معاوضه بازیهای قدیمی کامپیوتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Shino2dream

کاربر سایت
Oct 14, 2007
189
نام
امیر صابری
:-":-":-":-":-":-":-":-":-":-":-":-":-"
این تاپیک برای این ایجاد شد تا هرکی از بازیهای قدیمی PC از زمان ویندوز 98 داره رو اینجا مطرح کنه تا از بچه اگه کسی گیمی مد نظر داشت رو از بقیه دوست ها تهیه کنه
به عنوان مثال و برای عنوان اولین نفر من دنبال بازی های Ace Ventura و Monkes Island هستم
هرکی داره بیاد تو مذاکرده
بسم الله

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
من هم فکر کنم 400 تایی بازی داشته باشم دنبال بازی parasite eve1 نسخه PC هستم ! (راستی تاپیک فکر نمیکنی بهتر بود توی موضوعات عمومی باز می کردی!؟)

Mega Wave

کاربر سایت
May 23, 2008
83
نام
بنیامین
کاوه ، منم مدت زیادی دنبال parasit eve بودم مخصوصاً ورژن یک ولی گیرم نیومد :(
اگه گیر آوردی منو بی خبر نزار
من پارازیت 2 رو بیشتر از 10 بار از اول تا آخرش رفتم هر سری هم یه چیز جدید گیر می آوردم
خیلی دوست دارم یک رو هم بازی کنم
راستی منم بازی قدیمی حدود 70 تایی دارم شاید چیزی که شما میخواید داشته باشم :laughing:

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
من بازي Diablo 2 را مي خواهم هر كس داشت لطفا بگويد

pooyi_khafan

کاربر سایت
May 21, 2008
321
نام
پویان نیری
من بازی blood رو می خوام. اگه کسی گیرش آورد منو بی خبر نذاره
رو windows xp می آد؟

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
من بازي Diablo 2 را مي خواهم هر كس داشت لطفا بگويد

من دارم. نسخه فارسیه و وسط بازی دیالوگ نداره. حالا نمیدونم از خود بازیه یا بد فارسی سازی شده. الانم رو سیستمم نصبه و بازیش میکنم. خواستی بگو تا برات بفرستم.

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
من دنبال The Longest Journey هستم
اگه کسی داره بگه ازش میخرم
ممنون

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
من دارم. نسخه فارسیه و وسط بازی دیالوگ نداره. حالا نمیدونم از خود بازیه یا بد فارسی سازی شده. الانم رو سیستمم نصبه و بازیش میکنم. خواستی بگو تا برات بفرستم.

برات pm كردم اگر بفرستي خيلي لطف كردي من پولش را به متسدي پست مي دهم خوب هست

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من هم Diablo 2 رو دارم تو 3 سيدي و كامل، هم Expansion اش رو دارم به صورت سيدي نقره اي!، هم BLOOD رو دارم (نسخه CD كه موزيك هاش رو داره !) ، هم Longest Journey رو دارم كه نو هست و باز نشده، فك كنم 4 سيدي باشه.

ترجيح ميدم با بازيهاي 360 كه Free يا UC باشن معاوضه كنم چون PC باز نيستم.

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
آقا من يك چند وقتي اين سايت رو بن كرده بودم ولي تاپيك رو ديدم نتونستم مقاومت كنم سايت رو Unban كردم :cheesygri چي كار كنم اصولاً آدم دل نازكي هستم.
همه اين بازي ها و تعداد خيلي زيادي بازي PC و آميگا و كمودور قديمي رو به استثناي Parasite Eve نسخه PC دارم (البته نسخه PS رو دارم كه مي تونيد با Emulator بازي كنيد) عوض هم نمي كنم فقط Write مي كنم. الآن هم دارم دنبال Diablo 1 مي گردم اگه كسي حاضره كپي يا اصلش رو به من بده :cheesygri مشتري هستم. در ضمن مانكي آيلند ها رو هم چهار تاشو دارم كدومو مي خواهي؟
بازي هايي مثل Blood كه تحت Dos كار مي كردند ممكنه با WinXp كار نكنن. غمي نيست. يا DosBox رو داونلود كنيد يا اگه خواستيد بازي هاي جديد تر از جمله بازي هاي تحت ويندوز هاي قديمي يا لينوكس رو اجرا كني Microsoft Virtual PC 2007 رو داونلود كنيد و روش سيستم عامل مورد نظرتون رو نصب كنيد. براي اجراي Monkey Island هاي 1 و 2 و بازي هايي كه از موتور SCUMM استفاده مي كنند هم با اينكه اين دو تا نرم افزار كار ساز هستند ولي اگه از SCUMMVM استفاده كنيد گرافيكشون هم بهتر مي شه.

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,531
نام
کورش
آقا من يك چند وقتي اين سايت رو بن كرده بودم ولي تاپيك رو ديدم نتونستم مقاومت كنم سايت رو Unban كردم :cheesygri چي كار كنم اصولاً آدم دل نازكي هستم.
همه اين بازي ها و تعداد خيلي زيادي بازي PC و آميگا و كمودور قديمي رو به استثناي Parasite Eve نسخه PC دارم (البته نسخه PS رو دارم كه مي تونيد با Emulator بازي كنيد) عوض هم نمي كنم فقط Write مي كنم. الآن هم دارم دنبال Diablo 1 مي گردم اگه كسي حاضره كپي يا اصلش رو به من بده :cheesygri مشتري هستم. در ضمن مانكي آيلند ها رو هم چهار تاشو دارم كدومو مي خواهي؟
بازي هايي مثل Blood كه تحت Dos كار مي كردند ممكنه با WinXp كار نكنن. غمي نيست. يا DosBox رو داونلود كنيد يا اگه خواستيد بازي هاي جديد تر از جمله بازي هاي تحت ويندوز هاي قديمي يا لينوكس رو اجرا كني Microsoft Virtual PC 2007 رو داونلود كنيد و روش سيستم عامل مورد نظرتون رو نصب كنيد. براي اجراي Monkey Island هاي 1 و 2 و بازي هايي كه از موتور SCUMM استفاده مي كنند هم با اينكه اين دو تا نرم افزار كار ساز هستند ولي اگه از SCUMMVM استفاده كنيد گرافيكشون هم بهتر مي شه.

دیابلو 1 رو من ندارم ولی شاید بتونم یه کاری برات بکنم بشرطی که بتونم تنبلی رو کنار بزارم .خبرش رو بهت میدم فقط مشکل اینه که کم پیدایی . پیغامهات رو هم چک کن هفته پیش فرستادم

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
ديابلو 1 رو من نسخه تك سيديش رو دارم، ولي Expansion اش رو نه.

تمام بازيهاي كه گفتم رو با بازي هاي 360 معاوضه ميكنم، هزينه پست هر طرف رو هم خودش بده كه سر به سر بشه، ليست بازيهايي كه ميخوام تو امضام هست.
من حتي Torment رو هم به صورت 4 سيدي دارم!

آخرین ویرایش:

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
ديابلو 1 رو من نسخه تك سيديش رو دارم، ولي Expansion اش رو نه.

تمام بازيهاي كه گفتم رو با بازي هاي 360 معاوضه ميكنم، هزينه پست هر طرف رو هم خودش بده كه سر به سر بشه، ليست بازيهايي كه ميخوام تو امضام هست.
من حتي Torment رو هم به صورت 4 سيدي دارم!

ليستو ديدم. اين ديابلويي كه داري Silver يا معمولي؟ باكس داره؟ مشخصات دقيق لطفاً. ضمناً هر چي بازي ديگه (قديمي) داري ليستشو به من PM كن PLZ مرچي.

Razor اگه تهران هستي ميتوني Diablo 2 رو البته بدون LoD از فروشگاه وست بگيري من همين چهارشنبه گرفتم. 1 دي وي دي هزار تومن.

آخرین ویرایش:

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
ice windel 2
buldors gate 2
رو می خرم یا هر کاری که تو بگی

ما میییییییییییییییییمیرررررریم

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
نوشته شده توسط [DOG];410684:
ice windel 2
buldors gate 2
رو می خرم یا هر کاری که تو بگی
دارم. Icewind Dale 1 رو هم دارم با BG1 و BG1Tales of the Sword Coast و BG2 و Bg2 Throne of Bhall . امشب ليست كامل بازي هامو ميذرام. به ازاي هر بازي كمياب كه رايت مي كنم يك بازي كمياب مي گيرم :cheesygri:p اوليش هم Diablo 1

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر