PS3 داران مشهد

masoudps3

کاربر سایت
Oct 17, 2008
44
نام
masoud
منم فت دارم یک دفعه بهمین مشکل خوردم از یه روش آسون مشکلم حل شد شما هم امتحان کن شاید حل بشه
حالا روش
خوب اینو صد در صد همه میدونن شما از طریق خود دستگاه گردگیری کن همونی که دکمه پاور رو از پشت میزنی ( خاموش میکنی) بعد دکمه اجکت رو نگه میداری و دوباره دکمه پاور رو میزنی سرجاش و فن دستگاه شروع میکنه به چرخیدن سریع
این کار بکن شاید درست بشه گفتم من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم به محض اینکه دستگاه روشن میشد خودکا چراغ زرد و بعدش هم خاموش میشد
انشالله مشکل شما هم حل بشه
راستی منهم دیروز از سفر اومدم خدمت تمام همشهری های گلم عید رو تبریک میگم و سالی پر از بازی براشون آرزو میکنم که میدوم هیچ چیز بیشتر از این بهشون حال نمیده
سلام همشهری های گل
نه برادر مشکل از اون نبود دستگاه رو بردم پیش همون تعمیر کار همیشگی؛! کوتاه بگم؛ گفتش cell دستگاهتون مرده!!! و بعید میدونم کسی توی مشهد بتونه تعمیر خود cell رو انجام بده مشکلتون یلود نیست:cry::sad: بازم ممنون که راهنمایی کردین...

LainTime

کاربر سایت
Apr 12, 2013
1
نام
Dean
یعنی تو سعدی یه فروشگاه خوب با قیمت خوب پیدا میشه ؟
لطفا دوستان کسی اگه سراغ داره بگه !! میخوام یه فول اپشن بگیرم
دمتون گرم

masoudps3

کاربر سایت
Oct 17, 2008
44
نام
masoud
یعنی تو سعدی یه فروشگاه خوب با قیمت خوب پیدا میشه ؟
لطفا دوستان کسی اگه سراغ داره بگه !! میخوام یه فول اپشن بگیرم
دمتون گرم
سلام براتون توی این صفحه پیغام گذاشته بودم پاک شد!!!!!!!!!!! اگه خواستی از سعدی بگیری حواست رو جمع کن نکنن تو پاچت:d یک جای دیگه هم بهت پیشنهاد میکنم یک سری هم اونجا بزن ممتاز آدرسشو خواستی بگو بهت بدم...

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
دوستان مشهدی جایی سراغ ندارن یه پی اس تری دست دو داشته باشه ؟ ام بی هم میرم فقط فت داره اونم خیلی گرون !
جای معتب باشه و با انصاف (!)
ممنون :D

masoudps3

کاربر سایت
Oct 17, 2008
44
نام
masoud
دوستان مشهدی جایی سراغ ندارن یه پی اس تری دست دو داشته باشه ؟ ام بی هم میرم فقط فت داره اونم خیلی گرون !
جای معتب باشه و با انصاف (!)
ممنون :D
سلام؛ والا اگه ps3 دست دو خوب میخای برو توی قسمت بازار سنتر همین سایت... بچها هم قیمت مناسب میدن و هم اکثرشون دستگاهاشون تمیزه!! سعدی هم که والا نگم شرایطش چطوره بهتره ....

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
سلام؛ والا اگه ps3 دست دو خوب میخای برو توی قسمت بازار سنتر همین سایت... بچها هم قیمت مناسب میدن و هم اکثرشون دستگاهاشون تمیزه!! سعدی هم که والا نگم شرایطش چطوره بهتره ....
یه جایی که کمتر دزدی کنن !
درضمن تاپیکی نیست که قبل از خرید با یه سری چیز هاش اشنا بشیم سرمون کلاه نزارن ؟ مشهد رو که میشناسین دیگه :|

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر

masoudps3

کاربر سایت
Oct 17, 2008
44
نام
masoud
یه جایی که کمتر دزدی کنن !
درضمن تاپیکی نیست که قبل از خرید با یه سری چیز هاش اشنا بشیم سرمون کلاه نزارن ؟ مشهد رو که میشناسین دیگه :|
سلام
حتما قبل از خرید تایپیک دوستمون S2007 که در مورد خرید ps3 هست رو کامل بخون؛ خیلی کامل و دقیق گفته!! ولی من بازم همین بازار سنتر همین سایت رو بهت پیشنهاد میکنم.
(بچها در مورد خرید از سایت حتما حواستون باشه که بهتون نندازن!!! حتما مدل دستگاه رو از فروشنده بخواین(حتما) دقیق بگه!! به ما که دستگاه 120 گیگ رو عوض 160 گیگ انداختن ولی شما حواستون باشه)

آخرین ویرایش:

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
god

سلام به همه مشهدی های گللل.
اقا کسی جایی روو نمیشناسه god of war:as بفروشه پلمپ و قیمت هم مناسب باشه:d.
راستی اینم psn من ادد کنیین: saeed_ac00
دوستون دارم.:x

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام دوستان
کسی تا حالا تونسته تو این 2 روز گدشته آنلاین بازی کنه؟ :-/
من نمیدونم چی شده هرکاری میکنم نمیتونم آنلاین بازی کنم ، چه با ویتا چه با PS3
به طور مثال : با PS3 که میخوام nfs:M-W آنلاین بازی کنم ، منو وارد بازی میکنه تا لحظه ای که میخوایم مسابقه بدیم ولی بعد از 20ثانیه شوت میشم بیرون و میگه Network Error!! در صورتی که هنوز به |PSN وصلم!!
با ویتا هم همینطور! فیفا13 که میخوام بازی کنم وارد میشم ، همین که وارد مسابقه میشم شوت میشم بیرون :( اعصابم خورد شده از این اینترنت ایران)xیا قطعه یا گازوئیلی!
البته درحال حاضر ایراد از اینترنت نیست،هرچی به شرکت زنگ میزنم میگن درسته! ولی وقتی با کامپیوتر ، یه فــیــلــتــرشکن باز میکنم ، فــیــلــتــرشکن بعد از 40ثانیه خود به خود قطع میشه!!
ولی وقتی دانلود میکنم ، دانلودم قطع نمیشه!! نمیدونم چه مرگشه :-s البته من از WiFi استفاده میکنم ، شاید WiFi مودمم خراب شده باشه 8-|
کسی تو این چند روز همچین مشکلی واسش پیش اومده؟!
(وقتی تو ایران زندگی میکنی ، یه مشکلاتی واسه آدم پیش میاد که فقط تو ایران ممکنه پیش بیاد!)

سلام
در حال دستکاری پورت ها هستن و سرویس های قندشکن هر چند ثانیه قطع میشه ، باید صبر کنید تا وضعیت عادی بشه!
این مشکل سراسری و در تمام ایران هست ، مشکل از شما نیست
ما عادت کردیم هر سال نزدیک خرداد این مشکلات رو داشته باشیم!
شکیبا باشید

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
مشهدی های گل سلام
می خواستم بدونم بچه های اینجا از کدوم مناطق هستن
من خودم بلوار 22 بهمن (شهید رستمی الان ) هستم

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند