بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
خب گفتيم ما هم كار فرهنگی كنيم فن های بيشتری جذب شن:D :
47179830294352661133.jpg

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
با سلام خدمت دوستان.در راستای گرد گیری از اینجا کسی تا حالا تبلیغ این اپراتور سوم دیده؟=)) برادران بخش تبلیغشون واقعاً که خسته نباشند.:-oیارو نیومده به خودش زحمت بده ور داشته تو AC اونجایی که موبایل کلود بعد از نبردش با کاداج افتاده تو آب داره میره پایین و پیغاماش هم داره پخش میشه رو گذاشته واسه تبلیغ.o:-)با یه دوبله مزخرف.من دفعه اول که دیدم تا یه ربع داشتم گیجی ویجی میزدم.

• Like
Reactions: SHePArd

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
با سلام خدمت دوستان.در راستای گرد گیری از اینجا کسی تا حالا تبلیغ این اپراتور سوم دیده؟=)) برادران بخش تبلیغشون واقعاً که خسته نباشند.:-oیارو نیومده به خودش زحمت بده ور داشته تو AC اونجایی که موبایل کلود بعد از نبردش با کاداج افتاده تو آب داره میره پایین و پیغاماش هم داره پخش میشه رو گذاشته واسه تبلیغ.o:-)با یه دوبله مزخرف.من دفعه اول که دیدم تا یه ربع داشتم گیجی ویجی میزدم.
سلام
حمید قبلاً توی کلوب به این مورد اشاره کرد. کار بسیار چندش آوری انجام داده اند. حالم از صداهایی هم که روی تبلیغ گذاشتند بهم میخوره ! اصلاً معلوم نیست طرف مادرشه باهاش اینجور ولنگار حرف میزنه یا خواهرش یا اصلاً دوست دخترش !!!

دوستان ، ماکان یکسری تغییرات جدید را توی کلوب اعمال کرد. از این بعد عضویت در کلوب فقط با قید فعالیت مفید امکانپذیر است. دیگه دوره این حرفا که من توی این کلوب و فلان کلوب عضو هستم و شاخه شونه کشیدن ها گذشته پس فکر کنم کلوب به سمت تخصصی تر شدن پیش برود.

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
وحيد دمت گرم :-*
دموي قابل بازي فاينال XIII-2 چند روزه که منتشر شده، اگر تا الان نگرفتید حتما دانلودش کنید, فوق العاده است
به نظرم خيلي عالي شده, کوچکترین جزييات رو توش لحاظ كردند، مهمتر از همه دقيقا همون حسی که توقع داشتم رو منتقل میکنه، اصلا فكر نميكردم تا اين اندازه روش كار شده باشه :wow:

اين تركيب جونورا در كنار شخصیت های اصلي ايده فوق العاده قشنگيه و چقدرم خوب درآوردند، كسايي كه ميخوان پيش خريد كنند حتما از آمازون بخرند تا كد Omega رو هم بعنوان اشانتيون بگيرند ( البته ممكنه مثل ژاپن بعدا تو PSN بياد ولی خوب کار از محکم کاری عیب نمیکنه )

پيشنهاد ميكنم دمو رو تا آخر بازي كنيد چون بعد از كشتن Atlas يه دمو فوق العاده نشون ميده

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,296
نام
shahab
دوستان بنظر تان این بازیXIII-2مثل شماره ی اولش موفق می شود ؟ بخاطر این می گم که بازی کمتر شده است چون روی 360 قبل سه تا دی وی دی ناین بود ولی این شماره روی یک دی وی دی ناین است.

---------- نوشته در 12:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:42 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها یه سایت جالب هست که یه سری سوال می پرسه و بعدش مشخص می کنه شخصیت شما به کدوم یکی از شخصیتهای فاینال نزدیک تره
حتما امتحان کنین جالبه
Which Final Fantasy XIII Character Are You?

من لایتینگ شدم . عجیبه من به اندازه لایتینگ قوی وجنگی نیستم؟؟

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
منم شدم Lightning . یه خورده تابلو بخاطر این سوال :
Which person do you think you'll get؟
من مثلا میگم lightining و احتمال انتخابش بیشتر میشه.

hamid1926

کاربر سایت
Jan 16, 2012
3
فاینال فانتزی

سلام،به تمامی دوست دار فاینال من بیشتر فاینال فانتزی ها رو شامل(12_2-10_10_9_8_7_4_3_2_1_tactics) دارم.اگر دوست داشتید که داشته باشید به این ایمیل پیام بفرستید.با تشکر از سایت:x

ادرس ایمیل(hamidstonebreak@yahoo.com)

Nodame

کاربر سایت
Mar 2, 2012
18
نام
Nodame desu ~
ممنون میشم اگه لطف کنین شیت موزیک این چندتا آهنگ رو (برای پیانو) به من بدید: Eternity ~Memory of Lightwaves~ To Zanarkand FF8: Julia FFCC: 12-Duty and Friendship FF1: Matoya's Cave پ.ن: اینجا راجه به JRPGهای دیگه مثل کینگدم هارتز (که شامل کاراکترهای فاینال فانتزی هم هست) نمیشه بحث کرد؟

pm1731

کاربر سایت
Oct 2, 2011
31
یه سوال داشتم درمورد final fantasy X international وقتی که sin میزنم و دو دستشو قطع میکنم وقتی که دوباری میرم رویی سفینه تا برای اخرین بار کارشو تموم کنم وقتی که میره توی فیلم بازی خشک میشه میخواستم بپرسم که راهی هست این فیلمشو بپرم یا نه اینم باید بگم که بازی رو رویی pc بازی میکنم با pcsx2 اگرم راهی نبود میشه یه لینک برایی دانلود بزارین ممنون میشم

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
اوه اوه چه خاکی اینجارو فرا گرفته ! :D
بنده رو یه شخصی در نظر بگیرید که کلاً فاینال فانتزی بازی نکرده و هیچی نمی دونه کلاً، این از این

پس خیلی واضح و روشن به من بگید من به ترتیب باید از کدوم نسخه شروع کنم و اینکه در مورد بازی و داستانش آیا مقاله ی جامعی هست ؟، پلتفرم هاشم بگید ممنون میشم ! :D از تریلر نسخه جدیدش بسیار خوشمان آمد !! و اینکه داستانش جزو نقاط قوتش ِ دیگه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر