Tomb Raider Underworld

screen001.jpg

سازنده بازی همان طور که انتظار می رفت شرکت Crystal Dynamics خواهد بود.این شرکت برای ساخت نسخه Next_Gen بازی برای پلترفرم های Pc,Ps3 و X360 دست به حرکت جالبی زده و طی آن یک انجین کاملا جدید را طراحی کرده که قرار است با عرضه hybrid lighting model نورپردازی کاملا پویا,بدیع و کاملا واقع گرایانه ای را به معرض نمایش بگذارد.
صدا پیشه لارا هم خانم Keeley Hawes خواهد بود که قبلا هم صداپیشگی لارا را در نسخه های Anniversary - Legend بر عهده داشته است
داستان بازی بعد از اتفاقات Legend صورت می گیرد و مربوط به دوران حکومت مایا ها می شود.بازی در 6 روز گمشده تاریخ این حکومت انجام می شود که دروازه های دنیای زیرین باز می شوند!!!!

Crystal Dynamics برای اولین بار در سری Tomb Raider از تکنیک motion capture برای شخصیت لارا استفاده کرده تا هر چه بیشتر واقع گرایانه به نظر برسد.این شرکت همچنین قول انیمیشنی با کیفیت بسیار بالا همراه با lip-synch (سازگاری لب با دیالوگ ها) کاملا عالی را داده است.

در Underworld شاهد وجود سیستم اب و هوایی کاملا پویا و داینامیک خواهیم بود که در هر برحه از زمان با تغییر وضعیت مکان بازی تغییر خواهد کرد و شاهد ساعقه گردباد,باران و ... خواهیم بود.

Crystal Dynamics برای خلق هر چه بهتر معابد در این نسخه به جای جای دنیا سفر کرده و عکس هایی را از خرابه های مقبره های مایا گرفته است.

cutscene های بازی کاملا با موتور in-game بازی رندر خواهند شد.
ممنون از بهزاد

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
دوستان بعد از اینکه 4-5 رفتم یه چیز شبیه دست بود رو بردارم چند نفر از پشت اومدن و منو دستگیر کردن
بعدش باید چه کرد؟
باید دوباره برگشت؟
کمک کنید

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
اقا بازی واسه من تیک میزنه :biggrin1:
سیستم
گراف 7900
رم 2
سی پی یو دوال 3800
همه چیزم هم فول آپدیت :biggrin1:
ولی رو لپتاب مورد نداره نه لگی نه چیزی فقط رو لپتاب بازی کردن حال نمیده :biggrin1:فریمشم یه ذره از pc ایم پایین تره:biggrin1: کسی مشکل منو نره؟:biggrin1:منو نجات بدبن یکم:biggrin1:

Sony-TJ

کاربر سایت
Sep 22, 2008
398
دوستان بعد از اینکه 4-5 رفتم یه چیز شبیه دست بود رو بردارم چند نفر از پشت اومدن و منو دستگیر کردن
بعدش باید چه کرد؟
باید دوباره برگشت؟
کمک کنید
پاسخ:
اونجا باید بعد از خارج شدن از اون اتاق به اتاق سمت راست بری و فکر کنم یه شکاف باز شده که باید از اونجا بری
مشکل منو نره؟:biggrin1:منو نجات بدبن یکم:biggrin1:
من که همچین مشکلی نداشتم.شاید بازی با 7900 مشکل داره؟!شاید
چون سیستمت خوبه.

abed_pc

کاربر سایت
Oct 27, 2006
185
نام
عابد
سلام دوست عزیز چرا منم مشکل شما را دارم سیستمم دقیقا مثل شماست من کرک گروه ریلودد را دانلود کردم یک کم بهتر شد ولی این بازی رو گرافیکهای سری 7 مشکل داره نمیدونم چرا

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
سلام - من هنوز نتونستم مرحله دوم یا دقیقتر بگم مرحله بعد از اینکه لارا از کشتی در حال غرق فرار می کنه و با غایقش در کنار جریره سر سبزی می ایسته را رد کنم -- من هر جایی را کی بگید رفتم ولی در انتها به بن بست
که همان دیوار سنگی هست میرسم که هیچ راهی نداره .
حال میخوام عکسش را بذار ولی نمی دونم میشه با پرینت اسکرین عکس گرفت یا نه ؟؟
لطفا اگر کسی می دونه کدوم مرحله میگم کمک کنه چون دیگه خسته شدم . مرسی

Last edited by a moderator:

cod5

کاربر سایت
Nov 11, 2008
9
اقا بازی واسه من تیک میزنه :biggrin1:
سیستم
گراف 7900
رم 2
سی پی یو دوال 3800
همه چیزم هم فول آپدیت :biggrin1:
ولی رو لپتاب مورد نداره نه لگی نه چیزی فقط رو لپتاب بازی کردن حال نمیده :biggrin1:فریمشم یه ذره از pc ایم پایین تره:biggrin1: کسی مشکل منو نره؟:biggrin1:منو نجات بدبن یکم:biggrin1:

من هم همين مشكل را دارم و كارت گرافيكم سري 7 است.ايا مشكل از كارت گرافيك است؟:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

آخرین ویرایش:

آرش گیم

کاربر سایت
Nov 23, 2008
5
پاسخ:
اونجا باید بعد از خارج شدن از اون اتاق به اتاق سمت راست بری و فکر کنم یه شکاف باز شده که باید از اونجا بری
من که همچین مشکلی نداشتم.شاید بازی با 7900 مشکل داره؟!شاید
چون سیستمت خوبه.

از پشت سرت راه داره تویه یه شکاف باید تمام مسیر راه رو برگردی تا به قایقت برسی:love:

Sony-TJ

کاربر سایت
Sep 22, 2008
398
ربط نداره آخه :biggrin1:

سلام دوست عزیز چرا منم مشکل شما را دارم سیستمم دقیقا مثل شماست من کرک گروه ریلودد را دانلود کردم یک کم بهتر شد ولی این بازی رو گرافیکهای سری 7 مشکل داره نمیدونم چرا
:biggrin1:
من هم همين مشكل را دارم و كارت گرافيكم سري 7 است.ايا مشكل از كارت گرافيك است؟:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
:biggrin1:
دیدی ربط داره:cheesygri
نه جدا ربط داره.همین Lost Planet با کارت 7300 مشکل داشت.(توشم نوشته بود که مشکل داشت)
=====================
حال میخوام عکسش را بذار ولی نمی دونم میشه با پرینت اسکرین عکس گرفت یا نه ؟؟
بله میشه با پرینت اسکرین عکس گرفت.توی بازی از جایی که می خوای پرینت رو بزن و بعد بیا بیرون تو دسک تاپ راست کلیک کن و بعد بیا روی New بعد Bitmap image رو انتخاب کن.می بینی که توی دسکتاپ ظاهر میشه.روی اون راست کلیک کن و بعد Edit رو بزن.از سمت چپ بالا اون مستطیل رو انتخاب کن (اگه ماوس رو ببری روش می نویسه Select ) حالا توی اون جای خالی Paste کن ( Ctrl + V )
بعد می تونی با فرمت Jpg سیو کن.
به همین راحتی:biggrin1:
لطفا اگر کسی می دونه کدوم مرحله میگم کمک کنه چون دیگه خسته شدم . مرسی
بهترین راه اینه که سیوت رو آپلود کنی.بذاری اینجا تا من برات ردش کنم.آدرس سیوها:
My documents/Eidos/Tomb Raider - Underworld
برای من که دانلود نشد.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
سلام.

اونجا که زیر آب یه در هستش (سه تا در) بازشون کردم , رفتم رفتم رفتم تارسیدم به یه غار زیر زمینی . از آب در اومدم و پریدم رفتم اونور سنگا و دوباره یه غار دیگه رسیدم .

باید چیکار کنم ؟

ممنون .

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
سلام.

اونجا که زیر آب یه در هستش (سه تا در) بازشون کردم , رفتم رفتم رفتم تارسیدم به یه غار زیر زمینی . از آب در اومدم و پریدم رفتم اونور سنگا و دوباره یه غار دیگه رسیدم .

باید چیکار کنم ؟

ممنون .

لطفا عکس بذار
نمیدونم کجایی!

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
مرحله دوم .

دریای مدیترانه
شما توی یه قایقی , با لپتاب یه تماسی برقرار میکنی و میپری توی آب , دو تا کوسه حمله میکنند و میکشیشون .

بعدش میری زیر زمین سه تا دره که سه تا اهرم میخواد , یکیش همونجا افتاده , یکیشم توی مقابل هستش که ورمیداری و باز میشه . سپس میری تا میرسی به یه غار زیر زمینی . اونجا باید چیکار کرد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر