Tomb Raider Underworld

screen001.jpg

سازنده بازی همان طور که انتظار می رفت شرکت Crystal Dynamics خواهد بود.این شرکت برای ساخت نسخه Next_Gen بازی برای پلترفرم های Pc,Ps3 و X360 دست به حرکت جالبی زده و طی آن یک انجین کاملا جدید را طراحی کرده که قرار است با عرضه hybrid lighting model نورپردازی کاملا پویا,بدیع و کاملا واقع گرایانه ای را به معرض نمایش بگذارد.
صدا پیشه لارا هم خانم Keeley Hawes خواهد بود که قبلا هم صداپیشگی لارا را در نسخه های Anniversary - Legend بر عهده داشته است
داستان بازی بعد از اتفاقات Legend صورت می گیرد و مربوط به دوران حکومت مایا ها می شود.بازی در 6 روز گمشده تاریخ این حکومت انجام می شود که دروازه های دنیای زیرین باز می شوند!!!!

Crystal Dynamics برای اولین بار در سری Tomb Raider از تکنیک motion capture برای شخصیت لارا استفاده کرده تا هر چه بیشتر واقع گرایانه به نظر برسد.این شرکت همچنین قول انیمیشنی با کیفیت بسیار بالا همراه با lip-synch (سازگاری لب با دیالوگ ها) کاملا عالی را داده است.

در Underworld شاهد وجود سیستم اب و هوایی کاملا پویا و داینامیک خواهیم بود که در هر برحه از زمان با تغییر وضعیت مکان بازی تغییر خواهد کرد و شاهد ساعقه گردباد,باران و ... خواهیم بود.

Crystal Dynamics برای خلق هر چه بهتر معابد در این نسخه به جای جای دنیا سفر کرده و عکس هایی را از خرابه های مقبره های مایا گرفته است.

cutscene های بازی کاملا با موتور in-game بازی رندر خواهند شد.
ممنون از بهزاد

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
بازیش رو خریدم و واقعاً زیباست...
امروز نمی رسم بازی کنم فقط همون 5 دقیقه اول رو بازی کردم و می تونم بگم گرافیک خوب و چشمگیری داشت و گیم پلی همه خیلی خوب بود;)

r7asmu7s

کاربر سایت
Nov 5, 2008
273
نام
مهرزاد
بازی قشنگی هست و محیطش وحشتناک آزاد شده !!

دیگه مثل Legend نیست که یه خط از قبل تعیین شده رو بری و هیچ کار دیگه نشه کرد :)

موندم چه جوری تا آخرش برم با این محیط باز !! ولی خب PDA اش نقشه رو قشنگ پیاده می کنه .

داستان هم از اولش می ره تو اوج :)

در کل بازی دوست داشتنی هست ... کی این امتحانای میان ترم تموم میشه :( ؟؟

اون چیزی که رو دستش دسته بود و زرتی ازش زدن چی بود ؟؟!

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بازی خوبی هست
نسبت به نسخه قبلی گرافیک بهتر شده
انیمیشن ها هم نرمتر و بیشتر شده
علاقمندان بازیهای اکشن ماجراجویی از دستش ندن

من تو قسمتی که باید دستکشو از پشت در بسته بدست بیاریم گیر کردم. کی بلده ؟

mamali021

کاربر سایت
Dec 4, 2007
183
نام
mohammad
سلام . من هم بازيو از وست خريدم. اما خيلي باگ داره . اينم مشخصات سيستم :
vga : 4870 sapphire
cpu : q 6.6
ram 4 gig
مشكل از كجاست به نظرتون ؟

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
سلام . من هم بازيو از وست خريدم. اما خيلي باگ داره . اينم مشخصات سيستم :
vga : 4870 sapphire
cpu : q 6.6
ram 4 gig
مشكل از كجاست به نظرتون ؟
سری Tomb Raider همیشه به داشتن باگهای زیاد معروف بوده :biggrin1: این یکی هم فکر نمیکنم از این قائده مستثنا باشه

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
نقد خوبی بود.من هم منتظرشم.:)

کلی خندیدم
شما بهتره یه مقدار دقت کنی بازی هنوز نیومده بعد میگی نقد:lol:

بابا آقا محمد گیر نده...
اشتباه تایپی بوده:love:
همین اشتباهات کوچیک باعث میشه که بین کاربران دعوا بشه.;)

mohsen.golshan

کاربر سایت
Oct 19, 2008
23
نام
محسن
بازی خوبی هست
نسبت به نسخه قبلی گرافیک بهتر شده
انیمیشن ها هم نرمتر و بیشتر شده
علاقمندان بازیهای اکشن ماجراجویی از دستش ندن

من تو قسمتی که باید دستکشو از پشت در بسته بدست بیاریم گیر کردم. کی بلده ؟
سمت راستت یک میله هست که باید از اون بالا بری وخودت رو به اون طرف شکاف بندازی بعد باید بری روی سکو وایستی بعد اون قطعه سنگهارو با کلید caps lock به اون طرف دروازه پرت کنی بعد سنگها روی یکی از سکوها بذار و خودت هم روی سکوی دیگه بعد با قلاب در و باز کن:biggrin1:

Sony-TJ

کاربر سایت
Sep 22, 2008
398
اقا اینجارو چه جوری رد کنم
http://tinypic.com/view.php?pic=egekg1&s=4
همونطوری که دوستمون گفت.سمت راست یک ستون هست از اون بالا برو و از اون شکاف رد شو.درون اون اتاق اون سنگ ها رو بردار و بیا رو سکو ، وقتی در باز شد ، سنگها رو با استفاده از Caps Lock به اونور پرتاب کن.بعد خودت هم از اتاق بیا بیرون.حالا دو تا سکو وجود داره.هر دوی سنگها رو روی یکی از سکو ها بذار و خودت هم روی سکوی دیگر بایست و روت رو به سمت در بکن و Q رو بزن و بعد E رو بزن تا در باز شه.بعد دموی جالب رو مشاهده کن.:biggrin1:
======
در رابطه با بازی باید بگم که گرافیکش خیلی بهتر شده و مطابق با اون ، باگها هم زیاد شدند.مخصوصا بعضی گیرها و مشکلات دوربین.
انیمیشنها بهتر شدند و انیمیشنهای جالبی هم اضافه شده.(بالا رفتن و پایین آمدن از پله ها هم خیلی بهتر شده اند)
گیم پلی به جز مشکلات دوربین خوب هست.
روند بازی که تا حالا خوب بوده و می تونید چیزهای جالبی رو تو بازی نسبت به بازیهای قبل تجربه کنید(از هر لحاظ)

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
خوب منه خودم از اون ستون بالا رفتم ولی نمیدونستم چه جوری اون سنگارو بیارم اینور که شما گفتید اخه این چه جوری اون سنگارو پرت کرد مگه هرکوله :D

glileh

کاربر سایت
Aug 1, 2008
26
من تو مرحله ای گیر کردم که دو تا زن مجسمه بادبزن شیشه ای دارن من می دونم باید از دیوار سمت راست بالا برم و اون جا یه قفس هست شبیه قفس شیر و یه مجسمه که به دستش با طناب یه چیزی بستن باید برم روی اون یکی دستش تا دستش رو بیارم پایین و اون وقت دست یه مجسمه بزرگ تر هم میاد پایین ولی از اون جا به بعد نمی دونم باید چی کار کنم ! (تو pc بازی می کنم )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر