بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
crisis core به نظر من بهترین بازیه psp بود...(اون موزیک کلیساشو گووش دادی:(() واقعا بازی کاملی بود ولی خوب سهیل همیشه ازین سایتا پیدا میشن که بکوبن تو سر بازی... اصل خودته که با یه بازی حال کنی یا نه
منم نظرم همينه.
اصلا بعد اينكه تمومش كردم تا يه هفته پكر بودم.خود بازی هم كه خدا بود...يعنی اون صحنه ای كه انجيل از آسمون مياد و زك رو می بره بهترين سكانسی بود كه چه تو فيلم و چه تو بازی ديدم.
بعد مشكل اينه كه اون سايتایی كه گفتم الكی نمره دادن!نمونه اش گيم كريتيكز كه منتقدش اصلا نمی دونسته JRPG و FF چيه و بازی رو هم بدون صدا و نيمه كاره بازی كرده...
اينجور نمرات نبايد تو متا می رفتن...
آره دوستان توجه کنید!دموی Final Fantasy Type-0 اومده!من دیشب دانلودش کردم!امشب psp م رو از دوستم میگیرم امتحانش میکنم!به نظر خیلی جالب میرسه!:x
یه لینک مستقیم هم دارم که میزارم دوستان استفاده کنن فعلا تا 30 روز از اخرین دانلود این لینک هستش.توی سایت رایگان عضو شید و دانلودش کنید!فكر کنم واسه کپی خورهاست این یکی!یعنی بدون اپدیت میشه بازی کرد!
لینک

من موندم چرا این همه وقت به این کلاب سر نزدم:|
از دیدن این همه اوتار خوشکل بسی حال کردیم:d
راستی جناب DarkErfan امضات خیلی باحاله,این جمله ی پرسونا رو هیچوقت فراموش نمیکنم!:Step into the Night....b-)
من كه ديگه PSP ندارم.
خدا كنه برای PS3 هم پورتش كنند...اصلا نذر می كنم برای PS3 پورت شه:D
بله اينجا همه فن دوآتيشه FF هستن:D
از فن هایی مثل خودمون شديدا استقبال می كنيم:D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
منم نظرم همينه.
اصلا بعد اينكه تمومش كردم تا يه هفته پكر بودم.خود بازی هم كه خدا بود...يعنی اون صحنه ای كه انجيل از آسمون مياد و زك رو می بره بهترين سكانسی بود كه چه تو فيلم و چه تو بازی ديدم.
بعد مشكل اينه كه اون سايتایی كه گفتم الكی نمره دادن!نمونه اش گيم كريتيكز كه منتقدش اصلا نمی دونسته JRPG و FF چيه و بازی رو هم بدون صدا و نيمه كاره بازی كرده...
اينجور نمرات نبايد تو متا می رفتن...
این تازه یه بخش قضیه ـس سهیل :D الان نقد ها اکثراً به سمت وحشتناک میل میکنه ! خواستی بعداً یه سری نقد برات میزارم تو پروفایلت فقط نکات منفی رو بخونی تا یه هفته شارژی :D از cc که گذشت من نگران بقیه FF ـهام با این اوضاعی که الان بوجود اومده !

• Like
Reactions: Genesis

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
این فاینال فانتزی آخری
بعد از اینکه دختره یخ میزنه و پسره سعی میکنه یخها رو بشکنه دوتا دختر میان باهاش مبارزه میکنن که اگه اشتباه نکنم خواهر های شیوا بودن .
خودش یه دستور عمل میده که چکار کنی ولی واضح نیست .
شما میدونین چطوری میشه از شر این دو نفر خلاص شد ؟

• Like

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
سلام
این فاینال فانتزی آخری
بعد از اینکه دختره یخ میزنه و پسره سعی میکنه یخها رو بشکنه دوتا دختر میان باهاش مبارزه میکنن که اگه اشتباه نکنم خواهر های شیوا بودن .
درود ، http://www.youtube.com/watch?v=LZm1WMNLW-I ...
ردیفه ؟:D

• Like
Reactions: parham_safa

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
سلام
این فاینال فانتزی آخری

مبارزه با Eidolonها با سایر مبارزات بازی فرق میکنه ( دنبال کشتنشون نباشید ! )
برای این مورد خاص شما باید از نقش Sentinel روی Snow استفاده کنید و در کل دفاعی بازی کنید تا گاج پر شه ... فقط یادتون باشه برای پایان دادن به مبارزه, هر وقت گاج بالای صفحه پر شد دکمه مربع رو بزنید

برای باقی ایدولون ها یه لیبرا بزنید و ببینید نقطه ضعف هاشون چیه و چطور میتونید بهشون چیره بشید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
يه سر به اينجا بزنيد و لذت ببريد،آرشيو امير جون (Ayuna) ست:
http://forum.bazicenter.com/album.php?albumid=1262

سهیل خدا بگم چی کارت کنه :|

بابا چه خبر امیر مگر توی ژاپن زندگی میکنی این همه ارشیو جمع کردی:d
امیر بعد یه سوال جه قدر هزینه کردی که این همه راجمع کردی بابا ایول ترکوندیه کاملا

ژاپنی ها هم اینقدر جمع نمیکنند :d خارج از شوخی ژاپنی و غیر ژاپنی نداره همش بر میگرده به علاقه آدم
دقیقش رو باید حساب کنم ولی اگر بفروشم باهاش میتونم یه پراید صفر بخرم :d

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
ffvii_ac_4_coma_5_by_demonicangel_bayou.jpg

• Like
Reactions: Ayuna

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام علیکم ... اوه ، اوه ! ببین چه خاکی نشسته اینجا ! :D
میگم دوستان ، این بازی Fantasy Star Universe نسخه PC بازی JRPG خوبیه یا نه ؟ آخه امتیازاش توی سایت های مختلف روند نوسانی داشته.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر