استخراج فیلم ، موزیک ، عکس و ... از دی وی دی های PS2

Shino2dream

کاربر سایت
Oct 14, 2007
189
نام
امیر صابری
سلام دوستان
این تاپیکو ایجاد کردم تا از دوستان اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره مارو بی نصیب نذاره
البه خودم یه تحقیقاتی در این مورد کردم . اما رو همه بازیها جواب نمیده و بعضی هاشم بواسطه نرم افزار کردم مثلاً بازیهای FINAL FANTASY X و Kingdom Hearts و ...
اون بازیهایی هم که گالری عکس دارن اصلاً بهشون دسترسی ندارم
در کل اگه یک توضیح کامل در مورد پسونداشون و ... دارین ممنون می شم چون به نظرم در مورد PSP هم ساقط باشه:confused:
(در کل چطور می شه فایلهای مخفی بازیها رو دید مثلاً FINAL FANTASY X2 کلاً 400 یا 500 کیلو بایته )؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام دوستان
این تاپیکو ایجاد کردم تا از دوستان اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره مارو بی نصیب نذاره
البه خودم یه تحقیقاتی در این مورد کردم . اما رو همه بازیها جواب نمیده و بعضی هاشم بواسطه نرم افزار کردم مثلاً بازیهای FINAL FANTASY X و Kingdom Hearts و ...
اون بازیهایی هم که گالری عکس دارن اصلاً بهشون دسترسی ندارم
در کل اگه یک توضیح کامل در مورد پسونداشون و ... دارین ممنون می شم چون به نظرم در مورد PSP هم ساقط باشه:confused:
(در کل چطور می شه فایلهای مخفی بازیها رو دید مثلاً FINAL FANTASY X2 کلاً 400 یا 500 کیلو بایته )؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بازیهای squarenix را که باید بی خیال بشی. من خودم هم یه سری به شدت دنبالش بودم که اون دموهای فاینال 10 رو ببینم ولی نشد که نشد. این فایلها رو با یه برنامه هایی میسازن که اختصاصیه و هیچ کجا هم گیر نمیاد.
در کل با خود فایلها هیچ کاری نمیشه کرد. البته من شنیدم یه امولیتور واقعی برای ps2 عرضه شده (البته اون هم برای بازیهایی مثل gow و shadow of colossos ) که اگه روی فاینال جواب بده شاید بتونی یه کاری باهاش بکنی.
به هر حال من هم در این مورد اطلاع زیادی ندارم. خوشحال میشم کسی کمک کنه.:biggrin1:

Shino2dream

کاربر سایت
Oct 14, 2007
189
نام
امیر صابری
بازیهای squarenix را که باید بی خیال بشی. من خودم هم یه سری به شدت دنبالش بودم که اون دموهای فاینال 10 رو ببینم ولی نشد که نشد. این فایلها رو با یه برنامه هایی میسازن که اختصاصیه و هیچ کجا هم گیر نمیاد.
در کل با خود فایلها هیچ کاری نمیشه کرد. البته من شنیدم یه امولیتور واقعی برای ps2 عرضه شده (البته اون هم برای بازیهایی مثل gow و shadow of colossos ) که اگه روی فاینال جواب بده شاید بتونی یه کاری باهاش بکنی.
به هر حال من هم در این مورد اطلاع زیادی ندارم. خوشحال میشم کسی کمک کنه.:biggrin1:

:cheesygriدوست عزیزم باید به عرض برسونم که من خیلی خودمو دسته کم گرفته بودم
( به قول دوستم Ghost : برای من دیگه محدودیت وجود نداره )‌
خودم یه تنه حلش کردم حالا دیگه ار آهنگ یا دمویی از هر کدوم از بازیهای PS1 , PS2 , XBOX360 , ... بخوای سه سوته حلله )
ما اینیم دیگه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
:cheesygriدوست عزیزم باید به عرض برسونم که من خیلی خودمو دسته کم گرفته بودم
( به قول دوستم Ghost : برای من دیگه محدودیت وجود نداره )‌
خودم یه تنه حلش کردم حالا دیگه ار آهنگ یا دمویی از هر کدوم از بازیهای PS1 , PS2 , XBOX360 , ... بخوای سه سوته حلله )
ما اینیم دیگه

میشه بپرسم چطوری ؟؟؟؟ واقعا که !!!! :mad: راستی یادت رفت XBOX معمولی رو بگی آخه اونم حله؟؟؟؟ :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Shino2dream

کاربر سایت
Oct 14, 2007
189
نام
امیر صابری
میشه بپرسم چطوری ؟؟؟؟ واقعا که !!!! :mad: راستی یادت رفت XBOX معمولی رو بگی آخه اونم حله؟؟؟؟ :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
باشه فردین فکر می کنی ؟؟؟؟؟؟
می گم حله یعنی حله اصلاً تو مگه کار نداری با من کل کل می زنی
دیگه وقتی سری فاینال فانتزی و کینگدام هارتس و ... به اون آسونی بیرون می آید دیگه روغم چیه من همین امشب امتحانشون کردم و می گم

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
باشه فردین فکر می کنی ؟؟؟؟؟؟
می گم حله یعنی حله اصلاً تو مگه کار نداری با من کل کل می زنی
دیگه وقتی سری فاینال فانتزی و کینگدام هارتس و ... به اون آسونی بیرون می آید دیگه روغم چیه من همین امشب امتحانشون کردم و می گم
خب چه جوری؟ توضیح بده ببینیم.
میشه بگی اون فایلهای data که خیلی هم بزرگ بودن با چی باز کردی. پسوند video های بازی چیه و با چه برنامه ای بازشون کردی.:o:o:o:o

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خب چه جوری؟ توضیح بده ببینیم.
میشه بگی اون فایلهای data که خیلی هم بزرگ بودن با چی باز کردی. پسوند video های بازی چیه و با چه برنامه ای بازشون کردی.:o:o:o:o

آقای GENE عزیز این دوست ما از روی کنجکاوی یه تاپیکی زد.حالا هم خودمون به نتیجه رسیدیم.(البته نباید تاپیک می رد چون خودمون اخرهای راه بودیم.) حالا اگه بخواد چیزی به کسی آموزش بده گروهی که داریم از هم می پاشه.خواهشن ازش نخواه. البته منظوری ندارم ها :biggrin1:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
آقای GENE عزیز این دوست ما از روی کنجکاوی یه تاپیکی زد.حالا هم خودمون به نتیجه رسیدیم.(البته نباید تاپیک می رد چون خودمون اخرهای راه بودیم.) حالا اگه بخواد چیزی به کسی آموزش بده گروهی که داریم از هم می پاشه.خواهشن ازش نخواه. البته منظوری ندارم ها :biggrin1:
آره. خودم گرفتم قضیه چی بود.:laughing::lol::lol::lol::lol::laughing:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
واقعا که مثل بچه کوچولو ها اگر کاری را بلد هستی توضیح بده نه این بلدم نمیگم از این حرف ها هنوز معنی فروم را نمیفهمید اینجا محل اشتراک گزاری است نه چت روم یاهو مسنجر

Shino2dream

کاربر سایت
Oct 14, 2007
189
نام
امیر صابری
بابت همه چیز معذرت می خوام !

واقعا که مثل بچه کوچولو ها اگر کاری را بلد هستی توضیح بده نه این بلدم نمیگم از این حرف ها هنوز معنی فروم را نمیفهمید اینجا محل اشتراک گزاری است نه چت روم یاهو مسنجر

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
دوستان به عرضتون برسونم که من الکی این حرفو نگفتم
و اینجا رو هم با چت روم اشتباه نگرفتم . اشتباه من اینه که در یک کار گروهی عجله کردم و باعث شدم دوتا از بهترین دوستام که از برادر هم بهم نزدیکن رو بد جوری ناراحت کنم .
جا دارا که از هر دو تاشون معذرت بخوام و اقرار کنم که اشتباه کردم .
از مدیران سایت هم تقاضا مندم این تاپیکو قفل کنن تا آدمهای عجولی مثل من دیگه از این اشتباهات نکن :((

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
دوستان به عرضتون برسونم که من الکی این حرفو نگفتم
و اینجا رو هم با چت روم اشتباه نگرفتم . اشتباه من اینه که در یک کار گروهی عجله کردم و باعث شدم دوتا از بهترین دوستام که از برادر هم بهم نزدیکن رو بد جوری ناراحت کنم .
جا دارا که از هر دو تاشون معذرت بخوام و اقرار کنم که اشتباه کردم .
از مدیران سایت هم تقاضا مندم این تاپیکو قفل کنن تا آدمهای عجولی مثل من دیگه از این اشتباهات نکن :((
بی خیال.:rose::rose::rose:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
;)Hmph
من نمي دونم اين بحث هاي الكي براي چيه احتياجي به اين كارها نيست
FMV هاي سري FF و Kingdom Hearts و كلا هر بازي كه ارزشش رو داشته باشه به همراه OST و ‍Cutscene هاي اين بازي ها در سايت www.bluelaguna.net براي دانلود موجوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر