گرفتن ليسانس UE3 توسط Sega براي يك بازي نامعلوم !!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

شركت Sega امروز اعلام كرد كه به تازگي ليسانس موتور Unreal Engine 3 براي يك بازي نامعلوم كه براي X360 , PS3 منتشر ميشود از Epic دريافت كرده . بازي توسط بخش سگا امريكا در حال ساخت هست و اطلاعات جديد به زودي از اين بازي درج پيدا خواهد كرد . نكته خوب و قابل توجه اين است كه اين بازي از اخرين ورژن UE3 كه در GOW2 استفاده ميشود استفاده ميكند . كه داري محيط قابل تخريب . فيزيك بهبود يافته . نور پردازي بهبود يافته و ........ هست .

Unreal Engine 3

ue3_epicgames.jpg

موفق باشيد !!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
اه اه،دیگه حالم از UE و بازی هایی که با این انجین ساخته میشن داره به هم میخوره!
تازه به این نتیجه رسیدی ؟! میگم یکی بره تو Petition Online یه رآی گیری راه بندازه ضد UE3 ! چشمامون خاکستری , قهوه ای شد بابا !

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
اخه جالب اینه که پر از ایراد این UN3 تکسچرهای دور پر میزنن , فیزیکش که دیگه نگو مسخرس , نو هم که تغریبا تعطیله تمام بازی های ساخته شده خاموشن و کسل کننده و افسردگی میاره این لامسب :( و منم اصلا از رنگها و سبک گرافیکش خوشم نیومد حالا ایناهم ول نمیکنن انگار موتوره دیگه ای نیست !!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
فیزیکش که دیگه نگو مسخرس
حالا روی فیزیک و خیلی چیزهای دیگه کار شده و توی آخرین نسخه از UE3 این جور چیزا خیلی بهتر شدن ولی احتمالآ مثل قبل فقط خود Epic و دو سه تا شرکت دیگه میتونن از این قابلیتها استفاده کنن !

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بد بختی سگا هم نمیتونه بازی با گرافیک بسازه دیگه
اوج گرافیکش ویرچوا تنیس3 بود با کاندمند
تا اونا هم کمی تابلو بودن

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
خوب همینو میگم این همه پول میگیرن بازم کلی از شرکتها باهاش مشکل دارن خوداییش کار کردن با ادیتورش خیلی سخته خیلی هم بد دسته (اونایی که با نرم افزارهای 3d کار کردن تست کنن متوجه حرف من میشن ) حالا چه برسه با کدنگش !!! در مورد فیزیک هک که دیگه از Medal و اویزون شدن سربازها از بالای یک برج با دستشون که دستشون کش میومد و 18 متر میشد یادمون هست :laughing:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
هر موتوری نکات ضعف و قوت خودش را داره . بعضی بازیها هستند (سبکشون) برای اینکه اون حس محیط بازی را برات بده باید با موتور هایی مثل ue ساخته بشه و بعضی ها هستند که با موتورهایی مثل cryengine و........

حالا بازی مثل gears of war سبک و محیطش یه طوری که باید با موتور هایی مثل ue3 ساخته بشه تا اون حس کامل و وحشتناکش را برات نشون بده . نمیان دیگه با موتوری بسازن دنیای پر از رنگ و زیبایی که تو را یاد کودکیت بندازه تو باغ و باغچه و دشت و چمن ........ ! چنین بازی هایی خشنه و محیط هم باید اون خشن بودن را بفهمونه حتی gears of war سعی میکنه که محیط بازی را سینمایی کنه ......

بازی هایی هم مثل crysis که تو محیطهای باز و جنگلی اتفاق می افته باید با موتور مربوط به خودش ساخته بشه .

بالاخره اپیک هیچ کس را مجبور نکرده بیان از موتورش استفاده کنه هرکی میاد طبق سبک بازیه خودش یه موتور را انتخاب میکنه .

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
از اين به بعد بايد بازيهاي كه با اين موتور ساخته نميشوند رو اعلام كنند.
به زودي cryengine2 بر روي كنسولها مياد خدا كنه فراگير بشه از دست اين موتور خلاص بشيم.

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
دوستان عریر شما ها میگین از موتور UT خوشت نمیاد شایدم کسانی هم خوششون بیاد شما اینجوری من میبینم همهتون PC دارین پس گرافیک خیره کننده X360 و PS3 رو ندیدین میاین ایجوری صحبت میکنید.
بازی زیبای BIO SHOCK از همین موتور ساخته شده جمعی هم طرفتار داشته حالا شما ها که خوب کیفتونو از BIO SHOCK کردین میای میگین موتور UT بده؟؟
من که از این موتور خیلی هم خوشم میاد خیلی خوب جواب داده... تویه امریکا خودشونو واسه ابن موتور میکشن که بیشتره بازی ها از این موتور استفاده کنن
به نظره من داره این موتور رو برایه CONDEMNED 3 استفاده میکنه خیلی باحال میشه:cheesygri

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
مساله ضعف و قوت نیست ، مساله تکراری بودن یه چیزیه ...
شما و خیلی ها را مجبور نکردن بازی ساخته شده با ue را بازی کنید . اصلا تکراری بودن معنی نداره اونوقت تو هر بازی هم توسط موتور هایی که ساخته میشه بیاید بگی تکراری .

بله ، هر بازی که خشونت خفن و اره کردن داره باید با UE ساخته بشه تا حس محیط رو بهمون بده !
نه قرار نیست هر بازی که خوشونت داره و اره داره با ue بسازنش!
ولی اینو بدون که بازی های مثل gears of war را بر نمیدارن با نوع گرافیکی مثل crysis بسازن اینو میفهمی شما ؟!چون مطمئن باش اون حس را برات نمیده .
نمونش خیلی زیاده مثلا بازی های مثل mgs4 و کله سریش که محیط افسرده مانند داره که حس اون دنیا را برات بده یا مثلا همین killzone 2 که قراره بیاد یه محیط کاملا تیره و تار داره و....... کلا هر سبک بازی با ید یه نوع رنگ بندی داشته باشه تو بازیش بازی gears of war هم تو سبک خودش که میگم بهترین رنگبندی(کاملا مناسب) را داره تا اون حس کاملش را بفهمونه .
اتفاقا یه مقاله بود تو N4G درباره رنگ و موتور UE و اینا ! واقعا استفاده یکنواخت از یک سیستم رنگ بندی ، یک سیستم فیزیکی یک گرافیک یک نواخت حدی داره ! من چند وقت پیش عکسهای Salvation رو دیدم ، واقعا فکر کردم GeOW رو ورداشتن بدون هیچ تغییری فقط یه سری مود لباس روش نصب کردن !
این موتور برای خیلی ها اجبار نیست که بردارن ازش استفاده کنند !بعد محیط بازی های UE هیچوقت هم مثل هم نبوده که شما میگی مثلا همین بازیmasseffect محیط گرافیکیش خیلی فرق میکرد با gears of war
یا همین بازی Mirror's Edge که قراره با ue3 ساخته بشه ولی برو ببین چه رنگبندی داره
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=14057
فقط طرز استفاده را باید یاد گرفت .
بسیار عالی ، با موتورهایی مثل UE ، نه با UE ! دیگه واقعا یکنواختی و بی روحی محیط تو بازیها بخاطر استفاده از UE داره ملت رو بازی زده میکنه !
شما لازم نیست از موتور ue ایراد بگیری همین بازی هایی مثل gears of war باید همون که میگی بیروح باشه تا حسش را برات بده .
کسی نگفت بیان Viva Pinata رو روی Doom پیاده کنن ! یه نوآوری ، یه سیستم رنگ بندی جدید ، هرچیزی به جز UE :D بسه دیگه
همون طور که گفتم شما نمیتونی از ایم موتور قدرتمند ایرادی بگیری برو ایراد را از کسی بگیر که دارن از این موتور استفاده میکنند گفغتم که اجباری نیست .
خشونت = Unreal Engine ... بسیار نیکو ...
شما که هنوز نمیتونی یه پست را کامل بخونی لازم نیست بیای هی کلمه UE برای من تکرار کنی . من گفتم موتور هایی مثل UE .
بعله ... مشکل اینه که الان همه بازیها دارن با UE ساخته میشن ...
اره مشکل همینه ولی نه ضعف UE بلکه از ضعف دیگر سازنده ها که نمیدونن ازش چطور استفاده کنند .

آخرین ویرایش:

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
بسیار عالی ، با موتورهایی مثل UE ، نه با UE ! دیگه واقعا یکنواختی و بی روحی محیط تو بازیها بخاطر استفاده از UE داره ملت رو بازی زده میکنه !
کسی نگفت بیان Viva Pinata رو روی Doom پیاده کنن ! یه نوآوری ، یه سیستم رنگ بندی جدید ، هرچیزی به جز UE :D بسه دیگه

بابا توی Gears of War کل انسانهای جهان نابود شدن , تمام امید ها تبدیل به نا امیدی شده , تمام کودکان و زنان(حتی بانوان شکلات خور:biggrin1:) همه مردن , بعد میخوای واست دیسکو بزارن با اون پروژکتور های چرخان قشنگ؟!:biggrin1:
.................
باید خاکستری باشه دیگه که احساس ناامیدی در جهان رو به زیبایی منتقل بکنه به بازیکن.

چون BioShock بازی خوبی بود دلیل نمیشه اینکه واقعا گرافیک تکراری داشت چشم پوشی کنیم !

این حرفت ته حرف بیخودی بود!:biggrin1:
تمام سایت ها و مجله ها میگن که BioShock هنری ترین گرافیک رو بین تمام بازیها داشت بعد میای میگی که "واقعا گرافیک تکراری داشت" داشت , عجیبه ها ؟!
کدوم مرحلش گرافیکش تکراری بود؟

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
این حرفت ته حرف بیخودی بود!:biggrin1:
تمام سایت ها و مجله ها میگن که BioShock هنری ترین گرافیک رو بین تمام بازیها داشت بعد میای میگی که "واقعا گرافیک تکراری داشت" داشت , عجیبه ها ؟!
کدوم مرحلش گرافیکش تکراری بود؟

نه اصلا تکراری نبود .. بسیار خیره کننده بود.
فقط هر level اش مثل level قبل بود. بعد من هی حس میکردم مثلا اگه درخت ها رو برداریم و به جاش لوله بگذاریم میشه عین مرحله قبلی .. خوب این که اصلا تکراری نیست. حالا در مرحله بعد لوله ها رو برمیداریم و به جاش تخت بیمارستان میگذاریم و در مرحله بعد برای افزایش خیره کنندگی تخت های بیمارستان رو برمیداریم و به جاش دستگاه پخش شکلات میگذاریم :D
تنوع دشمنان عزیز تر از جان هم که از تنوع محیط کمتر بود.

Doom3 کمتر تکراری بود . باز حداقل یک Chainsaw یی BFG یی Rocket Launcher یی چیزی پـَر شالمون بود. چهار تا تیکه Martian Buddy داشت.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
UE3 باید یه چیزی داشته باشه که ایــــــــن همه بازی دارن باهاش میسازن. چرا کسی CE2 و Id Tech 5 و Offset Engine و White Engine و .... لایسنس نمیکنه واسه بازیش :D.
هر کی ناراحنـــه بره یه موتور بسازهُ خیرات کنه بین سازنده ها یا لایسنس موتور مورد علاقه ش رو بخره و باز خیرات کنه بین سازنده ها :D.

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
نه اصلا تکراری نبود .. بسیار خیره کننده بود.
فقط هر level اش مثل level قبل بود. بعد من هی حس میکردم مثلا اگه درخت ها رو برداریم و به جاش لوله بگذاریم میشه عین مرحله قبلی .. خوب این که اصلا تکراری نیست. حالا در مرحله بعد لوله ها رو برمیداریم و به جاش تخت بیمارستان میگذاریم و در مرحله بعد برای افزایش خیره کنندگی تخت های بیمارستان رو برمیداریم و به جاش دستگاه پخش شکلات میگذاریم :D
تنوع دشمنان عزیز تر از جان هم که از تنوع محیط کمتر بود.

Doom3 کمتر تکراری بود . باز حداقل یک Chainsaw یی BFG یی Rocket Launcher یی چیزی پـَر شالمون بود. چهار تا تیکه Martian Buddy داشت.

آخ آخ راست میگی , این چی بود دیگه درست کرده بودن , واقعا خسته کننده و تکراری بود , اه اه ...:sick:
باید در یک شهر زیر آب , یکدفعه از یک ساختمون در یک level میرفتن به کوهستان در Level بعد , در ادامه برای اینکه دوباره تکراری نشه از کوهستان کاراکتر میومد تو یک جنگل انبوه از درختان سر سبز(حتما باید سرسبز باشه ها , چون بر و بچ احساسشون لطیفه با دیدن رنگ هایی مثل خاکستری و این نوع رنگ ها , افسرده میشن:biggrin1:) و همینطور هی جا عوض میکرد....
.............
بعد توی Level ها هم چی بود هی لوله و درخت و این چیز ها گذاشته بودن ,باید توی یک شهر زیر آب واسه ما , سفینه فضایی, عابر بانک , ماشین های اسپرت شده با رینگ و لاستیک پهن, زنگوله , پست گاز , نیروگاه آبی , تبلیغ ایرانسل ,مجسمه ای از بانوان شکلات خور ,هواپیمای بویینگ 747 , یک شعبه از دانشگاه آزاد(واحد زیر آب) , کنسرت جواد یساری در زیر آب , اینترنت Dial up ,پمپ بنزین با کارت سوخت رمز دار و ... , میذاشتن!
..................
این چی بود اه اه , اصلا بازی چیه باید برای ما فیلم سینمایی درست کنن اونم با Location های متنوع و رنگ های شاد , اینطوری شاید کمی ما راضی بشیم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر