در نتیجه هم گروهAvalanche و Shinra به تعقیب او می روند.البته هدفشان از این کار کاملا متفاوت است.Sephiroth یک موجود ازمایشگاهی است که وقتی به این موضوع پی می برد از کل دنیا متنفر می شود و تصمیم به نابودیه زمین می گیرد.Aeris Gainsborough یک دختر گل فروش با طبیعت و نیرویی مرموز بود که حتی خودش هم خبر نداشت و نتوانست از ان استفاده کن.او به دلایلی نا مشخص خودش را قربانی می کند و توسط Sephiroth کشته می شودSephiroth. همچنان به نابود کردن زمین ادامه می دهد و با احضار شهاب سنگی مهلک در صدد تصادم ان با زمین و نابودی کل زمین است.گروه شورشی به دنبال تنها راه نجات زمین یعنی جادویه مقدس میگردند و در نهایت پس از از بین بردن Sephiroth جادویه مقدس از درون Aeris احضار می شود و زمین را نجات می دهد.
Tifa Lockheart نام دختری با قلبی طلایی است که مقام و منرلتی بهشتی دارد.Barret Wallace سر گروه تیم شورشی است که شخصیت جالب دارد.Cid Highwind خلبانی که ارزویش انست که یک روز به فضا برود.Red XIII موجودی شیر مانند که نژادش مشخص نیست.Cait Sith موجودی بزرگ و قمار کننده.Yuffie Kisaragi یک دختر نینجا جوان.Vincent Valentine که مسلما خانم ها او را جذاب ترین و دلربا ترین شخصیت خواهند یافت با شخصیتی مرموز از جمله شخصیت هایه قابل بازی هستند.
Sephiroth را نتنها جذابترین و محبئبترین شخصیت منفی بازی ها بلکه تعداد بیشماری بر این عقیده هستند که کارهایی که از او سر می زند اشتباه او نیست و او مقصر نیست بلکه این سرنوشت اوست.
این سری دارایه شخصیت هایی چون Shinra Rufus,Palmer,Scarlett,Heidegger.Hojo,Reeve,Zak,Turks(Reno,Elena,Rude) است که بد بودن را جالب نشان میدهند.

Final Fantasy VIII:
این بازی در تاریخ 11 فوریه سال 1999 در ژاپن در 9 سپتامیر سال 1999 در آمریکا وارد بازار شد.
شخصیت اصلی بازی Squall leonhart نام دارد که پسری 17 ساله است و عضو گروهی از مبارزان بینالمللی به نام SeeD است.آخرین ماموریت این گروه از بین بردن جادوگر شیطانی به نام Edea است که رئیس جمهور کشور Galbadia را کنترل می کند.اما کم کم و در طول بازی خطر بسیار بزرگتری نمایان می شود.جادوگر شیطانی به نام Ultimecia از آینده بسیار دور کنترل Edea را بر عهده دارد.در واقع وی قصد دارد که تمامی هستی و زمان را در حد یک لحظه فشرده کند و بدین وسیله نیرویه تمامی جادوگرهایی که تا ان زمان زندگی کرده اند راجذب کند و به نیرویی فوقالعاده دست پیدا کند.Squall و همراهانش به خارج از جو سفر می کنند و به انتهایه زمان می رسند.Ultimecia را نابود می کنند و زمان به حالت عادی برمی گردد اما از همه اینها مهمتر آنست که در انتهای بازی Squall عشق واقعی خود را پیدا می کند.
دیگرر شخصیت هایه بازی شامل دختر جوانی به نام Rinoa heartilly که سرگروه یک تشکیلات مقاومت مخفی به نام Forest owls است و کار این گروه مقاومت و مخالفت با پدر خود Rinoa است.Selphie Tilmitt,Irvine Kinneas,Zell Dincht,Quistis Trepe است.
از نکات جالب بازی حضور 3 شخصیت Laguna Loire,Kiros Seagill,Ward Zabac در بازی است که به صورت جداگانه ماجراهایشان دنبال می شود.

Final Fantasy IX:
این بازی درتاریخ 4 جولای سال 2000 در ژاپن و در14 نوامبر سال 2000 در امریکا منتشر شد.
ملکه Brahne از Alexandria به جنگ با کشور هایه همسایه می پردازد و دخترGarnet او می خواهد بداند که چرا مادرش این کار را کرده است(البته مادر واقیش نیست).Garnet به همراه Zidane که یک دزد است موفق می شود فرار کند و به دنبال علت این موضوع برود.آنها در راه به دست آوردن علت این موضوع در می یابند که ملکه توسط فردی به نام Kuja که جادو گر است کنترل می شود.وی به دنبال به دست آوردن قدرت Eidolons یا هیولاهای قابل احضار است تا بتواند جهان Gaia را کنترل کند و بهمین خاطر Garnet بعنوان یک احضار کننده در وضعیت بسیار خطرناکی است.البتهKuja در می یابد که خودش مترسکی بوده که توسط Garland بازی داده می شده است.Garland از یک دنیای دیگر به نام Terra آمده بود و قصد داشت دنیای Terra را در جهان Gaia دوباره زنده کند.
شخصیت هایه این بازی شامل Vive Ornitier که یک Black Mage است و Adelbert Steiner که بادیگارد سلطنتی Garnet بود در اپتدا کورکورانه بخاطر قسم و بیعتی که بسته بود فقط از دستورات پیروی می کرد اما کم کم یاد گرفت که خودش فکر کند وQuina Quen که یک موجود شکم پرست است برایه پیدا کردن غذاهایه خوشمزه جهان را می گردد وFreya Crescent که یک سواره نظام زن است و به دنبال عشق گمشده اش Fratly Iron-Tail می گردد و Eiko Carol که یک دختر کوچولویه 6 ساله است که توسط Moogle ها بزرگ شده است و فکر می کند که Zidane برایه او خواهد بود حتی اگر مجبور شود Garnet را از سر راه خود بردارد و بالاخره Amarant Coral که یک آدم کش بی احساس است.از شخصیت هایه منفی می توان به ژنرال Beatrix Potter اشاره کرد.

از بین 4FF هایه بعدی یک شماره که Online بود و FF X-2 هم یک Spin-Off از FF X بود.برایه همین تنها 2 شماره از FF ها باقی می ماند و چون داستان انها در همین سایت موجود است از آوردن آنها خودداری می کنیم.(تازه ممکنه هنوز کسی انها رو بازی نکرده باشه)

امیدوارم خوشتون امده باشه.

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
عالی بود:love:
------
داستان ff7 رو من خیللللللللللللللی دوست دارم.
یادمه وقتی فیلمشو دیدم تا یک مدتی تو خودم بودم.از هیچکدوم اونجور بدم نیومد،هر کدوم یک رنجی داشتن.هیچکدوم شاد شاد نبود.
آرزو های بزرگی داشتن......
درباره zack نامزدAeris اطلاعات بیشتری ندارید؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
عالی بود:love:
------
داستان ff7 رو من خیللللللللللللللی دوست دارم.
یادمه وقتی فیلمشو دیدم تا یک مدتی تو خودم بودم.از هیچکدوم اونجور بدم نیومد،هر کدوم یک رنجی داشتن.هیچکدوم شاد شاد نبود.
آرزو های بزرگی داشتن......
درباره zack نامزدAeris اطلاعات بیشتری ندارید؟
زاک یکی از سربازانه شینرا هست که به کلود اموزش میده و به خاطر نجات جون کلود توسط سفیروس کشته میشه.شمشیر Buster Sword کلود هم یادگار زاک هستش.
اریز هم در اوایل داستان به خاطر شباهت کلود با زاک عاشق کلود می شه(اینو به ماریلین می گه) البته نمی دونه زاک به خاطر نجات کلود کشته شد و فکر می کنه سفیروس انو همینجوری کشت.به خاطر همین به گروه بهمن می پیونده.

زاک زیاد در داستان نقش نداره و فقط در بعضی از فلاش بک هایه خاطرات کلود دیده می شه.

نومورا قول داده که با بازی Crisis Core به همه سوالات گیمرها پاسخ داده شود.مثلا اینکه اصلا کلود با زاک چه جوری اشنا شد؟و ....
در مورد کلیت شخصیت زاک که در این بازی مشخص می شه فعلا همین مشخص شده که زاک که یکی از سربازان شینرا بود توسط انجیل یکی از مردان با تجربه شینرا اموزش میبیند.وقتی که سفیروس از پورژه سریه Gonesis خبر دار می شه زاک فرار می کنه و به خونه اریز میره و همونجا عاشق اریز می شه و ... .
در این بازی قول داده شده که به رابطه تی سونگ و باهاموت با زاک پی ببریم و خیلی چیزایه دیگه.

مثل اینکه باید تا انتشار بازی صبر کنیم.

آخرین ویرایش:

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
Tanha Bazi Bode Ke Hazer Bodam Be khateresh console bekharam
khodam be tanhaei tonestam 50 % az 7 ro beram
ff8 am hodadan 2 saat bishtar bazi nakardam
ff9 ro ham khodam ta final boss esh raftam save ps1 kharab shod majbor shodam ro ps1 yekiaz dostam joda gholesho bokosham ke onroozo bekoli azab gereftam
ffx ham tamom kardam
ffxii chon sabkesh eyne ghadim nabod nasheshtam daghigh bebinamesh
ff haye ke jadidan vase psp omade ke salgardeshone 10 va 20 ham montazeram ta english biad ta beram
Behtarin Game Dar Donya

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
بچه ها واسه رایت بازی های پی اس 1 راهی دارین ؟ من تمام فاینال ها رو از 1-9 واسه پی اس 1 دانلود کردم و چند تا زدم اما هیچ کدوم رویه دستگام نمی یاد!!! در ضمن من پی اس 2 دارم نه پی اس 1!!!!!

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
بچه ها واسه رایت بازی های پی اس 1 راهی دارین ؟ من تمام فاینال ها رو از 1-9 واسه پی اس 1 دانلود کردم و چند تا زدم اما هیچ کدوم رویه دستگام نمی یاد!!! در ضمن من پی اس 2 دارم نه پی اس 1!!!!!

aval ke ff az 6 ro ps1 omad
2vom ham ke bazi ke dari age iso bashe ke image burn mikoni
va ro dastgat ham bayad ya 3 sanie dokme reset ro nigar dari bere ro stand by bad 3 sanie dige nigar dari ke compaq bekhone
ya 2 ta reset sari poshte ham mikoni

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اول که Final Fantasy از 7 روی Ps1 اومد.
اونایی که شما داری با شبیه سازه که رو کنسولت میاد. ببین شبیه ساز واسه Ps1ه یا Ps2. ضمنا Mod chip دستگاتم بگو تا بگم چطوری اجراش کنی. احتمالا باید 2بار پشت سر هم دستگاه رو reset کنی.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام اولا دوما نزنین فاینال ها شبیه سازی هم نیست گرافیک بازی میکرو هست اما دموهای بازی خدا هستن مثل بقیه فاینال ها و یه جور بازسازی و شبیه سازی هست من تمام فاینال ها رو پی اس 1 دارم از 9 به بعد رویه پی اس 1 قایل اجرا نیست و رویه پی اس 2 هستن پی سی هم نیست بگین شبیه ساز گذاشتم واسه اجراشون کسی هم باور نمی کنه عکس می گیرم واستون آپلود می کنم در ضمن اسکول هم نیستم که یه چیزی وسط هوا بپرونم چبزی می گم هم دیدم و همه دربارش مطلب خوندم قهمیدین ؟ بعدشم من بلدم اجرا کنم چون بازیهای اصل پی اس 1 رو اجرا کردم حالا یا بعد رایت می کنم یا لنز دستگام خراب شده چون من حدود 3 سال پیش بازیهای پی اس 1 رو باهاش بازی کردم من دستگام 39004 هست!! من دستگام با نگه داشتن دکمه ریست قبلا بازی ها رو اجر می کرد اما الان اینو اجرا نمی کنه و حتی لوگو پی اس 1 هم نشون نمی ده واسه بازی های دیگه پی اس 2 که لود می کردم قبلا اگه رویه کلید ریست دست نگه می داشتم لوگو پی اس 1 رو نشون می داد و گیر می داد که یعنی این بازی پی اس 1 نیست و باید ریست می کردم واسه بازی های پی اس 2 این اتفاق می افتاد نه پی اس 1 بازی های پی اس 1 رو راحت می خوند!! متاسفانه بازی پی اس 1 هم الان هیچی ندارم که امتحان کنم ببینم دستگاه مشکل داره یا سی دی!!!!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
سلام اولا دوما نزنین فاینال ها شبیه سازی هم نیست گرافیک بازی میکرو هست اما دموهای بازی خدا هستن مثل بقیه فاینال ها و یه جور بازسازی و شبیه سازی هست من تمام فاینال ها رو پی اس 1 دارم از 9 به بعد رویه پی اس 1 قایل اجرا نیست و رویه پی اس 2 هستن پی سی هم نیست بگین شبیه ساز گذاشتم واسه اجراشون کسی هم باور نمی کنه عکس می گیرم واستون آپلود می کنم در ضمن اسکول هم نیستم که یه چیزی وسط هوا بپرونم چبزی می گم هم دیدم و همه دربارش مطلب خوندم قهمیدین ؟ بعدشم من بلدم اجرا کنم چون بازیهای اصل پی اس 1 رو اجرا کردم حالا یا بعد رایت می کنم یا لنز دستگام خراب شده چون من حدود 3 سال پیش بازیهای پی اس 1 رو باهاش بازی کردم من دستگام 39004 هست!! من دستگام با نگه داشتن دکمه ریست قبلا بازی ها رو اجر می کرد اما الان اینو اجرا نمی کنه و حتی لوگو پی اس 1 هم نشون نمی ده واسه بازی های دیگه پی اس 2 که لود می کردم قبلا اگه رویه کلید ریست دست نگه می داشتم لوگو پی اس 1 رو نشون می داد و گیر می داد که یعنی این بازی پی اس 1 نیست و باید ریست می کردم واسه بازی های پی اس 2 این اتفاق می افتاد نه پی اس 1 بازی های پی اس 1 رو راحت می خوند!! متاسفانه بازی پی اس 1 هم الان هیچی ندارم که امتحان کنم ببینم دستگاه مشکل داره یا سی دی!!!!
خب چرا خودتو اذیت می کنی.به سر بورو مجتمع پایتخت.هم کف فاز دوم.فروشگاه سامی.ارشیو بازی هایه قدیمی داره.تک سوت بخر بیا خونت بشین بترکون!!!

آخرین ویرایش:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
آخه دوسته عزیز من نه تهران هستم و نه می دونم مشکل از کجاست اگه گرفتم اونارو هم دستگاه نخوند چی ؟ در ضمن کسی شبیه ساز پی اس 1 واسه ویندوز xp و پنتیوم 4 داره من ببینم رو پی سی اجرا می شن!!!

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
اول که Final Fantasy از 7 روی Ps1 اومد.
اونایی که شما داری با شبیه سازه که رو کنسولت میاد. ببین شبیه ساز واسه Ps1ه یا Ps2. ضمنا Mod chip دستگاتم بگو تا بگم چطوری اجراش کنی. احتمالا باید 2بار پشت سر هم دستگاه رو reset کنی.

اولا که رضا(mgs3) راست میگه بهتره اول لطفا تحقیق کنی بعد...;)

دوما که ff شماره های 1 تا 9 واسه پی اس وان هم هست شماره 1 و 2 با همون تیکه های با کیفیتی که رضا گفت با نام Final Fantasy Origins اومده که سی دیش الان زیر تختمه:biggrin1: و 4 و 5 هم توی Final Fantasy Anthology اومده فقط این بین 3 رو اشتباه گفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر