بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,176
نام
ماکان
اگه ممكنه دوستان نظرشون رو در باره اين دو مورد بگن:
1- بنظرتون با رفتن ساكواگوچي از square enix سري فاينال فانتزي ميتونه همون موفقيتهاي سابق رو بدست بياره؟

2- بازيهايي كه ساكواگوچي داره روشون كار ميكنه مثل bluedragon و ... ميتونن موفقيت فاينال فانتزيها رو تكراركنن؟
با رفتن ساکاگوچی پروژه یه FFXIII تعتیل شد و یک کارگردان دیگه پروژه رو به عهده گرفت.بازی از لحاظ گرافیکی کلی پیشرفت کرد و سیستم گیم پلی بازی عوض شد و .... . نتیجه چی شد؟فاینال فانتزی شکست خورد؟ نخیر!!بازیی شد که حتی فامیتسو هم بهش امتیاز کامل داد!!اگه کل اینترنت رو بگردی یک کلمه یه بد از این بازی نمیشنوی!!
تنها سری از فاینال ها شد که تونست از لحاظ داستان با FFVII برابری کنه و .... .
این ها نشون داد که SE تنها به یک نفر وا بسته نیست!! فاینال فانتزی بدون ساکاگوچی هم بهترینه............

بازی هایه شرکت ایشون(Mistwalker) هم هر چه قدر با حال و خوش ساخت باشن به هیچ موفقییتی نکی رسن چون برایه یک پلت فرم شکست خورده در این این سبک منتشر میشن!!
خب همه میدونن بازی هایه RPG خراکه ژاپنی هاست و X360 هم در ژاپن عملا یک کنسول مرده به حساب میاد.
اگه این بازی برایه PS3 و یا PS2 منتشر می شد میدونی چی میشد!!!میترکوند!!!
به فاینال فانتزی که خوب نمی رسید ولی شاید با Kingdom Heatrs برابری میکرد!!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
MGS3 محترم.اگه شما منظورت DOC هست که یک لازیه کاملا اکشن هست!!!بازم میگم این بازی یک بازیه کاملا RPG هستش نه اکشن!!
شما در ایران فاینال فانتزیه 11 رو در هیچ سروری نمی تونید بازی کنید!!ولی مطمئن باش چیزی رو از دست ندادی چون یک بازیه اراجیف هست!!!!!!!!!!!!!

پ.ن:فاینال فانتزی هایه 1 تا 6 هم به صورت کارتریج هست هم به صورت CD که باید با امولاتور ها بازی کنی.فاینال های 7 و 8 و 9 هم هر کدوم یک CD هستن.اگه این بازی ها رو می خواهی پیغام خصوصی بده بهت برسونم دیگه:evil:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,176
نام
ماکان
آقای Cloud Strife من هم فاینال 1 تا 9 رو میخوام می تونی رایت بزنی ازت می خرم!

نه نمی تونه بهیچوجه!

بله 100%

Lost Oddysey + Blue Dragon
شما که می گی 100% ممکنه تکرار کنه!! اینو مد نظر قرار بده که این بازی در ژاپن یعنی سرزمین RPG باز ها در این مدت که منتشر شده نتونسته پا شو از فروشه بیشتر از 500000 فراتر بگذاره!!!
در صورتی که FF X در روزه اول انتشارش 1 ملیون نسخه:eek: فروخت که اونم تو همه یه مغازه ها Out sell شده بود وگرنه بازم می فروخت.FFXII در یک هفته 2 ملیون فروخت و FFVII هم که فروش استثنائی داشت.BD حتی نتونست از Chocomo racing بیشتر بفروشه!!!!
در جدول عناوین RPG از Hack و Monster Rancher و tales of legendia و ..... هم فروشش پایین تر بود.
شاید شما به این بگین 100% تکرار موفقیت هایه FF !! ولی من نمی گم.

حالا BD که خوبه بود (و همه میگفتن اگه این بازی نتونه فروش X360 رو بالاتر ببره هیچ بازیه دیگه ای نمی تونه) این شد!!خدا به داد LO برسه!!!

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
با سلام....

میتونم سوال کنم که کلا چند قسمت فاینال فانتزی بصورت انیمیشن وجود داره؟
و ( نجات کودکان) و ( ارواح درون) قسمتهای چندم هستن؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
با سلام....

میتونم سوال کنم که کلا چند قسمت فاینال فانتزی بصورت انیمیشن وجود داره؟
و ( نجات کودکان) و ( ارواح درون) قسمتهای چندم هستن؟

سلام من برگشتم دوسته عزیز فقط همین 2 تا هست که به صورت انیمیشن که به فیلم و واقعیت شباهت داره به غیر از اینا هم هست که همشون کارتون هستن نه مثل اینا!!!

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
البته شرمنده،سوال آسونی ولی!
Ff ها در زمان گذشتن یا آینده؟

لادن جان والا نمی شه داستان های فاینال رو بگیم آینده یا گذشته چون اولا هر کدمشون ماله یه زمانی هستن و بیشتر سبک افسانه ای و تخیلی دارن که می شه گقت گذشته اما خیلی امکانات دیگه هم می بینی تو بازی که با آینده ربط داره در کل به اسم بازی دقت کن فاینال فانتزی می شه نهایت تخیل و چیزی که انسان حتی تصورش واسش سخته چه برسه گذشته با آینده با اون برخورد کنه یا برخورد کرده باشه!!! در کل می شه گفت یه داستان رومانس و افسانه ای دارن مثل فیلم هایی که تو این سبک ساخته می شن!!! اگه هم اسم زمان تو این بازی ها بیاد بازم نمی شه گفت مثلا بگه سال 1970 میلادی چون یه چیزهایی نشون می ده که خیلی هاشون تو آینده هم نمی شه بدست آورد!! مثلا متال گیر اگه می گه آینده یا مثلا گذشته یا هر چیز دیگه به عقل جور در می آید اما فاینال نه!!!:) مثلا فاینال 10 می شه گفت ماله گذشته هست چون لباس و خیلی چیز های دیگه گذشته رو نشون می ده اما می بینی که سوار سفینه می شن!!!!

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
Cloud Strife ببین می تونی رویه دی وی دی رایتشون کنی که یه بازی کامل رویه دی وی دی باشه نه چند تا سی دی و رویه پی اس 1 اجراش کنم؟ در هر صورت واست پم می زنم!!!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
Final Fantasy به معنای نهایت تخیل نیست. Square چون به مرز ورشکستگی رسیده بوده, آخرین شانسش همین FinaL Fantasy 1 بوده واسه همین همه آرزو ها و تخیلاتشون رو توش گذاشتن و چون فک میکردن موفق نمیشن و ورشکست شدنشون قطعی میشه, بهش Final Fantasy گفتن.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
عزیزم من معنای لغتیشو می گم بزن دیکشنری همینو جواب می گیری حالا من نمی دونم اسکوار ورشکست شده یا نه!!!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
دوست من, این مطلبی که من عرض کردم ماله زمانیه که Square داشت ورشکست میشد و اولین فاینال رو به عنوان آخرین بازیش داد. حدود سال 1987.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
یه جورایی معناش میشه پایان تخیلی ولی هیچ جای دنیا اسم رو ترجمه نمیکنند.
مثلا شما میتونید Metal Gear solid رو ترجمه کنید میبینید که یک عبارت بی معنا میشه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر