بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
اولین بار که اریس و کلود همدیگرو میبینن،اریس میخواست به کلود گل بفروشه.
از همون جا کلود به اریس علاقه مند میشه.ولی خوب اریس عاشق زک بوده.
اریس نمیدونه که زک برای نجات کلود میمیره ولی احساس میکنه که زک مرده.
اگر هم علاقه ای به کلود داره دلیل اساسیش شباهت کلود به زک بوده.
-------
حالا سر اینکه اریس زنده میشه یا نه شک هست.
از یک طرف مرده و به عشقش تو اون دنیا رسیده و از یک طرف زمانی که در Final fantasy:Advent children کلود رو دوباره به زندگی برمیگردونه کلود بهش میگه جای تو اینجا نیست،یعنی برگرد!

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
ممنون.
شيطونه ميگه برم بازيش رو بگيرم با امولاتور ps1 بازي كنم. عجب داستاني داره من هر چي در موردش ميخونم باز يه چيزايي مونده.

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
شما اگر برین بازی برای psp رو بگیرید هم(البته امسال میاد)میتونید از اوایل ff7 باهاش همراه بشین،یعنی زمانی که زک و کلود تازه با هم دوست شدن.
من اول فیلمشو دیدم و هیچی نفهمیدم،آدم اول باید بره شناسنامه بازی رو بخونه.
---------
یکی از خصوصیت هایی که فاینال فانتزی داره و من ازش خیلی بدم میاد،موضوع عشق و عاشقی.وینسنت هم عاشق از آب درومد...به کی بگم:(

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
البته بگم vincent خيلي سنگين رنگين بود حتي بخاطر اينكه محافظ لاكرسيا بود يه جورايي رسمي برخورد ميكرد ولي خوب ديگه...........:biggrin1:

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
شيطونه ميگه برم بازيش رو بگيرم با امولاتور ps1 بازي كنم.

شما اگه پیدا کردی کجا دارن به من یه خبر بده لطفا!

یکی از خصوصیت هایی که فاینال فانتزی داره و من ازش خیلی بدم میاد،موضوع عشق و عاشقی.

به نظر من این بهترین خصوصیت این بازی هست مثلا سر همون FF10 آخرش داشت گریم می گرفت:biggrin1: :(( :biggrin1: اصولا م بیشتر از داستان FF ها خوشم میومد نمی دونم چرا!:confused: :-"

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من Ff7-8-9 رو دارم ولی سی دی هاش انقدر قدیمیه داغون شده اگر کسی از دوستان پیدا کرد به ما هم بده اگر این بازی تو ارشیو نباشه خیلی بد میشه;)

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
من خودم فاینال ها فقط یکم درباره 7 میدونم،بقیه رو هیچی نمیدونم!
من نمیگم که بده ماجرا عشقی توش باشه،ولی چندتا؟
همه دوتادوتا عاشق همن!بعضی هام مخلوط،خیلی ها فقط به خاطر عشق افسردن!

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
شما اين رو داشته باش:
تو Dierge of cerberous بعد از اينكه تموم ميشه و همه معرفيها و تشكرها وسازندهها و ..... رو ميزاره يه دمو داره اينجور كه ازش بر ميومد vincent دوباره عاشق ميشه.................. :biggrin1:

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
خوب يكي از شخصيت هاي بازي يه دختر كه در نگاه اول بنظر مياد بچه باشه اما در حقيقت فقط از نظر فيزيكي اونجوره .اون داراي قدرتهاي زياديه و جرو شخصيتهاي منفي هست والبته خواهرش هم در جناح وينسنت هستش كه بعدا ميميره و بين اين دو تا سوء تفاهم وجود داره. در طول بازي بارها وينسنت با اون روبرو ميشه و البته هيچ وقت نميتونن درست و حسابي با هم مبارزه كنن. بعلت يه سري اتفاقات از جمله مرگ خواهرش اون متوجه حقايق ميشه و مياد طرف گروه وينسنت...............

آخر بازي نشون ميده وينسنت جاييه كه لا كرسيا رو دفن كردن بعد از صحبت كردن با روح لاكرسيا هستش و حالا حقايق براش روشن شده و قتي مياد بيرون همون دختره رو نشون ميده كه ظاهرا اونجا منتظرشهفقط ميتونم بگم وينسنت يه جوري نگاهش ميكرد.......:biggrin1:
حالا معنيش چيه من نميدونم
مثلا سر همون FF10 آخرش داشت گریم می گرفت اصولا م بیشتر از داستان FF ها خوشم میومد نمی دونم چرا!
درست مثل من

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
من می تونم واستون دانلود کنم چون واسه خودم می خواهم دانلود کنم من عاشق فاینال 10 هستم دوباره دارم بعد از 5 سال بازیش می کنم هیچی فاینال 10 نشد واسم هیچ بازی!!! داستان فاینال اند رومانس هست اما فاینال 10 به بعد دیگه گند زدن بهشون!!!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
من Ff7-8-9 رو دارم ولی سی دی هاش انقدر قدیمیه داغون شده اگر کسی از دوستان پیدا کرد به ما هم بده اگر این بازی تو ارشیو نباشه خیلی بد میشه;)
MGS عزیز من کل فاینا فانتزی ها رو دارم!! از 1 تا 12.شماره یه 7 و 8 و 9 هم که برایه PC امد رو هم در یک CD دارم.شما بگو چه جوری من بهت بدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر