بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
در شمن واسه پی اس 1 هم داری ؟ آخه می خواهم با پی اس 2 بازیشون کنم رویه پی سی زیاد حال نمی ده چون کنسول بازم!!

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
آقا من یه سوال مهم داشتم.به غیر از Dirge of Cerbrius دیگه بازی در رابطه با FF به صورت اکشن نیومده؟؟؟ چون نوبتی به نظر من اصلآ حال نمیده...

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
فاینال های 7 میشن
Advent Children • Before Crisis • Crisis Core • Dirge of Cerberus • Last Order • Lost Episode
last order فکر کنم سریال بوده.
lost Episode برای مبایل بوده که با وینسنت سر و کار داریم.
Advent Children که فیلم بوده.
Before Crisis که درباره کارخانه شینرا بوده.
Crisis Core برایpsp و شخصیت اصلی زک است.
Dirge of Cerberus که باز وینسنته و برای ps2.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
آقا من یه سوال مهم داشتم.به غیر از Dirge of Cerbrius دیگه بازی در رابطه با FF به صورت اکشن نیومده؟؟؟ چون نوبتی به نظر من اصلآ حال نمیده...

عزیز فاینال واسه همین نوبتی بودنش طرفدار داره اون اکشن که می گی طرفداراش نصف فاینال های دیگه نیست!!!

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
فاینال های 7 میشن
Advent Children • Before Crisis • Crisis Core • Dirge of Cerberus • Last Order • Lost Episode
last order فکر کنم سریال بوده.
lost Episode برای مبایل بوده که با وینسنت سر و کار داریم.
Advent Children که فیلم بوده.
Before Crisis که درباره کارخانه شینرا بوده.
Crisis Core برایpsp و شخصیت اصلی زک است.
Dirge of Cerberus که باز وینسنته و برای ps2.

لادن جان از اینا کدوم واسه پی اس 1 و پی سی اومده بود ؟ در ضمن فاینال 10 رو تموم کردین؟ در مورد داستانش چیزی می دونین ؟

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
خود فینال 7 که اصلیشونه مال ps1
شرمنده ولی فکر نکنم برای pc باشن(فکر کنم)
در ضمن فاینال 10 رو تموم کردین؟ در مورد داستانش چیزی می دونین ؟
من هیچ فینالی رو تموم نکردم،از فاینال 7 یکم میدونم از فاینال 1،2،3...12 هیچی نمیدونم:biggrin1:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
خود فینال 7 که اصلیشونه مال ps1
شرمنده ولی فکر نکنم برای pc باشن(فکر کنم)

من هیچ فینالی رو تموم نکردم،از فاینال 7 یکم میدونم از فاینال 1،2،3...12 هیچی نمیدونم:biggrin1:

نه واسه پی سی هم به طور رسمی عرضه شده!! اما فاینال 10 که سرور همه فاینال ها هست فقط واسه پی اس 2 عرضه شده و همینطور 11 و 7 دوباره بازسازی شده!!! این دوستمون هم که جواب نمی ده فاینال ها رو واسه پی اس 1 داره یا نه اگه داره ما دانلود نزنیم اگه نداره دانلود کنیم!!! فاینال 1 تا 9 واسه پی اس 1 هم پیدا می شه و هم واسه پی سی!!! 11 هم واسه پی سی و پی اس 2 و 360 هست که به صورت آنلاین هم هست!!!

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
راستی سپهر جان فاینال 13 ورسوس هم انگار سبکش اکشن هست و مثله فاینال های دیگه نوبتی نیست چون عکساش اینجوری نشون می ده!!! بچه ها دارم عکس های جدید اسکن شده فاینال 13 رو می بینم دیوونه کنندست شخصیت های بازی بدجور واقعی و طبیعی هستن!!!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
ایول چه جوری اونوقت 7 و 8 و 9 رو در یه سی دی داری می شه توضیح بدی ؟ در ضمن فاینال 11 هم داری ؟
من در یک CD دارم اگه می خواهی مثل MGS پیغام بده بهت بگم چه جوری تهیه کن.فاینال فانتزی 11 هم هست.(هم برایه PC و هم برایه PS هست .در ضمن کاملا اینگلیسی هم هست )شما جون بخواه....
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
سپهر خوان گل یک بازیه اکشن از حضرت کلود استرایف (ع) هم برایه PS3 تقریبا در حاله ساخته.اگه شما به تاپیک اخبار داغ کنسول ها بری من این خبر رو کامل دادم و می تونی از جزئییاتش سر در بیاری.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
خانوم لادن FFVII Before Crisis برایه موبایل بود و Lost Episode یک انیمه هست که تقریبا ادامه AC هست و به کسانی که AC رو خریدن(با قیمت اصلی!!)فرستاده شد.(البته همین الان دیدم یک بازی هم با همین نام هست که بازیه همین انیمه هستش) اگه این انیمه رو می خواهی و پیغام بده با پست سفارشی برات یفرستم.

در ضمن اگه شما به سایت w3.FinalfantasyversusXIII.com برید میتونید اطلاعاتی از داستان بازی بدست بیارید.البته به صورت جزئی و به زبان انگلیسی.
در ضمن MGS3 محترم سبک این بازی اکشن نیست و یک بازیه RPG است!! با این موضوع:
New Cristal World For The PS3
تازه شما میتونید داستان کامل این بازی ها رو به همراه اهنگ هاش رو هم از این سایت دانلود کنید:www.ffextreme.com

در این سایت بیوگرافی کامل کلود و وینسنت هم هست با خوندن اون متوجه تفاوت هایه اساسیه شخصیت کلود و وینسنت میشید!! نه تشابح انها!!

آخرین ویرایش:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوسته عزیز من منظورم از اکشن اون اکشنی نیست که شما فکر می کنید منظورم سبک بازی مثل فاینال 7 پی اس 2 هست!!! در ضمن فاینال 11 افلاین نیست نه فقط انلاین داره ؟ اگه فقط انلاین داره سروری سراغ داری بشه بازی کرد ؟

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
اگه ممكنه دوستان نظرشون رو در باره اين دو مورد بگن:
1- بنظرتون با رفتن ساكواگوچي از square enix سري فاينال فانتزي ميتونه همون موفقيتهاي سابق رو بدست بياره؟

2- بازيهايي كه ساكواگوچي داره روشون كار ميكنه مثل bluedragon و ... ميتونن موفقيت فاينال فانتزيها رو تكراركنن؟

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
آقای Cloud Strife من هم فاینال 1 تا 9 رو میخوام می تونی رایت بزنی ازت می خرم!

1- بنظرتون با رفتن ساكواگوچي از square enix سري فاينال فانتزي ميتونه همون موفقيتهاي سابق رو بدست بياره؟

نه نمی تونه بهیچوجه!

2- بازيهايي كه ساكواگوچي داره روشون كار ميكنه مثل bluedragon و ... ميتونن موفقيت فاينال فانتزيها رو تكراركنن؟

بله 100%

Lost Oddysey + Blue Dragon

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر